Yükleniyor
Trap Federasyon Kupası Sonuçları « Yarışma Detaylarına Dön
Büyük Bayan
Büyük Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Final Beraberlik
1 22659 ALP KIZILSU BURSA MERKEZ AVCILIK- ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAK-16) Bursa 25 24 21 17 24 111 26
2 22655 OĞUZHAN TÜZÜN KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KBB-41) İstanbul 24 23 21 25 22 115 24
3 22657 NEDİM TOLGA TUNÇER KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KBB-41) Aydın 24 25 22 21 22 114 16 B
4 22724 SERVET SİVRİKAYA DÜZCE FERDİ (FRD-81) Düzce 20 24 24 23 22 113 7 B
5 22703 MUHAMMET EMİR YELKENCİ İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 24 22 22 20 22 110
6 22658 YAVUZ İLNAM KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 22 22 21 23 21 109
7 22656 MURAT İLBİLGİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KBB-41) Kocaeli 24 23 24 20 23 114
8 22683 YAVUZ ALÇO İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 21 21 24 24 23 113
9 22664 BİRTAN TERZİ SİLİVRİ AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SLV-34) İstanbul 21 19 24 21 23 108
10 22711 ŞAMİL UZAK ARİFİYE ATICILIK AVCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (ARI-54) Sakarya 22 21 21 23 21 108
11 22784 BERAT AK KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 22 18 24 22 20 106
12 22696 OKTAY ÇİVİ BURSA MERKEZ AVCILIK- ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAK-16) Bursa 20 22 19 21 22 104
13 22705 KAMİL TÖR ADANA ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-01) Adana 22 21 19 18 22 102
14 22662 EDİZ ÖZKANLI SİLİVRİ AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SLV-34) İstanbul 19 22 18 22 21 102
15 22704 AHMET TUĞRUL TURAN BURSA MERKEZ AVCILIK- ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAK-16) Bursa 22 21 18 20 21 102
16 21200 ZAFER AKGÜN TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TSB-59) Tekirdağ 17 24 21 19 21 102
17 22427 SEZER YANARAY ADANA YÜREĞİR AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AYA-01) Adana 20 21 22 19 20 102
18 22108 ALİ RIZA GÜNAYDIN YENİKÖY AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKA-09) Aydın 23 19 22 18 20 102
19 22374 HASAN EYLENCELİ MANAVGAT AVCILIK ATICILIK VE AMATÖR BALIKÇILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAA-07) Antalya 20 19 21 20 21 101
20 11151 MEHMET KUŞAR MUĞLA FERDİ (FRD-48) Muğla 20 20 21 19 21 101
21 22693 BAHTİYAR MURAT ARAS KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 22 21 17 21 20 101
22 22698 MURAT ŞAHİN İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 20 24 19 19 19 101
23 22690 AHMET KORKMAZ KONYA MERKEZ AVCILIK ATICILIK VE AMATÖR BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (KMA-42) Konya 19 20 23 21 18 101
24 22691 METİN DEMİRALAY DENİZLİ ATICILIK İHTİSAS SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (AIS-20) Denizli 20 21 21 15 23 100
25 22675 SERKAN ÇİFTÇİOĞLU TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TSB-59) Tekirdağ 21 18 18 21 22 100
26 22616 LEVENT SARITUNÇ YENİKÖY AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKA-09) Aydın 19 19 20 22 20 100
27 22109 FİKRET EŞME ADANA ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-01) Adana 19 23 17 21 20 100
28 22685 ADNAN ULUKÖK İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 21 21 19 20 19 100
29 21060 EMRE AKTAŞ SAMSUN AVCILAR VE ATICILAR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-55) Samsun 22 19 22 18 19 100
30 22677 YILDIRAY AKSOY OSMANİYE AVSPOR AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-80) Osmaniye 20 19 20 18 22 99
31 21171 ÖZGÜR SİVRİKAYA DÜZCE FERDİ (FRD-81) Düzce 23 19 16 20 21 99
32 20985 MUSTAFA AMASYALI ARİFİYE ATICILIK AVCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (ARI-54) Sakarya 21 21 18 19 20 99
33 22671 SONER KÖYLÜ ADANA ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-01) Adana 18 22 21 18 20 99
34 22684 HÜSREV KAHRAMAN BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 22 18 21 16 21 98
35 20980 MEHMET TUNÇER YENİKÖY AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKA-09) Aydın 21 18 20 20 19 98
36 22590 HALİL ÇETİN İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 20 21 19 19 19 98
37 22543 EMRE EKİMCİ SİLİVRİ AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SLV-34) İstanbul 21 22 21 17 17 98
38 22532 TAYFUN ÇAKIR AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 21 17 19 19 21 97
39 22668 LATİF TUNCER ADANA YÜREĞİR AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AYA-01) Adana 22 16 21 17 21 97
40 20953 MEHMET DUMAN BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 20 22 18 18 19 97
41 22702 HAKAN YÜZBAŞ ADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-01) Adana 24 21 16 19 17 97
42 22697 ŞEREF MURAT TAMER ADANA YÜREĞİR AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AYA-01) Adana 18 23 17 23 16 97
43 21077 HASAN HARMAN İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 22 16 17 17 23 95
44 22402 MUSTAFA DUYUN HANYOLU SÜRDÜRÜLEBİLİR AVCILIK ATICILIK ARAŞTIRMA GELİİŞTİRME SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HNY-31) Hatay 16 18 20 20 21 95
45 22715 MURAT KARA KONYA MERKEZ AVCILIK ATICILIK VE AMATÖR BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (KMA-42) Konya 19 19 18 21 18 95
46 22707 ALİ İHSAN KAYA ADANA ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-01) Adana 17 19 21 20 18 95
47 22154 FARUK DOĞAR OSMANİYE AVSPOR AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-80) Osmaniye 20 21 19 18 17 95
48 22593 MESUT ÜLKAR BURSA MERKEZ AVCILIK- ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAK-16) Bursa 17 17 19 21 20 94
49 22701 ALİ KOCABEY SARIÇAM BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBS-01) Adana 18 19 21 16 20 94
50 22689 () 19 21 17 19 18 94
51 22663 AHMET DELİ ARİFİYE ATICILIK AVCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (ARI-54) Sakarya 18 20 20 19 17 94
52 22100 CELAL DOĞAN KIRŞEHİR FERDİ (FRD-40) Kırşehir 20 19 15 19 20 93
53 22669 SALİH BARBOROS ÖRTÜKOĞLU KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 19 21 19 15 19 93
54 22534 CENGİZ AYDEMİR KOCAELİ HEDEF ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KHA-41) Kocaeli 14 19 19 19 21 92
55 22716 AHMET KARUL BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 19 21 18 15 19 92
56 21025 BİLGİN BALABAN ANTALYA ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-07) Antalya 18 22 15 19 18 92
57 22680 ÜZEYİR ÇETİNKAYA IŞIKLAR KÖYÜ AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IKA-45) Manisa 19 18 14 19 21 91
58 22672 HASAN ÇAPAR AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 17 20 15 19 20 91
59 22439 VEYSEL DEDEOĞLU KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 19 20 19 15 18 91
60 20960 BAHADIR BİLİR SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-58) Sivas 22 17 19 16 17 91
61 20987 TANER ÖNER KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KBB-41) Kocaeli 20 20 19 16 16 91
62 22670 SERHAT AVCI İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) Denizli 19 17 20 16 18 90
63 21049 HASAN GÜNCAN BURDUR MERKEZ ATICILIK AVCILIK İHTİSAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAI-15) Burdur 20 17 19 16 18 90
64 22120 DURSUN KAYA İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 19 17 21 16 17 90
65 22676 ABDULLAH YILDIRIM OSMANİYE AVSPOR AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-80) Osmaniye 20 16 20 18 16 90
66 22567 ERTAN UZEL KOCAELİ HEDEF ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KHA-41) Kocaeli 22 16 19 17 16 90
67 22460 ALİ BALI SALİHLİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (SBG-45) Manisa 16 23 20 17 14 90
68 22563 ONUR ŞEKER TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TSB-59) Tekirdağ 19 13 18 18 21 89
69 21084 ÖMER EKİCİ BURSA MERKEZ AVCILIK- ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAK-16) Bursa 19 14 17 20 19 89
70 22694 EŞREF GEZER YENİKÖY AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKA-09) Aydın 18 20 19 14 18 89
71 22632 MURAT GÜNBATTI KUŞADASI AVCILAR VE ATICILAR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAV-09) Aydın 24 17 13 18 17 89
72 22124 YÜKSEL CAYVARLI SAMSUN AVCILAR VE ATICILAR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-55) Samsun 15 18 18 17 20 88
73 22718 SERKAN UZUNOĞLU İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 16 16 20 18 18 88
74 22634 DAVUT SARI BURSA FERDİ (FRD-16) Bursa 21 17 16 18 16 88
75 22673 MUSTAFA ÇALIM BURSA MERKEZ AVCILIK- ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAK-16) Bursa 16 19 13 19 20 87
76 21622 ERHAN TUNA TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TSB-59) İstanbul 14 19 18 16 20 87
77 21204 SAMİ BERBER SAMSUN AVCILAR VE ATICILAR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-55) Samsun 18 19 16 16 18 87
78 21020 ABDUSSAMET ERKMEN AKSARAY KÜLTÜR ÇEVRE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AKÇ-68) Aksaray 20 17 17 16 17 87
79 22361 ERCAN USLULAR SEYHAN AVCILIK ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ (SEY-01) Adana 20 19 17 14 17 87
80 21100 ÖZGÜR ÖZGÜVEN KONYA MERKEZ AVCILIK ATICILIK VE AMATÖR BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (KMA-42) Konya 17 18 18 18 16 87
81 20961 MURAT KIZILKAN ZONGULDAK FERDİ (FRD-67) Zonguldak 19 18 18 14 17 86
82 22571 FAHRİ AYDIN AYDIN FERDİ (FRD-09) Aydın 15 11 19 17 23 85
83 22719 HAKAN İLHAN MİNARE BURSA MERKEZ AVCILIK- ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAK-16) Bursa 17 17 17 16 18 85
84 21023 OSMAN TÜFEKCİ ANTALYA ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-07) Antalya 15 19 15 19 17 85
85 22095 FAHRİ TÜRKYILMAZ KIRŞEHİR FERDİ (FRD-40) Kırşehir 12 19 19 18 17 85
86 22387 MEHMET FATİH DERTLİ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 19 15 14 18 18 84
87 22633 HASAN CEZAYİRLİ SALİHLİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (SBG-45) Manisa 19 19 19 11 15 83
88 22721 KAZIM ÖNÜR SEYHAN AVCILIK ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ (SEY-01) Adana 16 19 17 17 14 83
89 20950 OĞUZ YÜKSEL ADANA ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-01) Adana 20 10 17 18 17 82
90 22626 MEHMET NESİP OBUT İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 14 15 16 21 16 82
91 22368 FARUK BOSTANCI SEYHAN AVCILIK ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ (SEY-01) Adana 21 15 15 14 16 81
92 22687 YAHYA EKER MANİSA FERDİ (FRD-45) Manisa 17 14 13 19 17 80
93 22686 MURAT YURTSEVER TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TSB-59) Tekirdağ 18 13 15 19 15 80
94 22605 HÜSEYİN ÇAĞRI ÇONDUR MURSALLI AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MUR-09) Aydın 17 15 18 18 11 79
95 22445 () 13 15 15 20 14 77
96 22406 MUSTAFA RECAİ VELİOĞLU ÇORUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-19) Çorum 16 19 16 11 14 76
97 21082 SADIK MEHMET ÇİFTÇİ ERDEMLİ İLÇESİ ATICILIK AVCILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (EIA-33) Mersin 15 15 12 14 18 74
98 22449 YILMAZ YAĞIMLI NEVŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BSK-50) Nevşehir 14 14 15 13 17 73
99 22371 HAKAN DEYNEKLİ ERDEMLİ İLÇESİ ATICILIK AVCILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (EIA-33) Mersin 12 18 11 15 16 72
100 22561 ONURHAN KULA SİLİVRİ AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SLV-34) İstanbul 11 14 15 17 14 71
101 22695 MUSTAFA KENAN ARPACILAR ADANA ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-01) Adana 15 10 15 12 14 66
23124 MEHMET KEŞ SİLİFKE AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SLF-33) Mersin 0 0 0 0 0 0
22094 SAVAŞ ARSLAN KIRŞEHİR FERDİ (FRD-40) Kırşehir 0 0 0 0 0 0
22750 MUSTAFA AVCI ADANA ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-01) Adana 0 0 0 0 0 0
22660 ERDİNÇ KEBAPÇI KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KBB-41) Kocaeli 0 0 0 0 0 0
Genç Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Final Beraberlik
1 21362 NİSA NUR AYDEMİR KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KBB-41) Kocaeli 18 15 22 18 16 89
2 22781 FADİMENUR ÇETİNKAYA IŞIKLAR KÖYÜ AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IKA-45) Manisa 18 15 15 20 16 84
3 22782 ESMA SAMİRA KAYA KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 13 15 14 18 17 77
22464 AYŞE MELEK ÇIRAKBEL SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-58) Sivas
Genç Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Final Beraberlik
1 22753 SELAHATTİN ÖZER AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 19 22 23 18 22 104 37
2 22761 ERDOĞAN AKKAYA KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KBB-41) Kocaeli 22 22 20 21 22 107 34 B
3 22113 AHMET GÜREL SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-54) Sakarya 20 20 16 15 19 90 15
4 22754 SÜLEYMAN GÜVERCİN KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KBB-41) Kocaeli 24 24 20 21 22 111 6
5 22091 HÜSEYİN EFE ÖZMEN KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KBB-41) Kocaeli 18 19 19 22 21 99 B
6 22776 ABDÜLKADİR TOPÇUOĞLU KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 19 14 19 21 16 89 89 B
7 23135 MEHMETHAN ÇINARLIDERE KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Adana 20 17 17 19 16 89 89
8 22762 EFE ÖZALTUN ADANA ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-01) Adana 21 21 19 17 18 96
9 22778 AHMET ÇİFTÇİOĞLU TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TSB-59) Tekirdağ 17 14 19 17 19 86
10 22759 OSMANCAN AYDIN SİLİFKE AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SLF-33) Mersin 16 20 16 18 16 86
11 22757 SEFA ALTAY SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-54) Sakarya 17 15 16 19 18 85
12 21095 VEKİL EGE KETEN HUĞLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HUG-42) Konya 21 17 18 12 15 83
13 22756 MESUT SAMİ ALBAYRAK AYDIN FERDİ (FRD-09) Aydın 17 14 14 19 16 80
14 22755 YUSUF KENAN GEMCİ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 15 20 12 14 16 77
15 23134 EMİRCAN BİR UŞAK FERDİ (FRD-64) Uşak 13 12 10 13 13 61
16 22498 AHMET ANIL KUTLUCA SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-58) Sivas 10 11 15 8 8 52
Veteran Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Final Beraberlik
1 22736 AHMET CANBAZ İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 19 18 15 19 23 94
2 21157 İLKER ERGÜLEN İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 20 17 17 17 22 93
3 22770 CUMALİ ASLAN ÇUKUROVA AVCILIK ATICILIK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (CAA-01) Adana 17 19 18 21 17 92
4 22467 ALİ RIZA AFYONCU AYDIN FERDİ (FRD-09) Aydın 22 18 17 18 14 89
5 22767 DURMUŞ ALİ ARSLAN KONYA MERKEZ AVCILIK ATICILIK VE AMATÖR BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (KMA-42) Konya 17 18 15 17 21 88
6 22739 MEHMET ŞAHAN OSMANİYE AVSPOR AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-80) Osmaniye 17 19 17 16 18 87
7 22488 YÜKSEL KÖKTEN BURDUR MERKEZ ATICILIK AVCILIK İHTİSAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAI-15) Burdur 17 18 14 15 20 84
8 22492 HİKMET KAVLAK ADANA ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-01) Adana 19 15 15 16 18 83
9 22518 HİKMET ALTINEL İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 17 15 19 13 16 80
10 22771 MEHMET KOCA ADANA ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-01) Adana 17 16 16 18 13 80
11 22737 AHMET KARAGÖZ BURSA MERKEZ AVCILIK- ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAK-16) Bursa 14 12 19 14 14 73
12 22738 İSMAİL AVCI İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 15 15 13 14 15 72
13 21727 OĞUZ ÜNALIR ÇUKUROVA AVCILIK ATICILIK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (CAA-01) Adana 10 14 17 15 14 70
14 22741 ÖZCAN ŞAKAR BURSA ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-16) Bursa 12 14 17 13 14 70
15 22740 NUREDDİN KILIÇ UZUNKÖPRÜ AVCILAR, ATICILAR VE İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (UZK-22) Edirne 16 14 13 10 16 69
16 22165 İRFAN YURTSEVER ÇORLU AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ÇAA-59) Tekirdağ 12 14 19 11 9 65
22685 ADNAN ULUKÖK İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir
Yıldız Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Final Beraberlik
1 22777 EGE ÇAPAR AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 14 19 17 15 16 81
2 22775 YASİN EFE KESİM KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KBB-41) Kocaeli 17 21 15 14 11 78
3 22773 FEHMİ GEZER YENİKÖY AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKA-09) Aydın 17 17 10 11 17 72
4 22779 MERT CAN ÇINARLIDERE KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 17 16 13 14 10 70
5 22774 ZEKERİYA ÇULLU KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 11 12 9 11 11 54

 


Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metninlerini inceleyebilirsiniz. Web sitemizi kullanarak açıklama metinlerindeki uyarıları kabul etmiş sayılırsınız.