Yükleniyor
Skeet Federasyon Kupası Sonuçları « Yarışma Detaylarına Dön
Büyük Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Final Beraberlik
1 22148 NUR BANU BALKANCI KARATAY BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (KBS-42) Konya 23 22 23 23 21 112
2 22833 SENA CAN BİLGİN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAS-42) Konya 23 17 23 24 22 109
3 22834 AYLİN SARMAT İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 23 22 21 22 21 109
4 23148 ÇİĞDEM ÖZYAMAN ÖZENİR BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Düzce 22 19 22 21 22 106
5 23145 ALEYNA TUTAL İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 16 14 16 16 15 77
Büyük Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Final Beraberlik
1 21075 SAMİ ALEMDAR İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 23 24 20 23 23 113 29 B
2 23137 AHMET ANIL TUNÇALIN BİLGİN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAS-42) Konya 23 24 20 23 23 113 28 B
3 22786 MUSTAFA SERHAT ŞAHİN KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KBB-41) Kocaeli 25 22 23 23 24 117 21
4 22788 FUAT ÇAKAR İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 24 25 19 24 21 113 11 B
5 22835 MUHAMMET SEYHUN KAYA KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 22 24 23 23 23 115
6 22787 MURAT UĞUR İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 25 21 22 22 24 114
7 22791 HÜSEYİN BAHÇIVAN İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 24 23 22 23 22 114
8 22858 ATAY MAÇ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 23 19 24 25 23 114
9 22789 SALİH HAFIZ KARATAY BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (KBS-42) Konya 22 22 21 22 23 110
10 23165 SALAHİ ZAİMOĞLU İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 22 21 21 24 22 110
11 22836 AHMET BARAN KARATAY BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (KBS-42) Konya 22 20 21 21 24 108
12 22118 AHMET ERKEÇ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 22 22 18 22 23 107
13 22800 SONER ÖZTÜRK BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 19 19 24 23 22 107
14 22794 KEMAL MADENCİOĞLU BİLGİN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAS-42) Konya 20 24 21 22 20 107
15 22793 BİLGİN ÜSTÜNDAĞ BİLGİN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAS-42) Konya 21 23 20 21 21 106
16 22803 ŞERİF AYCI İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 19 23 20 20 23 105
17 22795 FATİH BARAN KARATAY BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (KBS-42) Konya 21 17 23 22 22 105
18 22792 SADIK ERDOĞMUŞ ESKİŞEHİR MERKEZ AVCILIK ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (EMA-26) Eskişehir 21 20 20 23 21 105
19 22798 MUSTAFA GÜNGÖR ÇOLAKOĞLU İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 19 22 19 23 21 104
20 22783 ALİ ÇELER BİLGİN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAS-42) Konya 22 20 18 23 21 104
21 23138 ALİ ÇINARDALI İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 23 19 21 20 21 104
22 22805 AHMET ÖNÜR ADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-01) Adana 19 20 20 18 24 101
23 22807 HAKAN CANTEKİN İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 18 18 22 21 22 101
24 21110 OKAN YÜCE ADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-01) Adana 19 22 19 19 22 101
25 22790 ONUR ATAK KARATAY BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (KBS-42) Konya 24 20 19 16 22 101
26 22813 ORHAN TOKLU ADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-01) Adana 24 18 21 19 19 101
27 23164 ÖZDEN TUNÇKOL BİLGİN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAS-42) Konya 21 19 20 19 21 100
28 22814 ORKUN EYİLİK İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 22 21 17 18 20 98
29 22801 EVREN ERKAKAN ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 19 20 19 21 19 98
30 20981 TAHSİN TEMELKURAN ZONGULDAK FERDİ (FRD-67) Zonguldak 21 20 17 23 17 98
31 22799 MURAT ATCABAR İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 18 19 19 21 20 97
32 22802 UFUK LEVENT ÖZTÜRK İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 19 19 18 21 20 97
33 22806 AJLAN AKATLAR İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 18 18 23 17 19 95
34 22116 EROL HAKAN YILMAZ ESKİŞEHİR ATICILIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ESK-26) Eskişehir 20 20 18 20 17 95
35 22804 SERMET ÖZGÖDE ESKİŞEHİR MERKEZ AVCILIK ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (EMA-26) Eskişehir 20 18 19 16 18 91
36 20949 KUTAY KUT BURSA MERKEZ AVCILIK- ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAK-16) Bursa 18 16 19 21 17 91
37 22811 MURAT BARIŞ ESKİŞEHİR MERKEZ AVCILIK ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (EMA-26) Eskişehir 18 20 21 15 17 91
38 22808 CAN ESER İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 19 21 19 15 17 91
39 23159 LEVENT GÖNÜL İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 18 17 17 22 16 90
40 22823 EŞREF TEKİN İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 20 16 14 19 20 89
41 22797 RAFET EKENTOK KARATAY BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (KBS-42) Konya 23 18 12 22 14 89
42 22130 MESUT ULUTAŞ BURSA MERKEZ AVCILIK- ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAK-16) Bursa 16 18 13 20 21 88
43 23151 HÜSEYİN CAHİT AÇIKGÖZ MANİSA AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-45) Manisa 18 19 16 18 17 88
44 20978 ERDAL ŞENOL İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 18 20 16 18 16 88
45 22821 AHMET YURT İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 16 17 16 22 16 87
46 22812 NAFİZ ÖNAL İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 16 17 20 17 16 86
47 23146 HALİL GÜVEN BURSA MERKEZ AVCILIK- ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAK-16) Bursa 19 14 19 14 19 85
48 23161 MURAT KAVUKER İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 17 19 16 16 17 85
49 20977 KORAY ŞENOL İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 17 18 19 17 14 85
50 21133 OKTAY DEMİRKESEN BURSA MERKEZ AVCILIK- ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAK-16) Bursa 16 17 18 14 19 84
51 22820 CAVİT ÇİÇEK İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 17 17 18 17 14 83
52 23163 OSMAN SİLEK BURSA MERKEZ AVCILIK- ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAK-16) Bursa 17 17 14 19 13 80
53 22830 KAAN BEYAZ BİLGİN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAS-42) Konya 15 18 15 18 13 79
54 22817 BARIŞ YAVAŞ İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 17 10 15 14 18 74
55 43167 ZAFER KESENDURAN İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 14 16 8 18 16 72
56 23143 ERTAN ÇITAKOĞLU BURSA MERKEZ AVCILIK- ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAK-16) Bursa 15 17 12 8 8 60
57 22832 KOPARAL AŞCI İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 10 12 15 11 11 59
58 23160 MURAT GÜNAY MANİSA AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-45) Manisa 12 12 12 12 6 54
59 22818 SUAT SIZMAZ ESKİŞEHİR MERKEZ AVCILIK ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (EMA-26) Eskişehir 17 16 16 0 0 49
60 23142 ERDİNÇ KORKMAZ BURSA MERKEZ AVCILIK- ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAK-16) Bursa 5 2 7 8 1 23
61 23147 HASAN BOZTÜRK BURSA MERKEZ AVCILIK- ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAK-16) Bursa 10 0 0 0 0 10
22129 İSMAİL EREN BURSA MERKEZ AVCILIK- ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAK-16) Bursa 0 0 0 0 0 0
23162 MÜNCİ ÖZENGİN BURSA MERKEZ AVCILIK- ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAK-16) Bursa 0 0 0 0 0 0
23158 KORAY TURHAN BURSA MERKEZ AVCILIK- ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAK-16) Bursa 0 0 0 0 0 0
23140 CAHİT MUHTAROĞLU İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 0 0 0 0 0 0
23166 TUNÇ EMRE ESİN İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 0 0 0 0 0 0
22809 YAŞAR AKMEN BİLGİN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAS-42) Konya 0 0 0 0 0 0
Genç Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Final Beraberlik
1 22854 ELİF EYLÜL SARIÇERÇİ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 15 17 18 16 13 79
2 23144 AYŞEGÜL ZENCİR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 16 9 11 11 13 60
Genç Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Final Beraberlik
1 22837 İBRAHİM AKGÜRCÜ BİLGİN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAS-42) Konya 18 19 23 22 22 104
2 22840 SÜHA GÜRAY KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KBB-41) Kocaeli 19 20 20 23 20 102
3 22838 ALİ CAN ARABACI KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 18 23 19 20 21 101
4 22842 OZAN YAMAN AKBIYIK İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 18 20 21 18 23 100
5 22841 MUHAMMET TUĞŞAT KILIÇ BİLGİN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAS-42) Konya 19 16 23 20 19 97
6 22839 ERDEM ÖZKURAL İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 19 21 17 17 22 96
7 22849 AHMET HAKAN TUZCU KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 20 16 20 19 19 94
Veteran Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Final Beraberlik
1 23153 MEHMET PALABIYIK MANİSA AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-45) Manisa 21 19 22 18 21 101
2 23168 AHMET ZİYAETTİN İMER İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 20 19 18 21 21 99
3 23152 BÜLENT HÜSEYİN ERTÜRK ÇEKİRGE AVCILIK ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (CAS-16) Bursa 14 20 19 23 21 97
4 22857 YUSUF KARAMUK BURSA MERKEZ AVCILIK- ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAK-16) Bursa 17 16 24 18 20 95
5 23169 KADİR BİLEK ESKİŞEHİR MERKEZ AVCILIK ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (EMA-26) Eskişehir 15 18 18 19 18 88
6 22844 ATIF YAVUZ SARMAT İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 18 19 16 12 17 82
7 22845 DURMUŞ MUHTAROĞLU İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 15 13 17 16 13 74
8 23156 SERDAR ATLIHAN İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 16 12 10 14 16 68
9 23150 FERİDUN SARAÇOĞLU İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 12 12 12 11 11 58
10 23155 RECEP MELİH AKBAŞOĞLU İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 9 6 5 5 6 31
22163 ALİ RIZA KEYF İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 0 0 0 0 0 0
23154 NAMIK KEMAL YILMAZ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 0 0 0 0 0 0
23157 SELAMİ CEMİL CEMALİ İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 0 0 0 0 0 0
Yıldız Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Final Beraberlik
1 22853 ŞÜKRAN NAZ ERKOÇ BİLGİN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAS-42) Konya 17 15 17 18 15 82
2 22856 HAVVA KÖSE KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 7 7 10 9 13 46
Yıldız Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Final Beraberlik
1 22850 MUSTAFA BATUHAN ŞANLI KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 15 18 17 18 14 82
2 22851 MUHİTTİN CAN ÖNÜR KARATAY BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (KBS-42) Konya 16 13 15 19 17 80
3 22852 HARUN CÖMERT KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 15 11 9 17 10 62

 


Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metninlerini inceleyebilirsiniz. Web sitemizi kullanarak açıklama metinlerindeki uyarıları kabul etmiş sayılırsınız.