Yükleniyor
Havalı Silahlar Grup Yarışması (Diyarbakır) Sonuçları « Yarışma Detaylarına Dön
Büyük Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10463 GÜLÇİN GÜLER SAMSUN POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PLG-55) Samsun 85 90 91 90 91 93 540 2 1

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10160 ELİF YAŞAR KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 100.0 97.3 99.4 100.6 98.3 98.2 593.8 24 1
2 10155 EDANUR TARHAN KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 98.9 98.4 93.2 98.3 100.4 96.7 585.9 17 2
3 10726 SİDAR YILMAZ DİYARBAKIR FERDİ (FRD-21) Diyarbakır 92.0 94.9 92.3 96.1 91.8 92.6 559.7 9 3
4 10157 ROJDA KOR KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 93.0 91.1 84.9 92.2 94.9 92.5 548.6 10 4
5 10608 GÜLSÜM BARAN MARDİN REYHANİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (RGS-47) Mardin 66.2 76.6 86.4 85.5 75.4 76.7 466.8 5 5
Büyük Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10077 BÜLENT TOPAKTAŞ GÜMÜŞHANE FERDİ (FRD-29) Gümüşhane 97 93 93 92 96 95 566 13 1
2 10238 YUNUS EMRE SİVİLOĞLU DİYARBAKIR FERDİ (FRD-21) Diyarbakır 90 88 92 88 90 82 530 7 2
3 10618 OĞUZ KAAN TURAN LİDER YÜZME SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (LDY-44) Malatya 67 60 82 58 72 66 405 2 3

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10716 ÖMER AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 104.7 103.1 105.9 104.6 101.8 103.4 623.5 49 1
2 10150 YILMAZ AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 101.1 103.3 100.6 104.4 102.4 99.8 611.6 35 2
3 10286 ARAP HAKAN ALTUN MARDİN FERDİ (FRD-47) Mardin 99.4 99.4 100.1 103.2 100.1 98.8 601.0 23 3
4 10721 MEHMET AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 97.7 97.4 102.3 100.3 101.0 101.9 600.6 26 4
5 10152 ŞEHMUS GÜZEL KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 98.4 95.9 102.6 98.8 101.9 98.0 595.6 26 5
6 10217 AZİZ KARA MARDİN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-47) Mardin 99.6 100.5 97.1 97.4 96.0 99.9 590.5 19 6
Genç Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10737 HİLAL DEMİR DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 92 83 89 92 89 95 540 4 1
2 10736 SERPİL ADIYAMAN ENS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ENS-21) Diyarbakır 85 83 77 81 79 88 493 1 2
3 10023 ZEYNEP MERVE DURMUŞ SİVAS FERDİ (FRD-58) Sivas 77 80 85 79 77 76 474 2 3
4 10460 ÜLKÜ ÇAKAR KAYSERİ FERDİ (FRD-38) Kayseri 72 76 70 73 80 74 445 0 4

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10162 ESİN AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 101.9 102.3 101.8 98.7 103.0 100.3 608.0 35 1
2 10146 ROMEYSA KARA MARDİN ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAV-47) Diyarbakır 100.8 96.9 99.3 100.2 97.8 96.4 591.4 21 2
3 10164 NAZLICAN SAİN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 99.2 99.3 97.5 95.9 97.1 101.2 590.2 23 3
4 10163 PELŞİN AVCİ DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 99.8 97.2 93.7 99.0 99.8 99.7 589.2 16 4
5 10727 MELİKE BİÇEN KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 93.2 94.2 92.8 94.0 90.6 95.2 560.0 9 5
6 10161 AYŞE ALPASLAN KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 89.4 91.6 87.3 94.7 92.6 92.1 547.7 8 6
7 10646 BETÜL KORKMAZ ADIYAMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-02) Adıyaman 89.6 89.8 90.7 87.1 90.9 91.0 539.1 4 7
8 10728 ESENGÜL ÇETİN KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 81.6 78.5 79.3 84.6 91.9 83.6 499.5 7 8
9 10729 ECE NUR DÖNMEZ ENS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ENS-21) Diyarbakır 74.0 82.1 76.5 81.0 88.6 81.8 484.0 3 9
10 10236 ZEHRA NUR İLETMİŞ MARDİN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-47) Mardin 59.9 68.0 71.3 72.7 69.8 67.2 408.9 3 10
Genç Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10332 KADİR KARA MALATYA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-44) Malatya 82 91 89 89 89 95 535 6 1
2 10372 KEMAL ATA TÜRKOĞLU KAYSERİ FERDİ (FRD-38) Kayseri 87 91 87 87 87 92 531 7 2
3 10148 FURKAN ALTUNBOĞA DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 87 89 88 88 84 87 523 4 3
4 10328 HARUN KÜRÜM MALATYA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-44) Malatya 86 83 88 83 84 83 507 3 4
5 10105 OSMAN DEMİR ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 81 78 87 88 84 86 504 0 5
6 10104 HALİL İBRAHİM YILMAZ ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 86 79 81 87 86 84 503 6 6
7 10333 CİHAN SÜMER MALATYA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-44) Malatya 82 78 84 84 84 81 493 1 7
8 10373 BERK KARAMAN KAYSERİ FERDİ (FRD-38) Kayseri 66 70 79 75 75 61 426 0 8

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10330 YUSUF SALİH ÖZDEMİR MALATYA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-44) Malatya 97.4 98.0 94.6 101.9 97.9 102.4 592.2 28 1
2 10233 ABDURRAHMAN CAN MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (MBB-47) Mardin 92.6 98.6 97.1 99.4 100.6 98.4 586.7 21 2
3 10219 RECEP KARA MARDİN ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAV-47) Diyarbakır 96.2 95.0 98.8 99.5 97.0 94.3 580.8 21 3
4 10104 HALİL İBRAHİM YILMAZ ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 98.5 98.0 99.1 95.0 97.2 93.0 580.8 12 4
5 10106 ALİ ÜZÜMCÜ ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 92.8 90.9 97.5 94.3 97.6 96.1 569.2 14 5
6 10159 MUHAMMED MUSHAP ÇELEM KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 90.5 92.9 95.2 98.0 96.1 94.1 566.8 10 6
7 10747 SÜLEYMAN BOZKURT KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 93.7 91.6 92.9 96.7 89.6 95.2 559.7 11 7
8 10105 OSMAN DEMİR ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 86.0 91.5 90.8 92.4 99.8 94.4 554.9 6 8
9 10331 FIRAT AVŞAR MALATYA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-44) Malatya 89.4 91.2 90.6 91.0 89.3 94.2 545.7 8 9
10 10722 MEHMET ŞEVKET BOZKURT KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 96.8 94.5 96.2 82.2 89.1 85.7 544.5 10 10
Minik Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10383 MERYEM NUR KORKUT KAYSERİ FERDİ (FRD-38) Kayseri 67 83 68 218 0 1
2 10380 EDA TÜRKOĞLU KAYSERİ FERDİ (FRD-38) Kayseri 75 67 71 213 1 2
3 10381 HASRET NUR KORKUT KAYSERİ FERDİ (FRD-38) Kayseri 63 66 59 188 0 3
4 10640 ELİF MİNA BENER ADIYAMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-02) Adıyaman 48 61 54 163 0 4

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10342 ELİF BERFİN ALTUN MARDİN FERDİ (FRD-47) Mardin 103.0 99.3 97.2 299.5 12 1
2 10735 ELİF NİL DÖNMEZ ENS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ENS-21) Diyarbakır 72.0 67.6 83.6 223.2 0 2
3 10581 HİRANUR DEMİR MARDİN ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAV-47) Mardin 45.6 45.3 47.0 137.9 0 3
4 10733 NARİN ECE BARUT ENS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ENS-21) Diyarbakır 37.1 42.9 52.6 132.6 2 4
Minik Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10458 ÖMER FARUK ŞAHİN KAYSERİ FERDİ (FRD-38) Kayseri 59 65 64 188 0 1
2 10638 ABDULKADİR AKBİLEK ADIYAMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-02) Adıyaman 57 59 67 183 1 2
3 10651 MUHAMMED TAHA SONUÇ ADIYAMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-02) Adıyaman 61 58 60 179 0 3
4 10305 SELAHATTİN EREN KÖKSAL SİVAS FERDİ (FRD-58) Sivas 50 52 70 172 0 4
5 10653 MİRZA BİLEN ADIYAMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-02) Adıyaman 44 58 53 155 0 5
6 10926 MERT ŞENOL BALCI ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 19 47 51 117 0 6
7 10925 EYMEN KARDEŞGİDEN KAYSERİ FERDİ (FRD-38) Kayseri 19 25 21 65 0 7

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10632 AHMET MUHAMMED TEKDAL ADIYAMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-02) Adıyaman 94.5 99.0 94.3 287.8 7 1
2 10723 BAVER AKGÜN ENS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ENS-21) Diyarbakır 91.2 87.1 87.5 265.8 1 2
3 10300 HÜSEYİN TAVŞAN MARDİN ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAV-47) Mardin 80.3 73.6 85.5 239.4 1 3
4 10664 MUHAMMED BARAN KUŞTEPE ADIYAMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-02) Adıyaman 59.9 67.9 59.6 187.4 0 4
5 10584 KEREM KERİMOĞLU MARDİN ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAV-47) Mardin 64.9 35.5 48.4 148.8 1 5
6 10661 MUHAMMET GEZER ADIYAMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-02) Adıyaman 49.5 37.1 42.4 129.0 1 6
Yıldız Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10642 FATMA KORKMAZ ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 84 80 86 76 326 0 1
2 10025 ZEHRA KOÇAK ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 77 81 87 80 325 1 2
3 10394 IŞILSU YÜKSEL KAYSERİ FERDİ (FRD-38) Kayseri 79 83 79 79 320 2 3
4 10029 AYŞEGÜL YILMAZ KAYSERİ FERDİ (FRD-38) Kayseri 73 69 85 73 300 0 4
5 10030 BÜŞRA KOÇAK ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 80 82 61 71 294 1 5
6 10379 ŞERİFE NEHİR CEYLAN KAYSERİ FERDİ (FRD-38) Kayseri 80 65 62 76 283 0 6
7 10644 KÜBRA ÖZDEN ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 73 68 58 74 273 1 7
8 10704 KADER DOĞAN ADIYAMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-02) Adıyaman 67 66 59 46 238 0 8

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10730 SULTAN BAKIRBALA DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 100.5 94.9 99.1 93.2 387.7 11 1
2 10225 AYŞİN TAVŞAN MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (MBB-47) Mardin 91.1 96.6 95.2 93.8 376.7 10 2
3 10222 SELDA MUNGAN MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (MBB-47) Mardin 89.1 93.8 93.8 96.2 372.9 8 3
4 10223 SİNEM ERGİNCİ MARDİN ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAV-47) Mardin 89.2 94.2 87.5 95.0 365.9 7 4
5 10221 CANSU ERGİNCİ MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (MBB-47) Mardin 86.9 96.4 91.6 90.9 365.8 3 5
6 10732 ALEYNA KILINÇER DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 88.3 86.8 94.3 95.9 365.3 7 6
7 10296 SEDEF OLCAY MARDİN ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAV-47) Mardin 87.4 92.5 85.3 87.8 353.0 3 7
8 10220 İREM NUR ERGİNCİ MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (MBB-47) Mardin 86.0 84.6 92.7 87.0 350.3 4 8
9 10293 JİYAN GÜLSEVER MARDİN ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAV-47) Mardin 81.6 95.2 82.2 85.6 344.6 8 9
10 10297 BERFİN DEMİR MARDİN ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAV-47) Mardin 82.2 93.6 81.6 79.8 337.2 5 10
11 10290 BİRSEN SİNCAR MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (MBB-47) Mardin 78.1 86.9 87.4 77.6 330.0 5 11
Yıldız Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10303 YAŞAR EFE KÖLETELİOĞLU SİVAS FERDİ (FRD-58) Kayseri 86 93 88 85 352 0 1
2 10304 TAMER ALKIN NURAY SİVAS FERDİ (FRD-58) Sivas 85 80 87 86 338 2 2
3 10375 BEKİRCAN YOLAL KAYSERİ FERDİ (FRD-38) Kayseri 83 80 79 87 329 4 3
4 10376 İHSAN KARAMAN KAYSERİ FERDİ (FRD-38) Kayseri 79 78 89 80 326 2 4
5 10367 BERAT ŞAHİN MALATYA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-44) Malatya 72 74 75 82 303 1 5
6 10457 AHMED KÜRŞAD ÇAKAR KAYSERİ FERDİ (FRD-38) Kayseri 74 65 70 82 291 1 6
7 10377 UYGAR ŞAHİN ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 70 60 75 70 275 0 7
8 10816 AHMET TEKİN ADIYAMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-02) Adıyaman 61 68 56 68 253 2 8
9 10366 EFECAN EYVAZ MALATYA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-44) Malatya 66 59 63 60 248 0 9
10 10365 MUHAMMED DUYMUŞ MALATYA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-44) Manisa 52 57 35 33 177 0 10

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10108 RAHMETULLAH KEMAL ERSOY ADIYAMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-02) Adıyaman 98.8 96.1 98.8 98.3 392.0 10 1
2 10218 BEDİİ BARIŞ ERTEKİN MARDİN ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAV-47) Mardin 95.4 92.0 89.7 97.2 374.3 8 2
3 10231 SEYFETTİN GÜÇHAN ARSLANHAN MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (MBB-47) Mardin 92.6 93.6 94.0 93.0 373.2 7 3
4 10165 ŞEHMUS AKGÜN KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 93.6 94.5 91.6 90.1 369.8 4 4
5 10329 ÜMİT ÖZÇELİK MALATYA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-44) Malatya 92.9 92.4 93.3 87.4 366.0 3 5
6 10718 ABDULLAH MENTEŞ ENS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ENS-21) Diyarbakır 85.3 86.1 88.3 89.8 349.5 4 6
7 10107 ÖMER AVNİ CENGİZ ADIYAMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-02) Adıyaman 84.5 84.1 87.6 90.9 347.1 4 7
8 10109 ÖZGÜR DENİZ ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 84.6 88.5 86.7 84.7 344.5 3 8
9 10647 MEHMET FURKAN YETGİN ADIYAMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-02) Adıyaman 86.4 77.6 83.9 78.5 326.4 4 9
10 10720 UĞUR BOZKURT KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 76.2 76.4 69.9 89.1 311.6 2 10
11 10724 YUSUF GÜLER ENS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ENS-21) Diyarbakır 78.2 73.2 78.6 69.9 299.9 1 11
12 10579 TUNCAY ŞANLI MURATOĞLU MARDİN ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAV-47) Mardin 67.8 60.0 59.1 65.5 252.4 0 12