Havalı ve Ateşli Silahlar Milli Takım Seçme Yarışması Sonuçları « Yarışma Detaylarına Dön
Büyük Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10144 CANAN TÜRKOĞLU YENİDOĞU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YDS-34) İstanbul 93 90 93 96 92 96 560 18 1
2 10748 ECE BIÇAKÇI SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 91 94 93 96 93 92 559 17 2
3 10067 NESLİHAN TEMEL İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 91 92 91 93 93 96 556 17 3
4 10005 NİLAY AK ANTALYA POLİS SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (APG-07) Antalya 91 94 91 92 93 92 553 9 4
5 10178 ELİF BEYZA AŞIK ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 93 88 94 93 94 87 549 12 5
6 10306 EMİNE TAŞDELEN BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 88 95 89 88 92 94 546 8 6
7 10823 GÖZDEM YERSU KAYA GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAD-06) Ankara 92 90 87 93 88 92 542 5 7
8 10083 MELTEM BİÇER YENİDOĞU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YDS-34) İstanbul 87 84 88 95 93 94 541 7 8
9 10463 GÜLÇİN GÜLER SAMSUN POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PLG-55) Samsun 91 87 94 87 89 92 540 12 9
10 10335 GÜLÇİN KONUŞ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Kayseri 89 88 92 89 93 89 540 5 10
11 10065 REYHAN UĞURLUOĞLU NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 85 93 88 93 88 92 539 6 11
12 10141 EMİNE DUYDUK BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 91 91 90 89 88 89 538 3 12
13 10079 MERVE NUR ÇAKMAK DAB ATICILIK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DAB-06) Ankara 86 86 87 94 93 90 536 7 13

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10684 AYSUN UĞURLU JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 102.6 99.6 102.8 101.6 100.1 100.7 607.4 29 1
2 10934 HİLAL TINAZ MERMERLİ ISPARTA FERDİ (FRD-32) Isparta 100.8 101.2 99.4 100.4 100.9 100.3 603.0 30 2
3 10316 DİLARA ÇAĞLAR ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 99.3 102.4 99.8 100.6 100.5 100.4 603.0 27 3
4 10160 ELİF YAŞAR KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 100.8 103.8 99.9 98.0 101.6 98.4 602.5 30 4
5 10127 AYŞEGÜL ÇOBAN ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 100.1 99.6 102.0 101.2 100.4 96.4 599.7 23 5
6 10621 AYŞE AKBAŞ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 99.0 100.1 98.7 97.5 100.7 99.8 595.8 25 6
7 10396 İLKNUR TURAN İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 100.1 97.0 101.9 100.1 96.3 97.2 592.6 19 7
8 10395 SEVİNÇ AYAZ İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 98.7 99.0 99.9 93.1 102.0 99.0 591.7 25 8
9 10182 MELİKE KÜBRA BOZDEMİR ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 100.4 96.6 98.7 99.4 95.5 99.1 589.7 18 9
10 10547 DÜRİYEN BATUM DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-20) Denizli 99.5 96.7 100.1 94.7 98.5 99.4 588.9 26 10
11 40397 ELİF ÖZER İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 98.9 96.4 98.9 95.3 99.9 97.4 586.8 15 11
12 10155 EDANUR TARHAN KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 93.7 92.8 91.4 90.3 94.8 93.7 556.7 8 12

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10212 YILDIZ KEŞOĞLU TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 93 93 96 95 97 92 566 18 1
2 10178 ELİF BEYZA AŞIK ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 90 92 96 96 95 92 561 10 2
3 10067 NESLİHAN TEMEL İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 97 92 96 92 90 86 553 9 3
4 10144 CANAN TÜRKOĞLU YENİDOĞU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YDS-34) İstanbul 93 95 95 83 91 89 546 6 4
5 10005 NİLAY AK ANTALYA POLİS SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (APG-07) Antalya 95 92 94 92 82 89 544 10 5
6 10141 EMİNE DUYDUK BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 88 93 88 89 92 83 533 9 6
7 10065 REYHAN UĞURLUOĞLU NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 89 92 91 87 82 85 526 5 7
8 10083 MELTEM BİÇER YENİDOĞU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YDS-34) İstanbul 86 91 82 87 87 90 523 3 8

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10127 AYŞEGÜL ÇOBAN ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 92 84 87 92 93 98 94 95 81 82 86 82 1066 21 1
2 10258 GÖRKEM ZENGİT MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 87 90 93 87 94 93 96 94 75 75 79 79 1042 17 2
3 10155 EDANUR TARHAN KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 85 87 86 80 91 92 91 91 82 80 88 84 1037 13 3

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10257 MERVECAN SEVİLDİK MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 98.2 101.7 99.6 101.6 99.7 102.4 603.2 22 1
2 10127 AYŞEGÜL ÇOBAN ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 96.6 100.1 102.2 96.8 103.0 95.1 593.8 16 2
3 10258 GÖRKEM ZENGİT MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 98.9 96.7 99.1 100.9 95.7 97.3 588.6 9 3
4 10155 EDANUR TARHAN KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 102.2 94.4 101.4 99.8 90.4 99.0 587.2 14 4
5 10157 ROJDA KOR KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 96.2 98.3 91.4 97.5 98.8 88.1 570.3 10 5
6 10182 MELİKE KÜBRA BOZDEMİR ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 96.5 99.3 93.4 91.7 93.6 91.6 566.1 9 6
Büyük Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10066 YUSUF DİKEÇ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 97 97 94 97 99 97 581 20 1
2 10841 İSMAİL KELEŞ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 94 96 94 98 96 97 575 13 2
3 10031 GÖKHAN ERYİĞİT ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 94 96 98 96 96 91 571 14 3
4 10058 ESER KOÇ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 95 95 92 94 94 97 567 7 4
5 10151 MURAT KILIÇ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 96 92 91 96 96 93 564 15 5
6 10156 GÖKHAN BANAR GAZİANTEP POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GPG-27) Gaziantep 91 96 92 96 92 96 563 13 6
7 10090 ÖZGÜR VARLIK JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 95 92 95 95 92 94 563 13 7
8 10054 CİHAN TUNÇ MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 93 95 90 96 89 96 559 8 8
9 10059 HANİFİ FAZLI SOYSAL GAZİANTEP POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GPG-27) Gaziantep 93 95 90 92 92 95 557 13 9
10 10287 METİN OKTAY MUTLU JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 90 95 90 91 97 94 557 9 10
11 10272 REFİK ŞARMET AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 90 93 94 94 92 93 556 13 11
12 10077 BÜLENT TOPAKTAŞ GÜMÜŞHANE FERDİ (FRD-29) Gümüşhane 95 92 89 93 93 94 556 11 12
13 10239 HÜSEYİN TOSUN JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 93 95 91 91 96 89 555 9 13
14 10102 HASAN EMRAH ALKAN JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 93 94 91 95 93 89 555 7 14
15 10060 CİHAT VAYSAL GAZİANTEP POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GPG-27) Gaziantep 91 92 97 89 90 87 546 11 15
16 10261 ALİ YAŞAR ÜNLÜTÜRK İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İstanbul 89 89 94 92 92 90 546 8 16
17 10940 HÜSEYİN MISTIKOĞLU MERSİN FERDİ (FRD-33) Mersin 86 89 95 91 90 90 541 2 17

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10675 MEHMET ABİŞ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 103.4 101.7 104.3 104.0 104.0 101.3 618.7 39 1
2 10126 HASAN ÇOBAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 102.7 101.7 102.7 104.5 104.0 102.9 618.5 44 2
3 10716 ÖMER AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 103.5 99.3 103.1 104.4 103.7 103.5 617.5 44 3
4 10129 AHMET BAYRAK JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 101.6 102.5 100.7 103.1 104.2 103.2 615.3 40 4
5 10150 YILMAZ AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 102.9 102.7 100.5 102.1 104.9 102.0 615.1 39 5
6 10115 BURAK DAĞLI GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAD-06) Ankara 102.3 102.9 102.4 103.4 102.5 100.0 613.5 40 6
7 10285 MURAT UZDAŞ ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 101.1 102.3 100.0 102.2 103.7 102.7 612.0 35 7
8 10101 HALİL İBRAHİM ÖZTÜRK JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 102.3 101.1 100.0 102.4 101.2 103.2 610.2 36 8
9 10721 MEHMET AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 99.4 104.0 103.2 101.9 101.1 98.6 608.2 33 9
10 10286 ARAP HAKAN ALTUN MARDİN FERDİ (FRD-47) Mardin 100.1 101.1 101.8 101.0 101.0 102.6 607.6 29 10
11 10698 METİN MISIRLI JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 98.9 101.2 102.3 101.2 98.7 102.2 604.5 29 11
12 10177 ORHAN AL JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 100.0 100.5 101.3 98.3 103.0 100.2 603.3 29 12
13 10175 OSMAN ERDİNÇ BİLGİLİ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 100.2 100.5 96.3 101.6 100.7 101.8 601.1 29 13
14 10061 KAAN SERHOŞ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 101.0 96.6 99.8 97.8 99.0 100.5 594.7 25 14
15 10700 İSMAİL ARSLAN JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 97.6 94.8 98.9 97.8 100.6 100.7 590.4 26 15
16 10152 ŞEHMUS GÜZEL KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 96.2 94.0 98.3 98.4 98.9 99.4 585.2 20 16
17 10217 AZİZ KARA MARDİN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-47) Mardin 95.2 97.4 95.6 96.0 97.8 96.8 578.8 13 17

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10066 YUSUF DİKEÇ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 98 97 97 97 97 93 579 24 1
2 10034 YUSUF AVCI TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 95 95 99 97 94 95 575 20 2
3 10058 ESER KOÇ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 91 95 95 97 97 99 574 19 3
4 10151 MURAT KILIÇ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 92 92 100 92 99 97 572 8 4
5 10090 ÖZGÜR VARLIK JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 96 93 95 96 99 92 571 16 5
6 10102 HASAN EMRAH ALKAN JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 97 96 96 94 95 89 567 12 6
7 10110 OĞUZ KARADENİZ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 92 91 95 89 95 95 557 10 7
8 10179 KEMAL ERKAHYA GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Ankara 95 95 91 91 87 85 544 13 8
9 10035 ÖMER ÇAM KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 86 95 91 83 94 94 543 9 9
10 10261 ALİ YAŞAR ÜNLÜTÜRK İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İstanbul 91 86 92 93 91 83 536 10 10

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10151 MURAT KILIÇ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 98 97 96 98 96 92 577 21 1
2 10090 ÖZGÜR VARLIK JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 98 96 94 94 98 94 574 19 2
3 10034 YUSUF AVCI TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 98 95 95 92 97 75 552 11 3
4 10058 ESER KOÇ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 99 95 75 96 98 87 550 16 4
5 10066 YUSUF DİKEÇ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 98 94 83 99 95 81 550 12 5
6 10035 ÖMER ÇAM KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 93 91 86 95 95 85 545 8 6
7 10110 OĞUZ KARADENİZ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 95 91 87 96 92 79 540 9 7
8 10179 KEMAL ERKAHYA GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Ankara 89 89 69 94 92 68 501 3 8
9 10239 HÜSEYİN TOSUN JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 90 74 70 90 87 72 483 5 9
10 10060 CİHAT VAYSAL GAZİANTEP POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GPG-27) Gaziantep 84 71 75 92 79 54 455 3 10

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10066 YUSUF DİKEÇ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 97 100 96 96 95 92 576 8 1
2 10058 ESER KOÇ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 97 97 90 95 90 90 559 9 2
3 10034 YUSUF AVCI TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 93 97 90 95 92 91 558 15 3
4 10090 ÖZGÜR VARLIK JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 95 90 95 94 92 86 552 13 4
5 10151 MURAT KILIÇ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 93 95 96 96 76 95 551 8 5
6 10841 İSMAİL KELEŞ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 97 96 96 87 88 86 550 15 6
7 10035 ÖMER ÇAM KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 97 92 86 96 84 79 534 8 7
8 10239 HÜSEYİN TOSUN JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 95 92 85 90 91 80 533 7 8
9 10261 ALİ YAŞAR ÜNLÜTÜRK İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İstanbul 91 86 87 91 88 87 530 6 9
10 10262 FAİK EREN KAPTAN İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İstanbul 78 89 90 88 62 78 485 11 10

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10090 ÖZGÜR VARLIK JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 91 88 91 94 92 86 542 9 1
2 10151 MURAT KILIÇ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 91 88 88 91 93 89 540 7 2
3 10841 İSMAİL KELEŞ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 91 94 86 91 90 86 538 6 3
4 10110 OĞUZ KARADENİZ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 91 93 92 85 91 85 537 6 4
5 10058 ESER KOÇ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 86 92 92 92 83 91 536 5 5
6 10102 HASAN EMRAH ALKAN JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 82 91 90 87 92 88 530 3 6
7 10034 YUSUF AVCI TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 87 88 93 89 85 88 530 2 7
8 10239 HÜSEYİN TOSUN JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 79 84 84 93 94 86 520 6 8
9 10059 HANİFİ FAZLI SOYSAL GAZİANTEP POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GPG-27) Gaziantep 77 94 85 86 88 85 515 4 9
10 10035 ÖMER ÇAM KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 80 81 88 88 87 90 514 3 10
11 10077 BÜLENT TOPAKTAŞ GÜMÜŞHANE FERDİ (FRD-29) Gümüşhane 81 89 87 87 81 84 509 7 11
12 10261 ALİ YAŞAR ÜNLÜTÜRK İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İstanbul 85 82 88 86 84 80 505 1 12
13 10060 CİHAT VAYSAL GAZİANTEP POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GPG-27) Gaziantep 76 82 83 84 77 73 475 3 13

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10129 AHMET BAYRAK JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 95 97 90 96 99 95 99 98 96 92 93 95 1145 40 1
2 10716 ÖMER AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 91 89 95 93 97 98 99 98 91 93 94 93 1131 32 2
3 10150 YILMAZ AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 95 93 92 90 97 98 95 93 92 94 94 94 1127 30 3
4 10115 BURAK DAĞLI GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAD-06) Ankara 92 95 93 87 99 99 96 97 89 89 97 92 1125 40 4
5 10126 HASAN ÇOBAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 94 97 94 96 96 95 96 99 90 88 91 87 1123 35 5
6 10101 HALİL İBRAHİM ÖZTÜRK JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 94 96 95 93 96 94 94 96 90 90 91 89 1118 32 6
7 10177 ORHAN AL JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 93 91 94 91 93 97 97 97 88 89 86 92 1108 26 7
8 10175 OSMAN ERDİNÇ BİLGİLİ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 92 94 88 91 97 95 94 97 91 89 88 83 1099 28 8
9 10152 ŞEHMUS GÜZEL KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 88 91 89 84 96 94 93 96 85 84 91 89 1080 19 9
10 10217 AZİZ KARA MARDİN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-47) Mardin 84 84 85 89 96 98 96 96 89 91 85 86 1079 21 10
11 10216 RAMAN YOKUŞ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 92 90 87 90 96 98 97 100 80 87 78 81 1076 25 11
12 10062 VOLKAN DEMİR TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 93 88 93 89 94 93 97 97 75 80 85 83 1067 24 12

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
Genç Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10171 ŞEVVAL İLAYDA TARHAN GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06) Ankara 92 95 96 95 95 96 569 11 1
2 10170 YASEMİN BEYZA YILMAZ GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06) Ankara 94 93 95 92 92 94 560 14 2
3 10737 HİLAL DEMİR DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 95 91 93 92 96 91 558 10 3
4 10779 SEHER TOKMAK BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 88 93 95 92 88 97 553 10 4
5 10778 ASLI ÖVER BOLU - GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMK-14) İstanbul 93 94 93 92 92 89 553 8 5
6 10017 BİLGE ÇOBAN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 93 88 93 95 87 94 550 11 6
7 10641 AYLİN YILDIZ GAZİANTEP ANADOLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAS-27) Gaziantep 88 87 96 91 88 94 544 10 7
8 10196 HAZEL CEMRE DEMİRCİ ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 88 90 92 92 92 90 544 8 8
9 10697 TUĞÇE ATAÇ SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 89 85 89 91 91 93 538 8 9
10 10817 SÜMEYYE DEMİR ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 89 84 92 92 90 86 533 8 10
11 10123 ELİF KIRKLAR ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 85 86 90 89 92 90 532 5 11
12 10057 ÜLKÜ SOYSAL GAZİANTEP ANADOLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAS-27) Gaziantep 85 89 86 82 84 87 513 3 12
13 10939 EMİNE İLKCAN KURT DAB ATICILIK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DAB-06) Ankara 87 84 84 83 85 88 511 5 13
14 10326 BEYZA NUR AÇIKGÖZ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 82 86 83 80 84 90 505 6 14
15 10311 SENA NUR YILMAZ BABA AVCILIK ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAK-07) Antalya 85 78 80 83 87 82 495 2 15

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10207 ZEYNEP GÖKÇE DEMİRCİ ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 101.9 100.9 103.4 100.3 100.6 101.7 608.8 33 1
2 10205 PINAR SELEN TURAN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 101.3 104.0 101.2 100.6 101.5 100.1 608.7 32 2
3 10266 MELİKE CIRIK AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 104.4 97.2 99.4 101.3 101.5 102.8 606.6 33 3
4 10676 ŞEYMANUR KOCA GÜMÜŞHANE FERDİ (FRD-29) İstanbul 100.5 98.5 100.7 102.3 101.1 99.7 602.8 23 4
5 10573 FATMA DEMİRHAN DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-20) Denizli 97.5 98.4 100.8 102.1 101.3 102.1 602.2 30 5
6 10163 PELŞİN AVCİ DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 98.0 97.8 100.2 100.4 102.4 102.8 601.6 29 6
7 10162 ESİN AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 104.6 100.1 99.7 100.9 99.6 96.2 601.1 29 7
8 10322 ZEYNEP MERVE YILDIRIM ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 102.5 97.9 100.3 98.4 102.3 96.5 597.9 25 8
9 10545 EDA KILINÇ AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 93.4 99.9 101.0 102.1 101.1 100.2 597.7 21 9
10 10324 FATMA ELİF SORMAN ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 101.4 101.8 94.5 98.7 100.6 100.4 597.4 29 10
11 10560 GÖKSU ÖZGE ARSLAN AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 98.4 98.9 101.0 96.5 100.4 99.5 594.7 23 11
12 10190 BENGİSU HASKALFALI ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 100.1 96.4 96.4 100.9 99.4 100.3 593.5 23 12
13 10679 DERYA ALKAÇ GÜMÜŞHANE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (GSP-29) Gümüşhane 95.4 99.3 99.1 96.7 97.2 97.5 585.2 20 13
14 10681 CEREN ÖKTEM GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 97.7 99.1 98.1 93.2 98.9 97.3 584.3 18 14

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10123 ELİF KIRKLAR ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 92 92 91 95 89 94 553 8 1
2 10273 MARZİYE CİĞER AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 84 78 87 90 94 93 526 11 2
3 10196 HAZEL CEMRE DEMİRCİ ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 91 89 91 83 82 55 491 4 3
4 10128 ESRA BEKTAŞ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 82 88 82 77 70 79 478 4 4
5 10166 HURİYE ÇİVİ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 78 87 90 65 74 79 473 4 5

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10207 ZEYNEP GÖKÇE DEMİRCİ ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 88 94 91 89 92 93 95 97 87 92 90 91 1099 26 1
2 10190 BENGİSU HASKALFALI ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 90 87 79 85 95 93 96 100 87 89 90 91 1082 24 2
3 10205 PINAR SELEN TURAN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 82 92 88 94 91 93 91 91 83 84 87 89 1065 19 3
4 10142 MELİSA ŞİMŞEK TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 87 92 93 91 92 96 93 94 81 81 77 78 1055 16 4
5 10140 ÖZGENUR ŞENER TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 87 86 92 88 98 96 95 88 78 83 74 86 1051 19 5
6 10146 ROMEYSA KARA MARDİN ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAV-47) Mardin 82 83 91 87 98 98 97 98 76 70 78 84 1042 27 6
7 10162 ESİN AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 84 85 84 77 93 91 90 94 85 86 86 74 1029 9 7
8 10160 ELİF YAŞAR KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 72 79 87 75 94 91 92 90 74 91 83 87 1015 9 8
9 10163 PELŞİN AVCİ DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 44 82 70 75 87 93 93 90 76 83 80 78 951 7 9

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10146 ROMEYSA KARA MARDİN ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAV-47) Mardin 100.0 100.1 100.7 101.0 102.6 101.3 605.7 21 1
2 10207 ZEYNEP GÖKÇE DEMİRCİ ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 96.8 100.8 101.1 100.5 101.3 101.4 601.9 20 2
3 10162 ESİN AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 100.9 99.6 103.2 95.5 102.7 98.9 600.8 22 3
4 10140 ÖZGENUR ŞENER TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 103.1 101.3 98.7 100.2 95.4 100.6 599.3 21 4
5 10142 MELİSA ŞİMŞEK TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 99.4 98.4 101.6 101.1 98.4 98.5 597.4 18 5
6 10139 DORA ÇELİK TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 98.3 96.8 98.1 99.6 99.5 102.3 594.6 13 6
7 10160 ELİF YAŞAR KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 97.1 101.1 99.3 99.7 96.4 100.1 593.7 18 7
8 10190 BENGİSU HASKALFALI ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 98.2 99.1 94.7 97.2 98.9 101.1 589.2 18 8
9 10205 PINAR SELEN TURAN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 94.7 99.1 98.2 96.9 100.8 97.6 587.3 14 9
10 10163 PELŞİN AVCİ DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 98.1 101.8 99.3 100.3 93.0 91.1 583.6 16 10
11 10161 AYŞE ALPASLAN KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 97.7 92.4 94.7 94.5 97.0 92.6 568.9 7 11
Genç Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10309 ÖMER EFE KURDOĞLU BABA AVCILIK ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAK-07) Antalya 91 89 95 95 93 95 558 10 1
2 10191 FATİH AKGÜL ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 91 93 95 89 90 98 556 7 2
3 10284 HABİP YEŞİLÖZ GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06) Ankara 90 93 95 93 91 91 553 11 3
4 10093 ALP EREN ERDUR MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 87 90 92 90 94 93 546 11 4
5 10537 MEVLÜT ENES GENÇ ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 91 91 90 90 88 96 546 9 5
6 10445 YİĞİTCAN YUSUF DİL NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 88 90 95 94 87 91 545 8 6
7 10308 CAN KUMAK BABA AVCILIK ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAK-07) Antalya 90 89 92 92 91 90 544 11 7
8 10541 TAHSİN GÜLTEPE AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 88 90 93 91 91 91 544 4 8
9 10920 MUSTAFA İNAN ORDU FERDİ (FRD-52) Ordu 91 89 90 91 88 93 542 6 9
10 10673 MUHAMMED KERİM KIRICI KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 91 88 93 84 91 94 541 8 10
11 10097 KAĞAN ALKIŞ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Mersin 91 89 88 91 92 88 539 7 11
12 10119 MÜCAHİT ÇAĞRI KAYABAŞI KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 94 89 84 86 87 90 530 8 12
13 10758 GÖRKEM NEŞET AKÇAM GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAD-06) Ankara 92 88 85 91 87 85 528 4 13

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10068 MUHAMMED FURKAN ABİŞ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 101.3 100.0 101.4 100.3 101.6 104.3 608.9 31 1
2 10572 HAMİT CAN KULAK AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 101.0 100.2 99.4 103.3 100.5 101.9 606.3 28 2
3 10265 ENES BUĞRA YAYLA AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 101.3 99.0 101.8 98.4 101.8 100.4 602.7 27 3
4 10270 YİĞİT GEÇİM MERSİN FERDİ (FRD-33) Mersin 94.9 100.0 100.1 102.0 100.8 97.6 595.4 25 4
5 10575 YAKUP CAN YILDIZ ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 95.7 101.5 98.8 100.2 98.5 98.5 593.2 26 5
6 10069 MUHAMMED KOLCU GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 98.0 95.9 98.5 100.6 100.0 100.2 593.2 24 6
7 10183 YUSUF KARABİNA ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 97.1 99.0 98.2 101.1 100.2 95.8 591.4 20 7
8 10269 AHMET CIRIK AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 101.7 98.8 98.2 100.3 94.5 97.6 591.1 20 8
9 10404 SERDAR GÖKÇAY GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54) Sakarya 101.0 97.3 97.2 98.9 99.6 94.5 588.5 16 9
10 10233 ABDURRAHMAN CAN MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (MBB-47) Mardin 96.2 98.0 99.2 100.9 96.9 96.0 587.2 16 10
11 10184 TOLGA KULMAÇ ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 98.2 98.9 95.6 97.1 95.5 101.5 586.8 18 11
12 10330 YUSUF SALİH ÖZDEMİR MALATYA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-44) Malatya 93.7 98.4 95.5 96.9 98.5 97.2 580.2 14 12
13 10921 DOĞUKAN GÜLTAŞ ORDU GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-52) Ordu 90.2 93.3 91.7 93.6 94.8 91.3 554.9 8 13

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10167 RAMAZAN BURAK DİKEÇ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 69 78 71 81 87 75 461 4 1
2 10189 HACI MUSTAFA SAATÇİ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 90 86 40 86 84 48 434 2 2

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10673 MUHAMMED KERİM KIRICI KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 81 82 73 84 77 64 461 2 1
2 10097 KAĞAN ALKIŞ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Mersin 81 91 80 81 48 75 456 4 2
3 10119 MÜCAHİT ÇAĞRI KAYABAŞI KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 90 86 90 266 4 3 DNF

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10135 EVREN TÜRKMEN TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 90 89 94 93 96 95 98 95 77 88 88 88 1091 24 1
2 10105 OSMAN DEMİR ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 92 86 88 90 95 95 94 97 90 79 87 86 1079 22 2
3 10138 OSMAN NURİ ŞENTÜRK TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 88 92 81 88 96 92 95 93 86 85 84 89 1069 21 3
4 10143 BARIŞ BERAT BEŞENK ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-07) Antalya 83 80 90 85 91 97 95 93 87 90 89 88 1068 17 4
5 10183 YUSUF KARABİNA ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 78 85 90 87 89 92 93 92 88 87 86 90 1057 14 5
6 10233 ABDURRAHMAN CAN MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (MBB-47) Mardin 83 85 87 84 96 95 95 98 92 79 86 76 1056 22 6
7 10137 TAHA ŞÜKRÜ BALTACI TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 87 88 87 89 96 97 94 93 80 76 83 85 1055 14 7
8 10219 RECEP KARA MARDİN ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAV-47) Mardin 83 80 83 84 98 93 92 95 86 77 89 83 1043 18 8
9 10248 İBRAHİM ERDEM SAZ MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 86 85 79 88 92 95 94 89 84 82 79 83 1036 14 9
10 10270 YİĞİT GEÇİM MERSİN FERDİ (FRD-33) Mersin 89 86 73 84 94 94 90 93 77 80 78 83 1021 13 10
11 10267 HASAN ÖZDEN AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 82 75 86 80 90 94 92 94 81 83 83 81 1021 11 11
12 10136 MEHMET SALİH YILDIZ TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 91 63 86 94 98 95 95 94 68 72 77 85 1018 24 12
13 10246 METİN KENAN KAYA MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 83 84 80 83 97 93 89 92 72 74 81 77 1005 12 13
14 10159 MUHAMMED MUSHAP ÇELEM KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 77 80 73 76 90 88 92 85 83 93 83 81 1001 8 14
15 10184 TOLGA KULMAÇ ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 82 87 84 79 87 86 85 82 86 87 74 79 998 4 15

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10137 TAHA ŞÜKRÜ BALTACI TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 102.8 103.1 102.1 99.6 100.4 100.1 608.1 25 1
2 10219 RECEP KARA MARDİN ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAV-47) Mardin 101.6 100.7 101.0 101.7 100.9 99.9 605.8 24 2
3 10135 EVREN TÜRKMEN TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 102.2 99.6 101.1 99.3 100.7 100.9 603.8 23 3
4 10136 MEHMET SALİH YILDIZ TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 101.7 96.0 101.3 99.2 102.1 102.3 602.6 19 4
5 10246 METİN KENAN KAYA MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 100.6 99.0 102.8 95.8 99.5 98.2 595.9 16 5
6 10143 BARIŞ BERAT BEŞENK ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-07) Antalya 96.5 98.2 101.1 100.8 99.3 100.0 595.9 11 6
7 10138 OSMAN NURİ ŞENTÜRK TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 95.7 100.0 97.9 100.7 101.0 97.0 592.3 13 7
8 10248 İBRAHİM ERDEM SAZ MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 97.7 98.3 95.9 98.8 102.6 97.8 591.1 13 8
9 10233 ABDURRAHMAN CAN MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (MBB-47) Mardin 95.5 94.1 100.1 99.7 95.8 100.9 586.1 16 9
10 10270 YİĞİT GEÇİM MERSİN FERDİ (FRD-33) Mersin 96.0 90.9 98.7 97.5 98.8 98.8 580.7 13 10
11 10183 YUSUF KARABİNA ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 95.5 95.9 96.7 99.4 95.6 96.7 579.8 11 11
12 10267 HASAN ÖZDEN AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 100.2 98.9 98.9 87.7 97.1 93.7 576.5 13 12
13 10252 ÜMİTCAN ÖZLÜTURHANLAR MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 96.6 95.8 97.9 97.5 85.5 92.6 565.9 14 13
14 10209 FATİH MEHMET AKGÜL ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 92.6 91.8 94.3 90.4 96.9 95.3 561.3 8 14
Minik Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10785 TUANA ERDOĞAN BOLU - GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMK-14) Bolu 78 89 85 252 1 1
2 10784 ZEYNEP NİSA KOÇ BOLU - GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMK-14) Bolu 81 80 79 240 1 2
DNS 10772 GÜLSUNAR TARHAN OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10342 ELİF BERFİN ALTUN MARDİN FERDİ (FRD-47) Mardin 101.9 102.6 99.4 303.9 16 1
2 10406 SERRA NİSA LİKOS GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54) Sakarya 98.5 98.4 92.8 289.7 9 2
3 10531 ELİF YÜREKLİ GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54) Sakarya 96.6 91.5 98.7 286.8 7 3
4 10904 ELİF BEYZA BAYRAMOĞLU SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-54) Sakarya 93.2 87.8 90.0 271.0 1 4
Minik Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10875 ALİ AYBERK ÖZTÜRK MERSİN GENÇLİK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (GSK-33) Mersin 88 91 88 267 2 1
2 10427 KEMAL METKAN AKALIN KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 86 87 92 265 4 2
3 10449 MEHMET EFE ALEMDAROĞLU NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 82 76 88 246 1 3
4 10802 EREN BÜLBÜL SAMSUN HEDEF SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HDF-55) Samsun 83 81 81 245 3 4
5 10429 AHMET ARDA CURA KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 83 72 87 242 2 5
6 10356 SELAHADDİN TUĞLUOĞLU MERSİN GENÇLİK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (GSK-33) Mersin 74 74 84 232 0 6

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10632 AHMET MUHAMMED TEKDAL ADIYAMAN FERDİ (FRD-02) Adıyaman 97.6 96.2 99.2 293.0 7 1
2 10080 HALİLİBRAHİM ABİŞ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 96.4 92.9 92.6 281.9 6 2
3 10723 BAVER AKGÜN ENS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ENS-21) Diyarbakır 94.2 93.7 93.6 281.5 1 3
4 10414 EMİRHAN ÖZHAN ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 91.7 90.0 97.7 279.4 5 4
Yıldız Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10833 BEYZA DUMAN BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 101.7 97.9 100.2 102.3 402.1 20 1
2 10074 AYÇA OKURER GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 102.0 100.0 101.8 98.2 402.0 20 2
3 10524 BEYZA DOMAÇ GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54) Sakarya 101.3 96.7 100.4 98.6 397.0 16 3
4 10595 ZAHİDE NUR YILMAZ MERSİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-33) Mersin 97.6 102.1 99.5 97.0 396.2 18 4
5 10325 GİZEM GÖKMEN ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 101.1 99.6 97.5 97.6 395.8 10 5
6 10550 BÜŞRA GÖL AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 96.0 100.2 97.7 99.5 393.4 16 6
7 10413 EMİNE UMAY KILIÇ SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 97.5 99.9 98.0 98.0 393.4 16 7
8 10277 KAYRA KUMSAL KÜÇÜKADA MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 100.0 99.0 97.1 97.3 393.4 14 8
9 10730 SULTAN BAKIRBALA DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 96.3 99.7 96.7 98.8 391.5 13 9
10 10112 ADA NAZ SERBES ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 100.9 95.6 95.9 97.6 390.0 14 10
11 10563 AYŞE NAZ KULAK AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 92.7 96.4 97.1 101.8 388.0 11 11
12 10114 REYYAN SUDE TUFANER ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 95.9 94.2 97.3 99.0 386.4 6 12
13 10529 MİRAY SEZGİN GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54) Sakarya 96.2 95.9 96.2 96.4 384.7 10 13
14 10113 REYHAN SU YILDIZ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 92.3 91.8 102.8 96.7 383.6 8 14
15 10073 FEYZANUR BEGÜM ZENT GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 94.9 91.8 96.3 94.5 377.5 8 15
16 10225 AYŞİN TAVŞAN MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (MBB-47) Mardin 90.0 91.5 91.8 90.4 363.7 4 16

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10222 SELDA MUNGAN MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (MBB-47) Mardin 97.6 99.5 101.1 99.4 397.6 9 1
2 10228 SELENAY GÜNGÖR MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 94.8 100.6 100.5 101.0 396.9 15 2
3 10221 CANSU ERGİNCİ MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (MBB-47) Mardin 99.5 99.1 95.8 96.7 391.1 10 3
4 10203 ELİF ZEYNEP GEÇİM ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 96.4 91.3 101.9 97.4 387.0 10 4
5 10283 GÜLİSTAN BARAN MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 94.9 97.6 99.3 92.7 384.5 8 5
6 10277 KAYRA KUMSAL KÜÇÜKADA MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 98.3 89.7 96.8 94.4 379.2 6 6
7 10225 AYŞİN TAVŞAN MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (MBB-47) Mardin 83.8 88.2 83.3 81.9 337.2 1 7
Yıldız Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10314 EMİN KUBİLAY ÖZER ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 93 94 90 91 368 3 1
2 10434 ABDULKADİR KILIÇ KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 95 87 93 84 359 8 2
3 10828 ADNAN EFE UÇAR İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 93 92 88 86 359 4 3
4 10274 HÜSEYİN EMRE BÜYÜKYONCA AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 89 86 91 90 356 5 4
5 10428 MEVLÜT ALP KILINÇ KAHRAMANMARAŞ KILAVUZLU SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (KNY-46) Kahramanmaraş 91 89 89 87 356 5 5
6 10501 MUHAMMET TOLUNAY GÖKTAŞ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 84 91 93 87 355 4 6
7 10447 MEHMET ALİ YILMAZ NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 91 88 88 87 354 5 7
8 10304 TAMER ALKIN NURAY SİVAS FERDİ (FRD-58) Sivas 87 87 82 88 344 3 8
9 10377 UYGAR ŞAHİN ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 85 85 83 85 338 3 9
10 10701 AHMET HAMDİ BAYRAMOĞLU SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 85 86 80 83 334 3 10
11 10431 SAMET YAPRAK KAHRAMANMARAŞ KILAVUZLU SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (KNY-46) Kahramanmaraş 86 75 85 88 334 1 11
12 10755 AYBERK KOÇ SAMSUN HEDEF SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HDF-55) Samsun 79 78 80 85 322 1 12
13 10303 YAŞAR EFE KÖLETELİOĞLU SİVAS FERDİ (FRD-58) Sivas 79 87 76 76 318 6 13
14 10929 EREN BİLAL IŞIK KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 80 80 0 14 DNF

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10411 ADİL ŞİMŞEK ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 98.7 98.6 102.4 103.2 402.9 23 1
2 10412 FURKAN ESAT ÖZDİN ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 100.3 99.8 99.2 97.8 397.1 16 2
3 10567 MUHAMMED BURAK TAŞ AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 91.9 96.0 98.9 99.3 386.1 13 3
4 10534 MERT CAN BERK ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 96.4 99.6 96.8 92.4 385.2 8 4
5 10185 FATİH MERT İNCE ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 90.0 98.1 101.9 95.1 385.1 12 5
6 10165 ŞEHMUS AKGÜN KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 95.5 96.9 94.7 93.1 380.2 11 6
7 10256 ARDA EYMEN ULUS MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 90.3 96.9 99.5 92.9 379.6 11 7
8 10254 EREN KARAÇOR MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 94.2 93.6 96.7 93.3 377.8 8 8
9 10108 RAHMETULLAH KEMAL ERSOY ADIYAMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-02) Adıyaman 97.0 87.7 95.7 95.7 376.1 10 9
10 10329 ÜMİT ÖZÇELİK MALATYA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-44) Malatya 93.8 94.8 94.2 91.8 374.6 5 10
11 10624 AHMET KEREM ÖZTÜRK SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-54) Sakarya 94.3 88.7 94.5 91.6 369.1 8 11
12 10933 MUHAMMET HAMZA İLHAN ADIYAMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-02) Adıyaman 89.2 95.5 90.5 93.8 369.0 9 12
13 10622 YAĞIZ EFE ÜNSALAN ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 90.5 92.3 92.5 93.7 369.0 4 13
14 10231 SEYFETTİN GÜÇHAN ARSLANHAN MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (MBB-47) Mardin 92.1 89.4 84.5 93.9 359.9 7 14
15 10218 BEDİİ BARIŞ ERTEKİN MARDİN FERDİ (FRD-47) Mardin 87.2 82.8 90.4 88.0 348.4 7 15

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10231 SEYFETTİN GÜÇHAN ARSLANHAN MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (MBB-47) Mardin 98.0 99.0 101.2 98.2 396.4 9 1
2 10108 RAHMETULLAH KEMAL ERSOY ADIYAMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-02) Adıyaman 98.8 97.4 98.7 99.3 394.2 10 2
3 10256 ARDA EYMEN ULUS MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 97.9 96.3 96.4 93.6 384.2 5 3
4 10165 ŞEHMUS AKGÜN KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 95.7 100.3 96.1 91.0 383.1 10 4
5 10218 BEDİİ BARIŞ ERTEKİN MARDİN FERDİ (FRD-47) Mardin 97.3 91.0 98.0 94.7 381.0 5 5
6 10254 EREN KARAÇOR MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 83.5 99.8 95.9 99.2 378.4 7 6
7 10185 FATİH MERT İNCE ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 87.2 91.8 96.8 95.7 371.5 4 7