Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu
Havalı Silahlar Türkiye Şampiyonası (2018) Sonuçları
Büyük Bayan

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10144 CANAN TÜRKOĞLU

İstanbul - YENİDOĞU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YDS-34)

50.4 49.8 8.8 9.3 10.5 10.7 10 7.1 10.5 9.4 8.5 9.6 10 9.1 10.6 10 234.3
2 10005 NİLAY AK

Antalya - ANTALYA POLİS SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (APG-07)

45.9 49.1 8.8 10.5 9.5 10.6 8.8 8.9 9.7 10.2 10.4 9.2 9.9 9.2 7.7 9.3 227.7
3 10748 ECE BIÇAKÇI

Sakarya - SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54)

45.1 48.6 10 9.9 9.2 8.8 8.9 9.9 8.2 9.3 8.7 9.6 7.7 10.1 204
4 10079 MERVE NUR ÇAKMAK

Ankara - DAB ATICILIK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DAB-06)

45.1 50.4 9.2 9.6 8.1 7.3 10.1 8.6 8.3 9.7 9.7 9.5 185.6
5 10335 GÜLÇİN KONUŞ

Kayseri - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

44.8 48 10.5 8.8 8.2 10.1 9.9 8 8.1 8.1 164.5
6 10083 MELTEM BİÇER

İstanbul - YENİDOĞU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YDS-34)

48.5 42.4 9.3 10.4 9.1 9.1 8.7 10.1 147.6
7 10178 ELİF BEYZA AŞIK

Ankara - ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06)

42.6 44.5 10.3 9.9 10 7.2 124.5
8 10141 EMİNE DUYDUK

Bursa - BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16)

43.1 42 9.2 9.1 103.4

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10748 ECE BIÇAKÇI SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 94 93 93 90 98 95 563 14 14
2 10144 CANAN TÜRKOĞLU YENİDOĞU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YDS-34) İstanbul 92 98 96 92 95 90 563 13 8
3 10005 NİLAY AK ANTALYA POLİS SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (APG-07) Antalya 93 88 90 91 94 93 549 11 17
4 10141 EMİNE DUYDUK BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 88 92 90 89 91 95 545 6 23
5 10079 MERVE NUR ÇAKMAK DAB ATICILIK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DAB-06) Ankara 92 90 87 93 93 90 545 6 9
6 10083 MELTEM BİÇER YENİDOĞU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YDS-34) İstanbul 91 90 86 95 92 90 544 10 20
7 10335 GÜLÇİN KONUŞ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Kayseri 89 90 87 95 91 90 542 8 7
8 10178 ELİF BEYZA AŞIK ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 89 90 92 91 89 91 542 6 21
9 11278 MERVENUR DUMLU YENİDOĞU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YDS-34) İstanbul 86 84 95 89 91 94 539 8 22
10 10306 EMİNE TAŞDELEN BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 88 88 90 90 94 89 539 4 19
11 10065 REYHAN UĞURLUOĞLU NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 87 90 89 86 92 91 535 5 18
12 10201 HATİCE KÜBRA HANÇER ESKİŞEHİR FERDİ (FRD-26) Eskişehir 84 88 86 96 86 93 533 9 13
13 10463 GÜLÇİN GÜLER SAMSUN POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PLG-55) Samsun 92 87 90 87 87 90 533 8 11
14 10823 GÖZDEM YERSU KAYA GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAD-06) Ankara 91 91 88 85 88 86 529 7 15
15 10762 SEVAL AYDIN GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAD-06) Ankara 85 91 88 89 87 87 527 5 27
16 10200 SEVDA ÖZTÜRK ESKİŞEHİR FERDİ (FRD-26) Eskişehir 85 87 88 84 86 92 522 7 3
17 10302 ELİF UÇAR ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 88 87 90 84 87 85 521 2 5
18 10154 DERYA KILINÇ KOCA KAHRAMANMARAŞ FERDİ (FRD-46) Kahramanmaraş 79 86 88 90 86 89 518 9 2
19 10887 SİNEM KURUMLUER ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OUS-26) Eskişehir 84 89 85 85 84 89 516 4 26
20 10199 SEVAL ÖZTÜRK ESKİŞEHİR FERDİ (FRD-26) Eskişehir 89 91 83 84 86 80 513 6 6
21 10334 İÇİM NURAY YANMAZ ANTALYA FERDİ (FRD-07) Antalya 90 86 89 81 79 84 509 2 10
22 10777 MERVE BEKDEMİR YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 82 73 80 81 78 78 472 1 12
23 11302 FİLİZ AYTEKİN İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 83 78 73 80 78 71 463 2 28
DNS 10095 İLKNUR KARA MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 0 0 4 DNS
DNS 11272 PINAR OOSTERHUİS MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 0 0 16 DNS
DNS 10421 MAKBULE AKKAYA TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 0 0 24 DNS
DNS 10766 GÖKSU BOZDERELİ BERİKOL KARAMAN FERDİ (FRD-70) Karaman 0 0 25 DNS

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10071 GÜLCAN ŞİNİK

Gümüşhane - GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29)

50 49.8 8.9 9.7 10.5 10.8 8.8 9.4 10.7 10.3 9.9 10.7 9.8 10.3 10.1 10.5 240.2
2 10684 AYSUN UĞURLU

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

48.8 51.2 9.7 9.5 9.8 9.8 9.1 9.9 10.6 10.5 9.5 10.8 10.2 10.1 10.4 9.5 239.4
3 10621 AYŞE AKBAŞ

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

48.1 49.9 9.7 10 10.7 9.3 9.3 9.9 9.9 10.7 10.4 9.5 9.2 10.3 216.9
4 10934 HİLAL TINAZ MERMERLİ

Isparta - ISPARTA FERDİ (FRD-32)

50 47.5 10.4 10 9.6 10.3 9.7 9.2 10.4 10.1 9 10.7 196.9
5 10395 SEVİNÇ AYAZ

İstanbul - İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34)

46.4 49.7 10.1 10.1 10.2 10.4 10.2 9 7.8 8.6 172.5
6 10316 DİLARA ÇAĞLAR

Çankırı - ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18)

49.3 48.4 9.5 8.6 10.2 9.8 9.5 10.4 155.7
7 10396 İLKNUR TURAN

İstanbul - İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34)

46.3 47.5 9.2 8.8 8.7 10.7 131.2
8 10257 MERVECAN SEVİLDİK

Manisa - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45)

46.5 47.3 8.7 7.9 110.4

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10684 AYSUN UĞURLU JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 101.5 101.6 102.6 103.3 99.5 103.4 611.9 38 4
2 10621 AYŞE AKBAŞ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 101.6 100.4 102.1 102.5 98.4 100.8 605.8 27 15
3 10934 HİLAL TINAZ MERMERLİ ISPARTA FERDİ (FRD-32) Isparta 98.3 101 100.5 101.5 102.8 101.4 605.5 28 16
4 10316 DİLARA ÇAĞLAR ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 99.8 101 101.6 99.7 99.6 100.2 601.9 27 14
5 10257 MERVECAN SEVİLDİK MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 98.8 102.2 100.5 100.3 100.4 97.6 599.8 25 12
6 10395 SEVİNÇ AYAZ İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 98.5 100 98.8 101.3 100.3 98.2 597.1 21 3
7 10396 İLKNUR TURAN İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 97.8 98.8 99.9 101.6 100 96 594.1 22 8
8 10071 GÜLCAN ŞİNİK GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 92.9 97.6 98.9 100.6 98.3 101 589.3 26 10
9 10617 ÖZGE DEMİREL MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 95.2 100.1 96.9 96.1 97.5 101.4 587.2 18 6
10 10127 AYŞEGÜL ÇOBAN ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 99.7 95.7 95.2 97.6 98.7 98.6 585.5 18 7
11 10116 ŞEVVAL BUSE YILDIZ ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 96.9 98 98.7 93.6 98.3 97.5 583 25 5
12 10182 MELİKE KÜBRA BOZDEMİR ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 93.8 92.1 97.8 99.1 101.5 98.2 582.5 19 13
13 10547 DÜRİYEN BATUM DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-20) Denizli 97.7 95.7 96.8 96 100.3 93.5 580 16 11
14 10258 GÖRKEM ZENGİT MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 92.3 98.4 94.9 95.3 93.5 95.1 569.5 16 9
15 40397 ELİF ÖZER İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 93.3 97.3 94.8 91.5 92.3 97.7 566.9 19 17
Büyük Erkek

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10066 YUSUF DİKEÇ

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

50.4 48.5 9.1 9.7 9.8 10.8 10.2 9.9 9.5 10.4 9.2 9.7 10.3 10.2 9.6 9.8 237.1
2 10156 GÖKHAN BANAR

Gaziantep - GAZİANTEP POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GPG-27)

48.4 50.2 9.3 10.2 10 8.4 10.1 9.9 10.6 9.9 9.9 10.5 10 9.8 7.7 8.3 233.2
3 10031 GÖKHAN ERYİĞİT

Eskişehir - ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26)

49.2 49.2 10.3 10.8 10.1 9.5 9.3 9.8 9.7 9.7 8.6 10.2 9.5 10.6 216.5
4 10841 İSMAİL KELEŞ

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

48.5 48 10.5 8.2 9.8 9.6 9.7 10.4 8.9 9.7 9.6 9.4 192.3
5 10151 MURAT KILIÇ

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

49.1 47 8.7 9 9.5 9.8 10 10.6 9.9 8.6 172.2
6 10058 ESER KOÇ

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

47.5 47.3 9.2 9.9 9.9 10.4 9.7 8.9 152.8
7 10272 REFİK ŞARMET

Mersin - AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33)

47.9 48.1 10.4 9.6 8.3 8.3 132.6
8 10054 CİHAN TUNÇ

Mersin - MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33)

44.9 45.9 10.1 8.7 109.6

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10841 İSMAİL KELEŞ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 94 95 96 94 94 98 571 17 4
2 10156 GÖKHAN BANAR GAZİANTEP POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GPG-27) Gaziantep 97 96 97 95 91 95 571 13 44
3 10058 ESER KOÇ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 93 96 95 95 94 98 571 11 9
4 10066 YUSUF DİKEÇ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 95 93 95 95 96 96 570 21 6
5 10031 GÖKHAN ERYİĞİT ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 98 93 95 96 94 94 570 16 26
6 10151 MURAT KILIÇ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 94 92 94 97 97 92 566 15 36
7 10272 REFİK ŞARMET AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 95 96 95 93 94 92 565 13 42
8 10054 CİHAN TUNÇ MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 93 94 95 94 93 95 564 15 45
9 10287 METİN OKTAY MUTLU JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 95 95 95 94 91 92 562 11 47
10 10034 YUSUF AVCI TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 92 91 95 96 93 94 561 8 30
11 10179 KEMAL ERKAHYA GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Ankara 94 97 94 88 94 93 560 15 18
12 10035 ÖMER ÇAM KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 94 90 93 93 94 96 560 9 35
13 10059 HANİFİ FAZLI SOYSAL GAZİANTEP POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GPG-27) Gaziantep 95 93 93 93 95 91 560 7 40
14 10172 MURAT YILMAZ KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 90 95 95 97 93 89 559 9 5
15 10805 YİĞİTCAN SAAT SAMSUN POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PLG-55) Samsun 92 92 92 94 93 94 557 11 22
16 10077 BÜLENT TOPAKTAŞ GÜMÜŞHANE FERDİ (FRD-29) Gümüşhane 92 94 93 95 90 93 557 10 37
17 10089 İSA GÜVER ANTALYA ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-07) Antalya 93 90 94 93 92 95 557 8 3
18 10443 BUĞRA TAVŞAN NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 87 93 95 96 94 91 556 12 12
19 10239 HÜSEYİN TOSUN JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 94 88 94 93 93 93 555 11 20
20 10552 ÜMİT GÖREN YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 90 94 91 91 95 91 552 8 8
21 11230 VEYSEL KONUŞ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 92 91 94 92 94 88 551 6 38
22 10856 MUSTAFA DÜNDAR BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 93 88 94 89 93 92 549 8 43
23 10384 BÜLENT ERYAKALI BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Düzce 94 86 88 92 94 94 548 6 31
24 10879 MAHMUT YÜCEL JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 91 93 92 86 91 92 545 8 23
25 11107 SÜLEYMAN SAĞLAM ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 93 91 91 85 91 93 544 11 33
26 11218 EROL İPEK SAMSUN PARS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PRS-55) Samsun 91 86 88 96 92 91 544 7 16
27 10261 ALİ YAŞAR ÜNLÜTÜRK İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İstanbul 92 88 94 87 91 91 543 6 14
28 10043 DOĞAN ÖZTÜRK KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 90 92 90 92 88 91 543 6 15
29 11285 NUSRET KEÇEBAŞ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 86 90 89 92 93 89 539 2 28
30 10060 CİHAT VAYSAL GAZİANTEP POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GPG-27) Gaziantep 89 86 86 92 93 91 537 6 10
31 10122 KEMAL AKSU ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 91 90 89 88 89 89 536 6 13
32 10355 MEHMET ÖNDER YUNLU MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 89 90 91 88 88 90 536 5 34
33 10040 HÜSEYİN GÜRBÜZ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OUS-26) Eskişehir 85 90 91 88 90 92 536 4 39
34 11250 HAYATİ BAYRAK ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 86 88 89 88 92 90 533 8 46
35 10858 MURAT YAĞMUR BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 86 87 83 92 90 93 531 2 2
36 10088 ZAFER YİĞİT İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 84 88 91 87 91 89 530 6 32
37 10045 ALTAN GÜÇLÜ DENİZLİ FERDİ (FRD-20) Denizli 90 90 87 91 83 88 529 7 24
38 10263 TAYLAN EMRE ÇOBAN YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 88 87 90 85 86 88 524 5 48
39 10874 OSMAN BİLGEN MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 77 80 81 86 89 88 501 4 21
40 11286 İBRAHİM HAMİDULLAH KIRBOĞA HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 49 75 67 54 63 67 375 1 17
DNS 10477 HAKAN ÖZER ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 0 0 7 DNS
DNS 10764 GÜRKAN BERİKOL KARAMAN FERDİ (FRD-70) Karaman 0 0 11 DNS
DNS 10084 TEKİN ÇALAĞAN YENİDOĞU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YDS-34) İstanbul 0 0 19 DNS
DNS 10125 MEHMET BAL GAZİANTEP POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GPG-27) Gaziantep 0 0 27 DNS
DNS 10751 HASAN TAY YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 0 0 29 DNS
DNS 10285 MURAT UZDAŞ ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 0 0 41 DNS

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10716 ÖMER AKGÜN

Diyarbakır - DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAY-21)

49 52.8 10.5 10.5 10 10.8 10.4 10.5 10.1 10.3 10.3 10 10.5 10 9.8 10.4 245.9
2 10285 MURAT UZDAŞ

Ankara - ANKARA FERDİ (FRD-06)

50 52.1 10.7 9.4 9.7 10.4 9.5 10.5 10 10 10.2 10.3 10.4 10.3 10.4 10.1 244
3 11179 MERT NALBANT

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

51.4 50.6 9 10.3 10.2 9.5 10.5 10.1 10.4 10.5 9.5 10.2 9.7 10.5 222.4
4 10129 AHMET BAYRAK

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

49.6 51.5 9.1 10.4 10.5 9.6 10.3 9.4 10.4 10.3 10.5 10.2 201.8
5 10675 MEHMET ABİŞ

Gümüşhane - GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29)

49.1 50.6 9.7 10.4 10.3 10.2 9.8 9.2 10.3 10.5 180.1
6 10150 YILMAZ AKGÜN

Diyarbakır - DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAY-21)

49.6 50.5 10.1 10.1 9.6 9.9 10 9.3 159.1
7 10115 BURAK DAĞLI

Ankara - ANKARA FERDİ (FRD-06)

48 50.5 9.9 8.8 9.3 10 136.5
8 10930 ALPEREN ENES ŞAR

Sakarya - SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-54)

47.5 46.7 8.9 8.5 111.6

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 11179 MERT NALBANT TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 102.5 103.9 102.6 103 103.6 105.4 621 41 7
2 10716 ÖMER AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAY-21) Diyarbakır 102 104.4 101.4 104.3 104.2 103.5 619.8 42 6
3 10675 MEHMET ABİŞ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 101.5 103.4 102.8 104.1 102.1 104.1 618 48 13
4 10150 YILMAZ AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAY-21) Diyarbakır 102.3 102.8 102.7 101.6 103.8 101.1 614.3 34 23
5 10115 BURAK DAĞLI ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 100.9 103 103.1 100.9 102.8 103.2 613.9 39 24
6 10285 MURAT UZDAŞ ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 101.5 100.7 104 102.7 101.7 102.7 613.3 34 20
7 10129 AHMET BAYRAK JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 101.4 101.9 102 103.6 102.1 101.1 612.1 37 5
8 10930 ALPEREN ENES ŞAR SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-54) Sakarya 101 100.6 104.5 102 99.2 102.8 610.1 36 12
9 10126 HASAN ÇOBAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 100.4 99.6 103.2 100.3 102.6 103.3 609.4 36 4
10 10101 HALİL İBRAHİM ÖZTÜRK JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 99.5 100.8 103.2 101.6 100.9 102.8 608.8 36 10
11 10698 METİN MISIRLI JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 101.4 100.9 101 103.3 101.8 99.8 608.2 34 21
12 11279 KADİR YILDIRIM SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-54) Sakarya 101.9 101.3 104.2 99 100.7 99.6 606.7 31 22
13 10721 MEHMET AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAY-21) Diyarbakır 102.7 99.9 98.7 100.4 103.3 101 606 30 3
14 11224 GÜRKAN KARA TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 101.1 102.1 101.9 99.8 100.6 100.1 605.6 29 18
15 10175 OSMAN ERDİNÇ BİLGİLİ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 100.4 103.2 99.9 98.8 99.8 101.6 603.7 26 8
16 10177 ORHAN AL JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 98.2 100 101.4 100.2 102.2 100 602 31 2
17 10286 ARAP HAKAN ALTUN MARDİN FERDİ (FRD-47) Mardin 101.2 101.5 100.2 99.1 97.7 100.6 600.3 27 19
18 10062 VOLKAN DEMİR TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 99 100.4 102.4 100.8 98.7 98.8 600.1 24 11
19 10152 ŞEHMUS GÜZEL KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 97 99.8 101 101 101 100.2 600 29 16
20 10061 KAAN SERHOŞ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 100 98.7 98.8 99 98.3 100.8 595.6 23 15
21 10620 EYYÜP BEYHAN JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 96 97.4 97.9 97.2 95 99.2 582.7 19 14
22 10181 MUHAMMED ENSAR ERTEKİN BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 94.3 97.2 100 98.4 88.3 101.4 579.6 19 26
23 10040 HÜSEYİN GÜRBÜZ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OUS-26) Eskişehir 92.5 93.9 94.6 92 97 95 565 14 25
0 10060 CİHAT VAYSAL GAZİANTEP POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GPG-27) Gaziantep 0 0 17 DNS
Genç Bayan

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10171 ŞEVVAL İLAYDA TARHAN

Ankara - GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06)

48 48.5 9.6 9.9 9.1 10.4 9.7 9 10.2 10 10.7 10.5 10.2 10.1 10.1 10 236
2 10123 ELİF KIRKLAR

Ankara - ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06)

50 51.2 10.6 8.5 9 10.7 10.2 8.9 10.3 10.6 8.8 9.5 8.7 9.4 7.1 10.6 234.1
3 10170 YASEMİN BEYZA YILMAZ

Ankara - GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06)

48.6 47.5 9.6 8.9 9.1 10 9.5 10.1 9.6 10.5 9.9 9.7 10.2 9.1 212.3
4 10017 BİLGE ÇOBAN

Eskişehir - ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26)

44.7 47.9 9.7 10.6 9.4 9.8 7 9.7 10.1 10.3 9.8 9 188
5 10737 HİLAL DEMİR

Diyarbakır - DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAY-21)

46.6 45.1 9.4 10.4 9.6 9.9 9.1 8.8 9.7 8.9 167.5
6 10196 HAZEL CEMRE DEMİRCİ

Eskişehir - ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26)

45.2 46.4 9.6 8.9 9.9 9.4 8.3 9.7 147.4
7 10778 ASLI ÖVER

İstanbul - BOLU - GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMK-14)

47.1 45.6 8.8 7.9 9.5 8.6 127.5
8 10779 SEHER TOKMAK

Bolu - BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14)

44.3 44.6 7.6 8.8 105.3

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10171 ŞEVVAL İLAYDA TARHAN GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06) Ankara 94 93 95 95 99 93 569 20 11
2 10170 YASEMİN BEYZA YILMAZ GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06) Ankara 91 94 89 93 93 96 556 9 4
3 10017 BİLGE ÇOBAN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 91 94 94 91 91 90 551 11 20
4 10123 ELİF KIRKLAR ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 84 95 94 92 94 89 548 14 43
5 10779 SEHER TOKMAK BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 91 92 90 92 88 94 547 8 18
6 10737 HİLAL DEMİR DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAY-21) Diyarbakır 90 90 91 91 93 91 546 10 29
7 10778 ASLI ÖVER BOLU - GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMK-14) İstanbul 92 87 88 89 93 92 541 5 34
8 10196 HAZEL CEMRE DEMİRCİ ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 88 95 91 88 86 90 538 8 10
9 10939 EMİNE İLKCAN KURT DAB ATICILIK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DAB-06) Ankara 90 87 90 90 89 92 538 6 8
10 10819 BEYZANUR ÇEKİÇ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 91 85 89 93 89 89 536 5 30
11 10451 SILA TURAN TRABZON FERDİ (FRD-61) Trabzon 86 88 91 92 89 90 536 4 13
12 10641 AYLİN YILDIZ GAZİANTEP ANADOLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAS-27) Gaziantep 87 91 88 92 90 84 532 2 40
13 10471 GÖZDE ÇELİK ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 91 91 91 87 86 84 530 8 19
14 10597 NİLÜFER BOZDEMİR ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 92 91 82 91 89 85 530 4 27
15 10453 EDA AYDIN NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 90 86 88 89 84 92 529 8 41
16 10273 MARZİYE CİĞER AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 94 78 90 87 94 86 529 5 28
17 10636 KÜBRA SÖZLÜ GAZİANTEP - GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-27) Gaziantep 91 87 86 87 91 86 528 6 31
18 10759 SÜMEYYE KURUKALIP GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAD-06) Ankara 81 88 87 85 94 89 524 7 23
19 10057 ÜLKÜ SOYSAL GAZİANTEP ANADOLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAS-27) Gaziantep 88 88 82 90 85 89 522 6 2
20 10798 EDA ÖZEL SAMSUN PARS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PRS-55) Samsun 86 85 91 86 88 86 522 4 44
21 11303 DİLARA SAYGILI KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 85 90 84 84 90 87 520 5 12
22 10173 BEHİYE DAMATOĞLU İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 88 88 89 87 82 86 520 4 26
23 10281 ŞEYMANUR LARÇİN TEYYAREDÜZÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TYR-28) Giresun 86 86 87 87 87 82 515 8 15
24 10817 SÜMEYYE DEMİR ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 86 83 84 86 91 85 515 5 9
25 10652 ZEYNEP HİLAL ÜSTÜNDAĞ GAZİ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GUS-06) Eskişehir 83 88 85 85 83 90 514 7 16
26 10198 CEREN MELEK İYİLİK ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 84 84 85 88 86 85 512 4 5
27 10174 BİLGE ALEV BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 84 87 87 87 85 79 509 1 14
28 10311 SENA NUR YILMAZ BABA AVCILIK ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAK-07) Antalya 85 85 86 83 83 85 507 6 32
29 10096 NİDA AYDOĞAN MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 87 81 86 84 83 85 506 7 35
30 10780 BURCU GÜRBÜZ BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 87 81 86 83 81 86 504 7 46
31 11129 BÜŞRA KARAKOÇ ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-25) Erzurum 84 79 86 86 76 90 501 5 7
32 11315 TUĞBA DOĞAN ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 85 88 87 83 85 71 499 6 47
33 10474 ESMAGÜL YILMAZ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 88 84 85 90 75 76 498 7 21
34 11275 SILA HAMZAOĞLU TEYYAREDÜZÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TYR-28) Giresun 88 79 80 85 80 85 497 4 42
35 11128 MERVE ÇOBANOĞLU ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-25) Erzurum 81 84 79 81 88 84 497 4 39
36 10326 BEYZA NUR AÇIKGÖZ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 78 82 80 87 80 87 494 0 6
37 11305 NURTEN RUMEYSA DEMİRCİ KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 83 72 87 83 81 86 492 1 24
38 11317 ZEYNEP AKBABA ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 83 82 82 82 78 74 481 1 17
39 10511 RAGİBE YİĞİT SAMSUN AVCILAR VE ATICILAR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-55) Samsun 87 77 79 67 76 82 468 2 36
40 10023 ZEYNEP MERVE DURMUŞ SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-58) Sivas 71 82 79 80 79 75 466 2 25
41 11320 DAMLA GÜRLER ESKİŞEHİR TEPEBAŞI AVCILIK ATICILIK BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAB-26) Eskişehir 72 71 88 64 86 69 450 2 45
42 11306 EDA NUR YÜKSEL KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 66 76 75 69 54 72 412 0 37
43 10282 FETİYE KARAKILIÇ TEYYAREDÜZÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TYR-28) Giresun 70 88 67 62 58 62 407 3 3
DNS 11249 ZELİHA GÖZİTOK ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-25) Erzurum 0 22 DNS
DNS 11134 MUHLİSE SAFİYE YAMAÇ HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 0 33 DNS
DNS 10901 BETÜL ÇERİ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 0 38 DNS

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10266 MELİKE CIRIK

Mersin - AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33)

49 51.3 10.1 10.1 10.5 9.9 9.2 9.7 10.6 10.3 9.9 9.6 10.7 10.3 10.6 10.4 242.2
2 10162 ESİN AKGÜN

Diyarbakır - DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAY-21)

49.8 50 10.3 10.6 10.5 10.7 9.5 10.4 10.2 10.8 9.5 9.6 10.7 9.8 9.5 9.8 241.7
3 10676 ŞEYMANUR KOCA

İstanbul - GÜMÜŞHANE FERDİ (FRD-29)

49.7 50.2 10.3 10.5 10 10.3 10 9.3 10.2 9.7 10.4 10.4 9.4 10.1 220.5
4 10163 PELŞİN AVCİ

Diyarbakır - DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAY-21)

50.9 50.2 9.2 10.1 9.3 10.6 9.7 9.6 10.2 10.6 10.3 9.2 199.9
5 10259 GÜLŞEN DELEN

Manisa - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45)

47.5 50.1 10.9 8.9 10.4 9.8 9.2 10.8 10.1 9.7 177.4
6 10560 GÖKSU ÖZGE ARSLAN

Aydın - AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09)

47.2 52.5 10.5 9.1 7.8 8.9 10.4 10.3 156.7
7 10496 CEYLİN EREN

Eskişehir - ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26)

47.6 48.9 10.1 8.8 10 9.7 135.1
8 11307 ZEYNEP AK

Kütahya - KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43)

46.4 47.5 9.8 9 112.7

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10266 MELİKE CIRIK AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 100.9 102.2 102.2 102.2 101.2 103.2 611.9 36 33
2 10259 GÜLŞEN DELEN MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 102.8 102 103 100.6 102 100.1 610.5 34 40
3 10162 ESİN AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAY-21) Diyarbakır 102.7 103 99.2 102.4 99.2 102.8 609.3 36 26
4 10163 PELŞİN AVCİ DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAY-21) Diyarbakır 100 100.4 101.2 101.8 99.4 100.5 603.3 31 45
5 10496 CEYLİN EREN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 97.2 101.3 103.2 104 97.5 99.6 602.8 26 47
6 11307 ZEYNEP AK KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 100.4 100 100 97.9 103.5 100.1 601.9 33 50
7 10676 ŞEYMANUR KOCA GÜMÜŞHANE FERDİ (FRD-29) İstanbul 101.5 103.4 100 99.8 99.6 97 601.3 27 55
8 10560 GÖKSU ÖZGE ARSLAN AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 101.7 97 102.1 101.4 98.7 98 598.9 23 36
9 10207 ZEYNEP GÖKÇE DEMİRCİ ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 98 99.2 100.3 98.7 101.8 100.8 598.8 23 29
10 11219 AYTEN ATILGAN ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 97.4 101.2 99.6 99 97.6 100.4 595.2 18 49
11 11310 DİLARA KURT KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 98.2 98.7 98.3 99.7 98.3 101.6 594.8 23 53
12 10190 BENGİSU HASKALFALI ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 99.2 93.4 99.1 99.9 100.7 99.1 591.4 22 22
13 10573 FATMA DEMİRHAN DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-20) Denizli 100 97.9 96.9 95.7 99.5 100.7 590.7 23 30
14 10516 FİKRİYE DİLAN DURAN ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 98.3 95.2 97.3 98.3 103 98.3 590.4 24 21
15 10545 EDA KILINÇ AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 97 97.2 100.8 95.9 99.9 98.7 589.5 17 31
16 10210 YAREN SARIGÖL ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 100.9 97.6 99.3 95 96.3 96.9 586 22 41
17 10164 NAZLICAN SAİN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAY-21) Diyarbakır 98.8 96.6 96.4 94 102.2 96.8 584.8 19 52
18 11220 EMİNE ATMACA ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 98 98.1 95.7 95.9 97.9 98.5 584.1 18 25
19 10349 SEMA SÜER KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 97.8 94.6 98 97.8 97.6 97 582.8 16 23
20 10790 ASLI HAZAL SALMAN KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 96.7 94.3 95.7 97.3 96.8 98.5 579.3 14 24
21 10582 GÖZDE KESER DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-20) Denizli 97.1 98.4 94.3 96.8 98.4 92.7 577.7 14 48
22 10580 MİNA AKDENİZ ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 94.9 94.5 92.1 95.5 100.6 98 575.6 16 39
23 10591 SELİN İNCE AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 91.5 93.6 93.1 99.1 99.5 98.5 575.3 20 51
24 10990 DİLAN TAŞ AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 94.9 100.1 98 92.6 92.6 96.7 574.9 16 42
25 10592 ELİF İNCE AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 89.8 94.4 91.9 96.4 100 98.2 570.7 10 46
26 10466 ELİF KARATEPE ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 97.4 95.5 96.4 96.4 92.5 92.4 570.6 14 34
27 10727 MELİKE BİÇEN KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 95.3 96.3 96.6 95 90.1 94.9 568.2 8 44
28 11207 AYŞENUR CEYLAN ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-25) Erzurum 94.8 94.2 95.8 93.7 93.2 93.2 564.9 10 43
29 10576 MİRACE MİHRİBAN EKİZ DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-20) Denizli 93 94.6 92 97 91.1 94.1 561.8 8 54
30 10562 GÖKÇE SİMGE ARSLAN AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 91 93.8 91.5 95.5 94.6 92.8 559.2 8 27
31 10161 AYŞE ALPASLAN KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 91.7 89.7 93.8 94.4 96.7 91.7 558 14 28
32 10583 SENEM ESER ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 97.9 93.6 88 94.8 93.6 87.2 555.1 8 32
33 10385 TUĞBA GÜRGÜ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 92.2 91.1 96.5 93.8 93.6 87.1 554.3 7 37
34 10846 SİNEM KARLIDAĞ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 83.4 92.2 98.5 94.4 92.5 88.8 549.8 17 35
35 10556 AYŞENUR MUTLU AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 83.2 80.9 80.1 75.4 69.8 71.1 460.5 5 38
Genç Erkek

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10364 BATUHAN BOZKURT

İzmir - İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35)

51.1 48 9 10.5 10.2 9 9.7 10.6 9.7 9.9 9.5 10.3 9.4 8.4 8.4 9.5 233.2
2 10478 ÖMER ÖZDER

Ankara - ANKARA FERDİ (FRD-06)

44.9 46.7 9 10.1 10.8 10.1 9.7 10 9.1 9.2 10.2 10.1 7.7 10.4 7.6 7.5 223.1
3 10097 KAĞAN ALKIŞ

Mersin - KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46)

47.6 47 10.2 8 8.7 9.2 10.1 9.5 9.6 10 9.1 9 10.3 9.6 207.9
4 10284 HABİP YEŞİLÖZ

Ankara - GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06)

48.3 46.4 9.3 8.5 10.2 9.4 9.2 10 7.7 9 9.2 9.7 186.9
5 10309 ÖMER EFE KURDOĞLU

Antalya - BABA AVCILIK ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAK-07)

47.5 49.2 8.9 8.6 8.8 9.6 9.3 7.7 8.9 8.9 167.4
6 10191 FATİH AKGÜL

Eskişehir - ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26)

46.1 44.6 10.1 9.4 9.3 9.8 8.5 9.4 147.2
7 10121 ERAY ÖKSÜZ

Gaziantep - GAZİANTEP - GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-27)

43.8 47 10.3 8.6 9.3 8.8 127.8
8 10167 RAMAZAN BURAK DİKEÇ

İzmir - İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35)

47.9 46.6 8.3 5.8 108.6

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10478 ÖMER ÖZDER ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 90 93 94 94 87 94 552 9 57
2 10121 ERAY ÖKSÜZ GAZİANTEP - GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-27) Gaziantep 93 94 90 92 93 88 550 11 23
3 10364 BATUHAN BOZKURT İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 92 92 85 93 92 94 548 9 35
4 10191 FATİH AKGÜL ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 91 91 94 92 89 90 547 6 2
5 10167 RAMAZAN BURAK DİKEÇ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 91 89 92 88 94 92 546 3 58
6 10097 KAĞAN ALKIŞ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Mersin 91 91 91 92 93 87 545 5 56
7 10284 HABİP YEŞİLÖZ GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06) Ankara 86 85 94 97 91 91 544 9 6
8 10309 ÖMER EFE KURDOĞLU BABA AVCILIK ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAK-07) Antalya 89 91 88 93 90 92 543 12 26
9 10537 MEVLÜT ENES GENÇ ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 94 84 91 91 92 91 543 10 46
10 10093 ALP EREN ERDUR MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 89 93 90 88 93 90 543 7 17
11 10091 ONUR CAN GÖKÇEDAĞ GAZİANTEP - GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-27) Gaziantep 92 91 86 86 95 91 541 8 47
12 10794 TARIK BARAN ALBAYRAK SAMSUN PARS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PRS-55) Samsun 86 89 92 90 93 90 540 11 9
13 10310 METE ŞİMŞEK BABA AVCILIK ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAK-07) Antalya 85 94 93 89 90 89 540 4 56
14 10271 YUNUS EMRE KILINÇ AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 88 90 94 91 88 88 539 6 51
15 10308 CAN KUMAK BABA AVCILIK ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAK-07) Antalya 86 90 86 93 90 93 538 10 37
16 10188 KAMURAN KERİM TAŞDEMİR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 86 90 89 93 93 87 538 7 16
17 10189 HACI MUSTAFA SAATÇİ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 90 89 87 89 92 91 538 5 33
18 10754 ONUR TALHA KASIM SAMSUN PARS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PRS-55) Samsun 92 89 88 90 88 89 536 9 19
19 10389 BORAN ŞENSOY TRABZON FERDİ (FRD-61) Trabzon 86 88 94 90 89 89 536 6 31
20 10119 MÜCAHİT ÇAĞRI KAYABAŞI KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 88 93 85 87 93 89 535 6 39
21 10213 ENDER HACIBEKİROĞLU İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 85 90 86 89 92 91 533 9 7
22 10133 TAYYİP ENSAR UZUN TEYYAREDÜZÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TYR-28) Giresun 83 90 88 88 89 95 533 8 34
23 10828 ADNAN EFE UÇAR İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 85 90 92 88 93 85 533 4 30
24 10855 VEYSEL MERAL BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 88 88 92 88 85 90 531 9 12
25 10372 KEMAL ATA TÜRKOĞLU ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 89 89 85 88 92 88 531 7 27
26 10386 DENİZ SAĞDIÇ GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 88 88 91 88 89 87 531 7 52
27 10857 SARUHAN AÇIK BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 88 87 89 88 88 91 531 5 53
28 11313 YUNUS EMRE DİNLER GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 86 89 91 88 88 88 530 7 36
29 10148 FURKAN ALTUNBOĞA DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAY-21) Diyarbakır 88 88 84 88 93 88 529 6 53
30 10801 ERDEM BÜLBÜL SAMSUN PARS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PRS-55) Samsun 84 92 91 85 88 89 529 5 42
31 10786 ÇAĞLAR GÖFNER BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 86 86 91 87 95 83 528 4 44
32 11311 BATUHAN AKAR KAHRAMANMARAŞ KILAVUZLU SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (KNY-46) Kahramanmaraş 92 86 82 88 93 85 526 8 20
33 11211 YAKUP AKTAŞ ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-25) Erzurum 84 89 90 86 87 90 526 6 54
34 10590 İBRAHİM YILDIZ ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 86 88 87 85 88 90 524 3 50
35 10445 YİĞİTCAN YUSUF DİL NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 81 88 92 85 92 85 523 5 18
36 10796 EREN OZAN SARAÇ SAMSUN PARS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PRS-55) Samsun 89 85 86 88 86 86 520 6 40
37 11262 EMRE ÇELEN BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 88 91 89 81 86 84 519 4 24
38 10378 EMİR BEYAZ GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 84 86 85 89 91 83 518 4 5
39 11251 FERHAT BÜLBÜL ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-25) Erzurum 88 85 86 85 86 86 516 3 3
40 10672 YİĞİT YILDIRIM ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 88 79 84 89 90 86 516 0 25
41 10504 KEREM AYDIN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 81 89 86 86 88 85 515 1 11
42 10710 BATUHAN SİCİM GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 79 88 87 83 89 87 513 4 13
43 11126 MUHAMMET ALİ MUŞTU GAZİANTEP DOLPHIN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GDK-27) Gaziantep 82 87 89 85 81 88 512 6 29
44 10301 SÜLEYMAN BERK ÇOLAK ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 88 84 82 89 81 87 511 4 45
45 10586 KADİR ACAR ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 82 85 86 87 87 84 511 3 4
46 10776 ALİ EREN ARSLAN GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06) Ankara 85 84 87 84 82 83 505 2 48
47 11318 RIZA AKSOY ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 78 86 90 87 87 74 502 5 14
48 10482 TAHA BAYAR GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06) Ankara 81 84 80 86 88 76 495 6 15
49 10387 RECEP ÇAKIR HASTANE BAYIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (HAS-17) Çanakkale 81 86 81 78 84 84 494 7 59
50 10120 HASAN ALKAN GAZİANTEP - GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-27) Gaziantep 78 78 82 86 90 79 493 2 54
51 10758 GÖRKEM NEŞET AKÇAM GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAD-06) Ankara 82 88 88 89 78 67 492 3 43
52 10275 DOĞUKAN KILINÇ AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 82 74 84 79 84 83 486 2 49
53 11316 YİĞİT DOYURGAN ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 89 75 84 72 84 82 486 2 57
54 10362 MURAT ULAŞLI ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-07) Antalya 79 82 82 83 78 78 482 0 51
55 10605 CÜNEYT EMRE ASLAN ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 77 81 82 75 80 84 479 3 38
56 11327 AYTUĞ SAĞDIÇ HASTANE BAYIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (HAS-17) Çanakkale 73 73 81 76 78 80 461 3 55
57 11215 KEREM YILMAZ GÖZÜTOK SAMSUN PARS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PRS-55) Samsun 74 82 71 75 75 82 459 6 22
58 10528 SİNAN PATAN YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 78 75 73 84 77 61 448 3 32
59 10373 BERK KARAMAN KAYSERİ FERDİ (FRD-38) Kayseri 73 76 68 75 65 69 426 3 52
60 11270 ÖZGÜR TAHİR TURGUT MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 59 57 69 57 62 80 384 1 8
61 11271 YİĞİT İRFAN KARASLAN MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 46 58 50 32 63 56 305 0 41
DNS 10195 MEHMET ENES DEMİREL ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 0 55 DNS
DNS 10479 OĞUZHAN AKSAN GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06) Ankara 0 21 DNS
DNS 11274 EMİRHAN ÖZYURT ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-25) Erzurum 0 28 DNS

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10269 AHMET CIRIK

Mersin - AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33)

50 49.8 9.9 10.3 9.3 10.4 10.9 10.2 10.5 9.3 10.1 9.6 10.1 9.3 9.7 9.8 239.2
2 10931 NURULLAH AKSOY

Sakarya - SAKARYA FERDİ (FRD-54)

48.1 49.9 9.9 9.9 10.6 8.3 10.3 10.1 10.1 9.9 9.9 10.4 10.1 9.9 9.5 9.8 236.7
3 10270 YİĞİT GEÇİM

Mersin - MERSİN FERDİ (FRD-33)

48.2 51.1 10.2 10.6 9.3 8.6 10.8 10.2 10.3 9.8 9.8 10.7 8.6 8.7 216.9
4 10183 YUSUF KARABİNA

Erzincan - ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24)

49 49.2 9.8 10.2 9.5 9.9 9.4 10.1 9.8 9.3 10.6 9.9 196.7
5 10069 MUHAMMED KOLCU

Gümüşhane - GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29)

50.7 48.1 10.2 9 8.1 9.3 9 9.8 9.5 9.4 173.1
6 10068 MUHAMMED FURKAN ABİŞ

Gümüşhane - GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29)

47.4 47.2 9.5 9.6 10.6 9.9 9.5 10 153.7
7 10265 ENES BUĞRA YAYLA

Mersin - AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33)

48.8 48.1 8.5 9.8 9.5 8.6 133.3
8 10267 HASAN ÖZDEN

Mersin - AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33)

45 47.6 8.8 10.1 111.5

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10265 ENES BUĞRA YAYLA AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 100.8 102.8 101.4 100.6 103 99.9 608.5 34 35
2 10183 YUSUF KARABİNA ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 101.1 97.5 101.7 101.2 102.9 99.8 604.2 29 22
3 10269 AHMET CIRIK AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 100.6 99.8 100.1 100 101 101.3 602.8 21 16
4 10068 MUHAMMED FURKAN ABİŞ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 97.2 98.9 98.2 102.1 101.9 101.4 599.7 30 18
5 10267 HASAN ÖZDEN AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 99.7 99.5 97.6 101.3 100.7 100.5 599.3 27 11
6 10270 YİĞİT GEÇİM MERSİN FERDİ (FRD-33) Mersin 99.4 99.7 99.9 98.4 102.2 98.3 597.9 26 24
7 10931 NURULLAH AKSOY SAKARYA FERDİ (FRD-54) Sakarya 101.4 95.6 103.3 98.9 100.3 98.3 597.8 24 25
8 10069 MUHAMMED KOLCU GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 99.3 97.4 100.3 97.7 100.5 96.4 591.6 23 8
9 10209 FATİH MEHMET AKGÜL ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 98.3 97.6 100.5 96.7 98 100.3 591.4 25 15
10 10184 TOLGA KULMAÇ ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 96.7 100 101.8 97.2 98.1 95.9 589.7 18 4
11 10186 EMİRHAN AKSU ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 96.8 99.9 99.1 99.1 94.8 98.9 588.6 21 34
12 10588 SERHAT PAÇAL ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 98.9 96.4 97.8 96.4 97.7 99.9 587.1 22 30
13 10336 DOĞUKAN ODUNCU KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 99.4 97.3 96.5 100.1 95.6 98 586.9 22 12
14 10159 MUHAMMED MUSHAP ÇELEM KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 95.3 98.4 99.5 93.3 97.4 100.6 584.5 21 26
15 10246 METİN KENAN KAYA MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 96.3 94.8 94.3 98.3 96.8 99 579.5 14 9
16 10859 MUSTAFA UZUN BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 97.4 94.6 98.7 94.5 98.3 94.9 578.4 16 17
17 10514 HÜSEYİN ÇELİK İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 98.3 95.4 95.4 94.3 97.7 96.8 577.9 19 20
18 10603 BOĞAÇHAN BERA BUDAK AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 98.3 97.4 96.3 95.3 95 95.2 577.5 16 6
19 10635 ALİ ARİF PEKŞEN SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-54) Sakarya 92.4 99.5 90.9 95.9 99.1 95.5 573.3 16 37
20 10248 İBRAHİM ERDEM SAZ MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 98.7 95.2 92.5 94.6 92.5 96.1 569.6 13 19
21 10256 ARDA EYMEN ULUS MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 97.1 92.4 92.9 92 93.4 98.4 566.2 12 28
22 10845 CANTEKİN ALKOÇ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 89.6 97.8 98.1 94.5 95.6 88.1 563.7 15 21
23 10561 NİHAT ŞARMET AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 91.5 96.9 97.4 96.3 90.3 90.4 562.8 13 3
24 10512 ALİ KAAN DEMİRBİLEK İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 96.1 90.6 92.5 94.2 95.9 87.8 557.1 7 27
25 10863 SERGEN ÇINAR BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 93 90.3 88.1 95.3 94 91.8 552.5 12 33
26 10861 MEHMET ALİ GÖRGEL BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 94.2 92.5 89.3 91.1 94.8 90.5 552.4 7 36
27 10609 FURKAN ALKOÇ ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 89.3 87.2 96.4 84.1 90.5 97 544.5 6 13
28 11012 UĞURCAN KUŞ AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 95.1 83.4 93 88.7 92.1 90.2 542.5 7 23
29 10440 BURAK HAKVERDİ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 88.1 85.2 97.2 91.3 82.7 96.7 541.2 6 29
30 10566 YUNUS EMRE KAYAOĞLU AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 89.9 90.1 88.5 89.6 94.6 86.4 539.1 6 14
31 10809 LÜTFİ GÖK ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 80.3 87.5 93.6 88.9 92.2 88.3 530.8 6 2
32 10815 SEÇKİN FIRAT ÖZOĞLU ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 78.4 93.1 88.2 91.1 90.8 87.5 529.1 6 5
33 11240 LÜTFİ ILGAZ TATLI AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 73.6 69.5 66.3 71.3 66.8 73.1 420.6 1 32
DSQ 10860 SEFA COŞKUN BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 0 0 7 DSQ
DNS 10575 YAKUP CAN YILDIZ ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 0 0 31 DNS
Minik Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10660 ERVA KOCAOĞLU GAZİ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GUS-06) Ankara 86 83 90 259 6 21
2 10772 GÜLSUNAR TARHAN OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 88 86 85 259 0 12
3 10383 MERYEM NUR KORKUT ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 85 86 83 254 2 6
4 10785 TUANA ERDOĞAN BOLU - GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMK-14) Bolu 82 85 87 254 1 10
5 10380 EDA TÜRKOĞLU ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 83 85 83 251 1 3
6 11261 ZÜLAL SEVİLAY DEMİR BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 77 83 88 248 1 17
7 10589 HAYRUNNİSA KILINÇ AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 76 83 87 246 2 2
8 10773 DAMLA ÇETİN OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 81 79 84 244 2 20
9 10381 HASRET NUR KORKUT ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 78 81 78 237 1 11
10 11235 ELVİN YARAMIŞ SAMSUN HEDEF SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HDF-55) Samsun 75 75 79 229 4 22
11 10558 ZEHRA YAVUZ SAMSUN HEDEF SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HDF-55) Samsun 67 72 86 225 0 16
12 11280 DENİZ YILMAZ AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 74 88 63 225 0 5
13 11282 ZEYNEP ÇAYIR AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 81 75 67 223 0 8
14 11198 YAĞMUR ÇINAR ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 66 82 71 219 1 14
15 10357 KÜBRA ERDUR MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 75 75 66 216 1 4
16 11312 SELİN KAZAN MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 64 73 57 194 0 7
17 11257 AYSEMA GEÇİM MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 61 52 66 179 0 19
18 11053 MELİKENUR ŞAHİN BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 59 61 58 178 0 9
19 10640 ELİF MİNA BENER ADIYAMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-02) Adıyaman 59 57 55 171 0 18
20 11284 EYLÜL PERÇİN AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 58 45 63 166 1 13
DNS 11149 SÜMEYYE YAMAÇ HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 15 DNS
DNS 10671 ESMANUR YILMAZ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 23 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10342 ELİF BERFİN ALTUN MARDİN FERDİ (FRD-47) Mardin 102.1 103.5 100.3 305.9 18 46
2 10904 ELİF BEYZA BAYRAMOĞLU SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-54) Sakarya 93.4 92.6 96.5 282.5 3 50
3 10531 ELİF YÜREKLİ GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54) Sakarya 95 94.3 91.5 280.8 4 51
4 10406 SERRA NİSA LİKOS GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54) Sakarya 92.4 95.8 92.4 280.6 3 48
5 10462 HATİCE TUANA DENİZ ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 86 95.3 97.7 279 3 52
6 11281 ELİFE EDA ÇINAR AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 93.6 90.4 94.6 278.6 4 49
7 11246 NAS EBRAR MÜHÜRDAROĞLU ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 86.1 85.7 79.2 251 5 47
Minik Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10875 ALİ AYBERK ÖZTÜRK MERSİN GENÇLİK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (GSK-33) Mersin 92 88 90 270 6 5
2 11325 BİLAL SAZAK GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 80 88 85 253 5 25
3 10449 MEHMET EFE ALEMDAROĞLU NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 82 87 84 253 3 7
4 10564 YİĞİT KAĞAN UÇAR AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 86 80 87 253 1 21
5 10427 KEMAL METKAN AKALIN KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 83 85 84 252 1 19
6 11328 MUSTAFA SERTTAŞ GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 89 79 83 251 1 6
7 10802 EREN BÜLBÜL SAMSUN HEDEF SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HDF-55) Samsun 84 85 80 249 2 8
8 10813 EMİR DEMİRBAĞ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 82 80 81 243 0 2
9 10543 MUHAMMED İZZET İPEKÇİ ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 76 84 82 242 1 28
10 10356 SELAHADDİN TUĞLUOĞLU MERSİN GENÇLİK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (GSK-33) Mersin 80 82 77 239 0 16
11 10429 AHMET ARDA CURA KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 72 79 79 230 0 12
12 10456 EMRE MERT HANCI YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 72 77 80 229 1 24
13 11244 SABRİ CAN ÖZLÜ NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 77 78 73 228 3 35
14 11293 ÖMER TUĞRUL KAPLAN KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 75 74 78 227 1 33
15 11242 TAYLAN ERBAŞ AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 75 82 70 227 1 31
16 11332 MEHMET KEREM TEMİZEL GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 73 74 72 219 0 29
17 11253 MEHMET ANIL ÖZGENCİL NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 71 71 76 218 0 14
18 11331 BERKE GÜLSEVEN GAZİ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GUS-06) Ankara 78 75 64 217 1 38
19 10305 SELAHATTİN EREN KÖKSAL SİVAS FERDİ (FRD-58) Sivas 80 67 69 216 0 23
20 11290 İSMAİL YİĞİT ACAR MERSİN GENÇLİK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (GSK-33) Mersin 67 67 80 214 1 34
21 11264 HÜSEYİN ARDA AKİN BOLU - GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMK-14) Bolu 69 71 73 213 0 9
22 11324 RECEP EFE SELAMSIZ GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 69 67 70 206 1 20
23 11314 IŞIK TOPRAK EDEBALİ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 63 72 69 204 0 18
24 11321 TUNA COŞKUN ESKİŞEHİR TEPEBAŞI AVCILIK ATICILIK BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAB-26) Eskişehir 66 67 66 199 0 37
25 11241 BERKCAN TAŞDAN AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 72 66 56 194 2 10
26 11288 ÖMER ARDA ÖZBEK MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 73 63 57 193 0 13
27 11221 HALİT KÜRŞAT ÇELİK SAMSUN İLKADIM SARP SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ISK-55) Samsun 74 60 54 188 0 30
28 11265 YİĞİTHAN OKAY BOLU - GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMK-14) Bolu 65 54 66 185 0 26
29 11329 EMİRHAN KAYGIN GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 62 62 58 182 0 11
30 10651 MUHAMMED TAHA SONUÇ ADIYAMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-02) Adıyaman 62 59 58 179 0 36
31 11291 HAMZA ACEM GAZİANTEP - GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-27) Gaziantep 56 56 62 174 1 27
32 11234 BARTU TOMRUKÇU SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-55) Samsun 75 55 43 173 1 17
33 10926 MERT ŞENOL BALCI ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 34 53 70 157 0 3
34 11289 DOĞUKAN YARDIMCI MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 60 51 37 148 0 22
DNS 11273 HALİL BOLAT MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 0 4 DNS
DNS 10770 MAHMUD ESAD TAPIŞ KARAMAN FERDİ (FRD-70) Karaman 0 32 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10723 BAVER AKGÜN ENS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ENS-21) Diyarbakır 96.9 99.7 97.2 293.8 12 48
2 10632 AHMET MUHAMMED TEKDAL ADIYAMAN FERDİ (FRD-02) Adıyaman 94.9 99.3 98.2 292.4 4 57
3 10080 HALİLİBRAHİM ABİŞ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 97.8 94.7 94.4 286.9 7 53
4 10414 EMİRHAN ÖZHAN ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 94.6 94.8 95 284.4 5 52
5 10834 BARIŞCAN DUYDUK BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 94.1 94.7 91.9 280.7 8 51
6 11256 KERİM CAN KARANLIK ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 89.7 86.1 90.7 266.5 3 45
7 11294 SALİH ÖZÜR ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 79 81.3 86.9 247.2 0 43
8 10557 MEHMETCAN GÖL AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 76.4 82.6 77.7 236.7 2 46
9 10345 GÖKTÜRK YİĞİT MERT KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 78.5 74.6 78.7 231.8 1 56
10 10211 TUNAHAN ERGÜRHAN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 85.8 56.1 88 229.9 2 54
11 11297 HÜSEYİN OĞUZ ULUSOY ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 70 66.3 64.4 200.7 1 50
12 11243 MUSTAFA OĞUZ DİŞLİ AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 49.9 74.3 74.8 199 1 49
13 11216 UTKU SARIOĞLU KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 63.7 59.7 70.9 194.3 0 47
14 10348 FERİDUN EFE KONUK KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 53.4 46.4 60.6 160.4 0 44
15 11239 MELİH GÜNER AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 52 41 66.2 159.2 1 42
16 11296 ALPEREN OZAN ÇALIŞKAN ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 53.2 49.3 52.9 155.4 0 55
17 10437 MUHAMMED ALİ KATILMAZ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 51.6 53.1 49.5 154.2 0 41
Yıldız Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10717 IŞIL KAÇAR SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 95 90 92 94 371 8 14
2 10490 ŞİMAL YILMAZ GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06) Ankara 92 90 93 91 366 8 33
3 10781 İDİL GATFAR BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 91 88 93 93 365 3 26
4 10577 ZEYNEP GÖKÇE GÜLTEKİN ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 90 91 88 91 360 4 11
5 10639 EZGİ AÇIKALIN GAZİANTEP - GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-27) Gaziantep 90 89 88 90 357 5 31
6 10415 MİRAÇ YAREN ÇELİKTEN ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 88 90 86 91 355 2 24
7 10492 DOĞA ÇETİN OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 87 86 89 90 352 6 10
8 10907 NİLSU AK ANTALYA POLİS SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (APG-07) Antalya 84 82 90 85 341 2 6
9 11319 AZRA LÖKELİ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 83 82 86 88 339 1 36
10 10455 GÖKSU GÖKHAN NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 82 85 86 85 338 3 20
11 11260 RÜMEYSA ÇİNAR BOLU - GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMK-14) Bolu 89 81 83 85 338 1 28
12 10899 RUMEYSA ERGENÇ TRABZON GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-61) Trabzon 87 81 88 81 337 2 21
13 10025 ZEHRA KOÇAK ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 84 84 84 83 335 3 35
14 10473 BEYZANUR DANIŞMAZ TRABZON GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-61) Trabzon 76 91 85 82 334 5 27
15 10642 FATMA KORKMAZ ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 87 80 86 78 331 2 32
16 10475 MELİKE SARI TRABZON GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-61) Trabzon 82 82 89 76 329 1 23
17 10799 ZEYNEP KAYMAKÇI SAMSUN PARS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PRS-55) Samsun 79 77 86 85 327 2 12
18 10489 AYSU KAYRA ZORAL GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06) Ankara 87 84 78 75 324 5 2
19 11236 DERYA NAZ ÖZLÜ NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 85 76 83 79 323 1 17
20 10763 NAZ GÜLDÜR GAZİ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GUS-06) Ankara 86 79 80 77 322 2 34
21 11330 GÖZDE NUR KARLAPAK ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 88 75 83 74 320 2 8
22 10818 İLAYDA DEMİR ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 82 78 78 81 319 3 13
23 10394 IŞILSU YÜKSEL ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 72 79 89 78 318 1 29
24 11266 HAYAT TOSUN ESKİŞEHİR TEPEBAŞI AVCILIK ATICILIK BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAB-26) Eskişehir 83 82 75 77 317 4 3
25 10379 ŞERİFE NEHİR CEYLAN ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 78 81 72 86 317 2 15
26 10927 AYSUN AKBABA ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 80 78 75 84 317 1 16
27 10674 GÖKSU AKÇAM GAZİ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GUS-06) Ankara 80 87 78 72 317 1 30
28 10795 ESMA CEYDA TOPARLAK SAMSUN PARS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PRS-55) Samsun 66 77 86 83 312 3 9
29 10814 BURÇAK YILDIZ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 76 80 73 83 312 3 5
30 10491 ELİF NUR KARADAĞ OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 86 72 78 76 312 2 4
31 10030 BÜŞRA KOÇAK ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 78 74 78 77 307 1 18
32 11259 BETÜL MUTLUER BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 82 76 74 73 305 1 22
33 10549 BEGÜM YAVUZ SAMSUN PARS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PRS-55) Samsun 74 77 69 67 287 1 7
34 10734 NAİME CANDEMİR PALACI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PGS-27) Gaziantep 65 75 72 75 287 0 25
35 11304 ÖZGE NUR YÜCEL KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 78 66 52 67 263 1 37
36 10644 KÜBRA ÖZDEN ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 46 41 62 63 212 0 38
DNS 10598 İREM TUBADAN TEYYAREDÜZÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TYR-28) Giresun 19 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10074 AYÇA OKURER GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 101.3 102.4 96.8 101.6 402.1 20 26
2 10833 BEYZA DUMAN BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 97.1 99.1 100.8 98.1 395.1 16 24
3 10529 MİRAY SEZGİN GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54) Sakarya 98 97.8 98 101.1 394.9 17 23
4 10113 REYHAN SU YILDIZ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 98.4 98.9 96.5 98.9 392.7 14 4
5 10524 BEYZA DOMAÇ GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54) Sakarya 100.6 95.5 98.4 96.9 391.4 13 8
6 10559 ŞULE NUR TEKELİ AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 97.6 96.1 98.5 98.6 390.8 15 28
7 10073 FEYZANUR BEGÜM ZENT GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 98.9 96 97.9 97.5 390.3 9 39
8 10325 GİZEM GÖKMEN ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 99.6 100.2 93.2 95.7 388.7 15 17
9 10550 BÜŞRA GÖL AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 95.4 96.9 97.7 97.6 387.6 11 38
10 10730 SULTAN BAKIRBALA DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAY-21) Diyarbakır 97.5 95.6 99.1 95.4 387.6 9 44
11 10732 ALEYNA KILINÇER DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAY-21) Diyarbakır 95.3 99.9 95.2 97.1 387.5 9 40
12 10416 YAĞMUR SARE ÇELİKTEN GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54) Sakarya 99.1 95 97.1 95.9 387.1 14 14
13 10112 ADA NAZ SERBES ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 97.4 93.9 98.9 96.9 387.1 10 2
14 10114 REYYAN SUDE TUFANER ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 98.5 96.3 95.7 96.2 386.7 12 25
15 10413 EMİNE UMAY KILIÇ SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 98.4 95.1 99.9 92.9 386.3 10 35
16 10277 KAYRA KUMSAL KÜÇÜKADA MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 95.3 93.3 99.3 97.4 385.3 8 20
17 10551 NEFİSE BAYTEMUR ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 96.2 94.2 93.1 101.4 384.9 12 32
18 10075 BEYZANUR ARTUN GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 94.1 96.9 95.5 97.5 384 12 29
19 10228 SELENAY GÜNGÖR MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 98.9 95.6 93.4 95.9 383.8 11 30
20 10523 ILGAZ HALAÇOĞLU İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 91.6 94.4 97.1 98.5 381.6 10 31
21 10642 FATMA KORKMAZ ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 96 96.4 92.5 95.9 380.8 12 22
22 11223 YAĞMUR ADİL ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 94.2 94.1 93.2 95.9 377.4 5 18
23 10430 FATMA GÜRKAN KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 92.9 95.6 91.1 95.7 375.3 6 27
24 10317 FATMA ACAR ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 89.7 94.1 95.1 95.2 374.1 11 9
25 11309 BERFİN ALTUNBOĞA DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAY-21) Diyarbakır 90.8 91.6 94.6 96.9 373.9 11 11
26 11258 ESRA SEZGİN ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 94.1 92.7 96.9 87.8 371.5 6 33
27 10555 NEVCİHAN YARMUK AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 94.2 92.1 93.1 89.4 368.8 8 36
28 11269 AYŞENUR YILMAZ ESKİŞEHİR TEPEBAŞI AVCILIK ATICILIK BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAB-26) Eskişehir 88.7 87.5 94.4 97.2 367.8 7 41
29 10203 ELİF ZEYNEP GEÇİM ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 92.1 83.5 95 95.3 365.9 7 15
30 10076 İREMNUR TONYALI GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 93.7 92.4 87.6 91.6 365.3 4 12
31 10319 MENEKŞE YILDIZ ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 88.2 90.4 89.2 93.9 361.7 8 37
32 11308 RÜVEYHA KOCABAŞ KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 93.4 88.6 88.1 91 361.1 6 34
33 10425 İREM ALTAY KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 87.2 87.7 91.2 94.8 360.9 6 19
35 10644 KÜBRA ÖZDEN ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 85.5 88.5 88.9 96.4 359.3 5 42
34 11299 NİLAY ARZIK ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-25) Erzurum 90.4 90.5 86.1 92.3 359.3 3 21
36 10538 YAĞMUR GÜL ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 90.8 95.5 86.4 85.1 357.8 8 6
37 10565 İREM YAVUZ AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 88.6 92.1 85 88.3 354 1 10
38 10432 İLGE İLAYDA DÜVENCİ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 85.9 88.3 89.1 89.5 352.8 6 7
39 11254 ELİF EBRAR ÇİÇEK ERZİNCAN ERGAN KAYAK KULÜBÜ DERNEĞİ (EKK-24) Erzincan 87.8 82.6 90.1 85.4 345.9 2 43
40 11222 NİSA BAYTEMUR ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 81.7 80.9 83.5 86.3 332.4 0 16
41 10848 KARDELEN ECE MAT KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 78.9 83.4 82.2 81.2 325.7 0 3
42 11225 ZHALA HASHİMİ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 82.1 75 72.4 82.1 311.6 2 5
43 11217 MİRAY KARAGÖZ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 70.8 62 41.7 41.4 215.9 0 13
Yıldız Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10434 ABDULKADİR KILIÇ KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAS-46) Kahramanmaraş 96 92 93 95 376 3 17
2 10428 MEVLÜT ALP KILINÇ KAHRAMANMARAŞ KILAVUZLU SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (KNY-46) Kahramanmaraş 92 94 89 95 370 3 21
3 10431 SAMET YAPRAK KAHRAMANMARAŞ KILAVUZLU SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (KNY-46) Kahramanmaraş 91 88 92 91 362 4 40
4 10501 MUHAMMET TOLUNAY GÖKTAŞ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 90 88 90 91 359 1 2
5 10314 EMİN KUBİLAY ÖZER ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 90 88 92 88 358 3 23
6 10755 AYBERK KOÇ SAMSUN HEDEF SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HDF-55) Samsun 87 90 87 93 357 9 13
7 10274 HÜSEYİN EMRE BÜYÜKYONCA AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 85 90 91 86 352 2 20
8 10929 EREN BİLAL IŞIK KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 89 88 89 85 351 4 14
9 10377 UYGAR ŞAHİN ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 86 90 83 88 347 7 12
10 10304 TAMER ALKIN NURAY SİVAS FERDİ (FRD-58) Sivas 83 83 90 89 345 5 5
11 10502 TAHA ÜSÇETİN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 86 87 85 87 345 5 38
12 10447 MEHMET ALİ YILMAZ NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 81 86 86 87 340 0 36
13 10897 HARUN RAŞİD ARITAŞI ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 79 86 85 88 338 1 3
14 10876 METEHAN ERSÖZ ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 82 81 88 85 336 5 30
15 11292 UMUT ACER KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 84 81 84 86 335 2 16
16 10303 YAŞAR EFE KÖLETELİOĞLU SİVAS FERDİ (FRD-58) Sivas 83 86 81 84 334 1 39
17 11097 YAĞIZ ERCAN AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 76 82 84 90 332 2 11
18 10215 ENES AKSOY ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 80 83 83 81 327 2 19
19 11326 KEREM SAĞDIÇ GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 86 78 79 83 326 1 34
20 10530 ALPER PATAN YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 83 80 79 83 325 2 6
21 11263 EMİR ZORLU BOLU - GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMK-14) Bolu 76 80 77 87 320 1 33
22 10787 TALHA DEMİRER BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 81 70 88 80 319 1 7
23 10376 İHSAN KARAMAN ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 79 80 75 84 318 1 24
24 10738 MUHAMMED HALİT CANDEMİR PALACI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PGS-27) Gaziantep 79 77 78 84 318 0 8
25 10619 AYKAN ÖZMEN YALÇIN GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 79 79 88 71 317 2 22
26 11283 AHMET METE ÖZBEK AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Kahramanmaraş 79 80 77 80 316 1 43
27 10599 MUHAMMET SEFA CİĞER AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 76 79 79 81 315 1 9
28 10438 EMİRHAN TUĞSAT KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 69 77 88 79 313 3 32
29 21044 TALHA YAZER GİRESUN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-28) Giresun 77 80 74 77 308 2 25
30 11267 KEMAL KAKLIKKAYA ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 80 78 75 73 306 3 15
31 11322 MEHMET ATA GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 81 79 71 75 306 2 31
32 11268 CAN MUHAMMET KAKLIKKAYA ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 73 80 72 70 295 0 29
33 10469 MEHMET ATAKAN ATASOY ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 82 75 63 74 294 1 27
34 11323 MURAT CAN KARTAL GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 64 71 72 74 281 1 28
35 11298 BATUHAN KAYA ESKİŞEHİR TEPEBAŞI AVCILIK ATICILIK BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAB-26) Eskişehir 72 62 70 69 273 1 10
36 10909 MEHMET ALTIN HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 62 67 74 66 269 0 18
37 10803 BASRİ MERT TURAN SAMSUN İLKADIM SARP SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ISK-55) Samsun 72 71 69 55 267 0 35
38 11233 EYÜP BAKİ KONYALI SAMSUN İLKADIM SARP SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ISK-55) Samsun 74 65 61 64 264 1 26
39 11232 ALİCİHAN MİKAİL TEMİZ SAMSUN HEDEF SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HDF-55) Samsun 69 64 61 65 259 0 42
40 10771 SEMİH KOR HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 59 57 52 64 232 0 4
DNS 10546 TALHA KEMAL ÖZEN MERSİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-33) Mersin 0 0 37 DNS
DNS 11287 SEZAİ EFE KIRBOĞA HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 0 0 41 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10412 FURKAN ESAT ÖZDİN ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 98.3 101.3 100.3 98.5 398.4 14 32
2 10411 ADİL ŞİMŞEK ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 100.8 99.7 97 100.8 398.3 19 48
3 10165 ŞEHMUS AKGÜN KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 96.7 94.2 93.8 99.6 384.3 9 49
4 10567 MUHAMMED BURAK TAŞ AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 93.3 95.3 93.3 97.8 379.7 9 42
5 10624 AHMET KEREM ÖZTÜRK SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-54) Sakarya 98.6 98 93.8 89.3 379.7 9 57
6 10338 ALPER DİKBAŞ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 94.9 96.3 95.2 93.1 379.5 11 29
7 10323 TUĞHAN TAHİROĞLU ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 93.5 93 94.7 97.3 378.5 10 53
8 10622 YAĞIZ EFE ÜNSALAN ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 93.9 97.8 93.7 92.4 377.8 9 38
9 10534 MERT CAN BERK ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 90.3 95 95.1 92.9 373.3 8 52
10 10339 REMZİ EGE YENTÜRK KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 94.7 94.6 92.4 91 372.7 7 31
11 10254 EREN KARAÇOR MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 91.6 90.6 90.9 93.8 366.9 8 47
12 11301 AKİF EMİRCAN TAYSİ ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 93.2 89.6 85.6 96.7 365.1 8 36
13 10884 YUNUS EFE KAÇAR BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 92.3 92.3 89.5 90.5 364.6 4 43
14 10519 SARP DİLEK İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 89.9 89.5 92.9 91.6 363.9 8 58
15 10340 EFE EREN KOÇ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 93.3 92.3 87.3 90.6 363.5 5 40
16 10192 AHMET BUĞRA YÜCETÜRK ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 91.1 91.2 89.2 90 361.5 7 41
17 10185 FATİH MERT İNCE ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 90.4 92.3 81.5 93.9 358.1 8 37
18 10692 TAHA BUĞRA TAŞ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 87.8 91.7 92.2 85.8 357.5 7 55
19 10318 AHMET KARADEMİR ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 87.3 85.2 92.3 86.2 351 1 39
20 11255 GALİP BERAT AFAL ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 82.7 86.9 87.3 92.9 349.8 4 44
21 10341 ALİ KIVANÇ ÇİFTLİK KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 91 90.1 79 88.9 349 6 51
22 11052 ÇELEBİ ÖZTÜRK BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 85.6 88.4 81.4 79.3 334.7 4 35
23 11231 YÜCEL ABDULKADİR YILDIZ ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 78.6 78.2 85.3 89 331.1 5 50
24 10343 ARDA ÖZGEN KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 82.4 83.8 75.6 82.8 324.6 1 33
25 11227 UMUT CAN ÜLKÜ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 67.4 84.2 83 78.6 313.2 0 46
26 11238 MEHMET YİĞİT AYDIN AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 78.2 81.7 77.7 74.8 312.4 2 45
27 11295 ENES AYDIN ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 78.1 83.6 76.2 70.7 308.6 1 34
28 11252 UYGAR YENİCİ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 71.4 59.3 77.8 60.5 269 3 54
29 11300 ÖMER AYBARS ZEYBEK ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 54.8 58 74.4 62 249.2 0 56
30 11237 YUSUF SEFA YILDIRIM AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 54 62.6 65.9 60.3 242.8 0 30

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonunun Vizyonu Sorumlu olduğu spor dallarının ülke çapında dengeli yayılmasını ve gelişmesini sağlamak, projeler üretmek, kurumsallaşmış yapısı ve nitelikli kadrosu ile bilimsel ve yenilikçi yaklaşımlarla Türk Atıcılığının önümüzdeki yıllar içerisinde Dünyada güçlü ülkeler arasında yer almasını sağlamaktır.

Devamı »

Bize Ulaşın

  Mithatpaşa Cd. 45/2 Çankaya / Ankara
  +90 (312) 310 6160 - 8182
  +90 (312) 311 6875
  info@taf.gov.tr
 (KEP) aticilikveavcilikfederasyonu@hs01.kep.tr

İletişim Formu ve Kroki »