Ateşli Silahlar Grup Yarışması 1. Bölge (2019-Samsun) Sonuçları « Yarışma Detaylarına Dön
Büyük Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10306 EMİNE TAŞDELEN BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 91 92 94 80 81 77 515 4 4
2 10141 EMİNE DUYDUK BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 86 88 92 75 73 84 498 3 4
3 11588 AYŞENUR GENÇ YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 69 85 68 78 58 57 415 5 2 8.8.2.1 (-4)
4 10777 MERVE BEKDEMİR YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 76 85 80 68 28 51 388 0 2
5 10065 REYHAN UĞURLUOĞLU NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 0 1 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10182 MELİKE KÜBRA BOZDEMİR ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 89 87 95 88 91 93 96 94 84 85 72 80 1054 17 6
2 10203 ELİF ZEYNEP GEÇİM ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 77 84 82 93 88 94 92 95 84 78 73 84 1024 16 10
3 11258 ESRA SEZGİN ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 62 77 84 75 90 88 88 90 77 64 78 84 957 5 8
Büyük Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10443 BUĞRA TAVŞAN NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 92 89 83 89 87 83 523 7 3
2 10552 ÜMİT GÖREN YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 86 83 80 80 78 68 475 0 4
3 10261 ALİ YAŞAR ÜNLÜTÜRK YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 88 89 67 87 75 53 459 3 2
4 10384 BÜLENT ERYAKALI BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Düzce 83 57 53 72 67 66 398 0 3
5 10263 TAYLAN EMRE ÇOBAN YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 53 71 61 81 71 56 393 4 4
6 11438 EROL ALEV BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 80 69 41 52 36 37 315 2 2

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10183 YUSUF KARABİNA ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 87 90 92 86 92 96 97 97 93 89 90 94 1103 30 18
2 10134 ALİ AKÇAY TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 90 96 92 93 100 96 96 95 82 78 82 89 1089 37 17
3 10135 EVREN TÜRKMEN TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 93 87 90 95 96 99 100 98 79 86 84 82 1089 33 19
Genç Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10174 BİLGE ALEV BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 78 79 83 88 91 84 503 7 6
2 10781 İDİL GATFAR BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 86 87 86 57 79 87 482 4 7
3 10511 RAGİBE YİĞİT SAMSUN AVCILAR VE ATICILAR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-55) Samsun 83 77 79 76 81 85 481 2 6
4 10281 ŞEYMANUR LARÇİN TEYYAREDÜZÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TYR-28) Giresun 78 75 79 83 64 80 459 1 9
5 11275 SILA HAMZAOĞLU TEYYAREDÜZÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TYR-28) Giresun 91 80 83 53 66 62 435 3 9
6 10780 BURCU GÜRBÜZ BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 82 74 84 64 57 71 432 4 7

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10142 MELİSA ŞİMŞEK TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 87 86 90 88 92 94 92 93 80 84 75 78 1039 14 14
2 10140 ÖZGENUR ŞENER TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 70 72 85 93 98 93 94 95 78 86 81 81 1026 21 16
Genç Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10389 BORAN ŞENSOY TRABZON FERDİ (FRD-61) Trabzon 88 89 79 90 86 73 505 4 2
2 10445 YİĞİTCAN YUSUF DİL NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 88 80 76 88 91 60 483 4 1
3 11393 NURULLAH DEMİR TEYYAREDÜZÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TYR-28) Giresun 85 93 50 70 60 47 405 3 3

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10138 OSMAN NURİ ŞENTÜRK TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 95 89 90 89 100 97 97 97 86 91 91 89 1111 30 11
2 10137 TAHA ŞÜKRÜ BALTACI TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 91 91 93 92 97 97 99 96 84 88 91 88 1107 29 14
3 10136 MEHMET SALİH YILDIZ TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 95 93 86 92 99 99 99 98 91 89 80 85 1106 37 8
4 10186 EMİRHAN AKSU ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 87 92 93 84 90 91 94 95 75 79 91 82 1053 22 13
5 10068 MUHAMMED FURKAN ABİŞ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 90 84 83 83 93 94 92 94 90 86 83 81 1053 17 9
6 10069 MUHAMMED KOLCU GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 83 85 90 86 92 89 93 90 81 88 80 89 1046 14 12
7 10184 TOLGA KULMAÇ ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 83 90 84 87 92 88 95 91 75 84 83 82 1034 14 10
8 10192 AHMET BUĞRA YÜCETÜRK ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 87 86 75 81 86 90 93 90 81 78 79 74 1000 16 15