Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu
Ateşli Silahlar Grup Yarışması 2. Bölge (2019-Mersin) Sonuçları
Büyük Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10178 ELİF BEYZA AŞIK ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 87 92 90 83 95 86 533 7 9
2 10005 NİLAY AK ANTALYA POLİS SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (APG-07) Antalya 85 83 84 83 92 89 516 6 6
3 10144 CANAN TÜRKOĞLU YENİDOĞU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YDS-34) İstanbul 89 87 83 79 90 79 507 3 7
4 10083 MELTEM BİÇER YENİDOĞU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YDS-34) İstanbul 87 88 79 81 81 85 501 2 9
5 10668 AHU KAYIHAN KAR YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 49 59 45 52 54 48 307 1 6
6 10154 DERYA KILINÇ KOCA KAHRAMANMARAŞ FERDİ (FRD-46) Kahramanmaraş 0 0 0 0 0 0 0 0 7 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10259 GÜLŞEN DELEN MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 88 93 94 93 96 94 99 96 86 87 88 84 1098 23 2 YTR
2 10257 MERVECAN SEVİLDİK MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 86 87 91 85 94 97 95 95 81 80 81 83 1055 19 8
3 10146 ROMEYSA KARA MARDİN ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAV-47) Mardin 83 93 87 84 95 94 94 99 71 76 82 86 1044 20 4
4 10258 GÖRKEM ZENGİT MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 81 90 80 86 96 90 97 96 74 86 79 81 1036 18 6
Büyük Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10034 YUSUF AVCI TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 96 94 95 98 96 94 573 15 2
2 10090 ÖZGÜR VARLIK JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 98 95 85 98 98 96 570 16 2
3 10151 MURAT KILIÇ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 97 97 93 94 95 92 568 14 5
4 10058 ESER KOÇ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 91 92 97 99 96 85 560 7 2
5 10066 YUSUF DİKEÇ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 98 91 91 98 92 87 557 16 3
6 10102 HASAN EMRAH ALKAN JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 95 90 88 91 96 70 530 10 3
7 10035 ÖMER ÇAM KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 93 90 84 93 86 80 526 4 1
8 10179 KEMAL ERKAHYA ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 93 88 76 92 88 86 523 1 7
9 10110 OĞUZ KARADENİZ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 91 92 75 95 93 69 515 8 6
10 10077 BÜLENT TOPAKTAŞ GÜMÜŞHANE FERDİ (FRD-29) Gümüşhane 94 85 47 94 86 78 484 3 4
11 10054 CİHAN TUNÇ MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 84 85 68 82 78 72 469 2 5
12 10172 MURAT YILMAZ KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 0 0 0 0 0 0 0 0 6 DNS
13 10119 MÜCAHİT ÇAĞRI KAYABAŞI KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 0 0 0 0 0 0 0 0 3 DNS
14 11589 SERCAN ÖNDER HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 0 0 0 0 0 0 0 0 4 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10129 AHMET BAYRAK JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 98 96 97 96 100 97 98 98 91 93 94 94 1152 45 4
2 10126 HASAN ÇOBAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 97 96 95 94 100 96 100 100 94 90 93 92 1147 56 5
3 10101 HALİL İBRAHİM ÖZTÜRK JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 95 97 97 91 95 98 96 95 95 90 96 92 1137 36 8
4 11179 MERT NALBANT TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 92 93 93 89 92 99 95 95 91 96 97 94 1126 27 7 6.11.6.3. (-2 Puan)
5 10177 ORHAN AL JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 92 93 90 94 98 97 97 99 88 85 90 94 1117 33 6
6 10175 OSMAN ERDİNÇ BİLGİLİ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 90 95 91 93 97 93 94 99 85 93 92 95 1117 31 12
7 10062 VOLKAN DEMİR TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 94 88 88 89 96 94 93 98 93 88 90 93 1104 17 13
8 11493 ERDAL UÇ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 91 95 84 91 97 97 94 98 86 87 85 84 1089 25 2
9 11224 GÜRKAN KARA TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 91 90 90 84 93 89 92 94 78 80 79 78 1038 14 3
10 11589 SERCAN ÖNDER HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 74 77 79 79 86 89 89 85 64 63 61 73 919 3 9
Genç Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10207 ZEYNEP GÖKÇE DEMİRCİ ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 89 93 93 96 92 94 95 97 95 91 93 89 1117 24 25 YTR
2 10190 BENGİSU HASKALFALI ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 88 89 92 89 94 95 97 96 86 88 84 84 1082 25 17
3 10496 CEYLİN EREN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 78 93 88 92 92 92 91 90 90 89 93 88 1076 28 22
4 10221 CANSU ERGİNCİ MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (MBB-47) Mardin 88 88 88 88 80 89 95 95 76 79 79 81 1026 20 18
5 10224 ARİFE SELMA YORULMAZ MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 83 80 87 81 91 93 93 94 75 75 77 82 1011 13 27
6 11266 HAYAT TOSUN ESKİŞEHİR TEPEBAŞI AVCILIK ATICILIK BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAB-26) Eskişehir 78 82 79 77 82 92 87 88 71 62 70 73 941 6 29
7 10222 SELDA MUNGAN MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (MBB-47) Mardin 82 77 81 68 95 95 97 94 57 63 64 59 932 11 26
8 11500 ESRA ÖKSÜZ ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 67 86 86 72 85 88 88 89 76 53 66 59 915 10 19
9 10220 İREM NUR ERGİNCİ MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (MBB-47) Mardin 80 78 85 73 90 85 84 84 64 63 64 50 900 7 23
10 11397 DİDEM ŞAHİN ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 78 73 76 85 74 75 78 86 65 59 62 66 877 4 16
11 10642 FATMA KORKMAZ ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 54 72 68 86 88 90 93 90 60 52 36 47 836 8 24
12 11590 SEVCAN ŞAŞMAZ ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 67 45 49 38 60 80 73 75 45 51 54 15 652 0 28
Genç Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10428 MEVLÜT ALP KILINÇ KAHRAMANMARAŞ KANO YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KNY-46) Kahramanmaraş 86 81 75 90 87 74 493 7 8
2 10167 RAMAZAN BURAK DİKEÇ KAHRAMANMARAŞ KANO YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KNY-46) Kahramanmaraş 81 85 53 81 89 74 463 3 7
3 10189 HACI MUSTAFA SAATÇİ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 83 72 53 88 85 71 452 0 6
4 10191 FATİH AKGÜL ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 77 89 50 80 82 72 450 4 8
5 10504 KEREM AYDIN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 85 65 59 76 80 65 430 4 7
6 10093 ALP EREN ERDUR MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 81 64 75 83 62 41 406 2 4
7 10097 KAĞAN ALKIŞ KAHRAMANMARAŞ KANO YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KNY-46) Mersin 59 62 37 84 67 45 354 2 8
8 10252 ÜMİTCAN ÖZLÜTURHANLAR MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 46 44 10 67 34 22 223 2 5

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10219 RECEP KARA MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (MBB-47) Mardin 88 91 92 87 96 95 97 95 82 89 88 85 1085 20 27
2 10256 ARDA EYMEN ULUS MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 93 89 85 87 95 92 95 95 82 85 83 91 1072 18 22
3 10246 METİN KENAN KAYA MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 86 89 86 92 94 97 92 91 85 88 84 87 1071 23 26
4 10233 ABDURRAHMAN CAN MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (MBB-47) Mardin 85 87 86 89 95 97 95 95 80 84 90 86 1069 22 24
5 10143 BARIŞ BERAT BEŞENK ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-07) Antalya 88 91 85 91 93 90 96 88 79 80 86 82 1049 15 35
6 10104 HALİL İBRAHİM YILMAZ ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 92 91 86 82 92 94 92 91 77 85 82 84 1048 11 33
7 10253 ENES DOLGUN MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 84 83 83 86 96 95 95 91 82 83 79 72 1029 14 34
8 10105 OSMAN DEMİR ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 83 81 89 92 92 92 96 93 74 78 77 78 1025 11 25
9 10247 OSMAN TULUKÇUOĞLU MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 83 91 79 84 94 96 94 94 74 70 80 79 1018 17 28
10 10231 SEYFETTİN GÜÇHAN ARSLANHAN MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (MBB-47) Mardin 86 76 82 84 84 93 91 86 78 77 82 89 1008 6 29
11 11591 ABDULKADİR SARI ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-07) Antalya 69 78 78 86 92 94 89 85 74 80 68 78 971 7 23
12 10252 ÜMİTCAN ÖZLÜTURHANLAR MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 88 83 80 79 94 94 90 94 702 11 32 DNF
13 10270 YİĞİT GEÇİM MERSİN FERDİ (FRD-33) Mersin 0 36 DNS

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonunun Vizyonu Sorumlu olduğu spor dallarının ülke çapında dengeli yayılmasını ve gelişmesini sağlamak, projeler üretmek, kurumsallaşmış yapısı ve nitelikli kadrosu ile bilimsel ve yenilikçi yaklaşımlarla Türk Atıcılığının önümüzdeki yıllar içerisinde Dünyada güçlü ülkeler arasında yer almasını sağlamaktır.

Devamı »

Bize Ulaşın

  Mithatpaşa Cd. 45/2 Çankaya / Ankara
  +90 (312) 310 6160 - 8182
  +90 (312) 311 6875
  info@taf.gov.tr
 (KEP) aticilikveavcilikfederasyonu@hs01.kep.tr

İletişim Formu ve Kroki »