Yükleniyor
Havalı Silahlar Türkiye Şampiyonası (2019) Sonuçları « Yarışma Detaylarına Dön
Büyük Bayan

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10737 HİLAL DEMİR

Diyarbakır - DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21)

49.4 46.2 9.9 10.4 10 10.7 8.7 9.1 8.7 10.1 9.3 10.2 9.8 10.2 10.1 8.1 230.9
2 11193 CANAN AYNACI

Ankara - ANKARA FERDİ (FRD-06)

44.8 49.6 9.5 9.1 8.5 9.4 8.9 10.2 9.9 9.1 10.1 9.4 7 9.7 9.8 8.8 223.8
3 10005 NİLAY AK

Antalya - ANTALYA POLİS SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (APG-07)

44.6 46.8 8.8 8.9 9.6 10 10.7 9.1 8.4 9.8 9.9 9.8 9 8 203.4
4 10778 ASLI ÖVER

İstanbul - YENİDOĞU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YDS-34)

46.9 45.2 10.2 9 8.6 9.5 9.3 10 8.4 9.9 6.7 10.2 183.9
5 10748 ECE BIÇAKÇI

Sakarya - SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54)

46.6 47.3 9 9.3 9 9.7 9.3 8.1 10.5 7.1 165.9
6 10144 CANAN TÜRKOĞLU

İstanbul - YENİDOĞU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YDS-34)

46.6 46.3 10.1 7.9 9.5 9 8.8 8.9 147.1
7 10141 EMİNE DUYDUK

Bursa - BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16)

46.9 45.3 8.5 8.7 9.8 7.7 126.9
8 10178 ELİF BEYZA AŞIK

Ankara - ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06)

44.2 43.8 9.4 8.6 106

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10144 CANAN TÜRKOĞLU YENİDOĞU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YDS-34) İstanbul 90 94 92 97 91 96 560 13 16
2 10748 ECE BIÇAKÇI SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 90 96 94 95 92 89 556 10 19
3 10778 ASLI ÖVER YENİDOĞU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YDS-34) İstanbul 96 93 91 92 90 93 555 8 18
4 10141 EMİNE DUYDUK BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 87 97 92 90 93 92 551 11 12
5 10737 HİLAL DEMİR DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 92 89 91 95 92 92 551 11 27
6 10178 ELİF BEYZA AŞIK ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 88 94 93 95 92 89 551 11 37
7 11193 CANAN AYNACI ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 90 90 93 91 95 90 549 13 24
8 10005 NİLAY AK ANTALYA POLİS SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (APG-07) Antalya 85 93 92 91 89 95 545 10 3
9 11612 YASEMİN YÜNLÜ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 92 86 88 94 94 91 545 8 11
10 10823 GÖZDEM YERSU KAYA GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAD-06) Ankara 94 86 88 93 90 93 544 7 31
11 10083 MELTEM BİÇER YENİDOĞU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YDS-34) İstanbul 89 91 90 89 93 92 544 5 38
12 11689 ASLIHAN DOĞAN KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Karaman 85 93 86 95 95 89 543 8 10
13 10463 GÜLÇİN GÜLER SAMSUN POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PLG-55) Samsun 93 91 91 86 89 90 540 9 15
14 11278 MERVENUR DUMLU YENİDOĞU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YDS-34) İstanbul 91 85 92 87 93 92 540 7 14
15 10079 MERVE NUR ÇAKMAK DAB ATICILIK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DAB-06) Ankara 87 87 91 90 96 88 539 7 22
16 10306 EMİNE TAŞDELEN BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 89 90 91 92 88 89 539 5 17
17 10939 EMİNE İLKCAN KURT DAB ATICILIK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DAB-06) Ankara 86 92 92 85 87 94 536 11 35
18 10212 YILDIZ KEŞOĞLU TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 88 92 84 87 94 89 534 5 13
19 11613 ESRA BOZABALI JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 87 90 88 92 87 90 534 3 39
20 11378 MERVE ÖZKAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 85 90 86 90 91 76 518 6 29
21 10127 AYŞEGÜL ÇOBAN ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 93 90 83 85 87 87 525 5 6
22 10421 MAKBULE AKKAYA DAB ATICILIK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DAB-06) Ankara 88 87 82 89 87 89 522 4 4
23 10817 SÜMEYYE DEMİR ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 89 88 87 88 81 89 522 4 9
24 10334 İÇİM NURAY YANMAZ ANTALYA FERDİ (FRD-07) Antalya 90 82 87 88 85 90 522 3 34
25 10154 DERYA KILINÇ KOCA ANKARA FERDİ (FRD-06) Karaman 85 88 86 86 85 89 519 4 36
26 11460 GÜL TUĞBA ŞAHİN GAZİANTEP DOLPHIN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GDK-27) Gaziantep 80 86 89 86 89 84 514 1 25
27 11459 MERVE SARUHAN ANTALYA POLİS SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (APG-07) Antalya 77 80 79 88 82 89 495 4 32
28 11376 CEREN ATUN ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 76 80 82 83 87 82 490 1 33
29 11368 EDA GALİP ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 66 82 83 84 86 77 478 4 30
30 10777 MERVE BEKDEMİR YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 82 77 84 79 77 58 457 2 28
31 11369 SEVDA ŞEKER KAYSERİ FERDİ (FRD-38) Kayseri 81 73 86 68 81 81 470 5 5
32 11685 PELİN KİLİMCİ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 67 71 82 77 66 65 428 2 26
33 11461 GÜLTEN SOY MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 63 68 61 69 73 72 406 0 21
34 11595 TUĞBA OLGUN MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 51 49 61 63 54 62 340 1 23
10498 NİLÜFER ÇINAR ESKİŞEHİR GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-26) Eskişehir 0 0 8 DNS
11432 DEMET DEMİRBOLAT MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 0 0 7 DNS
10759 SÜMEYYE KURUKALIP GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAD-06) Ankara 0 0 2 DNS

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10676 ŞEYMANUR KOCA

İstanbul - İSTANBUL FERDİ (FRD-34)

50.9 51.5 10 9.7 10.3 10.1 10.3 10.1 10.4 9.7 10 10 10.1 9.6 10.2 10.7 243.6
2 10684 AYSUN UĞURLU

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

48.9 48.8 10.8 10.2 10.2 10.6 10.8 10.2 10.3 10 9.7 9.6 10.7 10 10.2 10.4 241.4
3 10259 GÜLŞEN DELEN

Manisa - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45)

48.2 51.9 10.2 9.6 10.5 9.3 9.3 10.6 10.5 9.7 8.3 9.8 9.7 9 216.6
4 10395 SEVİNÇ AYAZ

İstanbul - İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34)

50.4 49.7 9.7 9.6 10.4 9.1 10.1 9.3 10.7 9.1 9.8 10 197.9
5 10316 DİLARA ÇAĞLAR

Çankırı - ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18)

49.5 49.6 9.4 9.6 9.8 10.3 9.7 9.9 10.2 9.1 177.1
6 10396 İLKNUR TURAN

İstanbul - İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34)

47.4 52 10.2 9.1 9 9.9 9.1 10.3 157
7 10621 AYŞE AKBAŞ

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

45.4 50 9.9 9.8 9.8 9.5 134.4
8 10516 FİKRİYE DİLAN DURAN

Ankara - ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06)

46.7 48.4 10 8.9 114

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10259 GÜLŞEN DELEN MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 103.2 101.9 102.6 100.8 101.2 102.7 612.4 2
2 10676 ŞEYMANUR KOCA İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 102.3 101.1 101.5 101.9 101.9 102.8 611.5 11
3 10396 İLKNUR TURAN İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 100.2 100.2 101.9 100.6 103.8 102.5 609.2 6
4 10621 AYŞE AKBAŞ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 101.9 98.4 103.7 104.3 102.2 97.9 608.4 7
5 10684 AYSUN UĞURLU JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 100.9 100.1 101.8 99.9 101.8 102.6 607.1 19
6 10316 DİLARA ÇAĞLAR ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 97.9 101.8 99.8 102.3 98.3 101.8 601.9 18
7 10395 SEVİNÇ AYAZ İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 100.1 99.1 101.1 100.5 99.1 96.6 596.5 4
8 10516 FİKRİYE DİLAN DURAN ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 99.0 100.4 97.2 99.2 99.9 98.5 594.2 12
9 10547 DÜRİYEN BATUM DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-20) Denizli 96.9 100.1 96.8 98.2 100.9 99.1 592 8
10 10617 ÖZGE DEMİREL MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 97.1 100.7 98.2 101.0 93.7 100.1 590.8 9
11 40397 ELİF ÖZER İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 98.4 98.7 97.8 95.6 98.6 100.4 589.5 13
12 11631 SAİME YEŞER ASLANOĞLU ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 97.2 96.5 98.9 100.2 97.2 98.2 588.2 14
13 10182 MELİKE KÜBRA BOZDEMİR ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 99.2 95.5 96.1 92.4 98.7 102.0 583.9 20
14 11223 YAĞMUR ADİL ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 92.5 92.3 93.2 96.2 94.6 91.3 560.1 5
15 10257 MERVECAN SEVİLDİK MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 0 15 DNS
Büyük Erkek

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10066 YUSUF DİKEÇ

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

48.2 49.9 10.2 9.5 10.2 10.2 9.4 9.7 10.1 9.6 10 10.3 10.3 10.1 10.6 10.7 239
2 10841 İSMAİL KELEŞ

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

52.8 47.3 9.8 10.5 10.4 9.9 9.5 10.8 9.7 10.1 10 10 9.3 10.2 8 9.5 237.8
3 10478 ÖMER ÖZDER

Ankara - ANKARA FERDİ (FRD-06)

49.6 48.9 10.1 10.1 9.2 9.2 9.5 9.1 9.7 10.4 10.1 10.3 9.2 9.9 215.3
4 10156 GÖKHAN BANAR

Gaziantep - GAZİANTEP ANADOLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAS-27)

48.5 49.3 8.9 9.5 9.1 9.7 10.5 9.1 10.1 9.1 10.1 9 192.9
5 10443 BUĞRA TAVŞAN

Trabzon - NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61)

46.4 50.5 9.8 10 9.7 10.9 9.4 9.4 7.7 9 172.8
6 10058 ESER KOÇ

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

45.3 50.3 9.8 9.6 10.5 9.1 9.9 8.8 153.3
7 10031 GÖKHAN ERYİĞİT

Eskişehir - ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26)

48.2 47.5 8.7 9.8 9.7 10.1 134
8 10179 KEMAL ERKAHYA

Ankara - ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06)

48 45.9 10 8.6 112.5

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10156 GÖKHAN BANAR GAZİANTEP ANADOLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAS-27) Gaziantep 96 95 93 95 96 95 570 17 9
2 10841 İSMAİL KELEŞ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 97 96 94 95 94 94 570 14 11
3 10478 ÖMER ÖZDER ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 94 97 94 94 94 97 570 10 6
4 10066 YUSUF DİKEÇ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 91 94 94 96 96 96 567 14 24
5 10031 GÖKHAN ERYİĞİT ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 93 95 96 92 95 96 567 14 42
6 10179 KEMAL ERKAHYA ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 92 97 96 93 95 93 566 13 27
7 10443 BUĞRA TAVŞAN NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 93 93 95 94 93 94 562 10 10
8 10058 ESER KOÇ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 93 92 95 96 93 92 561 10 36
9 10805 YİĞİTCAN SAAT SAMSUN POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PLG-55) Samsun 96 93 96 93 92 91 561 9 35
10 10034 YUSUF AVCI TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 88 93 96 95 96 92 560 15 31
11 10879 MAHMUT YÜCEL JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 92 97 96 94 90 89 558 11 17
12 10239 HÜSEYİN TOSUN JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 95 91 94 95 92 91 558 9 9
13 10119 MÜCAHİT ÇAĞRI KAYABAŞI KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 93 93 88 95 90 96 555 10 32
14 10442 EMRE MEYDAN NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 94 92 92 93 93 90 554 12 29
15 10054 CİHAN TUNÇ MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 92 94 91 90 94 92 553 6 40
16 10272 REFİK ŞARMET AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 90 94 92 93 94 89 552 11 52
17 11107 SÜLEYMAN SAĞLAM ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 95 91 92 95 83 95 551 14 12
18 10172 MURAT YILMAZ KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Samsun 90 90 91 91 94 95 551 9 49
19 10060 CİHAT VAYSAL GAZİANTEP ANADOLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAS-27) Gaziantep 90 89 93 94 97 88 551 8 45
20 10856 MUSTAFA DÜNDAR BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 93 93 93 91 91 80 541 9 4
21 10035 ÖMER ÇAM KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 93 90 91 89 90 97 550 13 15
22 10552 ÜMİT GÖREN YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 91 92 94 87 90 93 547 11 2
23 10122 KEMAL AKSU ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 93 89 93 88 91 93 547 7 14
24 11646 MEHMET KARAÇAYIR ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 91 94 93 92 90 87 547 7 25
25 10384 BÜLENT ERYAKALI BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Düzce 87 90 89 95 92 92 545 8 43
26 10091 ONUR CAN GÖKÇEDAĞ GAZİANTEP ANADOLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAS-27) Gaziantep 90 89 89 91 90 95 544 6 26
27 10261 ALİ YAŞAR ÜNLÜTÜRK YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 91 92 86 90 90 95 544 6 37
28 10355 MEHMET ÖNDER YUNLU MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 92 92 88 92 92 87 543 8 13
29 11218 EROL İPEK SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-55) Samsun 90 89 88 94 92 90 543 5 23
30 10059 HANİFİ FAZLI SOYSAL GAZİANTEP ANADOLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAS-27) Gaziantep 89 94 93 86 88 91 541 7 8
31 10537 MEVLÜT ENES GENÇ ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 86 91 91 88 93 90 539 5 6
32 10045 ALTAN GÜÇLÜ DENİZLİ FERDİ (FRD-20) Denizli 92 89 90 86 90 89 536 6 39
33 10088 ZAFER YİĞİT YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İzmir 87 87 89 88 88 94 533 8 21
34 11463 TAHAYASİN KÜSMÜŞ ŞAFAKTEPE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SHK-06) Ankara 86 85 89 92 88 93 533 7 33
35 10858 MURAT YAĞMUR BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 86 89 90 91 88 88 532 10 56
36 10043 DOĞAN ÖZTÜRK KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 83 89 90 85 90 94 531 3 12
37 11462 HAMDULLAH YILDIZ AKSARAY KÜLTÜR ÇEVRE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AKÇ-68) Aksaray 89 86 87 89 89 90 530 7 22
38 11603 KUBİLAY KOÇ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 85 88 87 89 91 89 529 2 46
39 10077 BÜLENT TOPAKTAŞ GÜMÜŞHANE FERDİ (FRD-29) Gümüşhane 88 61 97 95 94 93 528 8 3
40 11395 BEKİR KÖLETELİOĞLU SİVAS FERDİ (FRD-58) Sivas 86 91 86 86 90 89 528 8 51
41 11230 VEYSEL KONUŞ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 91 80 87 90 88 91 527 7 48
42 11389 AHMET ŞAHİN KAYSERİ FERDİ (FRD-38) Kayseri 91 84 89 87 89 87 527 5 7
43 11643 MEHMET ERTÜRK KAHRAMANMARAŞ KILAVUZLU SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (KNY-46) Kahramanmaraş 87 83 89 92 85 91 527 3 16
44 11655 YUNUS EMRE KARAMAN BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 84 88 91 82 87 94 526 6 38
45 11673 KÜRŞAD GÜVEN ERTAŞ ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 85 89 89 86 84 89 522 5 41
46 10238 YUNUS EMRE SİVİLOĞLU DİYARBAKIR FERDİ (FRD-21) Diyarbakır 82 87 91 83 90 88 521 6 44
47 10264 GÜRTAN TOLON YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 79 86 91 89 85 89 519 6 3
48 11250 HAYATİ BAYRAK ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 89 87 83 87 87 86 519 1 57
49 10125 MEHMET BAL GAZİANTEP AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR SOSYAL HİZMETLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAP-27) Gaziantep 86 90 82 80 88 89 515 3 47
50 10873 HAYRETTİN DİNÇER MERSİN FERDİ (FRD-33) Mersin 84 85 89 88 85 84 515 2 54
51 10098 HÜSEYİN LABUT MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 78 80 87 89 87 91 512 5 5
52 10874 OSMAN BİLGEN MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 77 83 84 92 86 77 499 7 10
53 10263 TAYLAN EMRE ÇOBAN YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 74 84 92 84 78 87 499 5 19
54 11509 HAYRETTİN PATAN YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 76 82 89 81 79 82 489 1 8
55 11370 HALİT YALÇIN KAYSERİ FERDİ (FRD-38) Kayseri 79 74 82 79 81 82 477 6 20
56 10740 ABDULLAH ACEM GAZİANTEP - GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-27) Gaziantep 66 74 80 71 66 71 428 1 18
57 10497 SERHAT ÇINAR ESKİŞEHİR GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-26) Eskişehir 62 72 67 67 71 63 402 2 7
58 11589 SERCAN ÖNDER HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 51 59 38 51 54 47 300 1 34
10758 GÖRKEM NEŞET AKÇAM GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAD-06) Ankara 0 0 4 DNS
11611 EKREM DOLUNAY ARSLAN YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 0 0 30 DNS
11690 YAHYA KEMAL KARACA İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 0 0 55 DNS
10315 ADEM KARAKAŞ ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 0 0 2 DNS
10151 MURAT KILIÇ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 0 0 5 DNS
11508 NURİ YILMAZ DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-81) Düzce 0 0 28 DNS
10168 HALİT YUSUFOĞLU ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 0 0 53 DNS

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10716 ÖMER AKGÜN

Diyarbakır - DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21)

51.7 51.9 9.9 10 10.6 10 10 10.6 10.7 10.5 10.3 10.5 10.6 10.6 10.6 10 248.5
2 10129 AHMET BAYRAK

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

51.5 51 10 10.6 9.6 10.8 9.9 10.1 10.4 10.6 10.8 10.9 10.4 10.6 10.2 9.4 246.8
3 10126 HASAN ÇOBAN

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

51 51.9 10.4 10.1 10.6 10.1 10.6 9.5 10.6 10.5 10.4 10.3 10.6 10.1 226.7
4 11179 MERT NALBANT

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

51.2 50.9 10.6 9.5 10.3 9.9 10.4 10.7 10.8 10.5 10.1 10.5 205.4
5 10101 HALİL İBRAHİM ÖZTÜRK

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

51.2 49.7 10.3 10.1 10.7 9.9 10.3 10 10.1 10.1 182.4
6 10285 MURAT UZDAŞ

Ankara - ANKARA FERDİ (FRD-06)

51 50.8 9.3 9.8 10.4 9.7 9.3 9.8 160.1
7 10721 MEHMET AKGÜN

Diyarbakır - DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21)

49.2 49.2 10.6 10.1 10 10.6 139.7
8 10183 YUSUF KARABİNA

Erzincan - ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24)

46.9 48.1 8.7 9.8 113.5

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10716 ÖMER AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 103.3 103.8 104.7 104.8 104.3 103.6 624.5 4
2 10129 AHMET BAYRAK JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 103.7 102.0 103.3 104.5 103.8 102.3 619.6 27
3 11179 MERT NALBANT TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 102.2 104.4 102.9 104.9 102.3 102.3 619 5
4 10101 HALİL İBRAHİM ÖZTÜRK JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 102.6 101.9 103.9 104.9 103.7 101.9 618.9 12
5 10126 HASAN ÇOBAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 100.3 101.7 101.7 102.8 102.4 104.8 613.7 20
6 10285 MURAT UZDAŞ ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 101.6 100.8 102.5 102.5 102.1 102.4 611.9 24
7 10183 YUSUF KARABİNA ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 99.8 103.3 101.9 101.8 102.5 101.0 610.3 22
8 10721 MEHMET AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 100.9 103.7 101.1 102.9 101.2 100.1 609.9 11
9 10930 ALPEREN ENES ŞAR SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-54) Sakarya 100.6 100.3 103.0 99.5 103.4 100.7 607.5 6
10 10115 BURAK DAĞLI ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 101.9 101.7 100.8 99.4 101.3 101.9 607 2
11 11279 KADİR YILDIRIM SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-54) Sakarya 101.9 99.9 102.2 102.4 101.5 88.7 596.6 13
12 11224 GÜRKAN KARA TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 103.2 97.6 100.8 99.5 103.0 100.1 604.2 9
13 10175 OSMAN ERDİNÇ BİLGİLİ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 99.7 99.4 99.6 101.0 99.9 103.2 602.8 15
14 10286 ARAP HAKAN ALTUN MARDİN FERDİ (FRD-47) Mardin 100.1 99.4 102.3 100.3 99.0 100.6 601.7 25
15 10620 EYYÜP BEYHAN JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 101.6 99.4 99.9 101.6 101.3 97.8 601.6 8
16 10177 ORHAN AL JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 100.9 100.8 95.3 101.9 102.2 98.9 600 3
17 10152 ŞEHMUS GÜZEL KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 101.1 98.0 98.5 99.0 97.3 97.2 591.1 19
18 10062 VOLKAN DEMİR TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 100.0 95.8 96.5 96.4 100.0 101.8 590.5 18
19 10561 NİHAT ŞARMET AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 94.9 99.7 95.9 98.5 94.9 99.5 583.4 26
20 11589 SERCAN ÖNDER HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 98.1 96.0 96.4 96.1 93.4 92.5 572.5 21
10150 YILMAZ AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 0 23 DNS
10478 ÖMER ÖZDER ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 0 7 DNS
10061 KAAN SERHOŞ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 0 14 DNS
Genç Bayan

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10170 YASEMİN BEYZA YILMAZ

Ankara - GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06)

46.6 48.6 10.7 9.6 9.6 10.5 10 10.5 9 10.1 10.2 9.9 10.4 10.6 10.2 9 235.5
2 10171 ŞEVVAL İLAYDA TARHAN

Ankara - GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06)

46.8 49.4 9.7 9.7 9 9.2 9.5 10.1 10.1 8.9 8.6 10.1 10.4 10.2 10.1 10 231.8
3 10779 SEHER TOKMAK

Bolu - BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14)

48.6 48.6 10.2 9.1 9.3 8.9 9.6 10 9.6 9.9 8 8.8 9.1 10.3 210
4 10196 HAZEL CEMRE DEMİRCİ

Eskişehir - ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26)

47.4 50.7 8.9 9.6 10.3 9.5 9.8 9.1 8.1 9.4 7.9 6.8 187.5
5 10490 ŞİMAL YILMAZ

Ankara - GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06)

48.7 48.2 8.5 8.6 10 9.3 8.9 9.8 9.6 10.5 172.1
6 10123 ELİF KIRKLAR

Ankara - ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06)

48.1 45.5 10 9.8 8.9 10.1 8.8 9 150.2
7 10819 BEYZANUR ÇEKİÇ

Ankara - ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06)

49.4 45.5 8.2 9.4 10.1 9 131.6
8 10717 IŞIL KAÇAR

Sakarya - SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54)

44.8 46.5 8.7 6.8 106.8

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10171 ŞEVVAL İLAYDA TARHAN GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06) Ankara 97 93 94 94 97 97 572 17 43
2 10170 YASEMİN BEYZA YILMAZ GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06) Ankara 98 95 92 95 95 95 570 13 15
3 10779 SEHER TOKMAK BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 95 93 96 92 97 89 562 11 26
4 10490 ŞİMAL YILMAZ GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06) Ankara 96 92 96 89 91 91 555 15 48
5 10123 ELİF KIRKLAR ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 91 92 89 92 95 95 554 9 27
6 10196 HAZEL CEMRE DEMİRCİ ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 89 91 91 94 95 92 552 12 10
7 10717 IŞIL KAÇAR SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 92 92 89 93 91 90 547 6 44
8 10819 BEYZANUR ÇEKİÇ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 86 89 92 92 93 94 546 10 51
9 10017 BİLGE ÇOBAN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 90 88 90 93 90 94 545 7 50
10 10641 AYLİN YILDIZ GAZİANTEP ANADOLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAS-27) Gaziantep 89 91 90 90 90 88 538 8 14
11 10781 İDİL GATFAR BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 83 88 92 95 92 88 538 6 41
12 10057 ÜLKÜ SOYSAL GAZİANTEP ANADOLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAS-27) Gaziantep 87 92 89 86 93 90 537 7 46
13 10410 SİMGENUR RÜMEYSA GÜLAÇDI ERZİNCAN ERGAN KAYAK KULÜBÜ DERNEĞİ (EKK-24) Erzincan 90 89 92 86 87 91 535 4 12
14 10916 MELİSA GÜMÜŞ ORDU FERDİ (FRD-52) Ordu 93 88 86 92 89 85 533 7 32
15 10471 GÖZDE ÇELİK ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 85 91 88 90 93 86 533 4 17
16 10415 MİRAÇ YAREN ÇELİKTEN ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 88 89 88 94 89 84 532 3 31
17 10273 MARZİYE CİĞER AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 91 94 83 93 87 83 531 6 57
18 11330 GÖZDE NUR KARLAPAK ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 86 90 88 90 87 89 530 5 33
19 10173 BEHİYE DAMATOĞLU İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 83 92 86 89 90 89 529 3 54
20 11374 ÖZBİKE ÇAKMAK DAB ATICILIK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DAB-06) Ankara 93 88 86 89 83 89 528 4 29
21 11639 BİLGE DELİGÖZ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 86 93 86 87 86 89 527 3 24
22 11440 MERVE AKBAŞ ORDU FERDİ (FRD-52) Ordu 83 87 90 89 93 82 524 4 42
23 10636 KÜBRA SÖZLÜ GAZİANTEP ANADOLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAS-27) Gaziantep 89 81 87 87 88 90 522 6 4
24 10780 BURCU GÜRBÜZ BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 85 91 93 78 86 89 522 6 2
25 10907 NİLSU AK ANTALYA POLİS SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (APG-07) Antalya 86 89 85 83 90 86 519 7 28
26 10798 EDA ÖZEL SAMSUN PARS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PRS-55) Samsun 90 82 89 86 87 85 519 7 20
27 11320 DAMLA GÜRLER ESKİŞEHİR TEPEBAŞI AVCILIK ATICILIK BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAB-26) Eskişehir 85 88 86 86 86 88 519 2 52
28 11259 BETÜL MUTLUER BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 91 88 88 91 77 78 513 5 56
29 10174 BİLGE ALEV BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 85 81 84 84 91 88 513 4 11
30 10914 DİLARA GÜNAY ORDU FERDİ (FRD-52) Ordu 89 85 86 85 75 87 507 2 53
31 10814 BURÇAK YILDIZ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 86 84 86 85 81 85 507 2 7
32 10096 NİDA AYDOĞAN MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 83 85 86 82 89 81 506 3 8
33 10394 IŞILSU YÜKSEL ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 87 83 85 80 82 87 504 3 47
34 10326 BEYZA NUR AÇIKGÖZ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 82 86 83 84 82 82 499 3 21
35 11303 DİLARA SAYGILI KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 76 85 70 89 84 88 492 1 6
36 11469 CEREN DAŞTEMİR ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-07) Antalya 81 75 84 81 82 85 488 3 22
37 11305 NURTEN RUMEYSA DEMİRCİ KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 73 89 74 80 85 83 484 6 49
38 11306 EDA NUR YÜKSEL KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 87 70 78 82 78 81 476 4 19
39 11515 YAREN SOLMAZ İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 68 79 78 78 88 76 467 4 30
40 11682 DİLAN EREL ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 67 83 69 81 83 80 463 1 45
41 10511 RAGİBE YİĞİT SAMSUN AVCILAR VE ATICILAR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-55) Samsun 71 71 82 71 83 80 458 1 9
42 11434 AYŞE SENEM MADEN HASTANE BAYIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (HAS-17) Çanakkale 57 63 63 68 60 57 368 1 18
10674 GÖKSU AKÇAM GAZİ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GUS-06) Ankara 0 23 DNS
10899 RUMEYSA ERGENÇ TRABZON GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-61) Trabzon 0 16 DNS
10491 ELİF NUR KARADAĞ GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06) Ankara 0 5 DNS
10451 SILA TURAN TRABZON FERDİ (FRD-61) Trabzon 0 25 DNS
11317 ZEYNEP AKBABA ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 0 55 DNS

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10559 ŞULE NUR TEKELİ

Mersin - AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33)

51.5 50.6 10.7 10.4 10.8 10 10.3 10.1 10 10 10.5 10.1 10.6 9.8 9.8 10.2 245.4
2 10163 PELŞİN AVCİ

Diyarbakır - DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21)

49.4 51.8 9.2 10.6 10.4 10.7 10.5 9.8 10.1 9.9 10.6 9.9 10 10.7 10.4 10.2 244.2
3 10207 ZEYNEP GÖKÇE DEMİRCİ

Eskişehir - ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26)

50.8 48.8 10.8 10.2 9.9 10.4 10.5 10.3 10.6 9.7 10.3 9.6 9.1 10.2 221.2
4 10162 ESİN AKGÜN

Diyarbakır - DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21)

49.4 51 10.3 10.2 9.9 9.5 10.5 10.6 10.1 10.8 9.4 9.9 201.6
5 10496 CEYLİN EREN

Eskişehir - ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26)

50.3 49.8 10.1 10 10 10.2 9.3 10.7 9.8 10.2 180.4
6 10551 NEFİSE BAYTEMUR

Ankara - ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06)

49.9 47.7 10.8 9.4 9.4 10.5 9.4 10 157.1
7 10190 BENGİSU HASKALFALI

Eskişehir - ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26)

49.7 49 10.5 9.9 9.1 8.8 137
8 10266 MELİKE CIRIK

Mersin - AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33)

47.3 50.7 9.5 9.7 117.2

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10207 ZEYNEP GÖKÇE DEMİRCİ ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 102.9 101.3 102.1 102.4 104.4 100.1 613.2 25
2 10559 ŞULE NUR TEKELİ AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 102.0 100.7 102.2 102.6 102.0 101.6 611.1 49
3 10163 PELŞİN AVCİ DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 100.2 99.0 100.6 102.6 103.5 102.7 608.6 53
4 10266 MELİKE CIRIK AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 103.6 102.6 100.8 99.2 100.5 101.5 608.2 24
5 10496 CEYLİN EREN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 102.8 104.1 102.8 101.9 98.9 97.6 608.1 32
6 10162 ESİN AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 98.9 102.2 103.1 99.9 100.5 100.8 605.4 31
7 10190 BENGİSU HASKALFALI ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 101.1 103.8 100.0 96.9 101.9 100.8 604.5 38
8 10551 NEFİSE BAYTEMUR ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 100.0 100.8 98.6 101.7 99.8 101.7 602.6 28
9 10202 DİLARA TOPRAK ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 98.4 98.8 100.3 102.3 101.3 100.8 601.9 47
10 10529 MİRAY SEZGİN GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54) Sakarya 99.6 98.8 100.1 100.3 101.4 97.7 597.9 50
11 10164 NAZLICAN SAİN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 99.2 99.2 100.0 100.0 98.6 98.3 595.3 36
12 10595 ZAHİDE NUR YILMAZ MERSİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-33) Mersin 98.2 96.3 96.7 101.3 101.5 100.0 594 42
13 11307 ZEYNEP AK KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 102.2 96.4 98.9 99.0 98.5 98.7 593.7 29
14 10730 SULTAN BAKIRBALA DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 100.9 96.7 98.0 99.0 100.3 97.9 592.8 44
15 11310 DİLARA KURT KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 98.0 92.5 103.3 100.1 98.2 100.0 592.1 55
16 10592 ELİF İNCE AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 99.0 97.0 97.3 99.8 98.3 99.2 590.6 37
17 11219 AYTEN ATILGAN ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 98.7 99.2 97.7 97.4 98.5 98.9 590.4 39
18 10113 REYHAN SU YILDIZ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 98.5 98.2 97.9 100.2 97.2 98.4 590.4 35
19 10203 ELİF ZEYNEP GEÇİM ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 97.5 97.2 97.2 95.5 100.1 101.6 589.1 46
20 10573 FATMA DEMİRHAN DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-20) Denizli 96.4 97.7 98.1 98.1 98.0 98.5 586.8 40
21 11407 ZEYNEP TUANA ENGİN BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 91.2 101.1 100.5 94.5 99.2 98.2 584.7 48
22 10923 MERVE YILMAZER ORDU FERDİ (FRD-52) Ordu 98.2 95.2 98.0 99.4 97.9 96.0 584.7 51
23 11258 ESRA SEZGİN ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 95.4 94.3 99.5 96.8 97.5 96.5 580 52
24 11308 RÜVEYHA KOCABAŞ KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 94.9 95.0 96.8 98.9 97.5 96.1 579.2 45
25 11558 AYŞEGÜL CEBECİ KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 92.0 95.3 96.8 97.2 96.2 99.5 577 34
26 11266 HAYAT TOSUN ESKİŞEHİR TEPEBAŞI AVCILIK ATICILIK BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAB-26) Eskişehir 91.4 94.5 97.7 94.3 95.8 101.1 574.8 54
27 10846 SİNEM KARLIDAĞ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 90.7 89.3 95.1 97.4 96.4 95.2 564.1 43
28 11456 SILA GÜNEŞ ORDU FERDİ (FRD-52) Ordu 94.3 88.6 95.3 95.2 88.3 91.1 552.8 27
29 10385 TUĞBA GÜRGÜ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 92.8 91.0 92.9 83.7 88.3 97.2 545.9 30
Genç Erkek

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10093 ALP EREN ERDUR

Mersin - MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33)

49.7 50.6 10.4 9.2 9.4 9.4 9.9 9.9 8.6 9.5 8.5 8.9 9.5 9.9 8.8 9.8 232
2 10314 EMİN KUBİLAY ÖZER

Ankara - ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06)

47.3 47.2 9.1 10.5 10.1 10.5 9.7 9.7 9.4 10.5 9.2 7.6 9.8 9.8 9.1 10.4 229.9
3 10920 MUSTAFA İNAN

Ordu - ORDU FERDİ (FRD-52)

44.9 49.7 9.3 7.2 9.2 10.8 10 10 10.1 9.9 8.3 9.6 9.9 9.3 208.2
4 11411 MEHMET ÇAMLIBEL

Ankara - ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06)

47.4 46.9 9.3 10.9 8.4 10.3 9.4 9.4 9.3 10.5 8.1 8.6 188.5
5 10284 HABİP YEŞİLÖZ

Ankara - GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06)

47 46 9.2 9.8 8.7 9.9 10.2 10.2 8.8 10.1 169.9
6 10274 HÜSEYİN EMRE BÜYÜKYONCA

Mersin - AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33)

47.6 45.7 10.1 9.1 8.7 9.7 9.1 9.1 149.1
7 10097 KAĞAN ALKIŞ

Mersin - KAHRAMANMARAŞ KILAVUZLU SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (KNY-46)

43.7 45.7 9.8 10.3 9.8 8.9 128.2
8 10191 FATİH AKGÜL

Eskişehir - ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26)

44.9 47 8.4 8.7 109

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10191 FATİH AKGÜL ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 95 97 94 90 94 89 559 14 16
2 10314 EMİN KUBİLAY ÖZER ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 88 94 94 90 96 95 557 12 20
3 10920 MUSTAFA İNAN ORDU FERDİ (FRD-52) Ordu 92 92 96 93 91 89 553 13 18
4 11411 MEHMET ÇAMLIBEL ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 93 91 97 90 92 90 553 6 22
5 10284 HABİP YEŞİLÖZ GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06) Ankara 93 93 92 91 93 90 552 10 44
6 10093 ALP EREN ERDUR MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 94 89 89 92 93 94 551 8 28
7 10097 KAĞAN ALKIŞ KAHRAMANMARAŞ KILAVUZLU SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (KNY-46) Mersin 88 93 91 96 93 86 547 12 19
8 10274 HÜSEYİN EMRE BÜYÜKYONCA AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 90 88 93 86 95 92 544 7 14
9 10364 BATUHAN BOZKURT İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 91 92 89 92 90 89 543 6 18
10 10672 YİĞİT YILDIRIM ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 93 92 84 91 91 91 542 10 54
11 10189 HACI MUSTAFA SAATÇİ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 85 91 89 93 92 90 540 9 23
12 10918 GÜVEN CEM KILIÇ ORDU FERDİ (FRD-52) Ordu 88 90 89 88 94 91 540 6 17
13 10431 SAMET YAPRAK KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 90 86 91 89 91 92 539 9 35
14 10378 EMİR BEYAZ GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 89 91 92 86 93 79 530 8 6
15 11653 MUHAMMET ALPEREN KARACAN BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 90 88 82 93 88 97 538 8 30
16 10786 ÇAĞLAR GÖFNER BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 94 90 85 91 92 86 538 5 40
17 10372 KEMAL ATA TÜRKOĞLU ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 93 86 96 89 86 88 538 4 41
18 11313 YUNUS EMRE DİNLER GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 93 87 93 86 82 85 526 9 12
19 10794 TARIK BARAN ALBAYRAK SAMSUN PARS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PRS-55) Samsun 88 89 91 91 87 88 534 6 24
20 10121 ERAY ÖKSÜZ GAZİANTEP ANADOLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAS-27) Gaziantep 89 94 89 87 90 85 534 5 32
21 10310 METE ŞİMŞEK BABA AVCILIK ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAK-07) Antalya 88 90 89 90 86 90 533 1 26
22 11661 MERT CELEP İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 85 87 89 90 94 86 531 9 9
23 10855 VEYSEL MERAL BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 89 90 88 90 91 83 531 7 11
24 10213 ENDER HACIBEKİROĞLU İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 88 90 88 85 86 93 530 7 22
25 11652 MUSTAFA PEKTAŞ BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 80 83 94 90 94 89 530 5 51
26 11637 ONUR SAFA KÖSE İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 81 85 88 94 92 88 528 7 34
27 10309 ÖMER EFE KURDOĞLU BABA AVCILIK ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAK-07) Antalya 93 85 89 88 85 88 528 7 15
28 11654 BATUHAN CEYLAN BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 86 91 94 89 83 84 527 3 42
29 10428 MEVLÜT ALP KILINÇ KAHRAMANMARAŞ KILAVUZLU SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (KNY-46) Kahramanmaraş 94 89 88 89 81 85 526 7 48
30 10392 İBRAHİM HAKKI DEMİRDÖĞEN BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 88 94 91 84 87 81 525 7 3
31 10744 AHMET KEREM AKTAŞ GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAD-06) Ankara 83 83 89 93 85 91 524 5 52
32 10776 ALİ EREN ARSLAN GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06) Ankara 87 91 90 92 85 78 523 8 17
33 10710 BATUHAN SİCİM GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 91 85 85 89 79 92 521 3 31
34 10504 KEREM AYDIN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 82 90 86 85 86 89 518 6 7
35 10167 RAMAZAN BURAK DİKEÇ KAHRAMANMARAŞ KILAVUZLU SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (KNY-46) İzmir 86 85 88 87 81 90 517 3 21
36 10105 OSMAN DEMİR ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 81 93 88 79 93 81 515 3 14
37 10304 TAMER ALKIN NURAY SİVAS FERDİ (FRD-58) Sivas 84 90 85 84 83 88 514 10 56
38 11674 BERAT TUT ORDU FERDİ (FRD-52) Ordu 84 80 89 85 90 85 513 3 25
39 10599 MUHAMMET SEFA CİĞER AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 83 84 91 81 85 88 512 6 15
40 10104 HALİL İBRAHİM YILMAZ ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 88 85 84 88 86 78 509 3 50
41 11388 AHMET BÜLBÜL KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 84 78 78 88 86 86 500 5 46
42 10362 MURAT ULAŞLI ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-07) Antalya 85 81 88 79 86 81 500 2 33
43 11473 SÜLEYMAN HİLMİ TOSUN DENİZLİ ATICILIK İHTİSAS SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (AIS-20) Denizli 84 84 76 82 84 89 499 3 38
44 11262 EMRE ÇELEN BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 79 91 80 82 82 83 497 6 5
45 11679 GÖRKEM KILINÇ ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 80 83 83 88 85 78 497 2 27
46 11474 UĞUR HİMMETLİ DENİZLİ ATICILIK İHTİSAS SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (AIS-20) Denizli 86 81 78 83 83 85 496 1 16
47 10765 MEHMET AYDIN HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 75 83 83 84 85 85 495 1 43
48 10275 DOĞUKAN KILINÇ AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 82 86 85 75 79 87 494 3 25
49 11327 AYTUĞ SAĞDIÇ HASTANE BAYIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (HAS-17) Çanakkale 79 85 82 83 79 84 492 3 45
50 11215 KEREM YILMAZ GÖZÜTOK SAMSUN PARS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PRS-55) Samsun 76 83 85 80 81 86 491 3 8
51 11521 BERKANT AKKAYA DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-81) Düzce 80 77 77 82 89 82 487 2 53
52 10796 EREN OZAN SARAÇ SAMSUN PARS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PRS-55) Samsun 88 87 80 76 79 76 486 5 36
53 11283 AHMET METE ÖZBEK AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Kahramanmaraş 81 87 77 77 77 77 476 1 37
54 10528 SİNAN PATAN YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 86 76 74 84 76 73 469 3 4
55 11520 MERT HİĞDE HASTANE BAYIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (HAS-17) Çanakkale 64 75 85 82 76 85 467 4 19
56 11601 BİRKAN ÖZKAN ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-07) Antalya 69 81 71 87 80 76 464 1 21
57 10767 NURSİ TALHA YILDIRIM HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 70 71 85 75 77 73 451 1 55
58 11687 OSMAN ÖZEN İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 76 83 79 67 74 71 450 3 49
59 11391 NAİL TAN KOÇ MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 79 60 81 65 74 82 441 2 39
60 10271 YUNUS EMRE KILINÇ AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Karaman 81 80 67 65 73 71 437 1 47
61 11421 HALİL EMRE KAPAN MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 74 67 66 63 67 60 397 3 13
62 11632 İBRAHİM ERGÜN BABA AVCILIK ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAK-07) Antalya 60 65 79 62 55 71 392 0 24
63 11598 HASAN MERT EKİN ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-07) Antalya 52 70 60 61 65 55 363 2 10
64 11630 MURAT ALCAN HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 47 42 52 59 61 60 321 0 23
65 10499 AHMET KAYABAŞI KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 0 0 2 DNS

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10265 ENES BUĞRA YAYLA

Mersin - AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33)

49.7 50.3 9.4 10.2 9.6 10.4 10.6 10 9.5 10.6 10.6 10.3 10.8 10.3 10.6 10.5 243.4
2 10138 OSMAN NURİ ŞENTÜRK

Trabzon - TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61)

45.8 51.2 9.6 10.1 9.9 10.8 10.4 9.8 10.5 10.6 9.7 10 9.7 10.2 9.8 8.8 236.9
3 10269 AHMET CIRIK

Mersin - AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33)

49.8 49.8 9.2 10.4 10.5 9.6 9.5 10 9 9.8 9.6 10.2 10.4 10.4 218.2
4 10184 TOLGA KULMAÇ

Erzincan - ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24)

49.7 50.2 9.7 10.7 9.9 8.8 10.4 9.3 9.2 10 8.9 9.7 196.5
5 10219 RECEP KARA

Mardin - MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (MBB-47)

48.7 49.4 10.4 9.4 9.7 9.7 10.1 10 9.1 8.5 175
6 10411 ADİL ŞİMŞEK

Sakarya - ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54)

47.4 50.3 9.4 10.1 10.2 10.4 9.6 9.4 156.8
7 10270 YİĞİT GEÇİM

Mersin - MERSİN FERDİ (FRD-33)

47.8 47 10 10.4 9.2 10.2 134.6
8 10267 HASAN ÖZDEN

Mersin - AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33)

49.3 45.6 9 10.7 114.6

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10269 AHMET CIRIK AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 100.8 103.4 100.7 101.7 100.8 100.8 608.2 6
2 10138 OSMAN NURİ ŞENTÜRK TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 98.9 101.2 101.8 99.0 101.9 102.2 605 49
3 10265 ENES BUĞRA YAYLA AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 98.7 100.4 101.0 100.6 100.6 102.1 603.4 37
4 10411 ADİL ŞİMŞEK ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 95.2 97.9 101.0 101.7 102.2 100.9 598.9 11
5 10219 RECEP KARA MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (MBB-47) Mardin 98.3 97.5 98.8 100.5 99.6 97.9 592.6 38
6 10270 YİĞİT GEÇİM MERSİN FERDİ (FRD-33) Mersin 100.7 98.1 98.1 96.6 100.1 97.8 591.4 45
7 10184 TOLGA KULMAÇ ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 98.5 97.6 101.7 98.9 96.6 98.0 591.3 44
8 10267 HASAN ÖZDEN AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 97.1 98.4 94.2 98.6 99.4 100.8 588.5 32
9 10514 HÜSEYİN ÇELİK İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 99.3 95.1 96.6 101.1 98.6 95.6 586.3 35
10 10859 MUSTAFA UZUN BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 96.8 102.5 97.0 94.1 98.0 97.6 586 14
11 10603 BOĞAÇHAN BERA BUDAK AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 98.7 95.6 97.3 99.0 96.9 97.5 585 2
12 10339 REMZİ EGE YENTÜRK KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 100.4 97.8 98.3 92.4 97.3 95.1 581.3 41
13 10246 METİN KENAN KAYA MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 98.3 94.7 98.8 95.0 97.4 96.3 580.5 12
14 10861 MEHMET ALİ GÖRGEL BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 97.1 96.0 96.2 102.1 94.5 94.5 580.4 34
15 10860 SEFA COŞKUN BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 95.3 99.0 95.4 95.4 98.5 95.7 579.3 55
16 10104 HALİL İBRAHİM YILMAZ ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 95.9 93.8 98.8 96.0 96.0 98.0 578.5 50
17 10159 MUHAMMED MUSHAP ÇELEM KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 95.4 102.0 97.3 98.2 95.2 89.9 578 47
18 10248 İBRAHİM ERDEM SAZ MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 95.9 95.0 97.3 93.5 90.7 99.2 571.6 51
19 10105 OSMAN DEMİR ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 93.0 92.4 94.7 97.9 98.0 94.9 570.9 33
20 10231 SEYFETTİN GÜÇHAN ARSLANHAN MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (MBB-47) Mardin 88.1 97.9 95.8 98.0 93.9 95.2 568.9 7
21 10635 ALİ ARİF PEKŞEN SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-54) Sakarya 97.6 91.9 94.6 95.2 94.2 94.1 567.6 54
22 11650 İRFAN EFE GÖKCEN BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 90.5 96.5 93.6 99.5 94.1 91.6 565.8 5
23 11649 İZZET YAKUT BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 86.3 89.7 95.3 98.0 91.4 98.9 559.6 39
24 10441 UMUT ERGEÇ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 88.8 90.4 98.9 91.6 92.6 96.8 559.1 9
25 11648 METEHAN ARMAĞAN BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 84.3 94.5 90.8 92.1 97.3 94.6 553.6 3
26 10252 ÜMİTCAN ÖZLÜTURHANLAR MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 93.9 87.0 92.9 98.8 90.2 90.5 553.3 46
27 11052 ÇELEBİ ÖZTÜRK BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 84.4 96.0 92.0 86.5 98.5 94.0 551.4 43
28 10233 ABDURRAHMAN CAN MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (MBB-47) Mardin 88.0 90.8 94.5 92.7 93.6 91.8 551.4 42
29 10440 BURAK HAKVERDİ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 90.8 91.8 93.5 88.6 89.2 94.7 548.6 36
30 11651 ALİ ŞAMİL KALE BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 92.0 96.4 85.9 89.7 90.2 85.1 539.3 8
31 10809 LÜTFİ GÖK ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 91.8 92.5 86.9 91.0 92.4 92.2 546.8 40
32 10815 SEÇKİN FIRAT ÖZOĞLU ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 85.6 93.5 89.1 93.0 90.0 88.0 539.2 52
33 10512 ALİ KAAN DEMİRBİLEK İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 90.1 91.3 88.6 91.1 86.1 89.2 536.4 48
34 11672 EMİRHAN DOĞ KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 89.9 76.0 89.8 83.8 86.3 93.6 519.4 53
Minik Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10383 MERYEM NUR KORKUT ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 95 99 98 292 12 30
2 11377 DAMLA YILMAZ BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 97 96 96 289 12 36
3 10381 HASRET NUR KORKUT ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 92 95 99 286 10 22
4 11383 BİLGE SENA YILMAZ OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 91 93 99 283 7 28
5 10380 EDA TÜRKOĞLU ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 96 95 92 283 6 26
6 10589 HAYRUNNİSA KILINÇ AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 91 94 97 282 4 21
7 11280 DENİZ YILMAZ AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 92 95 93 280 4 29
8 11644 ARZU NAZ YILMAZ ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 93 95 92 280 3 34
9 11443 SERRA AKKAYA TRABZON GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-61) Trabzon 93 90 91 274 5 31
10 10773 DAMLA ÇETİN OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 88 90 91 269 2 33
11 11444 ZEYNEP ECE KAHVECİ TRABZON GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-61) Trabzon 89 89 90 268 3 37
12 11478 ŞEVVAL BAYTEN OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 87 92 86 265 2 25
13 11235 ELVİN YARAMIŞ SAMSUN HEDEF SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HDF-55) Samsun 85 86 84 255 2 27
14 11641 ALMİRA CANSIN ARSLANER İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 82 85 83 250 0 41
15 11398 SAFİYE TEMİZ SAMSUN HEDEF SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HDF-55) Samsun 78 77 78 233 0 24
16 11284 EYLÜL PERÇİN AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 66 76 86 228 0 42
17 10558 ZEHRA YAVUZ SAMSUN HEDEF SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HDF-55) Samsun 83 69 73 225 0 39
18 10495 BERRA ÇINAR ESKİŞEHİR GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-26) Eskişehir 70 82 72 224 0 35
19 11425 İKRA KAŞ OSMANİYE FERDİ (FRD-80) Osmaniye 74 66 67 207 0 23
20 11426 İLKNUR KAŞ OSMANİYE FERDİ (FRD-80) Osmaniye 68 60 74 202 0 40
11477 BETÜL YAZICI GAZİ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GUS-06) Ankara 0 38 DNS
10671 ESMANUR YILMAZ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 0 32 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10342 ELİF BERFİN ALTUN MARDİN FERDİ (FRD-47) Mardin 102.9 104.7 104.3 311.9 46
2 11246 NAS EBRAR MÜHÜRDAROĞLU ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 93.1 95.9 98.3 287.3 54
3 11573 ÇINLA YAĞMUR BAŞTAN SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 93.5 96.2 96.7 286.4 44
4 11571 EYLÜL ÇATIR GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54) Sakarya 94.4 89.1 87.3 270.8 52
5 11600 GİZEM ÇELİK MARDİN ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAV-47) Mardin 91.1 88.4 89.5 269 50
6 11676 DİCLE DENİZ AKMADEN MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 80.5 75.9 77.2 233.6 42
7 11677 EKİN ERİŞ MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 64.3 75.2 79.0 218.5 48
8 11667 NİLAY TOPUZ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 72.3 73.4 51.0 196.7 53
9 11569 BUSENUR PERAN KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 56.6 64.7 67.3 188.6 47
10 11666 BETÜL ÇOLAK KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 62.6 74.1 46.8 183.5 45
11 11668 SELİN AYTUĞ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 64.8 57.6 60.2 182.6 41
12 11594 CEMRE MERCAN KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 54.2 62.1 51.1 167.4 43
13 11592 ELİF DURAN KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 53.2 54.9 39.3 147.4 49
14 11669 DENİZ SUNAR KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 15.4 22.7 22.3 60.4 51
Minik Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10926 MERT ŞENOL BALCI ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 96 97 97 290 9 29
2 10459 YİĞİT ALP ZEKİ ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 93 97 92 282 8 52
3 10449 MEHMET EFE ALEMDAROĞLU NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 96 91 94 281 7 48
4 11423 YUSUF EFE ARSLAN BOLU - GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMK-14) Bolu 94 94 93 281 5 40
5 10427 KEMAL METKAN AKALIN KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 91 96 93 280 2 42
6 11537 ALİ KAAN KARA SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-54) Sakarya 91 94 91 276 3 50
7 10632 AHMET MUHAMMED TEKDAL ADIYAMAN FERDİ (FRD-02) Adıyaman 90 89 96 275 5 36
8 11264 HÜSEYİN ARDA AKİN BOLU - GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMK-14) Bolu 92 93 89 274 2 32
9 11642 ZAFER TİRYAKİ TRABZON GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-61) Trabzon 93 87 91 271 3 41
10 11681 ATABEY DOĞAN DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-81) Düzce 91 91 88 270 3 56
11 10305 SELAHATTİN EREN KÖKSAL SİVAS FERDİ (FRD-58) Sivas 89 89 91 269 4 37
12 11638 ÖMER TUNA GÖKTEKİN İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 88 91 88 267 1 47
13 11502 NURULLAH ŞAŞMAZ ADIYAMAN FERDİ (FRD-02) Adıyaman 87 88 89 264 3 30
14 11408 AHMET NAZİF DURAL ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 88 84 92 264 2 45
15 11384 MERT ATALAY OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 85 84 88 257 4 43
16 11265 YİĞİTHAN OKAY BOLU - GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMK-14) Bolu 78 88 91 257 2 53
17 11293 ÖMER TUĞRUL KAPLAN KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 87 83 85 255 0 35
18 11647 ÇAĞLAR KURT HASTANE BAYIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (HAS-17) Çanakkale 84 89 79 252 3 54
19 11535 YİĞİT EMRE HİĞDE HASTANE BAYIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (HAS-17) Çanakkale 86 82 80 248 0 33
20 11686 ARDA ÖZTAŞ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 86 80 80 246 0 34
21 11291 HAMZA ACEM GAZİANTEP - GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-27) Gaziantep 75 82 80 237 1 46
22 11431 MELİH ARAS ÇERİ HASTANE BAYIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (HAS-17) Çanakkale 79 78 79 236 1 49
23 11536 MERT TAYLAN KANSUKER İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 72 76 77 225 0 44
24 11480 ZEKİ ŞAHİN GAZİANTEP DOLPHIN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GDK-27) Gaziantep 64 86 74 224 2 39
25 11416 BATU TAYMAZ DAB ATICILIK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DAB-06) Ankara 73 76 74 223 2 38
26 11671 HALİT YUSUF SAVAŞ KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 68 79 74 221 0 55
27 11683 ÖMER FARUK GÜMÜŞ GAZİANTEP DOLPHIN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GDK-27) Gaziantep 81 67 71 219 2 31

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 11405 ŞEVKİ EFE MÜHÜRDAROĞLU ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 102.3 99.7 102.3 304.3 57
2 10632 AHMET MUHAMMED TEKDAL ADIYAMAN FERDİ (FRD-02) Adıyaman 101.0 99.9 100.1 301 51
3 11502 NURULLAH ŞAŞMAZ ADIYAMAN FERDİ (FRD-02) Adıyaman 98.9 99.2 98.0 296.1 55
4 10834 BARIŞCAN DUYDUK BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 96.0 99.3 98.7 294 49
5 11256 KERİM CAN KARANLIK ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 95.4 97.3 93.9 286.6 54
6 11394 BAVER ARAS AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 96.6 90.5 97.4 284.5 46
7 11616 YUSUF DENİZ AMAK MARDİN ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAV-47) Mardin 86.9 94.5 89.2 270.6 45
8 11688 İBRAHİM ALİ SEÇKİN AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 86.1 90.6 93.5 270.2 58
9 10298 KASIM AYDIN MARDİN ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAV-47) Mardin 89.2 85.7 86.7 261.6 48
10 11596 MUHAMMED EMİR KORHAN MARDİN ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAV-47) Mardin 78.5 78.2 72.1 228.8 50
11 10437 MUHAMMED ALİ KATILMAZ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 56.6 77.8 65.0 199.4 47
12 11684 MUHAMMET TALHA ÇETİNKAYA MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 65.8 60.0 65.5 191.3 56
13 11663 YUSUF KAAN TAŞKIN KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 63.3 72.0 53.2 188.5 52
14 11662 BARTU DALOĞLU KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 43.2 50.3 44.5 138 44
Yıldız Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10772 GÜLSUNAR TARHAN OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 93 91 90 96 370 4 6
2 10631 İPEK ÖZKABALCI GAZİANTEP ANADOLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAS-27) Gaziantep 92 87 91 90 360 3 42
3 11260 RÜMEYSA ÇİNAR BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 87 87 93 91 358 9 4
4 11319 AZRA LÖKELİ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 91 89 91 86 357 4 43
5 10492 DOĞA ÇETİN OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 88 89 89 89 355 3 49
6 11198 YAĞMUR ÇINAR ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 88 84 88 91 351 6 41
7 10577 ZEYNEP GÖKÇE GÜLTEKİN ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 92 85 85 88 350 6 8
8 10639 EZGİ AÇIKALIN GAZİANTEP ANADOLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAS-27) Gaziantep 88 89 90 83 350 3 12
9 11484 TUĞBA BUGUR ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 82 85 89 93 349 2 7
10 10670 İLAYDA NUR ÇÜRÜK İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 88 89 85 82 344 3 55
11 11540 DERİN KİLİMCİ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 90 82 83 88 343 5 16
12 11658 ZEHRA FİDAN GAZİANTEP DOLPHIN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GDK-27) Gaziantep 88 88 80 84 340 1 17
13 11610 ALYA AYŞE ARSLAN YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 89 85 83 81 338 5 50
14 10025 ZEHRA KOÇAK ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 82 83 91 82 338 1 46
15 10030 BÜŞRA KOÇAK ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 82 89 88 78 337 4 14
16 10799 ZEYNEP KAYMAKÇI SAMSUN PARS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PRS-55) Samsun 87 80 82 87 336 3 54
17 10398 GÜLSER AY DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-20) Denizli 85 82 88 81 336 3 48
18 11282 ZEYNEP ÇAYIR AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 80 84 78 91 333 4 9
19 11656 MELİKE BUSE BAKIR GAZİANTEP DOLPHIN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GDK-27) Gaziantep 85 80 85 76 326 3 5
20 11304 ÖZGE NUR YÜCEL KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 85 77 79 82 323 3 18
21 11657 SAMİRA TUANA BAĞDINLI GAZİANTEP DOLPHIN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GDK-27) Gaziantep 81 80 80 72 313 2 19
22 11640 HAMİDE NUR ÜNSAL İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 78 79 82 66 305 1 3
23 11539 CEYLİN KİLİMCİ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 75 81 77 72 305 0 44
24 11485 BERİL KUMSAL ANTMEN MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 75 72 84 72 303 2 52
25 10549 BEGÜM YAVUZ SAMSUN PARS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PRS-55) Samsun 71 80 74 76 301 2 13
10660 ERVA KOCAOĞLU GAZİ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GUS-06) Ankara 0 2 DNS
10659 NEHİR OKÇU GAZİ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GUS-06) Ankara 0 15 DNS
11538 TUĞÇE NUR ŞAR DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-81) Düzce 0 11 DNS
11448 ALYA SUNGUR NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 0 10 DNS
11236 DERYA NAZ ÖZLÜ NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 0 45 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10524 BEYZA DOMAÇ GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54) Sakarya 100.1 100.1 100.3 101.1 401.6 0 7
2 10325 GİZEM GÖKMEN ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 100.8 103.4 99.8 96.9 400.9 0 13
3 10833 BEYZA DUMAN BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 100.4 98.6 102.7 97.4 399.1 0 20
4 10223 SİNEM ERGİNCİ MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (MBB-47) Mardin 97.0 98.6 99.0 100.6 395.2 0 26
5 10413 EMİNE UMAY KILIÇ SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 98.6 94.4 100.6 100.8 394.4 0 21
6 10406 SERRA NİSA LİKOS GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54) Sakarya 96.9 98.1 97.0 96.8 388.8 0 12
7 10462 HATİCE TUANA DENİZ ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 96.1 98.0 95.9 86.8 376.8 0 24
8 11281 ELİFE EDA ÇINAR AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 95.2 97.0 95.4 97.8 385.4 0 28
9 10112 ADA NAZ SERBES ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 97.5 92.3 96.3 98.5 384.6 0 3
10 11309 BERFİN ALTUNBOĞA DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 94.6 97.5 94.8 96.9 383.8 0 15
11 10523 ILGAZ HALAÇOĞLU İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 95.8 98.2 95.9 92.9 382.8 0 9
12 10114 REYYAN SUDE TUFANER ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 97.5 95.8 94.7 92.7 380.7 0 18
13 10229 AFRA BETÜL ÇETİNKAYA MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 95.0 94.9 92.8 97.8 380.5 0 25
14 10416 YAĞMUR SARE ÇELİKTEN GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54) Sakarya 93.8 96.8 97.2 91.8 379.6 0 2
15 11424 HAVVA NUR BİLDİK KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 92.4 94.5 92.8 95.2 374.9 0 17
16 11660 AYLİN ARSLAN DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-20) Denizli 94.3 92.4 92.7 91.0 370.4 0 4
17 11269 AYŞENUR YILMAZ ESKİŞEHİR TEPEBAŞI AVCILIK ATICILIK BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAB-26) Eskişehir 90.2 92.8 90.4 84.7 358.1 0 27
18 10538 YAĞMUR GÜL ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 93.4 88.1 90.0 94.8 366.3 0 22
19 10230 SÜMEYYE AKBAŞ MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 89.6 88.9 94.1 90.0 362.6 0 5
20 10600 EFLAL BATUM DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-20) Denizli 88.8 91.4 87.2 90.4 357.8 0 11
21 10433 YAREN KURŞUN KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 94.6 85.1 88.9 86.5 355.1 0 10
22 11497 LİVA SERT DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-20) Denizli 87.6 84.5 74.6 80.8 327.5 0 23
23 11665 SİMAY ŞALLI KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 82.0 83.3 80.7 75.9 321.9 0 8
24 11680 CEMRE SU AVCI KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 88.0 75.8 85.7 70.9 320.4 0 6
25 11593 CEREN MERCAN KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 72.2 76.7 78.5 73.7 301.1 0 19
26 11664 ECESU YAYLACI KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 76.6 70.9 79.6 72.8 299.9 0 14
Yıldız Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 11430 TUNAHAN TATOĞLU KAHRAMANMARAŞ KILAVUZLU SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (KNY-46) Kahramanmaraş 87 93 94 93 367 5 18
2 11399 SELMAN YAVUZ ADIYAMAN FERDİ (FRD-02) Adıyaman 86 95 93 84 358 6 58
3 10828 ADNAN EFE UÇAR İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 88 88 89 91 356 5 47
4 11645 MERT İBRAHİM ÖZEL ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 92 87 84 91 354 7 6
5 11413 MUHAMMET UĞUR KARA KAHRAMANMARAŞ KILAVUZLU SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (KNY-46) Kahramanmaraş 85 89 87 92 353 2 9
6 10929 EREN BİLAL IŞIK KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 92 87 92 79 350 4 49
7 11488 TOLGA TOPÇUOĞLU ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-07) Antalya 84 87 91 86 348 4 25
8 10501 MUHAMMET TOLUNAY GÖKTAŞ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Ankara 86 84 87 91 348 3 15
9 10434 ABDULKADİR KILIÇ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 86 85 84 90 345 3 2
10 11328 MUSTAFA SERTTAŞ GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 86 86 86 84 342 3 51
11 11449 GÖKDENİZ YILMAZ NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 83 87 88 82 340 4 20
12 10520 ADEM EREN KATİPOĞLU SAMSUN AVCILAR VE ATICILAR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-55) Samsun 85 89 84 82 340 2 12
13 11326 KEREM SAĞDIÇ GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 83 88 89 79 339 3 23
14 10429 AHMET ARDA CURA KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 82 87 90 78 337 4 46
15 10438 EMİRHAN TUĞSAT KAHRAMANMARAŞ KILAVUZLU SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (KNY-46) Kahramanmaraş 85 87 83 81 336 3 54
16 11221 HALİT KÜRŞAT ÇELİK SAMSUN İLKADIM SARP SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ISK-55) Samsun 80 85 86 85 336 0 35
17 10376 İHSAN KARAMAN ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 88 83 82 81 334 2 53
18 11435 TİMUR YASİN BAĞCI KAHRAMANMARAŞ KILAVUZLU SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (KNY-46) Kahramanmaraş 87 81 83 81 332 1 38
19 11325 BİLAL SAZAK GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 82 87 76 84 329 4 27
20 10303 YAŞAR EFE KÖLETELİOĞLU SİVAS FERDİ (FRD-58) Kayseri 74 85 90 79 328 1 24
21 11491 DURMUŞ YİĞİT ZENGİN MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 82 77 84 85 328 0 52
22 11263 EMİR ZORLU BOLU - GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMK-14) Bolu 76 84 81 85 326 7 50
23 10897 HARUN RAŞİD ARITAŞI ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 83 84 76 82 325 3 10
24 11489 MELİH ŞİMŞEK DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-20) Denizli 83 84 84 73 324 2 42
25 10875 ALİ AYBERK ÖZTÜRK MERSİN GENÇLİK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (GSK-33) Mersin 76 80 81 84 321 4 31
26 11542 EMİRHAN FENERCİ GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 77 84 81 79 321 2 27
27 11290 İSMAİL YİĞİT ACAR MERSİN GENÇLİK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (GSK-33) Mersin 78 81 77 84 320 3 21
28 11420 GÖKTUĞ KAROL DAB ATICILIK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DAB-06) Ankara 83 78 78 78 317 3 26
29 10530 ALPER PATAN YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 83 83 80 71 317 2 16
30 10755 AYBERK KOÇ SAMSUN HEDEF SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HDF-55) Samsun 76 82 78 81 317 1 4
31 11332 MEHMET KEREM TEMİZEL HASTANE BAYIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (HAS-17) Çanakkale 82 76 82 77 317 1 32
32 10813 EMİR DEMİRBAĞ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 80 78 76 82 316 2 39
33 11314 IŞIK TOPRAK EDEBALİ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 76 82 83 75 316 0 14
34 11232 ALİCİHAN MİKAİL TEMİZ SAMSUN HEDEF SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HDF-55) Samsun 77 84 72 77 310 0 33
35 11490 SALTUK BUĞRA YILMAZ ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 71 77 75 85 308 2 41
36 10909 MEHMET ALTIN HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 73 77 72 86 308 0 8
37 11414 AHMET YASİN BÜLBÜL DAB ATICILIK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DAB-06) Ankara 72 65 84 84 305 3 28
38 11324 RECEP EFE SELAMSIZ GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 83 75 72 74 304 0 57
39 11487 ARDA KABA ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-07) Ankara 83 73 75 72 303 3 30
40 11436 KUBİLAY ÖZKULAN HASTANE BAYIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (HAS-17) Çanakkale 65 72 84 77 298 0 3
41 10619 AYKAN ÖZMEN YALÇIN HASTANE BAYIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (HAS-17) Çanakkale 78 75 73 70 296 0 17
42 10107 ÖMER AVNİ CENGİZ ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 77 71 75 72 295 1 43
43 11545 ERTUĞRUL ŞAR DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-81) Düzce 74 69 74 75 292 2 7
44 11323 MURAT CAN KARTAL GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 71 79 72 68 290 0 5
45 11543 EFE POYRAZ ÜLPER HASTANE BAYIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (HAS-17) Çanakkale 69 74 68 75 286 1 48
46 11544 EFE UFUK KODALOĞLU DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-81) Düzce 62 76 70 78 286 0 29
47 10108 RAHMETULLAH KEMAL ERSOY ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 70 76 62 76 284 2 22
48 10803 BASRİ MERT TURAN SAMSUN İLKADIM SARP SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ISK-55) Samsun 79 76 68 58 281 0 55
49 10469 MEHMET ATAKAN ATASOY ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 66 64 76 72 278 2 28
50 11546 EMİRHAN GÜLERMAN İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 65 66 80 63 274 1 34
51 11233 EYÜP BAKİ KONYALI SAMSUN İLKADIM SARP SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ISK-55) Samsun 70 70 57 71 268 1 19
52 11670 EMRE UĞURLU HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 29 29 0 45 DNF
11331 BERKE GÜLSEVEN GAZİ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GUS-06) Ankara 0 0 13 DNS
10502 TAHA ÜSÇETİN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 0 0 11 DNS
11410 İBRAHİM BURAK AKSU KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 0 0 36 DNS
10456 EMRE MERT HANCI YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 0 0 37 DNS
10543 MUHAMMED İZZET İPEKÇİ ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 0 0 40 DNS
11486 UTKU YAKAR GAZİ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GUS-06) Ankara 0 0 44 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10723 BAVER AKGÜN KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 100.5 98.1 100.3 100.7 399.6 0 23
2 10165 ŞEHMUS AKGÜN KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 99.0 98.9 101.7 99.6 399.2 0 32
3 10884 YUNUS EFE KAÇAR BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 101.0 98.4 95.2 77.1 371.7 0 36
4 10412 FURKAN ESAT ÖZDİN ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 99.0 95.2 97.7 94.3 386.2 0 39
5 10218 BEDİİ BARIŞ ERTEKİN MARDİN FERDİ (FRD-47) Mardin 96.6 95.5 95.1 97.1 384.3 0 37
6 11255 GALİP BERAT AFAL ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 96.6 95.7 94.0 96.2 382.5 0 38
7 11385 NEVZAT EFE GÜRSOY ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 89.8 99.3 96.2 94.9 380.2 0 30
8 10108 RAHMETULLAH KEMAL ERSOY ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 97.5 95.1 91.7 92.1 376.4 0 28
9 11498 AHMET AKGÜN DENİZLİ ATICILIK İHTİSAS SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (AIS-20) Denizli 90.7 96.3 90.0 92.1 369.1 0 21
10 10534 MERT CAN BERK ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 95.6 87.8 93.4 91.8 368.6 0 20
11 10254 EREN KARAÇOR MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 86.2 94.8 93.3 93.0 367.3 0 27
12 11422 HALİL İBRAHİM AKALIN KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 87.8 93.3 92.3 88.7 362.1 0 19
13 11678 YİĞİTHAN SİVRİ MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 87.3 95.6 88.0 86.0 356.9 0 24
14 10338 ALPER DİKBAŞ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 93.6 81.6 89.7 91.5 356.4 0 25
15 11216 UTKU SARIOĞLU KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 84.9 85.1 92.8 90.0 352.8 0 31
16 10341 ALİ KIVANÇ ÇİFTLİK KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 83.9 84.8 90.0 88.1 346.8 0 22
17 11499 REŞAT ÇOBANIM DENİZLİ ATICILIK İHTİSAS SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (AIS-20) Denizli 75.3 87.4 88.9 89.2 340.8 0 29
18 10107 ÖMER AVNİ CENGİZ ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 65.2 75.9 94.3 91.9 327.3 0 33
19 11399 SELMAN YAVUZ ADIYAMAN FERDİ (FRD-02) Adıyaman 65.1 50.6 59.6 68.8 244.1 0 26
11581 CENGİZ EFE BAĞDAN KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 0 0 18 DNS
10211 TUNAHAN ERGÜRHAN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 0 0 35 DNS
11583 MERT YALÇIN KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 0 0 34 DNS