Yükleniyor
Ateşli Silahlar Türkiye Şampiyonası Sonuçları « Yarışma Detaylarına Dön
Büyük Bayan

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 S9 S10 Toplam
1 10212 YILDIZ KEŞOĞLU

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

1 3 1 4 2 1 1 2 5 4 24
2 10178 ELİF BEYZA AŞIK

Ankara - ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06)

2 4 2 1 2 4 1 1 2 4 23
3 10005 NİLAY AK

Antalya - ANTALYA POLİS SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (APG-07)

3 3 2 1 2 2 1 1 2 17
4 10144 CANAN TÜRKOĞLU

Ankara - YENİDOĞU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YDS-34)

1 0 2 2 2 2 3 0 12
5 10463 GÜLÇİN GÜLER

Eskişehir - SAMSUN POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PLG-55)

2 2 1 2 0 1 1 9
6 10083 MELTEM BİÇER

İstanbul - YENİDOĞU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YDS-34)

1 1 1 0 2 0 5
7 10141 EMİNE DUYDUK

Bursa - BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16)

1 0 1 1 0 3
8 10065 REYHAN UĞURLUOĞLU

Trabzon - NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61)

0 1 0 1 2

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10212 YILDIZ KEŞOĞLU TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 93 91 96 98 92 98 568 7 11
2 10178 ELİF BEYZA AŞIK ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 95 95 95 92 94 92 563 10 14
3 10144 CANAN TÜRKOĞLU YENİDOĞU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YDS-34) Ankara 94 94 95 91 91 92 557 11 12
4 10005 NİLAY AK ANTALYA POLİS SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (APG-07) Antalya 90 93 94 95 97 87 556 11 15
5 10463 GÜLÇİN GÜLER SAMSUN POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PLG-55) Eskişehir 94 92 95 87 91 88 547 10 10
6 10065 REYHAN UĞURLUOĞLU NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 87 96 94 87 89 87 540 7 12
7 10083 MELTEM BİÇER YENİDOĞU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YDS-34) İstanbul 89 91 89 86 88 86 529 3 11
8 10141 EMİNE DUYDUK BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 94 93 93 86 81 81 528 7 9
9 10306 EMİNE TAŞDELEN BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 89 92 93 82 86 83 525 4 15
10 10127 AYŞEGÜL ÇOBAN ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 88 86 85 88 82 81 510 3 9
11 20010 ŞEYMANUR AYDOĞAN MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) İstanbul 95 96 95 87 64 69 506 9 7
12 11689 ASLIHAN DOĞAN KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Karaman 81 82 84 71 81 86 485 5 16
13 10777 MERVE BEKDEMİR YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 86 92 79 75 57 65 454 4 6
14 11302 FİLİZ AYTEKİN YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 62 66 68 81 71 89 437 4 6
15 10154 DERYA KILINÇ KOCA ANKARA FERDİ (FRD-06) Karaman 57 58 72 64 35 63 349 1 10
DNS 10128 ESRA BEKTAŞ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 14 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10146 ROMEYSA KARA MARDİN ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAV-47) Diyarbakır 100.8 98.9 100.3 102.9 104.4 104.6 611.9 26 47
2 10935 ŞİRVAN YILDIZ YAVUZKURT JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Van 99.5 97.2 100.9 99.8 98.8 99.9 596.1 14 45
3 10258 GÖRKEM ZENGİT MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 101.1 97.5 100.7 98.2 95.7 96.4 589.6 14 42
4 10127 AYŞEGÜL ÇOBAN ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 94 92.1 94.2 92.2 94.1 89.9 556.5 5 43
5 10516 FİKRİYE DİLAN DURAN ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 90.8 94.3 92.8 87.5 94.2 89.7 549.3 6 44
DNS 10617 ÖZGE YÜCEL (DEMİREL) MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Ankara 46 DNS
Büyük Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10066 YUSUF DİKEÇ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 97 99 95 95 98 99 583 23 20
2 10034 YUSUF AVCI TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 96 97 95 91 100 97 576 17 11
3 11080 YAVUZ KESKİN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 95 99 100 95 92 95 576 17 14
4 10151 MURAT KILIÇ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 96 93 94 97 96 98 574 9 17
5 10942 AYDIN GÜÇLÜ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 97 96 99 96 93 92 573 17 22
6 10090 ÖZGÜR VARLIK JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 88 95 97 99 96 97 572 21 26
7 11804 MUSTAFA SEVAL TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 92 91 99 98 96 95 571 22 24
8 10035 ÖMER ÇAM KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 93 94 94 94 95 90 560 15 12
9 10261 ALİ YAŞAR ÜNLÜTÜRK YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 95 92 91 91 85 92 546 14 21
10 10179 KEMAL ERKAHYA ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 91 93 92 95 85 90 546 8 11
11 10552 ÜMİT GÖREN YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 90 90 95 85 92 87 539 7 12
12 10263 TAYLAN EMRE ÇOBAN YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 86 83 88 84 78 79 498 3 14
13 10088 ZAFER YİĞİT YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 92 88 85 63 85 69 482 6 25
DNS 10054 CİHAN TUNÇ MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 15 DNS
DNS 10172 MURAT YILMAZ KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Ankara 16 DNS
DNS 10119 MÜCAHİT ÇAĞRI KAYABAŞI KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 19 DNS

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Toplam
1 10151 MURAT KILIÇ

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

3 4 3 3 5 5 3 4 30
2 10090 ÖZGÜR VARLIK

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

5 3 1 3 4 1 2 2 21
3 10034 YUSUF AVCI

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

1 4 2 3 3 3 2 18
4 10035 ÖMER ÇAM

Konya - KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42)

2 4 1 1 4 0 12
5 10066 YUSUF DİKEÇ

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

1 2 3 1 3 10
6 11080 YAVUZ KESKİN

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

2 2 0 1 5

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10151 MURAT KILIÇ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 97 95 89 99 97 97 574 15 4. SEK.
2 10066 YUSUF DİKEÇ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 98 95 91 100 95 91 570 17 2. SEK.
3 10090 ÖZGÜR VARLIK JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 94 93 93 96 97 93 566 12 2. SEK.
4 11080 YAVUZ KESKİN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 98 93 90 95 97 90 563 12 4. SEK.
5 10034 YUSUF AVCI TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 96 82 91 98 94 92 553 10 4. SEK.
6 10035 ÖMER ÇAM KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 94 90 82 93 94 83 536 10 3. SEK.
7 11804 MUSTAFA SEVAL TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 94 92 74 96 90 83 529 9 3. SEK.
8 10443 BUĞRA TAVŞAN NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 92 92 85 87 86 81 523 7 2. SEK.
9 10179 KEMAL ERKAHYA ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 93 87 67 88 92 74 501 3 2. SEK.
10 10552 ÜMİT GÖREN YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 79 71 75 83 91 77 476 4 5. SEK.
11 10119 MÜCAHİT ÇAĞRI KAYABAŞI KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 91 84 54 83 82 56 450 6 3. SEK.
12 10261 ALİ YAŞAR ÜNLÜTÜRK YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 83 77 49 92 87 21 409 0 5. SEK.
13 10263 TAYLAN EMRE ÇOBAN YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 76 37 41 85 84 57 380 5 5. SEK.
14 10088 ZAFER YİĞİT YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 72 77 69 38 67 48 371 4 4. SEK.
DNS 10172 MURAT YILMAZ KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Ankara 3. SEK. DNS
DNS 10054 CİHAN TUNÇ MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 1. SEK. DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 11080 YAVUZ KESKİN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 95 96 96 96 95 91 569 14 7
2 10066 YUSUF DİKEÇ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 97 98 89 97 95 92 568 16 5
3 10151 MURAT KILIÇ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 94 95 97 92 98 92 568 14 3
4 10034 YUSUF AVCI TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 96 94 93 94 94 90 561 11 14
5 10090 ÖZGÜR VARLIK JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 92 92 95 94 89 95 557 12 13
6 11804 MUSTAFA SEVAL TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 94 97 88 94 91 93 557 12 11
7 10841 İSMAİL KELEŞ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 95 95 92 98 90 86 556 10 17
8 10942 AYDIN GÜÇLÜ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 92 96 94 96 93 80 551 11 20
9 10261 ALİ YAŞAR ÜNLÜTÜRK YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 92 90 85 96 93 91 547 5 10
10 10179 KEMAL ERKAHYA ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 96 91 90 89 89 80 535 4 9
11 10035 ÖMER ÇAM KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 90 91 86 90 89 88 534 7 16
12 10443 BUĞRA TAVŞAN NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 82 94 84 91 85 89 525 5 12
13 10119 MÜCAHİT ÇAĞRI KAYABAŞI KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 90 88 80 88 80 69 495 9 15
14 10552 ÜMİT GÖREN YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 83 91 86 88 63 77 488 1 2
15 10088 ZAFER YİĞİT YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 84 83 72 80 68 67 454 2 19
16 10263 TAYLAN EMRE ÇOBAN YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 85 85 74 78 67 60 449 1 6
DNS 11589 SERCAN ÖNDER HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 4 DNS
DNS 10172 MURAT YILMAZ KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Ankara 8 DNS
DNS 10054 CİHAN TUNÇ MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 18 DNS

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10272 REFİK ŞARMET

Mersin - AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33)

46.5 47 8.4 8.3 8.9 9.9 9.6 10 9.8 9 9.1 5.5 9.4 8.7 6.7 8.9 215.7
2 10090 ÖZGÜR VARLIK

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

44 43 8.7 9.4 9.1 9.2 6.9 6.8 9.5 10.2 9.8 10.1 10.3 6 7.2 9.6 209.8
3 10942 AYDIN GÜÇLÜ

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

40.3 43.6 9.2 8.7 9 10.3 8 9.2 9.9 10.2 7.6 9.3 8.9 8.7 192.9
4 10443 BUĞRA TAVŞAN

Trabzon - NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61)

44.3 45.5 8.9 8.1 8.9 8.3 8.4 6.2 9.6 6.4 3.8 7.9 166.3
5 11804 MUSTAFA SEVAL

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

43.9 42.5 6.5 8.5 7.1 7.9 10.3 7.4 8.4 5.2 147.7
6 10035 ÖMER ÇAM

Konya - KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42)

42.6 36 10.1 8.4 8.3 8 10.2 9.6 133.2
7 10261 ALİ YAŞAR ÜNLÜTÜRK

İstanbul - YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34)

39.4 40.2 8.7 8.4 6 9.5 112.2
8 10172 MURAT YILMAZ

Ankara - KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42)

41.8 37.2 9.2 8.3 96.5

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10090 ÖZGÜR VARLIK JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 86 86 92 90 91 90 535 9 15
2 10942 AYDIN GÜÇLÜ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 92 88 85 85 90 93 533 5 20
3 10443 BUĞRA TAVŞAN NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 84 83 86 91 89 92 525 5 19
4 11804 MUSTAFA SEVAL TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 86 86 83 88 88 91 522 6 9
5 10172 MURAT YILMAZ KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Ankara 80 92 85 90 88 85 520 8 7
6 10261 ALİ YAŞAR ÜNLÜTÜRK YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 89 90 79 84 90 78 510 8 2
7 10272 REFİK ŞARMET AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 78 85 83 85 84 91 506 5 18
8 10035 ÖMER ÇAM KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 79 82 91 87 78 83 500 2 3
9 10089 İSA GÜVER ANTALYA ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-07) Antalya 85 87 82 78 86 76 494 3 12
10 10179 KEMAL ERKAHYA ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 82 83 85 79 77 78 484 3 13
11 10088 ZAFER YİĞİT YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 78 79 81 79 85 79 481 5 16
12 10552 ÜMİT GÖREN YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 78 83 79 75 79 85 479 3 8
13 10263 TAYLAN EMRE ÇOBAN YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 69 80 73 80 80 74 456 3 5
DNS 10841 İSMAİL KELEŞ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 6 DNS
DNS 10119 MÜCAHİT ÇAĞRI KAYABAŞI KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 14 DNS
DNS 11589 SERCAN ÖNDER HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 17 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 11179 MERT NALBANT

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

51.9 51.6 10.3 10.2 10.7 10.7 10.6 10.3 10.2 10.4 9.8 10.7 10.6 10 10.7 10.4 249.1
2 10126 HASAN ÇOBAN

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

51.6 51.3 9.3 10.5 10.4 10.5 10.4 9.9 10.5 10.3 10.6 10.5 10.2 10.4 10.5 9.9 246.8
3 10129 AHMET BAYRAK

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

51.2 50.7 10.3 10.3 10 10.7 10.6 9.7 10.4 10.5 10.4 9.2 10.8 10.3 225.1
4 10175 OSMAN ERDİNÇ BİLGİLİ

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

51.2 51.9 9.4 9.8 10.6 10.3 10.4 8.9 10.1 10.6 10 10.5 203.7
5 10177 ORHAN AL

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

50.5 51.5 10.3 10.7 9.7 10.4 10.2 9.2 9.4 10 181.9
6 11802 EMRAH CEYLAN

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

49.9 50.2 9.6 9.7 10.5 10.6 10.7 9.7 160.9
7 10101 HALİL İBRAHİM ÖZTÜRK

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

49.5 49.4 10.6 10.2 10.1 10 139.8
8 10134 ALİ AKÇAY

Trabzon - TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61)

49.7 46.1 10.1 10.1 116

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10129 AHMET BAYRAK JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 103.8 102.6 102.8 100.3 101.9 102.1 613.5 32 7
2 10126 HASAN ÇOBAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 100.8 101.9 102.1 102.9 102 102.6 612.3 30 9
3 10175 OSMAN ERDİNÇ BİLGİLİ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 99.1 103 100.9 100 101.8 102.8 607.6 24 2
4 10134 ALİ AKÇAY TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 99.4 101.2 102.7 101.9 99.9 101.6 606.7 22 8
5 10177 ORHAN AL JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 98.1 101.2 101.8 103.3 100.4 100.8 605.6 23 12
6 11802 EMRAH CEYLAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 100.3 103 96.9 103.7 100.7 100.9 605.5 22 3
7 10101 HALİL İBRAHİM ÖZTÜRK JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 102.7 101.4 103.4 99.9 97.8 99.4 604.6 23 4
8 11179 MERT NALBANT TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 100.4 99.1 101.5 103.4 100.4 99.4 604.2 20 17
9 10135 EVREN TÜRKMEN TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 101 102.6 100.6 99.7 100.4 96.3 600.6 18 15
10 11224 GÜRKAN KARA TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 93.4 95.4 99.1 100.3 99.9 101.3 589.4 16 6
11 10062 VOLKAN DEMİR TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 97.2 100.3 98 97.6 95.4 99.7 588.2 12 14
12 10930 ALPEREN ENES ŞAR SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-54) Sakarya 99.1 95.4 96.5 96.7 98.9 95.9 582.5 9 13
13 10183 YUSUF KARABİNA ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 90.9 98.1 91.8 94.9 96.2 97.5 569.4 6 5
14 11589 SERCAN ÖNDER HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 96.8 93.4 92.3 95.7 94.7 90.4 563.3 9 16
Genç Bayan

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 S9 S10 Toplam
1 10123 ELİF KIRKLAR

Ankara - ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06)

2 2 1 2 1 3 2 2 3 2 20
2 10170 YASEMİN BEYZA YILMAZ

Ankara - GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06)

2 1 2 1 2 3 3 1 2 2 19
3 10171 ŞEVVAL İLAYDA TARHAN

Ankara - GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06)

2 3 0 0 3 3 0 2 3 16
4 10196 HAZEL CEMRE DEMİRCİ

Eskişehir - ESKİŞEHİR ATICILIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ESK-26)

1 1 2 2 1 2 1 1 11
5 10273 MARZİYE CİĞER

Mersin - AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33)

1 1 1 2 1 1 1 8
6 10174 BİLGE ALEV

Samsun - BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55)

1 1 0 0 0 1 3
7 10511 RAGİBE YİĞİT

Samsun - SAMSUN AVCILAR VE ATICILAR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-55)

0 1 1 0 0 2
8 10781 İDİL GATFAR

Bolu - BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14)

0 0 0 1 1

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10123 ELİF KIRKLAR ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 95 92 95 96 95 99 572 17 21
2 10171 ŞEVVAL İLAYDA TARHAN GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06) Ankara 93 99 97 95 94 94 572 15 26
3 10170 YASEMİN BEYZA YILMAZ GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06) Ankara 93 97 95 85 93 97 560 12 25
4 10196 HAZEL CEMRE DEMİRCİ ESKİŞEHİR ATICILIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ESK-26) Eskişehir 95 91 95 92 91 89 553 5 22
5 10273 MARZİYE CİĞER AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 93 86 93 84 88 95 539 5 21
6 10174 BİLGE ALEV BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 78 74 78 85 84 71 470 3 22
7 10511 RAGİBE YİĞİT SAMSUN AVCILAR VE ATICILAR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-55) Samsun 71 75 72 85 80 82 465 1 24
8 10781 İDİL GATFAR BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 78 87 89 77 28 74 433 0 24
DNS 10017 BİLGE ÇOBAN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 25 DNS
DNS 11320 DAMLA GÜRLER ESKİŞEHİR TEPEBAŞI AVCILIK ATICILIK BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAB-26) Eskişehir 26 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10207 ZEYNEP GÖKÇE DEMİRCİ ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 100.5 103.9 100.4 101.8 102.7 101 610.3 26 55
2 10190 BENGİSU HASKALFALI ESKİŞEHİR GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-26) Eskişehir 98 99.6 100.8 101.1 102.6 101.4 603.5 22 49
3 10140 ÖZGENUR ŞENER TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 95.1 100.5 98.7 98.7 92.6 100.1 585.7 8 59
4 10142 MELİSA ŞİMŞEK TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 97.5 95.6 98.6 100.7 96.2 93 581.6 11 52
5 10224 ARİFE SELMA YORULMAZ MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 93.9 94.9 96.3 98.2 95.8 98.1 577.2 13 56
6 10496 CEYLİN EREN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 99.7 93.6 90.6 94 100 97.3 575.2 10 53
7 11500 ESRA ÖKSÜZ ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 98.4 95.3 95.2 91.4 98 95.5 573.8 13 54
8 10642 FATMA KORKMAZ ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 93.4 89.3 95.9 94 94.9 97.7 565.2 4 58
9 11705 BÜŞRA ARSLAN ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 55.7 69.7 81.1 71.2 78.9 72.1 428.7 0 48
DNF 10203 ELİF ZEYNEP GEÇİM ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 75.4 1 76.4 2 57 DNF
Genç Erkek

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Toplam
1 10093 ALP EREN ERDUR

Mersin - MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33)

2 1 1 3 2 1 3 1 14
2 10428 MEVLÜT ALP KILINÇ

Kahramanmaraş - KAHRAMANMARAŞ KILAVUZLU SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (KLV-46)

1 1 3 3 2 1 3 0 14
3 10097 KAĞAN ALKIŞ

Mersin - KAHRAMANMARAŞ KILAVUZLU SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (KLV-46)

1 1 1 0 1 0 1 5
4 10445 YİĞİTCAN YUSUF DİL

Ankara - NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61)

1 0 0 1 1 1 4
5 10189 HACI MUSTAFA SAATÇİ

Kahramanmaraş - KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46)

1 1 0 0 1 3
6 10389 BORAN ŞENSOY

Trabzon - TRABZON FERDİ (FRD-61)

0 0 0 0 0

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10093 ALP EREN ERDUR MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 88 93 86 86 92 88 533 5 6. SEK.
2 10428 MEVLÜT ALP KILINÇ KAHRAMANMARAŞ KILAVUZLU SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (KLV-46) Kahramanmaraş 87 87 59 89 89 81 492 2 8. SEK.
3 10097 KAĞAN ALKIŞ KAHRAMANMARAŞ KILAVUZLU SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (KLV-46) Mersin 91 87 66 84 87 71 486 7 8. SEK.
4 10389 BORAN ŞENSOY TRABZON FERDİ (FRD-61) Trabzon 85 81 61 95 80 81 483 7 7. SEK.
5 10189 HACI MUSTAFA SAATÇİ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 95 87 59 92 70 78 481 4 8. SEK.
6 10445 YİĞİTCAN YUSUF DİL NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Ankara 78 77 73 86 87 73 474 4 7. SEK.
7 10314 EMİN KUBİLAY ÖZER ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Mersin 84 81 62 91 75 75 468 5 8. SEK.
8 10504 KEREM AYDIN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 78 75 63 84 82 64 446 2 7. SEK.
9 10167 RAMAZAN BURAK DİKEÇ KAHRAMANMARAŞ KILAVUZLU SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (KLV-46) İzmir 79 84 71 81 64 43 422 3 7. SEK.
10 11178 NAZMİ KUNTAY ÇAM KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 66 71 49 61 76 59 382 0 6. SEK.
DNF 10252 ÜMİTCAN ÖZLÜTURHANLAR MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 43 20 32 95 0 5. SEK. DNF
DNF 11805 SERKAN BARIŞ MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 20 11 22 53 0 6. SEK. DNF
DNS 10191 FATİH AKGÜL ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 0 6. SEK. DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10428 MEVLÜT ALP KILINÇ KAHRAMANMARAŞ KILAVUZLU SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (KLV-46) Kahramanmaraş 93 87 93 89 88 90 540 11 5
2 10093 ALP EREN ERDUR MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 93 86 83 94 91 92 539 8 7
3 10189 HACI MUSTAFA SAATÇİ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 91 95 88 92 87 85 538 6 2
4 10314 EMİN KUBİLAY ÖZER ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Mersin 82 91 85 92 82 83 515 4 6
5 10097 KAĞAN ALKIŞ KAHRAMANMARAŞ KILAVUZLU SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (KLV-46) Mersin 85 88 87 91 71 87 509 1 27
6 10445 YİĞİTCAN YUSUF DİL NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Ankara 92 95 79 72 60 81 479 5 9
7 10389 BORAN ŞENSOY TRABZON FERDİ (FRD-61) Trabzon 80 81 77 88 72 75 473 2 11
8 10274 HÜSEYİN EMRE BÜYÜKYONCA AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 87 89 63 78 59 74 450 2 4
9 10504 KEREM AYDIN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 78 62 72 86 70 77 445 3 8
10 11178 NAZMİ KUNTAY ÇAM KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 75 79 76 69 57 79 435 1 10
DNS 10167 RAMAZAN BURAK DİKEÇ KAHRAMANMARAŞ KILAVUZLU SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (KLV-46) İzmir 26 DNS
DNS 10191 FATİH AKGÜL ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 3 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10314 EMİN KUBİLAY ÖZER ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Mersin 85 82 84 87 87 82 507 5 23
2 10445 YİĞİTCAN YUSUF DİL NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Ankara 79 72 80 85 86 90 492 5 17
3 10389 BORAN ŞENSOY TRABZON FERDİ (FRD-61) Trabzon 75 78 77 78 81 81 470 1 24
4 11178 NAZMİ KUNTAY ÇAM KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 80 64 56 73 59 61 393 3 18
DNS 10191 FATİH AKGÜL ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 16 DNS
DNS 10504 KEREM AYDIN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 19 DNS
DNS 10189 HACI MUSTAFA SAATÇİ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 22 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10137 TAHA ŞÜKRÜ BALTACI

Trabzon - TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61)

50.5 50.3 9.7 10.1 10 9.9 10.2 10.3 10.8 10.2 9.5 9.1 9.9 10.7 10.7 10.6 242.5
2 10138 OSMAN NURİ ŞENTÜRK

Trabzon - TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61)

50.4 51.9 10.7 10.2 9.6 10.3 10.7 10.5 8.7 8.6 10.4 10.1 10.3 9.6 10.2 10 242.2
3 10136 MEHMET SALİH YILDIZ

Trabzon - TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61)

49.7 49.7 10 8.8 10.8 10.2 10.6 10.2 10.1 10.2 10.1 9.9 10 10.4 220.7
4 10269 AHMET CIRIK

Mersin - AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33)

48.6 50.2 10.4 9.4 10 10.3 10 10.2 10.4 9.7 10.2 10.6 200
5 10256 ARDA EYMEN ULUS

Manisa - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45)

50.6 50.6 9.2 10.1 10.5 8.9 9.1 8.8 9.6 10.8 178.2
6 10219 RECEP KARA

Diyarbakır - MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (MBB-47)

50.5 49.2 10.3 8.4 9.8 9.4 10.5 9.2 157.3
7 10265 ENES BUĞRA YAYLA

Mersin - AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33)

48 48 10.5 10.2 9.2 9.4 135.3
8 10105 OSMAN DEMİR

Adıyaman - ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02)

50.3 46.9 9.3 9.5 116

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10136 MEHMET SALİH YILDIZ TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 102 100.2 102 101.6 99 102.4 607.2 26 28
2 10269 AHMET CIRIK AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 101 100.6 99.8 102.3 99.7 100.7 604.1 26 30
3 10138 OSMAN NURİ ŞENTÜRK TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 98.3 99.5 102.6 101.5 99.1 99.3 600.3 16 18
4 10256 ARDA EYMEN ULUS MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 98.5 101 103.4 96.8 96.4 103 599.1 22 32
5 10137 TAHA ŞÜKRÜ BALTACI TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 96.5 102.1 98.5 102.5 99 100.3 598.9 22 23
6 10219 RECEP KARA MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (MBB-47) Diyarbakır 98.4 101.2 96.8 101.6 99.4 101.2 598.6 17 33
7 10265 ENES BUĞRA YAYLA AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 101.4 94.9 96.4 99.9 96.8 99 588.4 12 37
8 10105 OSMAN DEMİR ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 96 98.9 94.1 100.5 98.4 97.5 585.4 11 24
9 10184 TOLGA KULMAÇ ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 96.6 96.3 95.8 99.3 98.8 96.2 583 15 29
10 10143 BARIŞ BERAT BEŞENK ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-07) Antalya 98.8 92.6 94.7 89.7 98.4 98.1 572.3 8 19
11 10246 METİN KENAN KAYA MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 95.1 95.2 96.5 86.3 98.6 100.4 572.1 11 36
12 11803 FURKAN KONAK TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 96.1 93.6 95.1 95 96.1 92.9 568.8 10 39
13 10192 AHMET BUĞRA YÜCETÜRK ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 91.7 95.4 95.9 94.6 90.6 92 560.2 7 22
14 10252 ÜMİTCAN ÖZLÜTURHANLAR MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 91.4 92.9 88.9 91.7 97.4 97.7 560 12 34
15 11591 ABDULKADİR SARI ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-07) Antalya 79.4 94.2 95.4 88.9 90.5 88.1 536.5 3 38
16 10809 LÜTFİ GÖK ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 85.9 93.4 92.3 84.5 79.5 83.2 518.8 4 35
17 11805 SERKAN BARIŞ MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 89.5 83.9 87.9 85.4 86.3 84.5 517.5 5 26
DNF 10765 MEHMET AYDIN HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 14.8 14.8 0 27 DNF
Yıldız Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10228 SELENAY GÜNGÖR MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 97.8 99.4 100.6 99.1 396.9 11 18
2 10277 KAYRA KUMSAL KÜÇÜKADA MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 98.8 100.5 98.9 97.7 395.9 11 26
3 40838 MELEK YILMAZ TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 97.4 100.3 95.5 97.7 390.9 9 12
4 10835 ZEHRAGÜL ŞENER TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 94.6 97.7 96.2 98.1 386.6 7 15
5 10112 ADA NAZ SERBES ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 100.7 91.5 97.7 94.3 384.2 8 22
6 10229 AFRA BETÜL ÇETİNKAYA MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 95.3 94.7 95.5 97.5 383 8 14
7 10462 HATİCE TUANA DENİZ ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 94.7 87.7 96.9 96.5 375.8 9 24
8 40837 ZEYNEPSU ÖKSÜZ TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 94.1 94.6 93.7 92 374.4 1 17
9 10290 BİRSEN SİNCAR MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (MBB-47) Mardin 88.1 87.5 98.3 100 373.9 5 19
10 10114 REYYAN SUDE TUFANER ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 90.6 94.2 93.3 89.1 367.2 2 16
11 10538 YAĞMUR GÜL ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 93.1 92 93.4 86.6 365.1 6 13
12 10230 SÜMEYYE AKBAŞ MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 85.8 90 91.2 95.4 362.4 6 23
13 11801 ELİF UYAN ADIYAMAN FERDİ (FRD-02) Adıyaman 77.1 70.8 81.4 75.2 304.5 1 25
Yıldız Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10218 BEDİİ BARIŞ ERTEKİN MARDİN FERDİ (FRD-47) Mardin 93.8 93.7 96.4 97.8 381.7 5 9
2 10108 RAHMETULLAH KEMAL ERSOY ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 97.3 95.6 94.3 92.8 380 7 6
3 10254 EREN KARAÇOR MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 94 89 91.9 97.2 372.1 4 5
4 11800 EGE ÖNEM MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 90.2 89.3 86.7 91.8 358 3 3
5 11231 YÜCEL ABDULKADİR YILDIZ ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 86.3 88.9 93.9 87.4 356.5 3 8
6 11678 YİĞİTHAN SİVRİ MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 93.9 88.9 86 87.1 355.9 3 7
7 10897 HARUN RAŞİD ARITAŞI ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 85.6 82.8 88.7 93.3 350.4 2 4
8 11255 GALİP BERAT AFAL ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 43.8 91.5 88.4 93.5 317.2 2 2

 


Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metninlerini inceleyebilirsiniz. Web sitemizi kullanarak açıklama metinlerindeki uyarıları kabul etmiş sayılırsınız.