Havalı Silahlar Federasyon Kupası Sonuçları « Yarışma Detaylarına Dön
Büyük Bayan

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10144 CANAN TÜRKOĞLU

İstanbul - YENİDOĞU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YDS-34)

48.7 49.9 10.8 10 9.5 9.4 10.7 9.6 9.3 9.4 10.7 9.9 9.9 10.7 9.8 8.8 237.1
2 10737 HİLAL DEMİR

Diyarbakır - DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21)

46.9 49.1 10.3 9.4 9.3 8.7 10.3 8.2 9.4 9.8 9.6 10.8 9.9 9.3 9.3 9.1 229.4
3 10463 GÜLÇİN GÜLER

Samsun - SAMSUN POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PLG-55)

48.7 48 7.5 8.8 10.2 10.1 9.3 9.8 8.3 9.6 10.2 9.1 9.5 9.3 208.4
4 10748 ECE BIÇAKÇI

Sakarya - SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54)

42.4 51.4 7.9 9.2 10.3 10.6 10.1 9.3 9.3 7.5 10 8.1 186.1
5 10141 EMİNE DUYDUK

Bursa - BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16)

47.8 47.9 10.1 9.2 9.3 9 8.1 8.1 7.8 9.5 166.8
6 10302 ELİF UÇAR

Ankara - ANKARA FERDİ (FRD-06)

44.5 46.2 10.5 8.6 10.2 10.6 9.5 7.4 147.5
7 10178 ELİF BEYZA AŞIK

Ankara - ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06)

45.9 47.4 9.4 7.6 9 10 129.3
8 10095 İLKNUR KARA

Mersin - MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33)

42.1 45.4 10 8.5 106

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10748 ECE BIÇAKÇI SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 92 95 91 95 94 92 559 13 9
2 10178 ELİF BEYZA AŞIK ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 93 93 95 96 90 91 558 8 9
3 10141 EMİNE DUYDUK BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 92 93 90 93 94 92 554 9 2
4 10737 HİLAL DEMİR DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 88 91 92 90 96 93 550 8 8
5 10463 GÜLÇİN GÜLER SAMSUN POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PLG-55) Samsun 90 90 87 95 90 95 547 6 6
6 10302 ELİF UÇAR ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 89 92 93 87 93 92 546 10 12
7 10095 İLKNUR KARA MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 86 93 95 89 91 91 545 10 11
8 10144 CANAN TÜRKOĞLU YENİDOĞU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YDS-34) İstanbul 90 92 93 92 91 84 542 9 3
9 10778 ASLI ÖVER YENİDOĞU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YDS-34) İstanbul 93 89 90 89 92 89 542 7 10
10 11613 ESRA BOZABALI JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 90 90 91 91 85 94 541 8 14
11 10065 REYHAN UĞURLUOĞLU NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 85 91 92 90 88 91 537 10 15
12 10306 EMİNE TAŞDELEN BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 90 90 87 84 92 92 535 6 13
13 10083 MELTEM BİÇER YENİDOĞU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YDS-34) İstanbul 84 90 94 87 87 93 535 4 10
14 10005 NİLAY AK ANTALYA POLİS SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (APG-07) Antalya 91 88 88 88 90 90 535 4 7
15 10099 BURCU AYHAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 91 91 85 88 89 90 534 4 5
16 11849 DİLEK ASLAN BURSA FERDİ (FRD-16) Bursa 85 88 92 85 81 83 514 3 8
17 11838 BİRSEL YILMAZ ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 87 87 82 89 80 88 513 6 4
18 10092 ELVAN SANCAR BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 88 83 83 91 84 77 506 5 7
19 10777 MERVE BEKDEMİR YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 80 84 80 80 86 86 496 4 3
DNS 10421 MAKBULE AKKAYA DAB ATICILIK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DAB-06) Ankara 2 DNS

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10676 ŞEYMANUR KOCA

İstanbul - İSTANBUL FERDİ (FRD-34)

50.8 50.4 10.6 10.2 10.7 10.8 10.3 10.5 10.7 10.6 10.2 10.7 9.8 10.2 10.7 10.5 247.7
2 11402 SEYEDEH ROYA SOBHKHIZ

Mersin - AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33)

51.3 52.8 9.4 9.5 10.5 10.3 10.5 10.2 10.5 10.5 10.5 10 10.5 9.5 9.9 9.8 245.7
3 10684 AYSUN UĞURLU

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

51.3 50.6 10.1 10.4 10.3 10.6 10.2 10.5 9.9 9.9 9.8 10.4 9.6 10.1 223.7
4 10934 HİLAL TINAZ MERMERLİ

Isparta - ISPARTA FERDİ (FRD-32)

49.9 51.2 9.9 9.6 9.4 10.5 10.4 10 10.1 10.2 10.8 10 202
5 10395 SEVİNÇ AYAZ

İstanbul - İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34)

48.2 50.9 10.3 8.8 9.4 10.5 10.4 10.1 9.9 9.7 178.2
6 10396 İLKNUR TURAN

İstanbul - İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34)

50.4 51.3 9.9 9.2 10.7 7.7 9.9 8.4 157.5
7 10259 GÜLŞEN DELEN

Manisa - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45)

47.4 49.8 10.3 9.2 10.1 9.1 135.9
8 10621 AYŞE AKBAŞ

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

48.5 45.3 9.8 9.5 113.1

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 11402 SEYEDEH ROYA SOBHKHIZ AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 103.4 101.7 104.5 104.2 105 103.8 622.6 46 4
2 10676 ŞEYMANUR KOCA İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 102.3 101 103 102.8 102.3 101.9 613.3 30 2
3 10684 AYSUN UĞURLU JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 98.8 100.2 99.4 103.3 102.7 100.7 605.1 30 2
4 10934 HİLAL TINAZ MERMERLİ ISPARTA FERDİ (FRD-32) Isparta 101.7 100.9 98.8 100.4 99.7 102.6 604.1 29 3
5 10396 İLKNUR TURAN İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 100.9 99.4 100.8 100.6 100.8 101.2 603.7 24 7
6 10259 GÜLŞEN DELEN MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 97.9 102 101.7 100.9 99.8 100.8 603.1 31 8
7 10395 SEVİNÇ AYAZ İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 98.7 100.3 100.2 101.2 99.6 98.9 598.9 22 7
8 10621 AYŞE AKBAŞ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 102.9 99.2 99.7 100.1 98.2 97.7 597.8 26 9
9 10547 DÜRİYEN BATUM DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-20) Denizli 100.2 97.7 98.8 102.3 100.8 94.3 594.1 31 6
10 11830 AYLİN NAYMAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 97 100 100.3 97.7 99 99 593 20 3
11 10516 FİKRİYE DİLAN DURAN ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 95.6 99.8 99.5 94.8 97.6 98.5 585.8 16 8
12 11717 DİLEK YILMAZ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 97.7 97.4 97.4 99.9 95.1 96.8 584.3 17 6
13 11716 ÜMRAN ÖZKAN JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 98.5 96.3 95.6 96.6 98.1 97 582.1 13 5
14 11492 AHSEN YILMAZ MERSİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-33) Mersin 92.2 98.9 95.1 95.3 92.8 102.1 576.4 16 5
Büyük Erkek

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10066 YUSUF DİKEÇ

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

49.6 48.4 9.2 10.1 9.8 9 10.9 9.3 10.8 9.5 10 10.1 10.4 9.1 8.5 10.2 234.9
2 10942 AYDIN GÜÇLÜ

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

49.3 48.2 9.6 10.8 9.6 9.2 9.5 9.6 9.9 10.4 10.2 9.9 9.1 9.9 10.3 7.9 233.4
3 10156 GÖKHAN BANAR

Gaziantep - GAZİANTEP ANADOLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAS-27)

49.2 49.9 9 10.6 8.3 8.7 9.4 9.8 9.8 10.3 7.5 9.3 10.2 9.7 211.7
4 10537 MEVLÜT ENES GENÇ

Eskişehir - ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26)

45.2 48.8 10.2 9.3 9.3 10.3 10.3 9.4 10.2 9.8 9.7 8.8 191.3
5 11804 MUSTAFA SEVAL

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

43.8 48 10 10.2 9.7 10.5 10.5 9.2 9.5 10.5 171.9
6 10879 MAHMUT YÜCEL

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

47.7 42.8 10.5 9.5 8.9 9.5 7.1 10.5 146.5
7 10031 GÖKHAN ERYİĞİT

Eskişehir - ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26)

43.8 47.3 9.3 8.5 9.8 9.4 128.1
8 10172 MURAT YILMAZ

Samsun - KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42)

39.3 45.9 9.1 8.9 103.2

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10066 YUSUF DİKEÇ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 95 93 98 95 97 96 574 16 15
2 10942 AYDIN GÜÇLÜ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 94 98 97 94 95 91 569 10 21
3 10031 GÖKHAN ERYİĞİT ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 95 93 95 96 94 94 567 15 7
4 10537 MEVLÜT ENES GENÇ ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 95 91 95 94 91 97 563 13 13
5 10172 MURAT YILMAZ KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Samsun 92 93 95 93 94 95 562 11 24
6 10156 GÖKHAN BANAR GAZİANTEP ANADOLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAS-27) Gaziantep 96 94 93 92 89 94 558 7 4
7 10879 MAHMUT YÜCEL JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 95 90 92 94 96 90 557 13 9
8 11804 MUSTAFA SEVAL TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 95 93 93 92 89 95 557 12 21
9 10059 HANİFİ FAZLI SOYSAL GAZİANTEP ANADOLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAS-27) Gaziantep 94 93 94 93 94 88 556 12 14
10 10272 REFİK ŞARMET AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 91 96 89 90 96 94 556 7 18
11 10239 HÜSEYİN TOSUN JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 91 91 92 92 92 94 552 11 25
12 11931 YÜKSEL DİKEÇ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 94 95 90 94 89 90 552 11 4
13 10261 ALİ YAŞAR ÜNLÜTÜRK YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 90 90 98 92 94 88 552 11 2
14 10035 ÖMER ÇAM KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 93 91 93 91 96 88 552 10 7
15 10179 KEMAL ERKAHYA ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 91 95 94 92 93 87 552 8 22
16 10077 BÜLENT TOPAKTAŞ GÜMÜŞHANE FERDİ (FRD-29) Gümüşhane 92 94 91 92 90 93 552 7 24
17 10054 CİHAN TUNÇ MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 93 93 90 92 89 94 551 12 12
18 10119 MÜCAHİT ÇAĞRI KAYABAŞI KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 92 86 92 93 94 92 549 8 11
19 11395 BEKİR KÖLETELİOĞLU SİVAS FERDİ (FRD-58) Sivas 90 92 92 92 91 89 546 9 19
20 10666 MUHAMMED TOPRAK KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 90 88 92 93 90 90 543 9 25
21 10091 ONUR CAN GÖKÇEDAĞ GAZİANTEP ANADOLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAS-27) Gaziantep 90 92 89 94 93 85 543 8 2
22 11218 EROL İPEK SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-55) Samsun 88 88 91 92 89 95 543 7 17
23 11646 MEHMET KARAÇAYIR ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 91 87 92 92 90 91 543 6 10
24 11230 VEYSEL KONUŞ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 95 89 88 91 91 87 541 8 6
25 10060 CİHAT VAYSAL GAZİANTEP ANADOLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAS-27) Gaziantep 91 90 91 91 94 84 541 8 11
26 11673 KÜRŞAD GÜVEN ERTAŞ ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 84 94 94 92 92 85 541 5 6
27 11463 TAHAYASİN KÜSMÜŞ ŞAFAKTEPE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SHK-06) Ankara 89 86 91 92 88 93 539 7 12
28 10384 BÜLENT ERYAKALI BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Düzce 85 89 94 88 92 91 539 6 23
29 10355 MEHMET ÖNDER YUNLU MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 88 88 92 86 91 93 538 9 5
30 11462 HAMDULLAH YILDIZ AKSARAY KÜLTÜR ÇEVRE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AKÇ-68) Aksaray 92 93 91 85 92 82 535 7 20
31 10043 DOĞAN ÖZTÜRK KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 85 88 91 89 92 85 530 9 3
32 10088 ZAFER YİĞİT YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İzmir 87 86 90 85 90 92 530 8 3
33 11872 HASAN GÜÇER RİZE FERDİ (FRD-53) Rize 84 88 89 92 84 90 527 4 23
34 10122 KEMAL AKSU ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 89 87 87 86 88 86 523 7 18
35 10264 GÜRTAN TOLON YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 86 85 86 83 88 86 514 6 17
36 10263 TAYLAN EMRE ÇOBAN YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 86 87 87 84 83 83 510 2 20
37 10098 HÜSEYİN LABUT MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 89 83 91 78 81 86 508 8 5
38 11509 HAYRETTİN PATAN YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 85 80 75 89 88 88 505 3 8
39 11891 MEHMET GÖKSU HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 39 83 78 67 76 78 421 2 16
40 11611 EKREM DOLUNAY ARSLAN YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 50 30 54 51 53 61 299 0 8
DNF 11881 İBRAHİM YALDIZ HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 0 0 0 26 DNF
DSQ 10443 BUĞRA TAVŞAN NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 16 DSQ
DNS 11589 SERCAN ÖNDER HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 10 DNS
DNS 10045 ALTAN GÜÇLÜ DENİZLİ FERDİ (FRD-20) Denizli 13 DNS
DNS 10477 HAKAN ÖZER ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 14 DNS
DNS 11819 ALİ BALÇAY İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 15 DNS
DNS 10874 OSMAN BİLGEN MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 9 DNS
DNS 10805 YİĞİTCAN SAAT SAMSUN POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PLG-55) Samsun 19 DNS

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10716 ÖMER AKGÜN

Diyarbakır - DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21)

51.6 51.8 10.5 10 10.7 10.4 10.4 9.6 10 10.2 10.4 10.1 10.2 10.5 10.1 10 246.5
2 10101 HALİL İBRAHİM ÖZTÜRK

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

53 52 10.3 9.7 10.1 10.3 9.4 10.7 10.7 10 10.2 10 9.6 10 10.4 9.7 246.1
3 10183 YUSUF KARABİNA

Erzincan - ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24)

49.9 50.1 10.7 9.9 9.8 9.5 10.2 10.4 10.4 10.1 10.7 10.9 10.7 10.5 223.8
4 10150 YILMAZ AKGÜN

Diyarbakır - DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21)

50.7 49.3 9.9 10.7 10.7 10.4 10.2 8.8 9.8 10.4 10.6 8.8 200.3
5 10129 AHMET BAYRAK

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

50.3 50.9 10 9.9 10 10.4 9.7 8.8 10.5 10.3 180.8
6 11224 GÜRKAN KARA

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

49.8 50.7 9.8 10.2 10.2 9.5 9.3 10.1 159.6
7 10721 MEHMET AKGÜN

Diyarbakır - DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21)

50.1 50.5 10 9.4 10.4 9 139.4
8 10175 OSMAN ERDİNÇ BİLGİLİ

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

49.8 48.5 10.3 10.1 118.7

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10716 ÖMER AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 103 102.6 104.1 105.2 104.6 104.1 623.6 47 13
2 10101 HALİL İBRAHİM ÖZTÜRK JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 103.6 104.8 102.4 104.1 103.2 102.1 620.2 45 11
3 10129 AHMET BAYRAK JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 100.3 102.8 104 102.6 104.3 102.4 616.4 45 17
4 10721 MEHMET AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 99.4 101.4 102.4 103.9 101.6 103.9 612.6 38 8
5 10150 YILMAZ AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 100.5 103.4 103.2 101.8 99.2 101.8 609.9 37 4
6 10175 OSMAN ERDİNÇ BİLGİLİ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 101.3 100.1 102.6 101.4 100.6 103.5 609.5 35 19
7 11224 GÜRKAN KARA TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 101.3 100.1 99.7 99.9 103.1 102.5 606.6 34 5
8 10183 YUSUF KARABİNA ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 99.9 101.5 98.9 102.4 101.5 102.1 606.3 26 15
9 10930 ALPEREN ENES ŞAR SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-54) Sakarya 100.5 100.4 100.1 101.2 100.8 102.3 605.3 30 14
10 10561 NİHAT ŞARMET AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 100.9 100.3 98 99.5 101.1 102 601.8 31 18
11 10620 EYYÜP BEYHAN JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 101.8 97.2 101.7 100.7 100.7 99.5 601.6 26 3
12 10062 VOLKAN DEMİR TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 97.8 95.9 98.6 92.5 99.1 93.1 577 14 12
13 11589 SERCAN ÖNDER HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 96.5 93.4 94.8 96 96.2 95 571.9 15 6
14 10509 MAHMOUD HOSSAMELDİN MOSTAFA HAMİDO İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 87.4 96.3 89.3 89.7 92.8 83.8 539.3 15 10
DNS 10675 MEHMET ABİŞ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 2 DNS
DNS 10177 ORHAN AL JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 7 DNS
DNS 10285 MURAT UZDAŞ ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 9 DNS
Genç Bayan

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10171 ŞEVVAL İLAYDA TARHAN

Ankara - GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06)

51.2 49.3 10.5 9.4 8.8 9.8 7.1 9.5 8.9 10.2 10.3 9.7 8.0 10.0 9.2 9.2 231.1
2 10490 ŞİMAL YILMAZ

Ankara - GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06)

47.3 49.7 10.4 9.9 9.3 10.4 10.0 8.7 9.5 7.7 9.0 10.1 8.9 10.0 9.1 10.4 230.4
3 10196 HAZEL CEMRE DEMİRCİ

Eskişehir - ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26)

49.9 45.9 10.5 9.1 8.9 9.3 9.8 9.9 10.1 9.2 10.8 9.4 8.2 9.6 210.6
4 10170 YASEMİN BEYZA YILMAZ

Ankara - GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06)

46.5 49.3 10.0 9.3 9.7 10.3 6.7 10.3 8.2 10.1 9.5 9.0 188.9
5 10779 SEHER TOKMAK

Bolu - BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14)

44.8 49.2 9.1 8.3 10.5 9.7 9.5 9.9 9.3 8.8 169.1
6 10636 KÜBRA SÖZLÜ

Gaziantep - GAZİANTEP ANADOLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAS-27)

45.9 46.5 9.5 9.0 8.6 9.7 8.7 9.0 146.9
7 10819 BEYZANUR ÇEKİÇ

Ankara - ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06)

45.6 45.2 6.9 9.1 9.4 9.3 125.5
8 10017 BİLGE ÇOBAN

Eskişehir - ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26)

47.0 31.9 10.3 9.2 98.4

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10171 ŞEVVAL İLAYDA TARHAN GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06) Ankara 96 90 94 95 96 94 565 11 13
2 10819 BEYZANUR ÇEKİÇ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 93 90 97 93 93 93 559 11 31
3 10779 SEHER TOKMAK BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 88 90 93 95 94 95 555 8 19
4 10196 HAZEL CEMRE DEMİRCİ ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 92 92 90 93 93 92 552 9 21
5 10170 YASEMİN BEYZA YILMAZ GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06) Ankara 88 92 94 94 92 91 551 8 23
6 10017 BİLGE ÇOBAN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 93 90 96 89 88 94 550 11 18
7 10490 ŞİMAL YILMAZ GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06) Ankara 91 89 93 93 91 93 550 10 17
8 10636 KÜBRA SÖZLÜ GAZİANTEP ANADOLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAS-27) Gaziantep 90 90 93 93 91 90 547 12 30
9 10174 BİLGE ALEV BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 88 91 86 93 91 93 542 7 17
10 11330 GÖZDE NUR KARLAPAK ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 84 86 91 91 96 93 541 11 16
11 10717 IŞIL KAÇAR SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 87 92 91 90 90 90 540 8 15
12 11259 BETÜL MUTLUER BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 92 88 92 88 88 88 536 8 12
13 10674 GÖKSU AKÇAM GAZİ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GUS-06) Ankara 92 90 89 86 87 88 532 5 21
14 11639 BİLGE DELİGÖZ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 89 89 91 92 83 88 532 5 18
15 10781 İDİL GATFAR BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 89 86 87 91 91 87 531 8 28
16 10798 EDA ÖZEL SAMSUN PARS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PRS-55) Samsun 85 92 89 85 90 90 531 5 29
17 10780 BURCU GÜRBÜZ BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 90 88 89 91 86 82 526 6 24
18 11916 SEMİHA ESİN KAYA İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 84 83 88 87 88 92 522 6 20
19 10273 MARZİYE CİĞER AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 86 84 84 92 86 86 518 6 20
20 11320 DAMLA GÜRLER ESKİŞEHİR TEPEBAŞI AVCILIK ATICILIK BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAB-26) Eskişehir 83 83 86 86 87 91 516 4 23
21 10814 BURÇAK YILDIZ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 87 87 86 89 79 88 516 3 28
22 10907 NİLSU AK ANTALYA POLİS SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (APG-07) Antalya 86 85 83 80 90 90 514 2 30
23 11303 DİLARA SAYGILI KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 86 81 85 90 83 87 512 4 32
24 11866 FATMA GÜLTEKİN KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 88 83 82 88 83 80 504 7 25
25 11835 BEGÜM BAYLAR ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 81 90 84 82 84 76 497 2 27
26 11922 SÜMEYRA KORKMAZ KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 86 76 84 83 82 83 494 7 27
27 11306 EDA NUR YÜKSEL KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 81 80 76 84 77 83 481 6 14
28 11843 BUSE GÜVEN KAYSERİ FERDİ (FRD-38) Kayseri 80 87 77 72 77 73 466 4 22
29 11858 EMİNE BÜŞRA PAKSOY KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 74 73 78 80 79 82 466 3 26
30 11886 KÜBRA BOZDAĞ ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 70 79 78 74 73 81 455 1 25
31 11847 CEREN SUDE BALCINER İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 80 79 73 69 76 75 452 3 29
32 11894 MELİKE SUN İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 81 80 78 67 60 62 428 1 22

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10559 ŞULE NUR TEKELİ

Mersin - AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33)

51.1 50.3 10.6 10.6 10 9.2 10.5 10.2 10.2 10.3 9.4 10.3 9.3 10.3 10.5 10.2 243
2 10162 ESİN AKGÜN

Diyarbakır - DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21)

50.8 49 10.7 9.9 10.2 10.1 10.6 10.4 10.2 10.5 9.4 10.5 10.5 9.7 9.2 10.5 242.2
3 10573 FATMA DEMİRHAN

Denizli - DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-20)

49.4 50.6 10.8 10.1 9.5 10.1 10.4 9.9 9.5 9.6 10.3 10.5 10.5 9.9 221.1
4 10266 MELİKE CIRIK

Mersin - AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33)

49.6 51.6 9.6 10.4 10.4 10.2 9.9 10 10.2 9.2 9.6 9.4 200.1
5 10190 BENGİSU HASKALFALI

Eskişehir - ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26)

50.7 48.1 8.9 10.7 10.6 10.5 10.1 9.5 10.4 9.5 179
6 10207 ZEYNEP GÖKÇE DEMİRCİ

Eskişehir - ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26)

47.7 50.4 9.9 9.7 10.7 9.9 9.6 9.6 157.5
7 10205 PINAR SELEN TURAN

Eskişehir - ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26)

47.6 49.5 9.9 9.7 8.7 10.2 135.6
8 10496 CEYLİN EREN

Eskişehir - ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26)

45.9 45.6 8.7 9.6 109.8

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10559 ŞULE NUR TEKELİ AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 101.6 101.6 103.7 102.1 101.1 102.3 612.4 36 10
2 10190 BENGİSU HASKALFALI ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 101.1 101.2 101.3 103 102.3 99.6 608.5 29 19
3 10207 ZEYNEP GÖKÇE DEMİRCİ ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 101.7 100.4 100.7 101.9 103.4 99.7 607.8 29 17
4 10205 PINAR SELEN TURAN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 101 101.1 100.8 101.3 101.5 101.3 607 28 12
5 10266 MELİKE CIRIK AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 101.4 101.5 101.1 102 101.4 99.1 606.5 30 25
6 10573 FATMA DEMİRHAN DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-20) Denizli 102.9 98.9 100.5 100.4 97.7 101.1 601.5 26 15
7 10496 CEYLİN EREN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 99.8 100.8 99.1 99.4 100.9 100.3 600.3 30 13
8 10162 ESİN AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 99.4 100 101.5 99.6 99.7 99.2 599.4 28 24
9 10551 NEFİSE BAYTEMUR ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 96.7 100.8 100.6 100.3 101.5 98.8 598.7 23 13
10 11307 ZEYNEP AK KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 100.3 95.6 102.1 100.8 99.7 98.5 597 26 21
11 11310 DİLARA KURT KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 99.7 99.6 101.4 98.7 99.3 97.8 596.5 26 21
12 11220 EMİNE ATMACA ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 98.8 100.1 100.4 99.1 98.9 99.1 596.4 21 23
13 10592 ELİF İNCE AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 100.2 98.8 94.6 102.4 100.1 98.5 594.6 25 11
14 10595 ZAHİDE NUR YILMAZ MERSİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-33) Mersin 95.7 100.3 99.3 100 99.8 99.1 594.2 20 14
15 10203 ELİF ZEYNEP GEÇİM ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 97.9 96.1 96.1 100.2 102.9 100.9 594.1 24 17
16 11266 HAYAT TOSUN ESKİŞEHİR TEPEBAŞI AVCILIK ATICILIK BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAB-26) Eskişehir 98.4 98.1 97.8 99.5 98.1 100.6 592.5 21 19
17 10164 NAZLICAN SAİN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 98.8 96.8 95.4 100.4 100.3 100.2 591.9 18 26
18 10529 MİRAY SEZGİN GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54) Sakarya 103 97.8 94.8 97.7 99 98.9 591.2 23 23
19 11308 RÜVEYHA KOCABAŞ KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 99.5 99.1 96.6 98.7 96.6 97.7 588.2 19 25
20 10163 PELŞİN AVCİ DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 96.2 95.8 97.4 98.4 98.4 99.8 586 19 15
21 10560 GÖKSU ÖZGE ARSLAN AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 92.7 97 100 99.9 99.4 96.8 585.8 19 11
22 10113 REYHAN SU YILDIZ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 96.3 93.5 96.6 96.8 97.7 98.4 579.3 16 26
23 11407 ZEYNEP TUANA ENGİN BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 96.4 94 97.4 97.4 93.2 95 573.4 12 12
24 10642 FATMA KORKMAZ ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 92.3 95.4 96.7 92 96 96 568.4 14 22
25 10385 TUĞBA GÜRGÜ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 96.1 92.6 91 90.2 94.2 97.8 561.9 11 24
26 10846 SİNEM KARLIDAĞ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 92.4 91.4 87.1 90.5 94 89.8 545.2 9 18
27 10562 GÖKÇE SİMGE ARSLAN AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 81.2 82.4 82.5 97.2 92 95.8 531.1 6 20
28 10432 İLGE İLAYDA DÜVENCİ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 86 86.9 85.5 89.2 92.8 86.7 527.1 5 18
29 11892 MELDA RANA BAŞKUR KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 84.6 85.2 82.4 92.3 86.4 86 516.9 8 14
30 11495 HATİCE DOĞAN AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 81.4 83 85.7 83.9 77.9 74 485.9 4 20
DNS 10990 DİLAN TAŞ AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 27 DNS
Genç Erkek

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10428 MEVLÜT ALP KILINÇ

Kahramanmaraş - KAHRAMANMARAŞ KILAVUZLU SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (KNY-46)

47.2 45.8 9.5 9.5 9.8 9.7 8.7 10.5 10.7 9.7 9 10 8.8 9.6 9.8 9.5 227.8
2 10097 KAĞAN ALKIŞ

Mersin - KAHRAMANMARAŞ KILAVUZLU SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (KNY-46)

46.9 50 8.8 9.9 10.3 8.8 9.3 9.2 10.8 9.3 10 8.9 7.5 9.7 8 9.7 227.1
3 10314 EMİN KUBİLAY ÖZER

Ankara - ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06)

47.7 49.4 10.5 9.6 10.5 7.6 9.2 7.6 9.5 8.8 9.4 9.2 6.3 8.6 203.9
4 10744 AHMET KEREM AKTAŞ

Ankara - GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAD-06)

46.1 46.4 9.9 8.7 9.1 9.9 10.4 10.4 9.7 9.3 9.4 9.1 188.4
5 10310 METE ŞİMŞEK

Antalya - BABA AVCILIK ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAK-07)

46.9 46.6 9.5 9.7 9.2 9.9 9.4 9.3 6.5 10 167
6 10672 YİĞİT YILDIRIM

Ankara - ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06)

45 46.5 9.9 8.5 9.7 10 9 8.5 147.1
7 10093 ALP EREN ERDUR

Mersin - MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33)

44.4 47.4 9.9 9.1 8.3 9.8 128.9
8 11661 MERT CELEP

İzmir - İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35)

39.9 42.2 10.1 7.7 99.9

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10314 EMİN KUBİLAY ÖZER ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 92 89 91 92 96 95 555 13 37
2 10097 KAĞAN ALKIŞ KAHRAMANMARAŞ KILAVUZLU SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (KNY-46) Mersin 95 90 92 92 93 90 552 8 38
3 10093 ALP EREN ERDUR MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 92 91 92 92 93 92 552 6 34
4 10310 METE ŞİMŞEK BABA AVCILIK ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAK-07) Antalya 93 92 93 90 88 95 551 13 39
5 10672 YİĞİT YILDIRIM ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 90 86 90 98 94 93 551 8 46
6 10428 MEVLÜT ALP KILINÇ KAHRAMANMARAŞ KILAVUZLU SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (KNY-46) Kahramanmaraş 92 92 89 94 92 90 549 6 29
7 10744 AHMET KEREM AKTAŞ GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAD-06) Ankara 93 91 92 92 91 89 548 10 35
8 11661 MERT CELEP İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 91 93 90 94 91 88 547 9 43
9 11900 MUHAMMET EMİN BORAZAN GAZİANTEP AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR SOSYAL HİZMETLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAP-27) Gaziantep 89 90 94 89 92 90 544 6 33
10 11844 BÜLENT SÜNNETCİ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 87 90 99 87 88 93 544 4 37
11 10445 YİĞİTCAN YUSUF DİL NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 95 88 89 84 93 94 543 8 42
12 10274 HÜSEYİN EMRE BÜYÜKYONCA AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 91 86 87 89 96 93 542 11 31
13 11472 KADİR DİNÇ AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 87 89 89 87 92 96 540 7 36
14 10121 ERAY ÖKSÜZ GAZİANTEP ANADOLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAS-27) Gaziantep 89 90 90 93 85 91 538 8 45
15 10364 BATUHAN BOZKURT İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 90 87 92 92 87 90 538 4 41
16 10189 HACI MUSTAFA SAATÇİ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 89 88 94 87 89 90 537 5 33
17 11411 MEHMET ÇAMLIBEL ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 90 91 91 88 85 91 536 5 29
18 11067 () 85 90 88 89 93 89 534 7 45
19 10504 KEREM AYDIN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 90 85 92 85 86 94 532 7 30
20 10794 TARIK BARAN ALBAYRAK SAMSUN PARS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PRS-55) Samsun 90 90 85 86 89 92 532 7 34
21 10284 HABİP YEŞİLÖZ GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06) Ankara 88 87 91 87 89 83 525 3 30
22 11388 AHMET BÜLBÜL KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 87 86 86 86 89 84 518 4 41
23 10431 SAMET YAPRAK KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 80 89 90 88 86 85 518 2 28
24 11834 BATUALP CENKÇİ İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 88 81 87 88 84 89 517 4 44
25 11409 ALPER BURAK ÖZER ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 90 87 82 87 81 84 511 4 28
26 10275 DOĞUKAN KILINÇ AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 81 84 82 90 81 82 500 4 40
27 10528 SİNAN PATAN YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 86 86 84 79 82 82 499 4 39
28 11855 EKREM DAĞLIOĞLU MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 81 80 80 76 87 92 496 3 27
29 10304 TAMER ALKIN NURAY SİVAS FERDİ (FRD-58) Sivas 88 82 85 79 84 78 496 3 44
30 11687 OSMAN ÖZEN İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 77 82 83 86 81 81 490 3 32
31 11391 NAİL TAN KOÇ MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 79 79 83 82 73 80 476 4 31
32 11889 MEHMET ALİ İNAN MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 73 80 86 74 83 80 476 2 35
33 10765 MEHMET AYDIN HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 78 81 87 71 73 78 468 1 40
34 10767 NURSİ TALHA YILDIRIM HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 63 62 70 76 69 68 408 1 32
35 11421 HALİL EMRE KAPAN MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 60 61 59 61 72 58 371 2 36
DNS 10271 YUNUS EMRE KILINÇ AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Karaman 27 DNS
DNS 10191 FATİH AKGÜL ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 42 DNS
DNS 10599 MUHAMMET SEFA CİĞER AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 43 DNS

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10265 ENES BUĞRA YAYLA

Mersin - AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33)

49.2 51.7 10.2 10.1 10.3 10.2 10.4 10.3 8.8 10.4 10.6 10.3 9.7 10.6 10.8 10.4 244
2 10138 OSMAN NURİ ŞENTÜRK

Trabzon - TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61)

47.6 49.8 10.0 9.6 10.5 10.6 10.2 10.1 10.5 10.8 9.7 10.7 9.1 10.1 10.1 10.4 239.8
3 10269 AHMET CIRIK

Mersin - AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33)

50.2 47.9 9.8 10.1 10.0 9.6 10.1 10.1 9.7 9.7 10.6 9.5 10.3 9.9 217.5
4 10411 ADİL ŞİMŞEK

Sakarya - ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54)

47.5 48.9 9.8 8.7 10.3 10.4 10.0 9.5 10.3 9.7 9.9 10.0 195
5 10068 MUHAMMED FURKAN ABİŞ

Gümüşhane - GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29)

45.7 50.2 9.9 9.8 10.0 9.8 9.1 9.3 8.9 9.8 172.5
6 10270 YİĞİT GEÇİM

Mersin - MERSİN FERDİ (FRD-33)

46.9 45.6 10.9 10.0 10.1 10.0 9.2 10.2 152.9
7 10339 REMZİ EGE YENTÜRK

Kırklareli - KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39)

47.2 49.0 9.0 9.7 8.3 10.3 133.5
8 10184 TOLGA KULMAÇ

Erzincan - ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24)

44.7 44.6 9.2 10.6 109.1

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10411 ADİL ŞİMŞEK ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 101.5 102.3 100.9 102.4 96.8 102.1 606 29 29
2 10265 ENES BUĞRA YAYLA AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 101.3 100.1 101.5 100.8 102.4 98.1 604.2 32 4
3 10269 AHMET CIRIK AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 98.4 101.6 101.1 101.7 101 99.4 603.2 26 2
4 10068 MUHAMMED FURKAN ABİŞ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 102.2 101.3 101.8 96.4 99.1 100.8 601.6 31 28
5 10138 OSMAN NURİ ŞENTÜRK TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 95.9 98.5 101.3 101.1 96.9 99.5 593.2 24 24
6 10270 YİĞİT GEÇİM MERSİN FERDİ (FRD-33) Mersin 99.9 98.5 97.7 96.9 99.3 98.3 590.6 18 10
7 10339 REMZİ EGE YENTÜRK KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 96.3 94 97.8 100.4 97.6 97.7 583.8 15 11
8 10184 TOLGA KULMAÇ ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 96.7 94.7 96.2 99.1 98.4 98.3 583.4 14 6
9 10635 ALİ ARİF PEKŞEN SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-54) Sakarya 94.1 97.9 97.2 99.1 99 92.8 580.1 17 3
10 10256 ARDA EYMEN ULUS MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 100 92.6 98.9 94.1 93.5 97.8 576.9 16 22
11 11672 EMİRHAN DOĞ KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 93.6 97.3 90.9 96.8 94.9 95.2 568.7 13 7
12 11052 ÇELEBİ ÖZTÜRK BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 92 96.2 94.4 92.6 90.5 95.1 560.8 5 30
13 10441 UMUT ERGEÇ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 93.4 90.6 93.2 93.3 93.8 92.1 556.4 9 8
14 10252 ÜMİTCAN ÖZLÜTURHANLAR MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 93.7 92.6 94.5 92.5 90.9 88.2 552.4 9 9
15 11805 SERKAN BARIŞ MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 92.1 88.4 90 89.3 93.9 88.7 542.4 7 5
16 10815 SEÇKİN FIRAT ÖZOĞLU ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 84.1 93 86.1 94.6 93.5 89.5 540.8 6 26
17 11833 BARIŞ ÇAYLAK KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 75.6 62.2 68.5 78.4 65.5 82.5 432.7 2 21
DNS 10845 CANTEKİN ALKOÇ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 23 DNS
DNS 10603 BOĞAÇHAN BERA BUDAK AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 25 DNS
DNS 10440 BURAK HAKVERDİ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 27 DNS
Minik Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 11911 ÖZGÜ SELEN DEMİREL İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 93 89 97 279 9 54
2 11443 SERRA AKKAYA TRABZON GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-61) Trabzon 92 91 95 278 7 50
3 11644 ARZU NAZ YILMAZ ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 91 93 93 277 5 48
4 11377 DAMLA YILMAZ BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 96 94 86 276 6 54
5 11641 ALMİRA CANSIN ARSLANER İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 86 90 92 268 5 56
6 11426 İLKNUR KAŞ OSMANİYE FERDİ (FRD-80) Osmaniye 90 87 88 265 0 53
7 10589 HAYRUNNİSA KILINÇ AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 91 91 83 265 0 55
8 11898 MİSLİNA EREN PALACI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PGS-27) Gaziantep 86 95 82 263 3 55
9 11280 DENİZ YILMAZ AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 90 84 88 262 3 49
10 11919 SUDE KÜBRA EKER KAYSERİ FERDİ (FRD-38) Kayseri 88 90 83 261 4 57
11 11425 İKRA KAŞ OSMANİYE FERDİ (FRD-80) Osmaniye 84 88 88 260 1 60
12 11925 TUANA KOCABAŞ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 87 91 81 259 3 51
13 11383 BİLGE SENA YILMAZ OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 87 91 81 259 3 52
14 11875 HATİCE NUR YILMAZ ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 83 90 85 258 5 59
15 11284 EYLÜL PERÇİN AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 89 83 86 258 2 57
16 11235 ELVİN YARAMIŞ SAMSUN HEDEF SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HDF-55) Samsun 79 79 78 236 1 59
17 11861 ESMA BEYZA YUVACI ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 73 75 84 232 2 53
18 11477 BETÜL YAZICI GAZİ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GUS-06) Ankara 77 66 80 223 0 56
19 11398 SAFİYE TEMİZ SAMSUN HEDEF SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HDF-55) Samsun 77 73 57 207 0 58
20 11876 HİRA SU TÜLÜ AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 72 64 68 204 0 52
21 11883 İKRA YILMAZ ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 66 46 41 153 0 50

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10342 ELİF BERFİN ALTUN ALTUN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-47) Mardin 102.4 103.2 103.1 308.7 18 55
2 11246 NAS EBRAR MÜHÜRDAROĞLU ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 101 101.9 100.1 303 15 57
3 11571 EYLÜL ÇATIR GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54) Sakarya 97.8 95.1 99.2 292.1 12 50
4 11572 MERYEM ZEREN ÖZEL SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 95.6 98.7 96.9 291.2 9 48
5 11846 CEREN AK AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 97.6 94.7 94.6 286.9 8 46
6 11573 ÇINLA YAĞMUR BAŞTAN SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 95.4 93.3 97.1 285.8 6 51
7 11677 EKİN ERİŞ MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 92.5 96 96.3 284.8 8 52
8 11933 ZEYNEP ÇERÇİ AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 100.2 94.6 88.5 283.3 9 52
9 11856 ELİF BAŞBOĞA DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 95.9 92.6 93.4 281.9 7 56
10 11877 HİRA NUR AĞRAKÇE MARDİN FERDİ (FRD-47) Mardin 90.9 95.4 94.7 281 1 54
11 11676 DİCLE DENİZ AKMADEN MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 93.5 90.1 94.8 278.4 5 48
12 11934 ZEYNEP ULUTAŞ ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 95.1 91 92.3 278.4 5 46
13 11893 MELEK SERRA DOĞAN AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 98.3 85.6 92.6 276.5 6 56
14 11906 NURSELİ YILMAZ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 89 86.5 91.2 266.7 2 51
15 11829 ASU ELA ÇİMEN ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 87.4 83.5 85.7 256.6 5 55
16 11864 EYLÜL DENİZ İLHAN ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 81.8 78.6 94.2 254.6 4 53
17 11905 NAZ AÇELYA ÇAVGA KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 85.1 77.7 88.5 251.3 4 45
18 11869 GİZEM ÇOLAK AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 87 87.3 75.1 249.4 2 49
19 11668 SELİN AYTUĞ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 81.6 82.8 75.4 239.8 0 54
20 11592 ELİF DURAN KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 78.4 79.4 73.1 230.9 1 50
21 11870 GÜLCE MACİT AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 52.5 76.1 75.6 204.2 0 47
22 11667 NİLAY TOPUZ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 70.8 61.3 60.6 192.7 0 49
23 11569 BUSENUR PERAN KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 59 63.3 54.9 177.2 1 47
24 11895 MELİS KARACAOĞLU KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 46.4 76.9 46.8 170.1 0 53
Minik Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 11807 SERHAT AHMET ÖZTÜRK BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 100 97 97 294 13 27
2 11868 FURKAN DELİGÖZ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 93 93 97 283 7 22
3 11842 BURAK YANIKLAR BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 93 93 95 281 10 19
4 10449 MEHMET EFE ALEMDAROĞLU NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 96 95 90 281 4 33
5 11379 DURDU AHMET KONUŞ KAHRAMANMARAŞ FERDİ (FRD-46) Kahramanmaraş 91 95 91 277 6 28
6 11638 ÖMER TUNA GÖKTEKİN İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 92 96 89 277 5 38
7 11686 ARDA ÖZTAŞ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 93 90 92 275 7 29
8 11839 ADEM EFE KARAKAVAK KAYSERİ FERDİ (FRD-38) Kayseri 92 91 90 273 4 37
9 11873 HASAN OCAK BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 89 93 91 273 3 21
10 10459 YİĞİT ALP ZEKİ ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 96 85 92 273 2 24
11 11681 ATABEY DOĞAN DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-81) Düzce 90 88 94 272 2 21
12 11537 ALİ KAAN KARA SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-54) Sakarya 93 87 90 270 4 34
13 11915 SEFA BAYRAKTAR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 91 85 94 270 3 35
14 11293 ÖMER TUĞRUL KAPLAN KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 95 88 87 270 2 23
15 11384 MERT ATALAY OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 88 92 83 263 3 30
16 10427 KEMAL METKAN AKALIN KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 88 89 86 263 2 20
17 11647 ÇAĞLAR KURT HASTANE BAYIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (HAS-17) Çanakkale 85 85 88 258 3 23
18 11291 HAMZA ACEM GAZİANTEP - GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-27) Gaziantep 82 86 87 255 5 37
19 11871 HALİL İBRAHİM AKKURT KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 77 89 86 252 1 30
20 11923 ŞAMİL KÖRÖMEROĞULLARI KAHRAMANMARAŞ KILAVUZLU SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (KNY-46) Kahramanmaraş 84 83 85 252 1 22
21 11390 ATABERK KAYMAKOĞLU ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 82 88 81 251 1 31
22 11480 ZEKİ ŞAHİN GAZİANTEP DOLPHIN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GDK-27) Gaziantep 79 82 87 248 1 34
23 11408 AHMET NAZİF DURAL ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 72 83 89 244 2 26
24 11671 HALİT YUSUF SAVAŞ KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 81 78 85 244 1 33
25 10926 MERT ŞENOL BALCI ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 76 83 83 242 0 20
26 11896 MESUT BARAN AKÇAY SAMSUN İLKADIM SARP SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ISK-55) Samsun 77 76 86 239 1 36
27 11917 SERKAN MİNAZ HASTANE BAYIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (HAS-17) Çanakkale 77 74 82 233 2 36
28 11845 CAN DORUK HASTANE BAYIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (HAS-17) Çanakkale 83 71 74 228 1 32
29 11234 BARTU TOMRUKÇU SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-55) Samsun 73 70 73 216 1 27
30 11816 AHMET VEFA SARIAHMET DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-81) Düzce 73 71 68 212 1 32
31 11903 MUSTAFA BERKE MURATOĞLU AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 62 76 74 212 0 31
32 11924 TALHA ÖZDEMİR ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 75 75 47 197 2 24
33 11859 EMİRHAN GÜNGÖR SAMSUN İLKADIM SARP SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ISK-55) Samsun 68 66 57 191 0 29
34 11912 RÜZGAR AKTAŞ SAMSUN İLKADIM SARP SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ISK-55) Samsun 59 52 59 170 0 25
35 11928 YAĞIZ TORGAY SAMSUN İLKADIM SARP SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ISK-55) Samsun 42 67 54 163 1 25
DNS 11848 ÇAĞAN EGE ÇAĞATAY OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 26 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10632 AHMET MUHAMMED TEKDAL ADIYAMAN FERDİ (FRD-02) Adıyaman 104.5 103.1 102.3 309.9 24 34
2 11814 ABDUSSAMED ABIŞ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 101.3 103.8 104 309.1 19 58
3 11256 KERİM CAN KARANLIK ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 97.2 100.3 101.7 299.2 12 55
4 11394 BAVER ARAS AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 97 98.1 103 298.1 10 47
5 11576 HAKTAN GÜRHAN ÖZDİLLİ GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54) Sakarya 99.7 101.2 96.2 297.1 14 51
6 10834 BARIŞCAN DUYDUK BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 99 96.9 98.2 294.1 6 54
7 11405 ŞEVKİ EFE MÜHÜRDAROĞLU ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 100.6 100.1 93.2 293.9 11 41
8 11810 ÖMER SELİM DAŞ ALTUN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-47) Mardin 93.7 98.4 100 292.1 9 45
9 11809 BİLAL AKAN ALTUN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-47) Mardin 96.8 96 99.3 292.1 11 57
10 11927 YAĞIZ SULTAN UMUTLU AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 93.9 95.4 96.1 285.4 7 44
11 11243 MUSTAFA OĞUZ DİŞLİ AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 92.9 94.6 95.8 283.3 4 48
12 11885 KAMİL ACAR AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 88.4 98.5 90.3 277.2 8 56
13 11936 SAMET AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 92.6 95.9 87.5 276 5 39
14 11818 ALİ YAĞIZ YILDIRIM AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 97.3 87.4 89.8 274.5 3 45
15 11096 EREN TÜRKELİ AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 94.1 87.9 89.7 271.7 2 52
16 11574 ALP KAYRA ŞEN İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 79.4 85.7 87.4 252.5 2 42
17 11854 EGE SOĞUKBULAK ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 81.4 90.6 80.4 252.4 3 43
18 11822 ALİ HAYDAR ŞEKER GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 88.9 82.1 80.8 251.8 2 53
19 11914 SAİD SERHAT ERGİN DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-20) Denizli 81.3 84.9 82.4 248.6 2 37
20 11821 ALİ EFE ÖZGEN DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-20) Denizli 79.3 85.6 82.6 247.5 3 49
21 11852 EGE AĞTAŞ DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-20) Denizli 83.3 72.6 79.3 235.2 2 32
22 11908 ÖMER FURKAN DEMİREL GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 82.2 76.1 74.4 232.7 0 38
23 11688 İBRAHİM ALİ SEÇKİN AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 89.7 64.2 70.7 224.6 0 35
24 11832 BARAN ÇİMEN GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 76.7 66.2 77.1 220 1 46
25 11827 ARMAĞAN ACAR AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 53.3 80.2 78.4 211.9 0 36
26 11823 ALİ KIVANÇ ÖZEL KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 64.7 56 67.7 188.4 0 46
27 11902 MURAT ATLAS BAĞCI KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 64.6 50.7 54.5 169.8 1 40
28 11662 BARTU DALOĞLU KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 60.1 30.9 54.6 145.6 0 50
DNS 11899 MUHAMMED MİRAC ACAR AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 31 DNS
DNS 10437 MUHAMMED ALİ KATILMAZ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 33 DNS
Yıldız Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 11920 SUDEM BEYZA CİVELEK ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 93 92 91 89 365 4 40
2 10772 GÜLSUNAR TARHAN OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 90 97 88 89 364 8 43
3 10577 ZEYNEP GÖKÇE GÜLTEKİN ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 89 87 91 94 361 6 37
4 11926 ÜLGER AYLİN KAFADAR GAZİANTEP ANADOLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAS-27) Gaziantep 92 90 91 88 361 6 42
5 10631 İPEK ÖZKABALCI GAZİANTEP ANADOLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAS-27) Gaziantep 91 88 91 89 359 4 32
6 11319 AZRA LÖKELİ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 88 89 91 90 358 4 33
7 10670 İLAYDA NUR ÇÜRÜK İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 88 88 93 88 357 6 35
8 11260 RÜMEYSA ÇİNAR BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 95 90 87 83 355 4 44
9 10660 ERVA KOCAOĞLU GAZİ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GUS-06) Ankara 86 86 90 87 349 7 46
10 11882 İKLİM AY AKKOYUN KAHRAMANMARAŞ KILAVUZLU SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (KNY-46) Kahramanmaraş 85 89 86 88 348 6 36
11 11828 ASLI KÜÇÜKGÖL SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 89 86 86 87 348 2 38
12 11817 ALEYNA SU KARAPINAR MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 84 87 85 88 344 3 34
13 10492 DOĞA ÇETİN OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 92 80 86 85 343 1 40
14 11610 ALYA AYŞE ARSLAN YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 81 85 85 91 342 3 43
15 10025 ZEHRA KOÇAK ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 80 82 90 90 342 2 44
16 10799 ZEYNEP KAYMAKÇI SAMSUN PARS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PRS-55) Samsun 82 85 86 87 340 3 33
17 10639 EZGİ AÇIKALIN GAZİANTEP ANADOLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAS-27) Gaziantep 87 88 82 82 339 5 39
18 10773 DAMLA ÇETİN OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 82 85 83 86 336 2 47
19 11640 HAMİDE NUR ÜNSAL İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 82 84 84 85 335 1 47
20 10455 GÖKSU GÖKHAN NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 86 81 82 86 335 0 37
21 11282 ZEYNEP ÇAYIR AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 85 84 84 78 331 4 39
22 11932 ZERDA KAYNAK KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 79 86 82 78 325 3 45
23 10030 BÜŞRA KOÇAK ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 76 85 76 87 324 4 34
24 11874 HATİCE FEYZA İBİŞ SAMSUN PARS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PRS-55) Samsun 77 84 75 87 323 1 48
25 11053 MELİKENUR ŞAHİN BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 77 76 79 79 311 5 41
26 11837 BEYZA ÇELİK SAMSUN PARS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PRS-55) Samsun 78 71 78 74 301 1 35
27 11850 ECE AYKAN ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 70 80 78 67 295 1 38
28 11862 ESRAA TAMEH MERSİN FERDİ (FRD-33) Mersin 68 76 67 69 280 2 46
29 11935 SILA KURT ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 79 88 80 28 275 2 45

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10073 FEYZANUR BEGÜM ZENT GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 102.2 100.8 103.6 104.3 410.9 27 42
2 10325 GİZEM GÖKMEN ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 103.6 101.1 100.2 101.2 406.1 22 40
3 10833 BEYZA DUMAN BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 99.7 99.9 102 99.8 401.4 20 36
4 10406 SERRA NİSA LİKOS GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54) Sakarya 100.1 99.7 100.6 99 399.4 16 35
5 11281 ELİFE EDA ÇINAR AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 99 99.4 99.6 98 396 13 29
6 10413 EMİNE UMAY KILIÇ SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 98.5 102.4 97.1 97.5 395.5 15 39
7 10732 ALEYNA KILINÇER DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 95.2 98.1 96.2 104.8 394.3 16 31
8 10228 SELENAY GÜNGÖR MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 94.4 101.5 99.6 98.8 394.3 15 43
9 10524 BEYZA DOMAÇ GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54) Sakarya 101 94.9 98.7 98.6 393.2 13 30
10 10075 BEYZANUR ARTUN GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 100.1 96.3 98.2 97.2 391.8 16 42
11 10277 KAYRA KUMSAL KÜÇÜKADA MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 94 97.7 96.9 101.1 389.7 8 33
12 10112 ADA NAZ SERBES ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 94.1 102.3 97.6 95.4 389.4 15 29
13 10317 FATMA ACAR ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 97.4 96.5 96.5 95.6 386 10 38
14 11794 SEVİLAY SARI DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 98.6 98.7 94.8 93 385.1 8 37
15 10462 HATİCE TUANA DENİZ ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 94.5 95.5 97 96.1 383.1 9 44
16 11309 BERFİN ALTUNBOĞA DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 90.8 94.4 96.7 97.8 379.7 5 31
17 10229 AFRA BETÜL ÇETİNKAYA MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 93.7 93.2 93.2 99.4 379.5 12 32
18 11865 EZGİ AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 94.3 91.7 94.5 96.2 376.7 8 38
19 11887 KÜBRA YAKICI MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 93.5 91.2 95.2 96.4 376.3 6 41
20 11918 SİMGE TUNALILAR GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54) Sakarya 90.6 99.3 93.6 92.3 375.8 10 35
21 11897 MİRAY KÖSER MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 94.3 95.3 92.5 92 374.1 6 40
22 10230 SÜMEYYE AKBAŞ MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 89.6 94.8 96 91.1 371.5 11 43
23 11269 AYŞENUR YILMAZ ESKİŞEHİR TEPEBAŞI AVCILIK ATICILIK BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAB-26) Eskişehir 93.4 93.5 91.2 92.4 370.5 5 34
24 10538 YAĞMUR GÜL ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 96.2 94.4 90.4 89.5 370.5 9 33
25 10433 YAREN KURŞUN KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 93.5 87.9 92.7 95.9 370 8 34
26 11424 HAVVA NUR BİLDİK KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 91.3 91.4 90.9 93.1 366.7 6 32
27 10114 REYYAN SUDE TUFANER ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 91 91.8 93.4 83.3 359.5 6 41
28 10319 MENEKŞE YILDIZ ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 84.6 86.7 94 90.9 356.2 8 30
29 11853 EGE SEZİN GÜR İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 87 86.9 90.5 88.4 352.8 3 37
30 11806 BERFİN TURAN SAMSUN AVCILAR VE ATICILAR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-55) Samsun 83.2 90.3 88.1 82.9 344.5 4 28
31 11664 ECESU YAYLACI KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 84.8 84.3 85.6 83.3 338 2 36
32 11801 ELİF UYAN ADIYAMAN FERDİ (FRD-02) Adıyaman 73.5 77.7 74.4 65.9 291.5 1 39
Yıldız Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10828 ADNAN EFE UÇAR İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 94 91 91 93 369 8 53
2 10501 MUHAMMET TOLUNAY GÖKTAŞ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 91 93 93 91 368 8 50
3 11430 TUNAHAN TATOĞLU KAHRAMANMARAŞ KILAVUZLU SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (KNY-46) Kahramanmaraş 89 92 93 92 366 4 7
4 11449 GÖKDENİZ YILMAZ NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 93 88 90 87 358 7 13
5 11328 MUSTAFA SERTTAŞ GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 92 89 89 88 358 4 49
6 10434 ABDULKADİR KILIÇ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 89 88 87 89 353 8 50
7 11488 TOLGA TOPÇUOĞLU ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-07) Antalya 85 87 89 91 352 5 12
8 10303 YAŞAR EFE KÖLETELİOĞLU SİVAS FERDİ (FRD-58) Sivas 89 85 87 89 350 3 8
9 11326 KEREM SAĞDIÇ GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 84 86 88 91 349 5 13
10 10909 MEHMET ALTIN HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 83 94 84 87 348 3 12
11 11331 BERKE GÜLSEVEN GAZİ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GUS-06) Ankara 87 90 89 80 346 3 16
12 11413 MUHAMMET UĞUR KARA KAHRAMANMARAŞ KILAVUZLU SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (KNY-46) Kahramanmaraş 89 88 84 85 346 2 2
13 11645 MERT İBRAHİM ÖZEL ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 79 90 83 93 345 4 16
14 10377 UYGAR ŞAHİN ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 82 86 88 85 341 4 53
15 11910 ÖMER SAATÇI KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 84 81 88 88 341 3 5
16 11325 BİLAL SAZAK GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 92 83 87 78 340 4 54
17 10897 HARUN RAŞİD ARITAŞI ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 85 90 88 77 340 4 58
18 10429 AHMET ARDA CURA KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 87 83 88 82 340 2 48
19 11888 MAHMUT SABAN KAYSERİ FERDİ (FRD-38) Kayseri 90 86 81 83 340 1 55
20 11221 HALİT KÜRŞAT ÇELİK SAMSUN İLKADIM SARP SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ISK-55) Samsun 82 84 85 88 339 4 11
21 11929 YUNUS EMRE SELÇUK KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 85 83 85 85 338 6 17
22 10530 ALPER PATAN YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 79 87 81 91 338 3 15
23 11487 ARDA KABA ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-07) Ankara 83 91 78 86 338 2 58
24 11820 ALİ BAYRAKTAR KAHRAMANMARAŞ KILAVUZLU SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (KNY-46) Kahramanmaraş 86 78 87 86 337 4 4
25 10520 ADEM EREN KATİPOĞLU SAMSUN AVCILAR VE ATICILAR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-55) Samsun 85 82 83 87 337 3 54
26 10376 İHSAN KARAMAN ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 82 88 84 83 337 3 51
27 10438 EMİRHAN TUĞSAT KAHRAMANMARAŞ KILAVUZLU SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ (KNY-46) Kahramanmaraş 83 82 88 84 337 1 52
28 11825 ALPEREN ŞAHİN ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 83 86 86 79 334 4 48
29 11545 ERTUĞRUL ŞAR DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-81) Düzce 80 85 89 74 328 4 5
30 11314 IŞIK TOPRAK EDEBALİ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 80 88 81 79 328 2 4
31 10755 AYBERK KOÇ SAMSUN HEDEF SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HDF-55) Samsun 82 78 85 80 325 1 11
32 11490 SALTUK BUĞRA YILMAZ ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 80 83 87 75 325 0 3
33 11907 ÖMER ENES CEYHAN KAYSERİ FERDİ (FRD-38) Kayseri 75 80 86 81 322 3 10
34 11901 MUHAMMET YUSUF BORAZAN GAZİANTEP AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR SOSYAL HİZMETLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAP-27) Gaziantep 78 81 83 80 322 2 8
35 10804 BATUHAN OSMAN ÖZ SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 76 85 79 78 318 3 10
36 11841 BURAK ATEŞKAN ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 77 83 72 79 311 2 56
37 11824 ALP ALPAR MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 80 78 79 74 311 1 3
38 11322 MEHMET ATA GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 77 78 74 80 309 2 51
39 11436 KUBİLAY ÖZKULAN HASTANE BAYIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (HAS-17) Çanakkale 77 73 74 84 308 2 55
40 10619 AYKAN ÖZMEN YALÇIN HASTANE BAYIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (HAS-17) Çanakkale 79 73 86 68 306 1 52
41 11831 AYTEK GÖKAY DİNÇ SAMSUN İLKADIM SARP SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ISK-55) Samsun 77 78 77 73 305 1 7
42 11232 ALİCİHAN MİKAİL TEMİZ SAMSUN HEDEF SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HDF-55) Samsun 70 76 88 69 303 1 18
43 11332 MEHMET KEREM TEMİZEL HASTANE BAYIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (HAS-17) Çanakkale 79 74 81 64 298 2 18
44 11546 EMİRHAN GÜLERMAN İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 80 71 71 73 295 0 9
45 11879 İBRAHİM EMİRHAN AKYAYLA ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 79 75 72 68 294 3 6
46 11324 RECEP EFE SELAMSIZ GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 63 73 83 62 281 0 14
47 11890 MEHMET CEVAT AKKURT KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 66 69 75 64 274 1 14
48 11878 İBRAHİM EFE AKYAYLA ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 64 67 68 73 272 0 57
49 11884 İSMAİL NURİ GÜLTOPLUYAN MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 64 74 62 63 263 1 49
50 11840 BUĞRA SÖNMEZ SAMSUN HEDEF SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HDF-55) Samsun 61 70 65 57 253 1 56
51 11909 ÖMER FARUK İNAN MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 68 59 55 67 249 0 9
52 11815 AHMET GİRAY DİNÇ SAMSUN İLKADIM SARP SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ISK-55) Samsun 63 42 71 62 238 1 6
DNS 10929 EREN BİLAL IŞIK KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 17 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 11255 GALİP BERAT AFAL ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 97.5 99.2 101.2 96.3 394.2 17 25
2 10080 HALİLİBRAHİM ABİŞ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 98.6 101.9 98.9 94.8 394.2 13 19
3 10165 ŞEHMUS AKGÜN KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 100.1 97.2 99.6 96.5 393.4 18 39
4 10412 FURKAN ESAT ÖZDİN ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 95.5 98.9 102.3 96.3 393 16 21
5 10323 TUĞHAN TAHİROĞLU ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 95.6 94.2 98.1 101.5 389.4 11 29
6 10723 BAVER AKGÜN KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 93.8 100.6 100.9 93.9 389.2 13 34
7 10254 EREN KARAÇOR MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 94.4 96.2 99.8 93.7 384.1 10 15
8 10108 RAHMETULLAH KEMAL ERSOY ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 96.1 93.5 91.2 96.1 376.9 7 42
9 11295 ENES AYDIN ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 94.8 95 96.7 87.3 373.8 9 37
10 11231 YÜCEL ABDULKADİR YILDIZ ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 94.1 89.1 95.2 94.8 373.2 5 43
11 10338 ALPER DİKBAŞ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 95.1 91.9 94.9 90.6 372.5 9 38
12 11880 İBRAHİM HAKTAN TOPUZ KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 86.6 91.6 101.6 88.8 368.6 7 23
13 11904 MUSTAFA SAMET ULUDAĞ ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 90 93.2 92.9 90.9 367 4 13
14 10341 ALİ KIVANÇ ÇİFTLİK KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 91.5 90.7 91.2 90.3 363.7 5 35
15 10884 YUNUS EFE KAÇAR BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 91.9 92.4 94.4 82.4 361.1 6 27
16 11498 AHMET AKGÜN DENİZLİ ATICILIK İHTİSAS SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (AIS-20) Denizli 81.5 88.7 95.7 95 360.9 6 32
17 11499 REŞAT ÇOBANIM DENİZLİ ATICILIK İHTİSAS SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (AIS-20) Denizli 86.6 92.6 89.5 90.3 359 7 36
18 11678 YİĞİTHAN SİVRİ MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 92.4 87.9 88.3 86 354.6 5 28
19 10340 EFE EREN KOÇ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 86 89.1 92.7 85.8 353.6 4 20
20 11800 EGE ÖNEM MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 85.7 89.7 91.1 81.3 347.8 5 40
21 11238 MEHMET YİĞİT AYDIN AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 88.6 85.4 86.5 82.9 343.4 3 17
22 11851 EFEHAN SARIDAĞ ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 91.5 87.8 83 80.7 343 4 33
23 11863 EŞREF CAN KAYALI DENİZLİ ATICILIK İHTİSAS SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (AIS-20) Denizli 82.5 79.2 87.1 87.7 336.5 6 18
24 11860 ERTUĞRUL ALİ KARGILI ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 86.6 75 85 79.6 326.2 3 41
25 11581 CENGİZ EFE BAĞDAN KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 89.6 88.5 78.2 65.4 321.7 5 14
26 11921 SÜLEYMAN GÜNGÖR ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 56.2 74.7 71.9 73.8 276.6 2 22
27 11930 YUSUF EFE KAPLAN ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 72.1 49.2 74.2 71.3 266.8 1 24
DNS 11927 YAĞIZ SULTAN UMUTLU AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 44 DNS
DNS 11810 ÖMER SELİM DAŞ ALTUN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-47) Mardin 45 DNS
DNS 11832 BARAN ÇİMEN GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 46 DNS