Yükleniyor
Havalı Silahlar Türkiye Kupası (2020) Sonuçları « Yarışma Detaylarına Dön
Büyük Bayan

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10144 CANAN TÜRKOĞLU

İstanbul - İSTANBUL FERDİ (FRD-34)

48.9 49.4 10.1 8.8 8.4 10.5 10.6 8.7 9.8 9.8 9.6 9.1 10.5 10.6 9.2 9.7 233.7
2 10005 NİLAY AK

Antalya - ANTALYA POLİS SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (APG-07)

48.9 45.6 10.1 9.2 9.3 10.5 9.4 10.0 9.9 10.2 10.8 8.9 9.9 9.9 9.7 9.2 231.5
3 10737 HİLAL DEMİR

Diyarbakır - DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21)

46.7 47.3 9.4 9.4 9.9 10.5 9.3 9.5 10.1 8.7 9.1 10.1 10.5 10.4 210.9
4 10306 EMİNE TAŞDELEN

Bursa - BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16)

45.3 46.3 10.1 9.9 8.2 9.9 10.2 9.0 10.2 10.6 9.9 8.3 187.9
5 10779 SEHER TOKMAK

Bolu - BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14)

45.1 48.7 8.6 8.1 10.0 10.0 8.5 8.2 9.8 8.8 165.8
6 10748 ECE BIÇAKÇI

Sakarya - SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54)

47.2 47.4 9.5 9.3 7.4 7.4 8.8 9.5 146.5
7 10178 ELİF BEYZA AŞIK

Ankara - ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06)

42.2 47.8 10 10.5 8.2 7.5 126.2
8 11613 ESRA BOZABALI

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

43.1 47.7 9.2 9.4 109.4

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 11613 ESRA BOZABALI JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 90 94 92 95 94 96 561 13 7
2 10748 ECE BIÇAKÇI SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 88 98 95 93 91 93 558 13 11
3 10144 CANAN TÜRKOĞLU İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 92 92 94 92 92 93 555 11 20
4 10178 ELİF BEYZA AŞIK ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 89 94 96 90 92 94 555 8 4
5 10005 NİLAY AK ANTALYA POLİS SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (APG-07) Antalya 93 93 92 93 92 92 555 6 16
6 10306 EMİNE TAŞDELEN BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 89 94 91 93 94 92 553 9 8
7 10737 HİLAL DEMİR DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 94 89 89 91 99 90 552 13 21
8 10779 SEHER TOKMAK BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 91 91 90 93 94 91 550 12 3
9 10463 GÜLÇİN GÜLER SAMSUN POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PLG-55) Samsun 90 91 91 90 92 89 543 10 22
10 10778 ASLI ÖVER BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) İstanbul 89 88 90 93 89 93 542 6 13
11 10095 İLKNUR KARA MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 88 88 91 88 94 92 541 5 5
12 10127 AYŞEGÜL ÇOBAN ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 90 90 90 84 93 87 534 6 9
13 10759 SÜMEYYE KURUKALIP GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAD-06) Ankara 87 87 87 83 93 89 526 2 23
14 10302 ELİF UÇAR ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 86 86 87 94 84 88 525 2 6
15 11956 PELİN SİVRİKAYA MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 83 89 84 91 89 88 524 4 17
16 11612 YASEMİN YÜNLÜ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 84 85 82 86 91 89 517 4 12
17 11849 DİLEK ASLAN BURSA FERDİ (FRD-16) Bursa 87 84 84 81 88 85 509 4 19
18 11958 AYÇA AVULOĞLU MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 80 82 79 81 79 78 479 4 2
19 11957 HATİCE KOÇYİĞİT AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 50 65 44 54 68 72 353 1 18
20 11959 EDA SÜMEYYE AKSOY MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 60 62 61 64 38 9 294 0 15
DNF 11368 EDA GALİP GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ (GSE-38) Kayseri 72 23 95 0 10 DNF
DNS 10817 SÜMEYYE DEMİR ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 14 DNS

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10684 AYSUN UĞURLU

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

50.3 52.1 10.1 10.6 10.4 10.9 10.8 9.9 10.4 9.5 9.4 10.0 10.0 10.1 9.8 10.3 244.6
2 10259 GÜLŞEN DELEN

Manisa - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45)

49.1 49.8 10.6 10.3 9.7 10.0 10.6 10.8 10.5 9.6 10.4 10.6 10.7 9.1 10.4 9.4 241.6
3 10676 ŞEYMANUR KOCA

İstanbul - İSTANBUL FERDİ (FRD-34)

51.1 48.8 10.1 10.2 9.7 10.7 10.6 10.5 9.4 10.4 10.3 10.1 10.2 9.6 221.7
4 11988 AYÇA ERDOĞAN

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

50.8 49.5 9.0 9.0 9.3 10.3 10.2 10.6 10.6 9.7 9.2 9.3 197.5
5 10934 HİLAL TINAZ MERMERLİ

Isparta - ISPARTA FERDİ (FRD-32)

49.8 49.4 10.6 10.4 9.0 9.7 10.0 10.4 10.3 9.2 178.8
6 10266 MELİKE CIRIK

Mersin - AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33)

49.7 49.3 10.3 9.9 9.8 10.7 9.6 8.9 158.2
7 10516 FİKRİYE DİLAN DURAN

Ankara - ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06)

43.9 48.1 10.2 10.1 8.9 10.6 131.8
DNS 10547 DÜRİYEN BATUM

Denizli - DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-20)

0

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10684 AYSUN UĞURLU JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 103.6 105.2 102.5 104.2 101.2 100.4 617.1 7
2 10676 ŞEYMANUR KOCA İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 100.7 101.5 103.9 102.3 104.3 103.3 616 17
3 10259 GÜLŞEN DELEN MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 100.4 102.5 104.0 102.1 103.0 102.8 614.8 11
4 11988 AYÇA ERDOĞAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 101.0 102.4 100.9 100.9 100.7 99.9 605.8 3
5 10934 HİLAL TINAZ MERMERLİ ISPARTA FERDİ (FRD-32) Isparta 99.0 97.3 99.9 104.4 102.0 99.6 602.2 4
6 10266 MELİKE CIRIK AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 97.9 102.1 100.1 101.0 98.8 98.4 598.3 14
7 10547 DÜRİYEN BATUM DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-20) Denizli 97.1 100.4 98.5 101.9 100.8 98.9 597.6 12
8 10516 FİKRİYE DİLAN DURAN ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 97.7 99.6 97.2 98.0 98.2 100.4 591.1 13
9 10182 MELİKE KÜBRA BOZDEMİR ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 98.8 92.8 99.5 99.2 99.3 100.3 589.9 15
10 11626 FATMA PAMUK ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 95.9 97.6 98.6 99.6 98.6 91.7 582 5
11 10560 GÖKSU ÖZGE ARSLAN AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 99.3 95.1 94.8 99.3 96.3 96.4 581.2 6
12 11987 SEMİHA TAŞ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 98.3 99.2 88.5 95.8 97.1 91.4 570.3 8
13 10555 NEVCİHAN YARMUK AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 92.7 91.9 96.4 98.0 96.0 92.7 567.7 2
14 10580 MİNA AKDENİZ ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 92.1 97.4 93.8 97.6 95.8 90.9 567.6 10
15 10562 GÖKÇE SİMGE ARSLAN AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 89.0 91.7 91.2 98.4 93.8 98.2 562.3 9
Büyük Erkek

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10841 İSMAİL KELEŞ

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

50.0 50.2 10.2 10.1 10.7 10.7 10.5 8.4 9.6 9.5 9.7 10.3 10.9 10.3 10.6 9.3 241
2 10066 YUSUF DİKEÇ

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

49.8 50.2 9.8 9.4 9.9 9.1 10.3 10.3 9.6 10.3 9.9 9.3 10.4 9.6 10.0 9.5 237.4
3 10942 AYDIN GÜÇLÜ

İstanbul - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

51.4 51.2 10.1 9.1 9.3 8.6 8.6 9.6 9.3 10.1 8.8 10.5 9.7 10.3 216.6
4 11080 YAVUZ KESKİN

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

49.7 47.7 9.9 10.5 9.4 10.4 9.2 10.1 9.7 10.4 9.0 8.8 194.8
5 10443 BUĞRA TAVŞAN

Trabzon - NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61)

50.6 48.8 9.0 9.8 9.0 9.7 10.4 10.3 9.5 9.8 176.9
6 10034 YUSUF AVCI

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

49.6 46.2 9.0 10.4 10.6 10.0 10.0 9.7 155.5
7 10151 MURAT KILIÇ

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

46.2 47.5 9.6 9.7 8.8 10.5 132.3
8 11804 MUSTAFA SEVAL

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

46.9 47.4 8.8 9.3 112.4

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10066 YUSUF DİKEÇ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 96 99 96 100 94 93 578 16 4
2 10841 İSMAİL KELEŞ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 95 94 96 95 96 98 574 17 26
3 10034 YUSUF AVCI TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 98 93 94 93 98 97 573 17 22
4 10942 AYDIN GÜÇLÜ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) İstanbul 96 94 92 96 94 94 566 15 13
5 11080 YAVUZ KESKİN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 95 93 94 97 95 92 566 12 15
6 10443 BUĞRA TAVŞAN NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 90 96 92 96 96 96 566 10 16
7 11804 MUSTAFA SEVAL TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 95 93 93 97 95 92 565 18 7
8 10151 MURAT KILIÇ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 95 95 93 94 93 93 563 12 6
9 10031 GÖKHAN ERYİĞİT SAMSUN POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PLG-55) Eskişehir 90 93 94 94 97 92 560 13 19
10 10059 HANİFİ FAZLI SOYSAL GAZİANTEP ANADOLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAS-27) Gaziantep 96 95 90 95 93 91 560 10 12
11 10119 MÜCAHİT ÇAĞRI KAYABAŞI KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 91 93 89 93 94 97 557 16 26
12 10272 REFİK ŞARMET AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 91 95 93 93 91 94 557 9 22
13 10287 METİN OKTAY MUTLU JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 92 92 93 94 93 92 556 12 6
14 10172 MURAT YILMAZ SAMSUN POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PLG-55) Samsun 92 93 94 97 89 91 556 11 12
15 10156 GÖKHAN BANAR ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 93 91 92 91 95 91 553 16 5
16 10110 OĞUZ KARADENİZ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 88 93 90 94 94 94 553 8 10
17 10054 CİHAN TUNÇ MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 93 92 92 93 91 92 553 6 14
18 11931 YÜKSEL DİKEÇ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 88 94 94 92 92 92 552 11 20
19 10077 BÜLENT TOPAKTAŞ GÜMÜŞHANE FERDİ (FRD-29) Gümüşhane 93 92 92 93 91 91 552 10 16
20 10179 KEMAL ERKAHYA ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 93 84 94 93 93 92 549 11 13
21 10384 BÜLENT ERYAKALI BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Düzce 87 97 90 92 88 95 549 8 9
22 10261 ALİ YAŞAR ÜNLÜTÜRK YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 92 90 91 93 90 93 549 5 7
23 10045 ALTAN GÜÇLÜ DENİZLİ FERDİ (FRD-20) Denizli 89 86 91 93 91 94 544 9 23
24 11462 HAMDULLAH YILDIZ AKSARAY KÜLTÜR ÇEVRE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AKÇ-68) Aksaray 86 94 89 93 90 91 543 8 21
25 10879 MAHMUT YÜCEL JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 92 89 89 94 86 92 542 11 15
26 10091 ONUR CAN GÖKÇEDAĞ ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 91 89 90 89 87 94 540 9 24
27 11603 KUBİLAY KOÇ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 90 89 88 89 89 95 540 8 25
28 11107 SÜLEYMAN SAĞLAM ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 88 92 93 92 95 80 540 8 17
29 11654 BATUHAN CEYLAN BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 90 91 88 90 91 90 540 6 2
30 11285 NUSRET KEÇEBAŞ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 84 89 93 91 90 92 539 4 27
31 10122 KEMAL AKSU ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 91 86 93 91 87 89 537 11 9
32 10238 YUNUS EMRE SİVİLOĞLU DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 89 90 86 88 91 93 537 4 18
33 10478 ÖMER ÖZDER ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 84 92 96 88 88 88 536 15 11
34 11218 EROL İPEK SAMSUN POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PLG-55) Samsun 92 85 83 93 92 91 536 9 27
35 11962 ONUR ŞAHİN İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 88 91 90 89 88 89 535 7 23
36 11395 BEKİR KÖLETELİOĞLU SİVAS FERDİ (FRD-58) Sivas 93 90 88 89 91 83 534 7 1
37 10666 MUHAMMED TOPRAK KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 89 91 88 90 88 87 533 3 4
38 10239 HÜSEYİN TOSUN JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 88 91 86 92 85 91 533 2 10
39 10355 MEHMET ÖNDER YUNLU MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 88 87 88 89 86 92 530 5 21
40 10264 GÜRTAN TOLON YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 82 92 86 91 90 89 530 3 25
41 11948 MURAT OĞUZHANOĞLU KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 84 89 89 85 92 88 527 9 18
42 11872 HASAN GÜÇER TRABZON FERDİ (FRD-61) Rize 84 88 87 90 89 89 527 6 5
43 10263 TAYLAN EMRE ÇOBAN YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 89 90 86 85 89 83 522 5 14
44 10048 İSMAİL ULUYOL KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 83 87 84 86 93 84 517 5 11
45 11655 YUNUS EMRE KARAMAN BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 86 88 86 87 84 86 517 4 17
46 10586 KADİR ACAR ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 85 82 91 84 87 85 514 5 8
47 11673 KÜRŞAD GÜVEN ERTAŞ ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 84 82 82 88 87 86 509 1 19
48 10088 ZAFER YİĞİT YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İzmir 88 82 86 88 86 77 507 8 8
49 11961 MUSA BEZGİN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 80 74 73 86 83 78 474 0 20
50 11960 ÖMER SARIER AKSARAY KÜLTÜR ÇEVRE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AKÇ-68) Aksaray 78 78 80 76 74 56 442 2 24
51 10764 GÜRKAN BERİKOL KARAMAN FERDİ (FRD-70) Karaman 74 72 54 65 80 63 408 1 2
52 10392 İBRAHİM HAKKI DEMİRDÖĞEN BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 68 54 56 55 47 67 347 1 3
DNS 10102 HASAN EMRAH ALKAN JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 3 DNS

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10716 ÖMER AKGÜN

Diyarbakır - DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21)

50.7 53.1 10.6 9.2 9.8 9.2 10.6 10.5 10.8 10.5 10.4 10.3 10.8 10.6 10.8 9.9 247.8
2 10101 HALİL İBRAHİM ÖZTÜRK

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

52.5 50.2 9.7 10.1 10.8 10.6 9.9 10.5 10.2 10.8 10.1 10.6 10.5 10.5 10.5 10.2 247.7
3 11179 MERT NALBANT

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

51.7 51.9 10.6 10.3 10.2 10.3 10.8 9.8 10.4 10.6 9.5 10.5 10.1 9.6 226.3
4 10175 OSMAN ERDİNÇ BİLGİLİ

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

49.8 50.0 9.6 10.5 9.9 10.6 10.5 10.3 9.7 10.8 10.6 9.9 202.2
5 10150 YILMAZ AKGÜN

Diyarbakır - DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21)

50.4 51.6 9.7 10.6 10.2 10.8 8.9 10.5 10.1 8.7 181.5
6 10129 AHMET BAYRAK

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

48.6 51.0 9.6 10.9 10.1 10.3 9.8 10.5 160.8
7 10183 YUSUF KARABİNA

Erzincan - ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24)

50.0 49.1 9.9 10.1 9.2 9.8 138.1
8 11279 KADİR YILDIRIM

Sakarya - SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-54)

48.2 48.9 10.4 9.8 117.3

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10716 ÖMER AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 105.0 104.5 105.2 102.9 104.1 104.2 625.9 6
2 10101 HALİL İBRAHİM ÖZTÜRK JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 104.9 105.0 104.5 102.1 102.9 104.3 623.7 7
3 10129 AHMET BAYRAK JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 103.7 104.9 105.2 103.1 100.7 103.7 621.3 18
4 11179 MERT NALBANT TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 101.9 104.0 103.4 103.9 102.5 103.6 619.3 5
5 10175 OSMAN ERDİNÇ BİLGİLİ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 101.9 102.2 102.7 103.0 101.3 101.7 612.8 3
6 10183 YUSUF KARABİNA ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 99.3 102.1 103.5 102.0 102.7 102.7 612.3 12
7 10150 YILMAZ AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 100.2 101.9 101.9 101.7 102.2 103.7 611.6 2
8 11279 KADİR YILDIRIM SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-54) Sakarya 99.9 99.6 103.5 102.3 104.0 101.1 610.4 4
9 10561 NİHAT ŞARMET AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 100.9 100.0 101.4 103.4 104.2 98.3 608.2 15
10 10126 HASAN ÇOBAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 101.6 101.8 100.1 100.1 102.3 102.2 608.1 14
11 11802 EMRAH CEYLAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 102.6 102.3 99.4 99.6 99.6 102.1 605.6 1
12 11989 MEHMET GEZER DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 96.0 97.3 97.8 96.9 96.6 98.3 582.9 17
13 11635 İSMAİL DURAN ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 91.8 95.4 97.6 91.4 97.5 96.4 570.1 9
14 10216 RAMAN YOKUŞ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 96.3 88.4 97.0 99.0 93.0 93.4 567.1 8
15 11652 MUSTAFA PEKTAŞ BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 88.4 92.6 93.3 95.5 94.4 93.6 557.8 13
DNS 11589 SERCAN ÖNDER HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 0 10 DNS
DNS 10285 MURAT UZDAŞ ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 0 11 DNS
DSQ7.4.4.2(d) 10930 ALPEREN ENES ŞAR SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-54) Sakarya 0 19 DNS
Genç Bayan

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10171 ŞEVVAL İLAYDA TARHAN

Ankara - GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06)

47.7 51.4 9.2 10.3 9.9 10.4 10.6 10.4 9.2 10.5 9.9 10.5 10.5 9.8 10.6 10.5 241.4
2 10196 HAZEL CEMRE DEMİRCİ

Eskişehir - ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26)

49.6 49.6 9.7 9.4 9.3 8.7 10.3 10.9 9.4 9.2 9.4 10.3 10.3 9.1 9.7 8.0 232.9
3 10170 YASEMİN BEYZA YILMAZ

Ankara - GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06)

46.9 48.5 10.2 10.0 10.5 9.0 9.6 9.5 10.3 10.3 9.0 10.1 9.9 10.1 213.9
4 10490 ŞİMAL YILMAZ

Ankara - GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06)

50.5 45.5 9.8 9.9 10.5 9.8 9.8 9.4 9.9 8.9 10.0 9.2 193.2
5 10577 ZEYNEP GÖKÇE GÜLTEKİN

Ankara - ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06)

47.3 47.0 9.9 8.6 8.3 8.8 9.5 8.7 9.9 10.0 168
6 10631 İPEK ÖZKABALCI

Gaziantep - ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27)

42.3 46.4 10.2 10.0 9.7 10.3 9.0 10.2 148.1
7 10017 BİLGE ÇOBAN

Eskişehir - ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26)

45.8 44.2 9.9 9.6 6.8 9.7 126
8 10717 IŞIL KAÇAR

Sakarya - SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54)

39.9 47.6 9.3 10.0 106.8

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10171 ŞEVVAL İLAYDA TARHAN GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06) Ankara 93 96 95 96 97 94 571 18 43
2 10170 YASEMİN BEYZA YILMAZ GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06) Ankara 97 93 94 93 92 94 563 18 38
3 10196 HAZEL CEMRE DEMİRCİ ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 90 91 93 93 90 93 550 8 34
4 10577 ZEYNEP GÖKÇE GÜLTEKİN ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 89 93 93 93 92 90 550 6 2
5 10631 İPEK ÖZKABALCI ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 89 91 93 92 92 92 549 7 20
6 10017 BİLGE ÇOBAN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 92 89 92 91 93 91 548 10 27
7 10717 IŞIL KAÇAR SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 91 88 93 91 93 91 547 6 17
8 10490 ŞİMAL YILMAZ GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06) Ankara 91 96 89 91 88 91 546 14 29
9 10819 BEYZANUR ÇEKİÇ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 92 89 87 92 94 91 545 10 21
10 10639 EZGİ AÇIKALIN ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 90 90 92 87 94 89 542 9 39
11 11330 GÖZDE NUR KARLAPAK ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 85 86 92 97 89 91 540 13 18
12 10174 BİLGE ALEV BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 88 90 90 92 90 89 539 11 9
13 11319 AZRA LÖKELİ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 91 91 87 86 95 89 539 7 36
14 10780 BURCU GÜRBÜZ BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 92 91 89 87 83 95 537 10 35
15 10636 KÜBRA SÖZLÜ ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 87 86 93 89 91 88 534 8 6
16 10670 İLAYDA NUR ÇÜRÜK İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 87 91 88 93 86 88 533 7 30
17 10492 DOĞA ÇETİN ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 89 91 87 91 88 86 532 8 29
18 11320 DAMLA GÜRLER ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 86 91 87 89 90 87 530 5 19
19 10814 BURÇAK YILDIZ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 83 87 90 87 90 91 528 3 26
20 10025 ZEHRA KOÇAK ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 89 86 88 86 85 91 525 8 4
21 10781 İDİL GATFAR BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 90 84 92 85 86 88 525 7 48
22 11963 ELİF BERİN ORDU BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 84 92 88 88 90 83 525 4 16
23 11484 TUĞBA BUGUR GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ (GSE-38) Kayseri 90 82 85 86 86 91 520 4 3
24 11874 HATİCE FEYZA İBİŞ SAMSUN PARS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PRS-55) Samsun 84 85 91 87 82 90 519 5 28
25 10674 GÖKSU AKÇAM GAZİ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GUS-06) Ankara 83 88 85 88 90 84 518 6 27
26 10799 ZEYNEP KAYMAKÇI SAMSUN PARS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PRS-55) Samsun 88 82 88 88 81 90 517 5 13
27 11920 SUDEM BEYZA CİVELEK ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 84 88 87 79 85 87 510 5 46
28 11639 BİLGE DELİGÖZ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 80 85 93 83 86 83 510 4 26
29 10798 EDA ÖZEL SAMSUN PARS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PRS-55) Samsun 86 84 80 91 86 82 509 5 47
30 10598 İREM TUBADAN TEYYAREDÜZÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TYR-28) Giresun 86 88 86 89 77 82 508 4 23
31 10491 ELİF NUR KARADAĞ OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 80 83 85 87 86 85 506 6 8
32 10907 NİLSU AK ANTALYA POLİS SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (APG-07) Antalya 81 86 87 80 84 88 506 3 44
33 10642 FATMA KORKMAZ ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 88 83 85 84 82 83 505 5 25
34 11894 MELİKE SUN İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 87 83 81 87 83 78 499 4 37
35 10281 ŞEYMANUR LARÇİN TEYYAREDÜZÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TYR-28) Giresun 83 86 82 83 84 80 498 1 31
36 11275 SILA HAMZAOĞLU TEYYAREDÜZÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TYR-28) Giresun 89 84 80 81 78 85 497 5 14
37 11510 BEYZA AR GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 82 91 86 83 82 71 495 2 28
38 11843 BUSE GÜVEN GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ (GSE-38) Kayseri 82 89 82 87 75 78 493 3 33
39 10326 BEYZA NUR AÇIKGÖZ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 85 84 83 76 83 79 490 3 40
40 11967 HACER ESİN SARIKAYA TEYYAREDÜZÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TYR-28) Giresun 82 77 81 86 82 82 490 2 49
41 11986 SELEN SERTTAŞ ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 73 86 77 81 77 84 478 4 10
42 11514 ÇAĞLA AR GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 71 81 79 82 82 76 471 3 24
43 11951 FATMA KAYRA BÖREKÇİ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 74 68 79 75 86 84 466 1 22
44 11950 EDANUR AKÇAĞLAR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 72 68 78 85 81 77 461 2 45
45 11952 FATMA ZEHRA KALEM KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 65 73 79 76 80 75 448 4 32
46 10644 KÜBRA ÖZDEN ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 69 65 67 77 71 67 416 1 25
DNS 11306 EDA NUR YÜKSEL KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 41 DNS
DNS 11513 BUSE NUR SUNAL GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 42 DNS
DNS 11858 EMİNE BÜŞRA PAKSOY KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 5 DNS
DNS 10394 IŞILSU YÜKSEL GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ (GSE-38) Kayseri 7 DNS
DNS 11303 DİLARA SAYGILI KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 12 DNS
DNS 11965 BUKET SAĞIR GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 15 DNS

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10559 ŞULE NUR TEKELİ

Mersin - AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33)

51.4 49.8 10.1 10.6 10.4 10.8 10.4 10.5 10.7 10.4 10.1 9.5 10.7 10.4 10.2 10.5 246.5
2 10342 ELİF BERFİN ALTUN

Mardin - ALTUN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-47)

51.0 51.6 10.3 10.5 10.4 9.8 10.0 10.4 9.4 10.2 10.2 10.5 9.8 10.6 9.9 10.3 244.9
3 10162 ESİN AKGÜN

Diyarbakır - DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21)

49.7 50.6 10.8 10.6 9.9 10.4 10.2 10.1 10.1 10.4 9.6 10.2 10.6 9.0 222.2
4 10496 CEYLİN EREN

Eskişehir - ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26)

49.1 50.8 9.5 10.3 9.8 9.8 10.4 10.8 10.7 10.7 9.7 10.7 202.3
5 10073 FEYZANUR BEGÜM ZENT

Gümüşhane - GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29)

50.2 49.0 10.7 10.1 10.4 9.7 9.7 9.5 10.1 10.0 179.4
6 10325 GİZEM GÖKMEN

Çankırı - ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18)

49.0 50.6 8.7 10.6 10.0 9.0 9.1 10.4 157.4
7 10203 ELİF ZEYNEP GEÇİM

Erzincan - ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24)

49.6 48.5 10.0 10.2 8.7 10.5 137.5
8 10207 ZEYNEP GÖKÇE DEMİRCİ

Eskişehir - ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26)

48.8 47.3 10.7 10.3 117.1

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10559 ŞULE NUR TEKELİ AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 104.1 101.4 103.0 104.5 102.3 101.2 616.5 58
2 10342 ELİF BERFİN ALTUN ALTUN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-47) Mardin 103.4 101.5 102.5 103.5 103.6 100.9 615.4 31
3 10496 CEYLİN EREN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 100.6 103.3 102.2 102.5 100.9 105.5 615 22
4 10207 ZEYNEP GÖKÇE DEMİRCİ ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 99.5 102.3 101.6 104.5 103.6 100.5 612 32
5 10162 ESİN AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 101.0 100.6 102.8 103.0 102.3 101.3 611 21
6 10073 FEYZANUR BEGÜM ZENT GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 100.9 100.5 100.5 101.9 101.2 102.8 607.8 39
7 10325 GİZEM GÖKMEN ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 101.3 98.7 103.1 102.0 99.0 102.4 606.5 53
8 10203 ELİF ZEYNEP GEÇİM ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 98.0 102.3 100.4 102.0 100.9 101.4 605 30
9 10163 PELŞİN AVCİ DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 100.3 98.9 99.4 100.6 102.8 100.4 602.4 49
10 10595 ZAHİDE NUR YILMAZ MERSİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-33) Mersin 98.7 101.6 100.0 100.2 101.5 100.4 602.4 52
11 11407 ZEYNEP TUANA ENGİN BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 103.0 99.5 99.5 99.1 98.1 99.9 599.1 56
12 10205 PINAR SELEN TURAN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 100.6 97.1 99.6 98.7 101.2 98.6 595.8 40
13 10681 CEREN ÖKTEM GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 99.9 99.6 101.9 101.2 95.3 97.9 595.8 36
14 10833 BEYZA DUMAN BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 99.4 99.7 101.1 97.0 100.6 96.9 594.73 42
15 10524 BEYZA DOMAÇ GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54) Sakarya 98.7 99.1 99.6 98.7 98.0 99.7 593.8 29
16 10164 NAZLICAN SAİN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 99.2 96.9 102.4 98.1 99.2 97.0 592.8 41
17 11918 SİMGE TUNALILAR ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 99.4 99.6 100.7 97.6 94.5 100.1 591.9 38
18 10573 FATMA DEMİRHAN DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-20) Denizli 97.8 100.6 100.4 96.7 97.7 98.5 591.7 44
19 10229 AFRA BETÜL ÇETİNKAYA MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 98.9 97.9 95.7 97.4 96.9 99.1 585.9 37
20 10642 FATMA KORKMAZ ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 96.6 98.1 97.5 96.9 96.2 99.4 584.7 27
21 10550 BÜŞRA GÖL AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 97.0 88.2 100.1 98.7 98.1 101.2 583.3 34
22 10538 YAĞMUR GÜL ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 94.0 98.7 97.1 97.7 96.1 99.1 582.7 43
23 10114 REYYAN SUDE TUFANER ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 97.5 95.7 98.9 90.2 95.7 97.2 575.2 26
24 10644 KÜBRA ÖZDEN ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 93.3 95.8 97.1 92.3 100.3 95.6 574.4 47
25 10112 ADA NAZ SERBES ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 94.1 94.5 93.7 100.5 98.8 92.7 574.3 50
26 11625 PELVİN ABDİBAŞ ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 96.0 97.8 96.2 89.7 93.7 97.3 570.7 46
27 10230 SÜMEYYE AKBAŞ MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 92.5 95.9 91.0 98.4 93.3 92.5 563.6 54
28 10565 İREM YAVUZ AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 93.2 94.8 94.1 92.3 90.1 97.9 562.4 24
29 10319 MENEKŞE YILDIZ ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 94.5 93.2 93.3 89.7 92.1 97.7 560.5 33
30 11223 YAĞMUR ADİL ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 96.3 92.3 94.5 87.6 94.9 94.6 560.2 35
31 10075 BEYZANUR ARTUN GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 94.9 91.1 95.0 89.8 91.5 92.2 554.5 45
32 10551 NEFİSE BAYTEMUR ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 91.5 92.0 92.7 91.6 95.2 91.4 554.4 20
33 11990 YAREN AK AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 84.3 89.0 85.7 85.1 82.6 87.3 514 48
34 11986 SELEN SERTTAŞ ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 74.8 91.1 91.8 77.2 82.4 78.7 496 19
DNS 11424 HAVVA NUR BİLDİK KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 23 DNS
DNS 11220 EMİNE ATMACA ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 28 DNS
DNS 11307 ZEYNEP AK KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 51 DNS
DNS 11308 RÜVEYHA KOCABAŞ KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 55 DNS
DNS 10113 REYHAN SU YILDIZ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 57 DNS
Genç Erkek

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10093 ALP EREN ERDUR

Mersin - MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33)

49.5 48.2 9.2 9.5 9.7 8.7 10.5 10.4 10.2 9.2 7.0 10.0 10.8 9.8 9.2 10.0 231.9
2 10314 EMİN KUBİLAY ÖZER

Ankara - ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06)

47.4 48.0 8.2 9.5 10.1 9.2 9.5 8.2 10.2 9.2 10.0 10.3 9.8 10.6 9.3 9.4 228.9
3 10284 HABİP YEŞİLÖZ

Ankara - GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06)

47.8 49.4 9.9 8.8 9.4 9.1 8.8 9.5 10.1 8.1 7.9 7.5 10.5 9.7 206.5
4 10920 MUSTAFA İNAN

Ordu - ORDU FERDİ (FRD-52)

43.8 45.7 10.6 9.8 10.0 8.7 10.4 10.3 10.3 8.5 9.3 8.4 185.8
5 11628 SERTAÇ YILDIRIM

Ankara - ANKARA FERDİ (FRD-06)

47.8 47.4 8.4 9.2 9.0 8.0 9.0 9.7 10.4 9.0 167.9
6 10310 METE ŞİMŞEK

Antalya - BABA AVCILIK ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAK-07)

43.7 47.7 8.4 10.2 9.4 10.1 8.6 10.3 148.4
7 10167 RAMAZAN BURAK DİKEÇ

İzmir - İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35)

44.0 46.3 9.0 9.5 8.7 8.7 126.2
8 10744 AHMET KEREM AKTAŞ

Ankara - GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAD-06)

42.7 46.3 9.2 9.3 107.5

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10093 ALP EREN ERDUR MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 96 95 93 94 91 91 560 9 48
2 10744 AHMET KEREM AKTAŞ GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAD-06) Ankara 91 93 93 93 94 91 555 7 45
3 10920 MUSTAFA İNAN ORDU FERDİ (FRD-52) Ordu 91 94 91 92 92 91 551 7 49
4 10314 EMİN KUBİLAY ÖZER ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 97 88 91 92 91 91 550 9 37
5 10284 HABİP YEŞİLÖZ GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06) Ankara 88 91 95 89 93 93 549 8 35
6 10310 METE ŞİMŞEK BABA AVCILIK ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAK-07) Antalya 91 89 92 95 90 91 548 11 36
7 11628 SERTAÇ YILDIRIM ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 88 93 88 95 96 88 548 11 53
8 10167 RAMAZAN BURAK DİKEÇ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 94 93 93 92 88 87 547 7 44
9 10672 YİĞİT YILDIRIM ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 91 91 91 91 91 90 545 8 37
10 11900 MUHAMMET EMİN BORAZAN ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 90 93 88 90 93 89 543 10 51
11 11449 GÖKDENİZ YILMAZ NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 91 90 89 92 91 89 542 8 41
12 11393 NURULLAH DEMİR TEYYAREDÜZÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TYR-28) Giresun 90 87 94 89 89 92 541 4 49
13 11975 MELİH EMRE AYDIN NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 88 89 90 92 91 89 539 10 41
14 10097 KAĞAN ALKIŞ KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Mersin 90 95 88 89 91 86 539 9 31
15 10431 SAMET YAPRAK KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 90 92 92 88 87 89 538 5 36
16 11634 GÖKSEL ERSOY ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 87 93 86 94 85 91 536 6 31
17 11653 MUHAMMET ALPEREN KARACAN BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 93 91 89 88 81 93 535 7 38
18 11411 MEHMET ÇAMLIBEL ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 88 90 92 86 90 88 534 5 57
19 10364 BATUHAN BOZKURT İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 86 90 86 90 92 89 533 8 50
20 10501 MUHAMMET TOLUNAY GÖKTAŞ KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Ankara 93 87 87 88 90 86 531 5 44
21 11645 MERT İBRAHİM ÖZEL ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 91 89 87 87 87 89 530 9 39
22 10378 EMİR BEYAZ GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 86 92 95 86 83 88 530 8 52
23 10121 ERAY ÖKSÜZ ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 85 88 90 93 89 84 529 8 35
24 10828 ADNAN EFE UÇAR İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 86 86 86 89 88 92 527 7 47
25 11430 TUNAHAN TATOĞLU KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 83 87 86 92 89 90 527 5 55
26 11901 MUHAMMET YUSUF BORAZAN ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 85 90 85 88 90 89 527 4 54
27 10303 YAŞAR EFE KÖLETELİOĞLU SİVAS FERDİ (FRD-58) Kayseri 87 89 87 86 89 87 525 3 30
28 10929 EREN BİLAL IŞIK KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 80 92 89 90 90 84 525 3 54
29 11413 MUHAMMET UĞUR KARA KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 88 85 88 92 85 86 524 5 40
30 11472 KADİR DİNÇ AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 82 91 86 92 84 88 523 6 58
31 11972 İSMAİL KAYA BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 87 87 86 86 88 89 523 3 43
32 10445 YİĞİTCAN YUSUF DİL NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 84 84 91 82 90 90 521 6 34
33 11844 BÜLENT SÜNNETCİ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 75 86 93 89 85 93 521 4 51
34 11971 CİHANGİR KUZU BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 90 86 81 85 91 86 519 6 46
35 11973 MUSTAFA İLKER ALTINÖZ GAZİANTEP - GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-27) Gaziantep 85 87 89 93 83 82 519 6 46
36 11661 MERT CELEP İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 85 89 93 88 79 85 519 4 32
37 10274 HÜSEYİN EMRE BÜYÜKYONCA AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 82 85 89 84 89 88 517 6 48
38 10710 BATUHAN SİCİM GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 83 89 82 87 90 86 517 3 34
39 11855 EKREM DAĞLIOĞLU MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 83 85 85 85 92 86 516 3 55
40 11769 MUHARREM AYAR TEYYAREDÜZÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TYR-28) Giresun 88 85 84 84 84 89 514 2 33
41 11929 YUNUS EMRE SELÇUK KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 90 86 83 80 90 80 509 3 53
42 10775 TAHSİN CEMAL SAKİN GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06) Ankara 83 85 89 90 83 76 506 2 52
43 11907 ÖMER ENES CEYHAN GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ (GSE-38) Kayseri 87 84 91 76 85 82 505 5 58
44 10304 TAMER ALKIN NURAY SİVAS FERDİ (FRD-58) Sivas 86 90 81 81 79 88 505 3 59
45 11976 HÜSEYİN MELEMEZ TEYYAREDÜZÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TYR-28) Giresun 83 85 84 88 83 81 504 1 42
46 11283 AHMET METE ÖZBEK KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 85 84 85 87 78 83 502 2 40
47 10897 HARUN RAŞİD ARITAŞI ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 81 82 85 78 79 84 489 0 29
48 10909 MEHMET ALTIN HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 86 77 81 72 85 85 486 1 56
49 10252 ÜMİTCAN ÖZLÜTURHANLAR MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 78 83 81 76 81 81 480 4 50
50 11436 KUBİLAY ÖZKULAN HASTANE BAYIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (HAS-17) Çanakkale 78 75 82 85 77 79 476 4 57
51 11391 NAİL TAN KOÇ MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 78 72 72 71 74 77 444 0 32
52 11543 EFE POYRAZ ÜLPER HASTANE BAYIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (HAS-17) Çanakkale 65 63 76 76 71 75 426 1 38
53 11670 EMRE UĞURLU HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 48 58 71 51 58 59 345 0 42
54 11974 YUNUS EMRE KESKİN HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 48 36 44 51 65 55 299 1 39
DNS 11910 ÖMER SAATÇI KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 33 DNS
DNS 10275 DOĞUKAN KILINÇ AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 45 DNS
DNS 11388 AHMET BÜLBÜL KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 43 DNS
DNS 11687 OSMAN ÖZEN İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 47 DNS
DNS 11968 KAĞAN YILDIZ HASTANE BAYIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (HAS-17) Çanakkale 56 DNS

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10411 ADİL ŞİMŞEK

Sakarya - ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54)

49.9 50.2 10.0 10.4 10.7 9.9 10.5 10.5 10.0 10.0 10.2 10.1 10.2 10.3 8.9 10.3 242.1
2 10184 TOLGA KULMAÇ

Erzincan - ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24)

50.5 50.9 9.9 10.5 10.4 10.9 10.3 9.7 10.3 9.5 9.5 9.9 10.7 9.4 9.7 9.8 241.9
3 11255 GALİP BERAT AFAL

Erzincan - ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24)

49.2 49.6 10.3 10.5 10.3 7.9 10.5 10.3 9.8 10.8 10.7 9.4 10.3 9.9 219.5
4 10269 AHMET CIRIK

Mersin - AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33)

46.9 50.3 9.3 10.4 10.3 9.2 10.5 10.5 10.0 9.9 10.1 10.4 197.8
5 10265 ENES BUĞRA YAYLA

Mersin - AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33)

49.0 48.3 9.8 9.9 10.2 10.1 9.0 10.7 9.8 10.1 176.9
6 10219 RECEP KARA

Mardin - MARDİN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-47)

48.2 49.6 10.2 9.9 10.1 10.1 9.1 9.2 156.4
7 10068 MUHAMMED FURKAN ABİŞ

Gümüşhane - GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29)

47.5 50.3 8.5 10.2 8.7 10.5 135.7
8 11991 ÖZER ELABSİ

Ankara - ANKARA FERDİ (FRD-06)

44.4 49.8 9.8 10.7 114.7

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10265 ENES BUĞRA YAYLA AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 101.3 101.1 101.5 102.7 101.5 102.8 610.9 25
2 10269 AHMET CIRIK AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 101.1 101.9 101.8 103.1 101.4 101.6 610.9 35
3 10411 ADİL ŞİMŞEK ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 100.5 98.5 102.2 103.3 102.5 103.2 610.2 43
4 10184 TOLGA KULMAÇ ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 97.4 99.1 103.9 102.1 99.9 101.8 604.2 23
5 10068 MUHAMMED FURKAN ABİŞ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 98.3 100.0 99.9 101.8 104.0 98.0 602 34
6 11991 ÖZER ELABSİ ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 98.6 101.5 99.1 99.8 100.5 100.0 599.5 37
7 11255 GALİP BERAT AFAL ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 97.7 94.9 101.2 101.0 101.2 103.0 599 38
8 10219 RECEP KARA MARDİN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-47) Mardin 97.4 99.3 99.8 100.2 101.3 98.8 596.8 44
9 10138 OSMAN NURİ ŞENTÜRK TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 99.4 101.1 103.0 97.0 102.5 90.9 593.9 32
10 10256 ARDA EYMEN ULUS MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 97.9 102.2 96.4 101.1 96.1 99.1 592.8 24
11 10270 YİĞİT GEÇİM MERSİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-33) Mersin 97.7 94.5 101.0 99.5 99.6 97.5 589.8 31
12 10412 FURKAN ESAT ÖZDİN ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 100.0 98.1 95.4 95.3 101.1 98.9 588.8 22
13 11904 MUSTAFA SAMET ULUDAĞ ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 92.7 97.5 101.1 100.6 99.9 96.2 588 28
14 10635 ALİ ARİF PEKŞEN SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-54) Sakarya 98.1 98.0 95.2 97.1 99.0 92.5 579.9 40
15 10323 TUĞHAN TAHİROĞLU ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 97.1 100.9 94.9 97.7 96.7 91.7 579 42
16 11648 METEHAN ARMAĞAN BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 88.5 90.5 95.5 101.2 97.9 99.3 572.9 36
17 10254 EREN KARAÇOR MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 97.8 94.4 92.0 93.7 95.7 99.2 572.8 39
18 10809 LÜTFİ GÖK ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 98.0 91.8 95.2 93.6 96.6 95.4 570.6 20
19 11650 İRFAN EFE GÖKCEN BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 93.3 95.2 93.6 94.8 94.6 98.2 569.7 30
20 10815 SEÇKİN FIRAT ÖZOĞLU ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 94.0 96.2 96.0 94.3 93.2 94.8 568.5 41
21 11649 İZZET YAKUT BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 90.3 96.7 94.2 96.3 93.7 94.9 566.1 27
22 11992 MEHMET ÇAĞRI CİRİTCİ BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 92.0 93.0 95.2 92.9 94.8 97.3 565.2 33
23 11385 NEVZAT EFE GÜRSOY ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 84.5 95.6 93.1 98.6 95.8 95.1 562.7 26
24 11295 ENES AYDIN ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 94.7 90.8 93.7 90.6 88.2 98.1 556.1 21
DNS 11672 EMİRHAN DOĞ KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 29 DNS
Minik Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10383 MERYEM NUR KORKUT GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ (GSE-38) Kayseri 100 99 96 295 17 58
2 11867 FATMA TUANA KURTOĞLU GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ (GSE-38) Kayseri 97 96 99 292 12 47
3 11919 SUDE KÜBRA EKER GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ (GSE-38) Kayseri 96 96 91 283 7 50
4 10381 HASRET NUR KORKUT GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ (GSE-38) Kayseri 99 89 92 280 6 54
5 11641 ALMİRA CANSIN ARSLANER İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 94 92 91 277 2 51
6 11443 SERRA AKKAYA TRABZON GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-61) Trabzon 92 92 92 276 8 48
7 11383 BİLGE SENA YILMAZ OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 91 91 92 274 3 59
8 11911 ÖZGÜ SELEN DEMİREL İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 89 92 91 272 4 49
9 11444 ZEYNEP ECE KAHVECİ TRABZON GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-61) Trabzon 90 88 83 261 1 52
10 11398 SAFİYE TEMİZ SAMSUN HEDEF SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HDF-55) Samsun 87 76 88 251 3 55
11 11284 EYLÜL PERÇİN AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 84 77 89 250 2 57
12 11235 ELVİN YARAMIŞ SAMSUN HEDEF SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HDF-55) Samsun 69 64 80 213 1 53
13 11977 ZEYNEP UÇURUM İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 69 68 70 207 0 56
Minik Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 11839 ADEM EFE KARAKAVAK GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ (GSE-38) Kayseri 96 99 98 293 10 37
2 10449 MEHMET EFE ALEMDAROĞLU NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 94 96 97 287 6 38
3 11955 EGE KAĞAN CEYLAN GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ (GSE-38) Kayseri 98 94 95 287 6 34
4 11868 FURKAN DELİGÖZ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 96 93 93 282 3 36
5 11953 ALPEREN BALCIOĞLU GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ (GSE-38) Kayseri 96 89 95 280 7 34
6 11638 ÖMER TUNA GÖKTEKİN İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 92 88 90 270 2 39
7 11408 AHMET NAZİF DURAL ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 87 84 90 261 2 31
8 11979 YUSUF ENES BOSTAN RİZE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-53) Rize 89 81 87 257 2 36
9 11947 YAĞIZHAN BEYAZIT ÇARIKOĞLU GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 87 86 81 254 3 35
10 11431 MELİH ARAS ÇERİ HASTANE BAYIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (HAS-17) Çanakkale 81 86 87 254 1 31
11 11896 MESUT BARAN AKÇAY SAMSUN İLKADIM SARP SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ISK-55) Samsun 85 86 83 254 1 32
12 11978 DORUK TOKER ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 90 79 84 253 4 37
13 11917 SERKAN MİNAZ HASTANE BAYIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (HAS-17) Çanakkale 73 86 80 239 2 35
14 11903 MUSTAFA BERKE MURATOĞLU AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 71 87 70 228 3 33
15 11928 YAĞIZ TORGAY SAMSUN İLKADIM SARP SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ISK-55) Samsun 82 58 69 209 1 38
16 12008 ÇAĞAN MERİÇ ASLAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GUS-06) Ankara 66 71 70 207 1 40
17 11234 BARTU TOMRUKÇU SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-55) Samsun 50 71 50 171 0 33
18 11912 RÜZGAR AKTAŞ SAMSUN İLKADIM SARP SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ISK-55) Samsun 49 45 56 150 0 39
DNS 11845 CAN DORUK HASTANE BAYIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (HAS-17) Çanakkale 32 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 11996 ABDULLAH EREN YILDIZ AKSARAY KÜLTÜR ÇEVRE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AKÇ-68) Aksaray 102.9 104.0 104.3 311.2 41
2 11814 ABDUSSAMED ABIŞ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 102.4 102.2 100.6 305.2 32
3 11394 BAVER ARAS AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 101.1 100.9 101.8 303.8 35
4 11576 HAKTAN GÜRHAN ÖZDİLLİ KARASU AVCILIK, ATICILIK VE BALIKÇILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KRS-54) Sakarya 99.2 102.4 100.8 302.4 36
5 11997 ŞAHİN YILMAZ AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 99.8 94.3 98.2 292.3 42
6 11096 EREN TÜRKELİ AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 96.5 95.8 97.2 289.5 37
7 11809 BİLAL AKAN ALTUN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-47) Mardin 97.0 94.5 92.6 284.1 34
8 11810 ÖMER SELİM DAŞ ALTUN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-47) Mardin 95.1 92.3 96.4 283.8 39
9 11818 ALİ YAĞIZ YILDIRIM AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 97.0 92.0 91.8 280.8 55
10 12003 YUSUF İSLAM ÜRÜNDÜ MARDİN ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAV-47) Mardin 94.7 95.6 89.6 279.9 38
11 11998 ENES ELİYATKIN AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 93.0 92.4 90.3 275.7 31
12 11596 MUHAMMED EMİR KORHAN MARDİN ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAV-47) Mardin 85.7 88.3 84.4 258.4 33
13 12000 FURKAN AHMET YAVUZ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 81.0 80.2 92.2 253.4 40
14 11999 MUHAMMETCAN GÖL AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 83.1 81.5 87.6 252.2 59
15 12002 HALİL KAVAK MARDİN ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAV-47) Mardin 84.6 71.5 64.6 220.7 58
16 11903 MUSTAFA BERKE MURATOĞLU AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 82.3 69.3 67.1 218.7 57
17 12001 YUNUS ARCAN AYAS GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 76.0 70.2 67.5 213.7 43
DNS 11616 YUSUF DENİZ AMAK MARDİN ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAV-47) Mardin 56 DNS
Yıldız Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10772 GÜLSUNAR TARHAN OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 90 90 93 90 363 7 45
2 11260 RÜMEYSA ÇİNAR BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 88 92 91 90 361 4 44
3 11541 BEGÜM ŞENOĞLU ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 84 90 88 85 347 2 37
4 11926 ÜLGER AYLİN KAFADAR GAZİANTEP - GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-27) Gaziantep 86 85 89 86 346 3 54
5 10030 BÜŞRA KOÇAK ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 80 89 83 87 339 3 39
6 10380 EDA TÜRKOĞLU GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ (GSE-38) Kayseri 90 85 83 81 339 0 42
7 11817 ALEYNA SU KARAPINAR MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 82 83 86 87 338 5 55
8 11448 ALYA SUNGUR NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 83 85 87 83 338 3 38
9 10379 ŞERİFE NEHİR CEYLAN GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ (GSE-38) Kayseri 85 84 82 81 332 3 56
10 10773 DAMLA ÇETİN ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 82 82 84 83 331 1 33
11 11477 BETÜL YAZICI GAZİ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GUS-06) Ankara 80 80 83 82 325 1 32
12 11862 ESRAA TAMEH MERSİN FERDİ (FRD-33) Mersin 77 87 81 76 321 2 41
13 10589 HAYRUNNİSA KILINÇ AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 76 85 83 77 321 0 57
14 11644 ARZU NAZ YILMAZ ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 82 80 74 84 320 3 50
15 11236 DERYA NAZ ÖZLÜ NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 82 75 75 84 316 0 51
16 11837 BEYZA ÇELİK SAMSUN HEDEF SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HDF-55) Samsun 75 75 80 76 306 1 53
17 11801 ELİF UYAN ADIYAMAN FERDİ (FRD-02) Adıyaman 73 83 59 77 292 1 40
18 11980 SUDENAZ ARSLAN TEYYAREDÜZÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TYR-28) Giresun 78 72 69 68 287 1 43
19 11282 ZEYNEP ÇAYIR AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 69 76 65 72 282 2 35
20 11280 DENİZ YILMAZ AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 50 56 61 84 251 0 31
DNS 11882 İKLİM AY AKKOYUN KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 0 52 DNS
DNS 11932 ZERDA KAYNAK KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 0 34 DNS
DNS 11640 HAMİDE NUR ÜNSAL İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 0 36 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 11281 ELİFE EDA ÇINAR AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 102.2 100.8 97.9 100.7 401.6 27
2 10732 ALEYNA KILINÇER DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 101.3 100.3 99.9 99.9 401.4 26
3 10406 SERRA NİSA LİKOS GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54) Sakarya 100.6 98.0 100.1 100.0 398.7 21
4 12005 İREM DENKTAŞ MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 98.8 98.2 100.6 99.3 396.9 25
5 10317 FATMA ACAR ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 97.8 97.9 98.7 99.1 393.5 32
6 11865 EZGİ AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 100.1 97.0 99.3 97.0 393.4 22
7 11246 NAS EBRAR MÜHÜRDAROĞLU ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 93.9 95.2 100.4 96.4 385.9 19
8 11677 EKİN ERİŞ MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 95.1 91.9 97.1 91.9 376 28
9 10462 HATİCE TUANA DENİZ ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 88.8 94.6 95.7 93.3 372.4 30
10 11676 DİCLE DENİZ AKMADEN MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 94.4 96.3 88.5 93.2 372.4 31
11 11801 ELİF UYAN ADIYAMAN FERDİ (FRD-02) Adıyaman 92.2 91.7 87.9 90.4 362.2 29
12 11934 ZEYNEP ULUTAŞ ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 75.0 89.0 86.1 89.5 339.6 17
13 11829 ASU ELA ÇİMEN ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 83.0 82.2 83.0 86.3 334.5 23
14 11870 GÜLCE MACİT AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 74.6 64.7 63.4 63.2 265.9 18
15 11945 ÜMMÜHAN ACER ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 70.5 72.2 63.4 57.6 263.7 20
DNF 12004 SAADET DURU NİSA UYAR AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 62.6 68.5 43.4 0.0 174.5 24 DNF
Yıldız Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 11331 BERKE GÜLSEVEN GAZİ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GUS-06) Ankara 94 92 87 91 364 6 15
2 10427 KEMAL METKAN AKALIN KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 89 89 91 91 360 5 22
3 10434 ABDULKADİR KILIÇ KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 91 90 87 91 359 5 9
4 11326 KEREM SAĞDIÇ GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 85 90 90 91 356 6 2
5 10438 EMİRHAN TUĞSAT KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 86 92 90 88 356 6 12
6 11221 HALİT KÜRŞAT ÇELİK SAMSUN İLKADIM SARP SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ISK-55) Samsun 88 90 86 89 353 8 3
7 11888 MAHMUT SABAN GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ (GSE-38) Kayseri 84 94 89 85 352 4 5
8 10804 BATUHAN OSMAN ÖZ SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 92 85 94 81 352 0 16
9 11328 MUSTAFA SERTTAŞ GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 89 85 84 91 349 2 5
10 10429 AHMET ARDA CURA KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 85 87 87 90 349 2 9
11 10520 ADEM EREN KATİPOĞLU SAMSUN AVCILAR VE ATICILAR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-55) Samsun 85 90 83 88 346 4 7
12 11314 IŞIK TOPRAK EDEBALİ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 81 85 87 87 340 2 23
13 11487 ARDA KABA ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-07) Ankara 85 86 82 87 340 0 10
14 10755 AYBERK KOÇ SAMSUN HEDEF SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HDF-55) Samsun 85 89 86 79 339 3 7
15 11915 SEFA BAYRAKTAR KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 89 86 82 81 338 2 3
16 11325 BİLAL SAZAK GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 90 84 86 77 337 2 17
17 12009 SERHAN TUNA ASLAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GUS-06) Ankara 81 84 88 81 334 4 24
18 11390 ATABERK KAYMAKOĞLU ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 85 83 79 87 334 2 21
19 11293 ÖMER TUĞRUL KAPLAN KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 86 79 86 82 333 2 21
20 11954 AZİZ METEHAN BUGUR GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ (GSE-38) Kayseri 82 82 85 83 332 1 17
21 11384 MERT ATALAY OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 82 81 86 79 328 2 13
22 11824 ALP ALPAR MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 81 83 83 81 328 1 18
23 11984 EREN YILDIZ GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 93 79 76 75 323 3 14
24 10619 AYKAN ÖZMEN YALÇIN GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 81 80 82 78 321 1 8
25 11981 ALİ OSMAN GÜL ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 77 77 82 84 320 1 20
26 11232 ALİCİHAN MİKAİL TEMİZ SAMSUN HEDEF SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HDF-55) Samsun 75 85 78 79 317 1 20
27 11546 EMİRHAN GÜLERMAN İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 89 76 81 71 317 1 11
28 11831 AYTEK GÖKAY DİNÇ SAMSUN İLKADIM SARP SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ISK-55) Samsun 74 79 75 82 310 0 10
29 11840 BUĞRA SÖNMEZ SAMSUN HEDEF SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HDF-55) Samsun 75 84 76 72 307 1 19
30 10108 RAHMETULLAH KEMAL ERSOY ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 73 81 68 82 304 2 19
31 10632 AHMET MUHAMMED TEKDAL ADIYAMAN FERDİ (FRD-02) Adıyaman 69 75 73 84 301 3 14
32 11848 ÇAĞAN EGE ÇAĞATAY OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 73 81 80 66 300 0 13
33 11324 RECEP EFE SELAMSIZ GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 80 64 79 75 298 1 23
34 11859 EMİRHAN GÜNGÖR SAMSUN PARS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PRS-55) Samsun 71 80 69 70 290 2 15
35 11535 YİĞİT EMRE HİĞDE HASTANE BAYIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (HAS-17) Çanakkale 68 71 73 77 289 1 8
36 11807 SERHAT AHMET ÖZTÜRK BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 68 67 78 72 285 2 12
37 11982 YAĞIZ TURGUT HASTANE BAYIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (HAS-17) Çanakkale 76 62 80 65 283 0 11
38 11946 CEM OKUYUCU GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 73 71 65 71 280 1 4
39 11815 AHMET GİRAY DİNÇ SAMSUN İLKADIM SARP SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ISK-55) Samsun 69 70 73 66 278 1 4
40 11647 ÇAĞLAR KURT HASTANE BAYIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (HAS-17) Çanakkale 66 73 59 72 270 1 22
41 11985 ANIL ŞAKİROĞLU İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 51 49 53 67 220 1 18
DNS 11949 MUSAB EVRENSEL KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 6 DNS
DNS 10377 UYGAR ŞAHİN ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 16 DNS
DNS 11923 ŞAMİL KÖRÖMEROĞULLARI KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 2 DNS
DNS 11410 İBRAHİM BURAK AKSU KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 6 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10632 AHMET MUHAMMED TEKDAL ADIYAMAN FERDİ (FRD-02) Adıyaman 99.8 97.6 100.2 99.7 397.3 19
2 10080 HALİLİBRAHİM ABİŞ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 99.4 98.0 100.0 99.6 397 50
3 10884 YUNUS EFE KAÇAR BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 100.7 97.4 100.7 96.1 394.9 48
4 10723 BAVER AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 97.7 96.3 99.0 101.0 394 17
5 10165 ŞEHMUS AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 97.3 100.0 97.8 97.7 392.8 20
6 11405 ŞEVKİ EFE MÜHÜRDAROĞLU ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 95.3 97.0 97.7 97.2 387.2 12
7 11256 KERİM CAN KARANLIK ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 97.3 91.2 98.0 97.3 383.8 49
8 10624 AHMET KEREM ÖZTÜRK SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-54) Sakarya 93.7 97.6 93.0 95.9 380.2 52
9 10108 RAHMETULLAH KEMAL ERSOY ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 90.8 96.9 95.3 89.4 372.4 45
10 11231 YÜCEL ABDULKADİR YILDIZ ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 92.0 91.8 90.2 95.4 369.4 14
11 11930 YUSUF EFE KAPLAN ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 87.7 86.0 90.5 80.5 344.7 13
12 12007 AHMET KENAN ERGİN AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 72.6 79.2 91.4 86.2 329.4 46
13 12006 BURAK ARDA KAHRAMAN AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 80.8 81.0 85.0 82.2 329 18
14 11921 SÜLEYMAN GÜNGÖR ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 70.1 84.5 86.7 82.9 324.2 11
15 11854 EGE SOĞUKBULAK ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 67.8 77.4 83.2 64.1 292.5 47
16 11688 İBRAHİM ALİ SEÇKİN AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 68.6 68.0 62.4 60.7 259.7 15
DNS 11880 İBRAHİM HAKTAN TOPUZ KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 51 DNS