Yükleniyor
Havalı Silahlar Türkiye Şampiyonası (2020) Sonuçları « Yarışma Detaylarına Dön
Büyük Bayan

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10737 HİLAL DEMİR

Diyarbakır - DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21)

47.2 47.8 10.1 10.2 9.7 9 10.3 9.6 9.7 9.9 8.7 10.1 10.8 9.6 10.1 10.3 233.1
2 11613 ESRA BOZABALI

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

45.6 46.6 9.8 9.9 9.5 10.7 9.9 9.8 10.4 9 9.5 10.5 10.7 8.8 10 7.8 228.5
3 10779 SEHER TOKMAK

Bolu - BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14)

51 46.8 9 9.6 9.5 8.6 9.7 9.7 8.3 9.8 9.6 10.7 8.5 7.2 208
4 10144 CANAN TÜRKOĞLU

İstanbul - İSTANBUL FERDİ (FRD-34)

43.5 47.3 9.7 9.3 10 10.1 9.5 9.2 9.8 9.9 9.8 10.6 188.7
5 11193 CANAN AYNACI

Ankara - ANKARA FERDİ (FRD-06)

46.1 49.4 7.6 10.5 7.6 9 9.1 9.6 7.9 10.2 167
6 10178 ELİF BEYZA AŞIK

Ankara - ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06)

45.8 44.5 9.4 10.4 9.7 8.5 10.5 9.4 148.2
7 11612 YASEMİN YÜNLÜ

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

47.4 43.9 9.9 7.6 8.6 8.3 125.7
8 10748 ECE BIÇAKÇI

Sakarya - SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54)

43.1 47.6 9.4 8.1 108.2

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 11613 ESRA BOZABALI JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 92 90 93 99 96 95 565 11 57
2 10178 ELİF BEYZA AŞIK ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 95 94 95 94 95 92 565 9 38
3 10737 HİLAL DEMİR DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 95 90 93 94 93 95 560 19 38
4 11193 CANAN AYNACI ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 95 95 94 90 93 87 554 8 41
5 10144 CANAN TÜRKOĞLU İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 92 92 92 93 92 92 553 14 58
6 10748 ECE BIÇAKÇI SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 89 90 91 97 92 94 553 10 39
7 11612 YASEMİN YÜNLÜ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 94 92 87 93 94 89 549 13 52
8 10779 SEHER TOKMAK BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 94 87 93 92 93 90 549 8 49
9 10005 NİLAY AK ANTALYA POLİS SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (APG-07) Antalya 90 91 94 90 92 91 548 8 51
10 10306 EMİNE TAŞDELEN BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 92 93 93 91 89 89 547 8 42
11 10083 MELTEM BİÇER İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 88 91 95 89 90 93 546 11 55
12 10778 ASLI ÖVER BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) İstanbul 87 87 95 91 91 93 544 7 37
13 10817 SÜMEYYE DEMİR ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 88 88 92 91 93 91 543 5 59
14 11689 ASLIHAN DOĞAN HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 85 91 88 95 93 88 540 6 45
15 10823 GÖZDEM YERSU KAYA GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAD-06) Ankara 89 87 92 94 88 86 536 7 45
16 10065 REYHAN UĞURLUOĞLU NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 83 92 97 85 91 87 535 9 52
17 11849 DİLEK ASLAN BURSA FERDİ (FRD-16) Bursa 90 87 88 93 88 89 535 6 51
18 10463 GÜLÇİN GÜLER SAMSUN POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PLG-55) Samsun 87 89 90 90 91 88 535 6 46
19 10095 İLKNUR KARA MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 88 91 91 88 87 88 533 3 55
20 12014 SEÇİL KAYIRAN KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 84 88 85 90 94 91 532 3 44
21 10762 SEVAL AYDIN GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAD-06) Ankara 88 84 87 88 93 91 531 2 43
22 10759 SÜMEYYE KURUKALIP GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAD-06) Ankara 81 90 92 90 84 90 527 11 50
23 10127 AYŞEGÜL ÇOBAN ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 82 90 88 89 89 86 524 6 54
24 11315 TUĞBA DOĞAN ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 91 88 84 91 82 86 522 10 40
25 10465 GÜLŞAH ULUS ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 89 90 84 86 87 84 520 6 46
26 10302 ELİF UÇAR ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 83 89 83 86 88 90 519 4 43
27 11956 PELİN SİVRİKAYA MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 87 85 87 84 86 87 516 3 54
28 11459 MERVE SARUHAN ANTALYA POLİS SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (APG-07) Antalya 86 86 87 86 85 82 512 2 42
29 10092 ELVAN SANCAR BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 91 79 90 83 82 86 511 5 49
30 10421 MAKBULE AKKAYA ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 78 88 80 86 89 78 499 5 53
31 12012 PELİN PALA ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 81 81 82 80 87 86 497 5 44
32 12011 DERYA ŞAHİN HASTANE BAYIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (HAS-17) Çanakkale 77 84 75 86 80 85 487 3 47
33 10154 DERYA KILINÇ KOCA HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 82 72 79 86 83 85 487 1 40
34 11835 BEGÜM BAYLAR ESKİŞEHİR GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-26) Eskişehir 78 78 71 78 78 75 458 1 47
35 11724 FİRDEVS AVCU JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 75 74 62 78 86 82 457 5 48
36 12013 RUKİYE DAŞÖZ OSMANİYE AVSPOR AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-80) Osmaniye 81 68 63 70 76 78 436 2 50
37 12015 TUĞÇE KIRAY HASTANE BAYIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (HAS-17) Çanakkale 61 69 69 74 70 68 411 0 57
DNS 11595 TUĞBA OLGUN MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 36 DNS
DNS 10597 NİLÜFER BOZDEMİR ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 41 DNS
DNS 11278 MERVENUR DUMLU DAB ATICILIK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DAB-06) İstanbul 48 DNS
DNS 11957 HATİCE KOÇYİĞİT AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 53 DNS
DNS 10334 İÇİM NURAY YANMAZ ANTALYA FERDİ (FRD-07) Antalya 39 DNS

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10676 ŞEYMANUR KOCA

İstanbul - İSTANBUL FERDİ (FRD-34)

52 49.5 10.3 10 9.7 10.3 10.4 10.6 10.5 10.1 9.6 9.8 10.4 9.8 10.5 10.7 244.2
2 10684 AYSUN UĞURLU

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

50 50.7 9.9 10.2 10.6 10.5 10.3 10.2 10.8 9.8 10.1 9.7 10.6 10.2 10.3 9.7 243.6
3 10266 MELİKE CIRIK

Mersin - AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33)

50.5 49.7 10.7 9.1 9.5 10.1 10.4 10 10 10.8 10.6 9.6 9.8 10.7 221.5
4 10259 GÜLŞEN DELEN

Manisa - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45)

49.2 49.7 10.2 10.7 9.7 9.5 9.8 10.4 10.5 10.3 10.5 9.2 199.7
5 10621 AYŞE AKBAŞ

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

49.6 49.3 10.1 9.1 9.4 9.6 10.2 10.7 9.5 9.7 177.2
6 10395 SEVİNÇ AYAZ

İstanbul - İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34)

48.6 50.9 9.9 8.7 9.9 9.9 9.7 9.5 157.1
7 11988 AYÇA ERDOĞAN

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

48.9 48.7 9.4 10.2 9.7 10 136.9
8 10396 İLKNUR TURAN

İstanbul - İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34)

46.9 48.2 9.9 10.2 115.2

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10676 ŞEYMANUR KOCA İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 100.4 104.8 104 104.7 104.5 102.6 621 49
2 10684 AYSUN UĞURLU JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 104.4 102.9 104.8 103.1 104.2 101.5 620.9 43
3 10259 GÜLŞEN DELEN MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 102.2 103.8 103.5 104 101.2 101.4 616.1 56
4 10621 AYŞE AKBAŞ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 100.5 101.5 102 104 102.6 100 610.6 55
5 10266 MELİKE CIRIK AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 101.5 102.2 100.3 101.2 102.8 98.3 606.3 48
6 11988 AYÇA ERDOĞAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 99.7 100.2 98.6 102.9 101.9 102.9 606.2 50
7 10395 SEVİNÇ AYAZ İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 100 101.6 101.1 101.3 101.5 98.1 603.6 47
8 10396 İLKNUR TURAN İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 99.8 97.8 99.3 103.9 100.7 99.8 601.3 45
9 10934 HİLAL TINAZ MERMERLİ ISPARTA FERDİ (FRD-32) Isparta 99.9 98 102.6 97.1 102.7 100.4 600.7 59
10 11716 ÜMRAN ÖZKAN JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 100 101.8 102.2 98.3 99.7 98.4 600.4 53
11 10071 GÜLCAN ŞİNİK GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 96.2 101.9 95.9 98.8 100.4 97.9 591.1 44
12 11626 FATMA PAMUK ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 96.9 95 99.7 95.7 98 100.9 586.2 42
13 10580 MİNA AKDENİZ ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 96.3 99.7 96.3 94.9 98.3 98.9 584.4 57
14 10560 GÖKSU ÖZGE ARSLAN AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 90.8 98.4 97.2 98.2 93 96.6 574.2 51
15 10583 SENEM ESER ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 91.9 91 92.8 93.8 93.7 95.2 558.4 46
16 12057 ŞADİYE AKPINAR GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 83 84.9 85.4 86.2 85.2 84.4 509.1 52
DNS 10547 DÜRİYEN BATUM DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-20) Denizli 54 DNS
DNS 12056 GÜLCE ÇELEN İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 58 DNS
Büyük Erkek

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 11080 YAVUZ KESKİN

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

48.5 49.2 10.2 10.6 9.3 9.3 9.4 9.6 10 9.7 10.5 9.6 8.8 9.9 10.9 8.9 234.4
2 10066 YUSUF DİKEÇ

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

47.6 48.4 10.1 10 10.4 10.6 9.2 9.5 10.2 9.1 9.8 9.5 9.5 9.6 9.8 10.1 233.4
3 10443 BUĞRA TAVŞAN

Trabzon - NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61)

47.1 49.6 9.9 9.7 8.8 9.4 10.4 10.3 10.1 9.7 10 7.1 9.6 9.6 211.3
4 10942 AYDIN GÜÇLÜ

İstanbul - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

48.8 49 10.4 8.4 10.4 9.3 9.5 8.8 9 8.8 9.9 9.4 191.7
5 10031 GÖKHAN ERYİĞİT

Eskişehir - SAMSUN POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PLG-55)

46.9 47.9 10.1 9.9 10.7 10 8.8 9.1 9.3 9.4 172.1
0 10156 GÖKHAN BANAR

Gaziantep - ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27)

49.3 48.2 7.8 10.8 9.8 8.6 9.5 9.3 153.3
0 11804 MUSTAFA SEVAL

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

46 47.9 9.2 9.4 7.4 9.7 129.6
10059 HANİFİ FAZLI SOYSAL

Gaziantep - GAZİANTEP ANADOLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAS-27)

45.7 49.2 8 8.9 111.8

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10066 YUSUF DİKEÇ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 97 94 98 96 96 96 577 14 59
2 10443 BUĞRA TAVŞAN NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 93 94 95 96 96 99 573 15 53
3 10942 AYDIN GÜÇLÜ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) İstanbul 95 94 95 98 96 92 570 20 36
4 11080 YAVUZ KESKİN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 95 96 94 95 94 95 569 16 47
5 10031 GÖKHAN ERYİĞİT SAMSUN POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PLG-55) Eskişehir 94 92 95 96 96 96 569 12 35
6 11804 MUSTAFA SEVAL TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 95 94 96 94 94 93 566 13 35
7 10059 HANİFİ FAZLI SOYSAL GAZİANTEP ANADOLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAS-27) Gaziantep 95 91 94 94 95 95 564 12 48
8 10156 GÖKHAN BANAR ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 93 95 93 95 94 92 562 12 41
9 10172 MURAT YILMAZ SAMSUN POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PLG-55) Samsun 95 93 92 92 88 99 559 15 32
10 10805 YİĞİTCAN SAAT SAMSUN POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PLG-55) Samsun 90 94 92 94 93 93 556 12 54
11 10442 EMRE MEYDAN NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 89 91 92 93 95 96 556 6 43
12 10261 ALİ YAŞAR ÜNLÜTÜRK YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 91 92 91 96 90 95 555 12 52
13 10179 KEMAL ERKAHYA ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 88 88 93 95 93 97 554 11 58
14 11107 SÜLEYMAN SAĞLAM ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 93 90 91 96 89 95 554 8 37
15 11962 ONUR ŞAHİN İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 96 95 87 91 88 96 553 7 57
16 10035 ÖMER ÇAM KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 90 92 96 92 93 90 553 7 48
17 10478 ÖMER ÖZDER ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 90 93 90 90 93 96 552 13 57
18 10537 MEVLÜT ENES GENÇ ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 92 90 91 94 92 93 552 12 33
19 11462 HAMDULLAH YILDIZ AKSARAY KÜLTÜR ÇEVRE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AKÇ-68) Aksaray 91 91 91 95 91 92 551 5 33
20 10272 REFİK ŞARMET AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 95 91 96 91 86 91 550 6 46
21 10103 MUSTAFA MELİH PAKSOY GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAD-06) Ankara 90 90 92 92 93 92 549 7 38
22 10054 CİHAN TUNÇ MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 92 92 93 90 93 89 549 7 40
23 10384 BÜLENT ERYAKALI BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Düzce 89 96 88 88 94 93 548 12 50
24 10102 HASAN EMRAH ALKAN JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 88 93 89 96 89 90 545 11 44
25 12019 UĞUR ÇELİK AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 90 88 91 93 87 96 545 10 44
26 10091 ONUR CAN GÖKÇEDAĞ ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 88 86 93 92 95 91 545 9 46
27 10119 MÜCAHİT ÇAĞRI KAYABAŞI KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 94 91 90 93 87 90 545 7 36
28 10355 MEHMET ÖNDER YUNLU MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 90 89 93 90 91 89 542 11 39
29 11673 KÜRŞAD GÜVEN ERTAŞ ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 88 92 89 95 91 87 542 6 51
30 10590 İBRAHİM YILDIZ ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 89 90 90 90 88 93 540 7 39
31 10045 ALTAN GÜÇLÜ DENİZLİ FERDİ (FRD-20) Denizli 92 88 89 93 91 87 540 7 49
32 10271 YUNUS EMRE KILINÇ HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 88 89 92 90 92 88 539 6 31
33 11395 BEKİR KÖLETELİOĞLU SİVAS FERDİ (FRD-58) Sivas 87 93 91 92 90 86 539 6 38
34 11931 YÜKSEL DİKEÇ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 92 85 88 93 87 93 538 12 55
35 10758 GÖRKEM NEŞET AKÇAM GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAD-06) Ankara 92 88 90 88 87 91 536 2 54
36 10238 YUNUS EMRE SİVİLOĞLU DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 92 90 89 85 93 85 534 7 55
37 10122 KEMAL AKSU ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 87 88 89 92 86 92 534 6 51
38 10476 ENES AYHAN GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAD-06) Ankara 90 88 85 90 89 90 532 7 47
39 10043 DOĞAN ÖZTÜRK KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 92 86 82 91 92 88 531 4 34
40 11218 EROL İPEK SAMSUN POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PLG-55) Samsun 89 85 89 86 88 92 529 5 52
41 10125 MEHMET BAL GAZİANTEP - GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-27) Gaziantep 82 96 95 85 86 84 528 7 40
42 11948 MURAT OĞUZHANOĞLU KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 87 84 90 89 91 87 528 6 41
43 11250 HAYATİ BAYRAK DAB ATICILIK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DAB-06) Ankara 86 89 88 86 90 86 525 4 49
44 10586 KADİR ACAR ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 87 87 91 85 82 91 523 6 45
45 10263 TAYLAN EMRE ÇOBAN YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 85 81 87 87 89 93 522 5 37
46 11654 BATUHAN CEYLAN BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 89 83 86 89 86 88 521 2 56
47 11655 YUNUS EMRE KARAMAN BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 86 84 89 88 87 84 518 1 50
48 12016 ALİHAN ÖZYER BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 91 86 87 80 84 89 517 6 34
49 10264 GÜRTAN TOLON YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 91 83 84 77 90 89 514 1 31
50 10477 HAKAN ÖZER ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 79 90 90 85 82 87 513 3 42
51 12018 MEHMET VURAL ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 83 83 88 86 86 87 513 2 56
52 11961 MUSA BEZGİN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 93 80 83 81 87 87 511 7 45
53 10088 ZAFER YİĞİT YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İzmir 79 86 88 85 82 89 509 3 42
54 10048 İSMAİL ULUYOL KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 81 83 84 77 85 85 495 3 58
55 12017 CUMALİ SAYĞIN BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 84 82 75 75 82 88 486 2 32
56 11960 ÖMER SARIER AKSARAY KÜLTÜR ÇEVRE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AKÇ-68) Aksaray 66 80 70 84 62 80 442 2 43
DNS 10352 SERDAR ÇEKİÇ ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 53 DNS

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 11179 MERT NALBANT

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

51.3 52.1 10.5 10.4 10.1 10.5 10.8 10.6 10.6 9.8 10.9 10.5 10.2 10.3 10.7 10 249.3
2 10716 ÖMER AKGÜN

Diyarbakır - DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21)

53 51.4 10.1 10.2 10.7 10.5 10.3 10 10.6 10.4 10.4 10.6 9.9 10.5 10.4 10 249
3 10129 AHMET BAYRAK

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

50.9 51.2 10.7 10.5 10.6 10.2 9.3 10.4 9.8 10.4 10.3 10.4 10.4 10.6 225.7
4 10101 HALİL İBRAHİM ÖZTÜRK

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

50.9 50.4 9.2 10.5 10.7 10.3 10.8 9.9 9.6 10.7 9.9 10.2 203.1
5 10126 HASAN ÇOBAN

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

51.3 50.6 9.6 10.2 10 10.1 10.2 10.1 10.6 10.2 182.9
6 11802 EMRAH CEYLAN

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

50.7 49.5 9.9 8.1 9.7 10.3 10.5 9.1 157.8
7 10175 OSMAN ERDİNÇ BİLGİLİ

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

49.6 49.6 10 10.2 8.4 9 136.8
8 10721 MEHMET AKGÜN

Diyarbakır - DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21)

48.6 49.6 9.8 10.1 118.1

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10716 ÖMER AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 104 104.5 104.2 104.4 104.6 104.5 626.2 24 42
2 11179 MERT NALBANT TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 104.1 104 103.3 103.7 105.7 102.8 623.6 23 43
3 10129 AHMET BAYRAK JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 104.1 104.4 103.3 104.7 103 103.4 622.9 27 33
4 10126 HASAN ÇOBAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 102.1 104.1 102.1 100.3 103.8 104.6 617 22 46
5 10721 MEHMET AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 102.9 101.4 101.4 104.4 102.1 104.6 616.8 17 34
6 10101 HALİL İBRAHİM ÖZTÜRK JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 101.3 102.9 102.1 102.5 103.2 104.5 616.5 13 48
7 11802 EMRAH CEYLAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 101.2 103.9 104.1 101.7 102 102.7 615.6 6 53
8 10175 OSMAN ERDİNÇ BİLGİLİ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 103.3 102.1 102.2 101.9 104.7 100.2 614.4 57
9 10183 YUSUF KARABİNA ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 103.2 103.8 101.9 101.5 102.4 101.2 614 58
10 10285 MURAT UZDAŞ ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 103 102.6 100.4 104.2 102.8 99.5 612.5 40
11 11279 KADİR YILDIRIM SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-54) Sakarya 102.9 102.2 103.6 100.1 101.3 101.5 611.6 44
12 10561 NİHAT ŞARMET AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 100.6 101.7 101.6 102.1 101.9 103.2 611.1 56
13 11224 GÜRKAN KARA TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 101.5 102 102.6 102.6 99.2 102.8 610.7 39
14 10115 BURAK DAĞLI GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAD-06) Ankara 101 101.1 101.8 101.5 102 102.3 609.7 52
15 10675 MEHMET ABİŞ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 102.5 99.9 103.3 102.1 99.1 101.9 608.8 49
16 10930 ALPEREN ENES ŞAR SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-54) Sakarya 97.7 102.4 100 103 101.6 102.5 607.2 36
17 10150 YILMAZ AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 102 100.4 102.8 97.7 101.8 101.9 606.6 47
18 10620 EYYÜP BEYHAN JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 101 100.6 99.1 99.1 103.5 102 605.3 41
19 11989 MEHMET GEZER DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 102.6 99.9 100.5 98.8 99.5 101.4 602.7 38
20 10330 YUSUF SALİH ÖZDEMİR MALATYA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-44) Malatya 100.4 99.5 100.8 102 98 97.3 598 54
21 10588 SERHAT PAÇAL ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 99.5 99.3 96.9 99.5 99.3 97.9 592.4 45
22 11493 ERDAL UÇ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 95 94.1 94.7 97.4 100.4 98.7 580.3 37
23 10216 RAMAN YOKUŞ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 96 92.7 90.7 101.2 94.5 95.3 570.4 35
24 10517 TUNAHAN GÖKTÜRK KAYA İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 93.2 96.1 90.1 90.3 97.1 92.1 558.9 55
DNS 10509 MAHMOUD HOSSAMELDİN MOSTAFA HAMİDO İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 50 DNS
DNS 10700 İSMAİL ARSLAN JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 51 DNS
Genç Bayan

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10171 ŞEVVAL İLAYDA TARHAN

Ankara - GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06)

49.5 47.5 9.3 10.1 10.5 10.6 9.9 9.7 10.1 9.5 9.9 10.4 10.4 9.7 9.7 9.9 236.7
2 10717 IŞIL KAÇAR

Sakarya - SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54)

51.6 48.5 10.3 9.4 9.1 7.7 10 9.4 9.6 8.4 9.1 9.1 10.3 10.3 10 8.4 231.2
3 10196 HAZEL CEMRE DEMİRCİ

Eskişehir - ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26)

50 46.6 9.2 8.5 10.8 10 10.5 8.7 9.6 9.3 9.6 9.6 9.5 9.6 211.5
4 10174 BİLGE ALEV

Samsun - BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55)

48.8 48.4 10.5 9.2 10.1 10.4 6.1 8.8 9.8 9.8 8.5 9.6 190
5 10170 YASEMİN BEYZA YILMAZ

Ankara - GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06)

48.1 46.5 10 9.8 9.8 9.3 8 9.4 9.5 9.7 170.1
6 10017 BİLGE ÇOBAN

Eskişehir - ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26)

47.2 47.6 9.8 10.2 8.2 9.6 7.9 8.2 148.7
7 10490 ŞİMAL YILMAZ

Ankara - GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06)

46 48 9.1 8.7 9.7 8 129.5
8 10636 KÜBRA SÖZLÜ

Gaziantep - ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27)

43.2 45.9 9.7 9.7 108.5

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10171 ŞEVVAL İLAYDA TARHAN GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06) Ankara 93 96 96 98 96 96 575 11 22
2 10196 HAZEL CEMRE DEMİRCİ ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 95 93 95 89 92 91 555 14 30
3 10170 YASEMİN BEYZA YILMAZ GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06) Ankara 91 93 92 94 91 92 553 8 37
4 10636 KÜBRA SÖZLÜ ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 93 90 92 96 91 90 552 5 19
5 10017 BİLGE ÇOBAN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 87 95 92 88 95 93 550 8 4
6 10490 ŞİMAL YILMAZ GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06) Ankara 93 91 91 91 94 87 547 10 19
7 10717 IŞIL KAÇAR SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 94 90 94 91 87 90 546 5 36
8 10174 BİLGE ALEV BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 92 84 91 93 93 91 544 3 28
9 10674 GÖKSU AKÇAM GAZİ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GUS-06) Ankara 94 89 93 91 89 87 543 12 26
10 10577 ZEYNEP GÖKÇE GÜLTEKİN ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 91 90 86 90 96 89 542 5 24
11 10639 EZGİ AÇIKALIN ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 92 91 85 93 93 87 541 12 7
12 10670 İLAYDA NUR ÇÜRÜK İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 89 93 90 91 90 86 539 7 22
13 10772 GÜLSUNAR TARHAN OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 91 91 92 89 90 85 538 7 31
14 11963 ELİF BERİN ORDU BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 90 89 91 89 89 89 537 11 18
15 10492 DOĞA ÇETİN ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 90 86 87 88 96 89 536 9 16
16 10781 İDİL GATFAR BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 89 91 86 93 91 86 536 6 32
17 11484 TUĞBA BUGUR GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ (GSE-38) Kayseri 85 91 90 90 92 86 534 7 35
18 10780 BURCU GÜRBÜZ BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 90 85 90 91 86 91 533 9 21
19 10631 İPEK ÖZKABALCI ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 92 87 88 93 90 83 533 9 33
20 11828 ASLI KÜÇÜKGÖL SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 90 92 87 88 83 91 531 9 25
21 11330 GÖZDE NUR KARLAPAK ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 89 82 90 87 91 92 531 5 30
22 11259 BETÜL MUTLUER BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 91 90 89 91 81 88 530 7 3
23 10814 BURÇAK YILDIZ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 84 91 87 94 87 86 529 5 15
24 11319 AZRA LÖKELİ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 93 88 84 82 89 89 525 7 5
25 10819 BEYZANUR ÇEKİÇ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 85 92 89 88 85 85 524 7 23
26 12021 BİLGE ÇAKMAK ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 85 84 90 86 89 89 523 4 10
27 10799 ZEYNEP KAYMAKÇI SAMSUN PARS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PRS-55) Samsun 89 92 85 84 88 84 522 8 28
28 11320 DAMLA GÜRLER ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 86 92 86 84 87 87 522 4 9
29 10798 EDA ÖZEL SAMSUN PARS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PRS-55) Samsun 88 85 84 86 89 89 521 6 31
30 11874 HATİCE FEYZA İBİŞ SAMSUN PARS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PRS-55) Samsun 89 85 88 80 87 91 520 7 24
31 11639 BİLGE DELİGÖZ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 84 87 85 90 88 84 518 5 20
32 11920 SUDEM BEYZA CİVELEK ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 81 85 84 88 91 87 516 9 27
33 11950 EDANUR AKÇAĞLAR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 83 86 79 87 85 91 511 3 11
34 11843 BUSE GÜVEN GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ (GSE-38) Kayseri 83 88 83 86 82 84 506 5 18
35 12025 MİSLİNA İREM GÜLER KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 83 86 80 88 81 84 502 6 17
36 11951 FATMA KAYRA BÖREKÇİ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 86 84 84 87 74 86 501 2 27
37 10642 FATMA KORKMAZ ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 89 82 83 83 82 80 499 5 2
38 11306 EDA NUR YÜKSEL KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 83 80 86 79 89 81 498 5 13
39 11952 FATMA ZEHRA KALEM KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 83 80 85 85 82 81 496 3 26
40 10326 BEYZA NUR AÇIKGÖZ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 78 85 88 81 79 82 493 4 8
41 12024 GÖKÇE SELEN SAYLAV SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 76 84 78 80 91 84 493 2 20
42 11964 YASEMİN TUNCA ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 79 91 76 84 82 74 486 1 14
43 12022 ESRA YÜCEL ESKİŞEHİR TEPEBAŞI AVCILIK ATICILIK BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAB-26) Eskişehir 85 77 75 81 82 79 479 5 29
44 12023 GONCA GÜNEŞ PAZAR OSMANİYE AVSPOR AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-80) Osmaniye 71 77 83 71 77 78 457 1 34
45 10644 KÜBRA ÖZDEN ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 77 65 64 69 61 68 404 2 23
46 11986 SELEN SERTTAŞ ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 58 69 57 63 52 73 372 4 25
DNS 12020 ALEYNA KURT KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 6 DNS
DNS 10491 ELİF NUR KARADAĞ OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 12 DNS
DNS 10907 NİLSU AK ANTALYA POLİS SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (APG-07) Antalya 29 DNS
DNS 11858 EMİNE BÜŞRA PAKSOY KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 17 DNS
DNS 11935 SILA KURT ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 21 DNS

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10207 ZEYNEP GÖKÇE DEMİRCİ

Eskişehir - ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26)

51.6 50.9 10 10.4 10.4 10.3 10.7 9.6 10.8 9.9 10 10 10.6 10.3 10.1 10.8 246.4
2 10342 ELİF BERFİN ALTUN

Mardin - ALTUN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-47)

50.6 51.9 10.4 10 9.7 10 10.3 10.6 9.5 10.4 10.9 9.8 10.6 10.3 10.5 10 245.5
3 10073 FEYZANUR BEGÜM ZENT

Gümüşhane - GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29)

49.9 50.1 9.8 10.1 10.4 9.9 10.6 10.1 10.7 10.5 10.5 10.6 10.1 9.6 222.9
4 10496 CEYLİN EREN

Eskişehir - ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26)

49.4 52.6 10.7 9.6 9 10.2 10.4 10.5 10.1 10.4 9.8 9.9 202.6
5 10203 ELİF ZEYNEP GEÇİM

Erzincan - ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24)

49.1 50.5 10.3 10.4 10.7 9.4 9.9 10.5 10.6 9.9 181.3
6 10559 ŞULE NUR TEKELİ

Mersin - AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33)

50.5 49.4 10.6 9.7 10.1 9.7 10.3 10.5 160.8
7 10162 ESİN AKGÜN

Diyarbakır - DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21)

49.9 49.8 9.1 10.3 10.4 9 138.5
8 10524 BEYZA DOMAÇ

Sakarya - GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54)

48.5 47.4 10.3 10.6 116.8

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10496 CEYLİN EREN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 104.1 104.8 103 103.7 101.6 102.7 619.9 25
2 10207 ZEYNEP GÖKÇE DEMİRCİ ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 101.7 104.1 102.4 103.1 103.8 100.4 615.5 43
3 10559 ŞULE NUR TEKELİ AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 101.6 103.2 100.6 103.6 103.2 101.2 613.4 44
4 10073 FEYZANUR BEGÜM ZENT GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 100 102.9 103.3 102.5 102.2 100.9 611.8 45
5 10162 ESİN AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 99.2 101.3 102 102.1 103.3 101.5 609.4 29
6 10342 ELİF BERFİN ALTUN ALTUN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-47) Mardin 101.6 102.9 101.4 100.5 99.9 102.7 609 38
7 10203 ELİF ZEYNEP GEÇİM ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 99.3 102.1 102 100.3 102.5 99.8 606 37
8 10524 BEYZA DOMAÇ GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54) Sakarya 99.8 102.3 100.2 101.1 99.5 102.7 605.6 52
9 10163 PELŞİN AVCİ DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 100.6 101.5 100.4 101.5 102.1 98.7 604.8 50
10 11307 ZEYNEP AK KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 101.9 100.9 102.2 101 96.8 101.1 603.9 36
11 10325 GİZEM GÖKMEN ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 101.3 100.3 99.8 99.4 100.5 100.5 601.8 51
12 10595 ZAHİDE NUR YILMAZ MERSİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-33) Mersin 99.7 98.8 101.1 98.7 100.6 100 598.9 54
13 10550 BÜŞRA GÖL AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 95.4 99 99.7 97.9 101.4 103.2 596.6 32
14 11266 HAYAT TOSUN ESKİŞEHİR TEPEBAŞI AVCILIK ATICILIK BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAB-26) Eskişehir 99.6 98.6 99.8 100.7 98.9 95.5 593.1 34
15 10573 FATMA DEMİRHAN DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-20) Denizli 99.7 99.1 97.1 96.2 98.9 99.2 590.2 22
16 10164 NAZLICAN SAİN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 100.5 98.6 98.4 98 95.2 99.2 589.9 38
17 11310 DİLARA KURT DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 99.1 101 93.6 98 100 97.3 589 24
18 10642 FATMA KORKMAZ ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 95.2 98.5 96.9 100.5 99.4 98 588.5 21
19 11918 SİMGE TUNALILAR ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 95.6 97 99.9 98.5 96.7 98.5 586.2 56
20 10833 BEYZA DUMAN BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 97.9 98.7 99.5 95.4 97.6 96.8 585.9 41
21 12061 ÖZLEM SENA ÇETİNER ESKİŞEHİR TEPEBAŞI AVCILIK ATICILIK BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAB-26) Eskişehir 100.1 95.7 97 96 99 97.8 585.6 47
22 10644 KÜBRA ÖZDEN ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 94.6 98.2 97.8 95.9 98.8 99.8 585.1 49
23 11407 ZEYNEP TUANA ENGİN BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 94.5 99.3 92.8 99.8 99.1 98.1 583.6 46
24 11625 PELVİN ABDİBAŞ ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 94.7 97.6 98.3 100 97 95.7 583.3 48
25 10319 MENEKŞE YILDIZ ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 89.2 97.5 102.4 98.7 98.4 96 582.2 39
26 11308 RÜVEYHA KOCABAŞ KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 97.1 99.6 99.1 94.6 90.8 100.4 581.6 53
27 10229 AFRA BETÜL ÇETİNKAYA MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 98.9 97.2 97.1 91.2 97.3 99.3 581 40
28 10576 MİRACE MİHRİBAN EKİZ DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-20) Denizli 92.1 95.2 98.2 97.8 94.9 99.4 577.6 30
29 10075 BEYZANUR ARTUN GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 95.6 100 99 92.6 95.7 92.2 575.1 36
30 10582 GÖZDE KESER DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-20) Denizli 94.7 94.9 95.6 96.2 94.7 98 574.1 40
31 11424 HAVVA NUR BİLDİK KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 92.8 96.9 98.3 95.8 96.6 93.7 574.1 37
32 10230 SÜMEYYE AKBAŞ MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 93.1 97.5 97.7 97.2 90.7 96.4 572.6 39
33 11627 ESMANUR DOĞAN ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 96.8 93.2 97.7 90 98 95.8 571.5 26
34 12062 TUĞÇE ELVEREN GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 95.4 92.8 94.2 99.1 96.5 90.4 568.4 35
35 12066 SELİN NİMET KOÇAK İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 91.5 95.1 89.7 94.5 98.3 97.4 566.5 55
36 12058 ASUDE KADRİYE DOĞAN GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 89.7 88.1 93.9 96.7 95.5 91.5 555.4 23
37 11633 ZEHRA SARIASLAN ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 92.4 91.3 91.1 95.6 86.7 94.1 551.2 33
38 11986 SELEN SERTTAŞ ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 85.3 90.8 95.1 89.6 89.4 94.1 544.3 31
39 12059 AYŞE TUTKU SANLI MALATYA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-44) Malatya 92.5 93.3 93.1 89.6 89.5 81.5 539.5 42
40 11892 MELDA RANA BAŞKUR KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 91.5 90.7 90 86 86.9 83.6 528.7 41
41 12060 DERYA GENÇ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 84.4 84.3 91.6 86.1 88.4 91.6 526.4 27
DNS 10432 İLGE İLAYDA DÜVENCİ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 28 DNS
Genç Erkek

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10093 ALP EREN ERDUR

Mersin - MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33)

51.2 47 9.8 10.8 10.3 8.9 10.4 9.1 9.9 9.9 10.2 10.6 9.5 9.9 9.8 9.7 237
2 11628 SERTAÇ YILDIRIM

Ankara - ANKARA FERDİ (FRD-06)

49 49.3 10.6 9.5 9.6 10.3 10.1 10.1 8.9 10.2 10.6 8.3 8.7 9.3 9.5 10.6 234.6
3 10097 KAĞAN ALKIŞ

Mersin - KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46)

50.6 48.3 9.5 9.7 7.4 9.8 9.5 9.7 9.1 9.1 9.2 9.9 9.4 10.4 211.6
4 10314 EMİN KUBİLAY ÖZER

Ankara - ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06)

50.1 47.2 9.1 8.8 9.7 8.7 10.9 9.6 9.2 9.5 8.7 10.3 191.8
5 10121 ERAY ÖKSÜZ

Gaziantep - ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27)

48.8 44.9 9 10.6 10.3 8.6 9.8 10.1 10.1 9.5 171.7
0 10828 ADNAN EFE UÇAR

İzmir - İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35)

47.5 47.8 10 10.3 7.9 9.2 8.6 8 149.3
0 10672 YİĞİT YILDIRIM

Ankara - ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06)

45.2 49 7.9 8.8 9.6 8.9 129.4
10920 MUSTAFA İNAN

Ordu - ORDU FERDİ (FRD-52)

47.7 44.9 8.8 8.3 109.7

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10920 MUSTAFA İNAN ORDU FERDİ (FRD-52) Ordu 96 91 93 92 92 94 558 9 18
2 10828 ADNAN EFE UÇAR İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 90 97 94 93 90 91 555 10 13
3 10097 KAĞAN ALKIŞ KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Mersin 91 90 91 95 92 95 554 9 11
4 10672 YİĞİT YILDIRIM ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 94 94 91 93 93 88 553 7 46
5 11628 SERTAÇ YILDIRIM ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 93 92 88 93 95 91 552 7 24
6 10093 ALP EREN ERDUR MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 91 94 92 92 92 90 551 17 28
7 10314 EMİN KUBİLAY ÖZER ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 91 92 93 91 87 95 549 9 29
8 10121 ERAY ÖKSÜZ ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 91 93 94 90 91 90 549 6 15
9 10431 SAMET YAPRAK KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 91 87 90 93 95 90 546 7 20
10 10310 METE ŞİMŞEK BABA AVCILIK ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAK-07) Antalya 92 88 89 90 93 91 543 8 60
11 10167 RAMAZAN BURAK DİKEÇ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 89 87 90 91 90 94 541 7 25
12 10445 YİĞİTCAN YUSUF DİL NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 91 90 89 90 89 91 540 9 44
13 11634 GÖKSEL ERSOY ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 90 89 91 82 94 93 539 2 42
14 10274 HÜSEYİN EMRE BÜYÜKYONCA AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 85 93 93 87 88 92 538 6 55
15 10332 KADİR KARA MALATYA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-44) Malatya 91 93 90 90 87 86 537 4 13
16 11900 MUHAMMET EMİN BORAZAN ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 88 91 90 88 93 86 536 8 16
17 10744 AHMET KEREM AKTAŞ GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAD-06) Ankara 91 88 88 91 89 89 536 6 53
18 11971 CİHANGİR KUZU BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 89 88 92 86 88 92 535 7 18
19 11661 MERT CELEP İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 89 88 86 90 91 91 535 5 50
20 11449 GÖKDENİZ YILMAZ NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 88 90 91 90 88 88 535 3 26
21 10284 HABİP YEŞİLÖZ GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06) Ankara 90 94 90 90 86 85 535 2 58
22 11653 MUHAMMET ALPEREN KARACAN BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 90 89 88 87 92 88 534 6 56
23 11972 İSMAİL KAYA BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 84 89 90 89 90 92 534 3 28
24 11430 TUNAHAN TATOĞLU KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 88 93 86 88 84 92 531 6 45
25 10189 HACI MUSTAFA SAATÇİ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 78 90 91 90 92 90 531 4 27
26 11413 MUHAMMET UĞUR KARA KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 95 88 87 85 93 82 530 4 41
27 10501 MUHAMMET TOLUNAY GÖKTAŞ KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Ankara 91 89 90 87 87 84 528 8 14
28 11901 MUHAMMET YUSUF BORAZAN ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 84 88 88 90 90 86 526 8 57
29 12029 HAKAN KILIÇ ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 88 91 83 87 95 82 526 5 48
30 11975 MELİH EMRE AYDIN NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 83 92 87 87 91 85 525 9 15
31 11388 AHMET BÜLBÜL KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 85 83 88 85 89 87 517 7 23
32 11844 BÜLENT SÜNNETCİ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 88 86 83 84 85 88 514 1 20
33 11841 BURAK ATEŞKAN ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 78 81 89 86 86 93 513 9 17
34 10909 MEHMET ALTIN HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 90 84 85 84 84 85 512 4 12
35 10303 YAŞAR EFE KÖLETELİOĞLU SİVAS FERDİ (FRD-58) Kayseri 87 82 89 90 77 86 511 7 12
36 11929 YUNUS EMRE SELÇUK KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 82 82 84 82 89 88 507 5 52
37 10304 TAMER ALKIN NURAY SİVAS FERDİ (FRD-58) Sivas 83 82 81 85 86 88 505 4 27
38 11910 ÖMER SAATÇI KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 87 86 87 85 81 79 505 2 25
39 10775 TAHSİN CEMAL SAKİN GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06) Ankara 80 83 89 85 85 82 504 3 21
40 11969 BORA ŞEN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 87 77 81 88 82 85 500 3 30
41 10275 DOĞUKAN KILINÇ AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 83 84 81 82 86 83 499 2 21
42 11283 AHMET METE ÖZBEK KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 91 80 74 79 87 85 496 3 16
43 10765 MEHMET AYDIN HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 87 85 85 77 80 73 487 2 23
44 10929 EREN BİLAL IŞIK KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 91 78 76 80 85 73 483 3 11
45 11436 KUBİLAY ÖZKULAN HASTANE BAYIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (HAS-17) Çanakkale 80 81 82 72 74 75 464 2 17
46 11267 KEMAL KAKLIKKAYA ESKİŞEHİR TEPEBAŞI AVCILIK ATICILIK BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAB-26) Eskişehir 82 77 85 76 71 71 462 4 47
47 11391 NAİL TAN KOÇ MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 75 78 72 81 73 82 461 2 19
48 10215 ENES AKSOY ESKİŞEHİR TEPEBAŞI AVCILIK ATICILIK BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAB-26) Eskişehir 74 76 82 73 75 81 461 1 14
49 12030 NURALP KOÇ RİZE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-53) Rize 80 80 79 80 65 71 455 3 51
50 10333 CİHAN SÜMER MALATYA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-44) Malatya 80 74 68 68 79 80 449 4 22
51 11543 EFE POYRAZ ÜLPER HASTANE BAYIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (HAS-17) Çanakkale 70 72 75 76 77 78 448 3 29
52 11974 YUNUS EMRE KESKİN HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 67 65 77 77 73 72 431 2 54
53 12027 ABDURRAHMAN COŞTU HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 60 68 53 70 74 69 394 2 22
DNS 12028 CEVDET ŞÜKRÜ TAŞ DENİZLİ ATICILIK İHTİSAS SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (AIS-20) Denizli 19 DNS
DNS 11970 EMİRCAN EBİNÇ ESKİŞEHİR TEPEBAŞI AVCILIK ATICILIK BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAB-26) Eskişehir 24 DNS
DNS 11473 SÜLEYMAN HİLMİ TOSUN DENİZLİ ATICILIK İHTİSAS SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (AIS-20) Denizli 26 DNS
DNS 10897 HARUN RAŞİD ARITAŞI ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 30 DNS
DNS 11474 UĞUR HİMMETLİ DENİZLİ ATICILIK İHTİSAS SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (AIS-20) Denizli 49 DNS

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10138 OSMAN NURİ ŞENTÜRK

Trabzon - TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61)

51.8 51.1 10.5 10.7 10.5 10.7 10.5 10.7 10.1 10.5 10.5 10.5 9.8 9.3 9.8 9.2 246.2
2 10269 AHMET CIRIK

Mersin - AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33)

50.7 50 9.4 9.5 10.4 10.5 10.5 10.4 10.7 10 10 8.9 9.7 10.1 10.6 10.3 241.7
3 11991 ÖZER ELABSİ

Ankara - ANKARA FERDİ (FRD-06)

50.7 47.7 10.7 9.3 10 10.4 10.6 10.7 10.2 9 10.5 9.5 10.3 10.3 220.3
4 11255 GALİP BERAT AFAL

Erzincan - ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24)

49.8 49.6 10.1 9.4 10.7 10.6 8.8 10.5 10.6 10.8 8.9 7.8 197.9
5 10265 ENES BUĞRA YAYLA

Mersin - AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33)

50.2 50.2 9.7 10.2 10.6 10.8 9.7 8.8 10.4 9 179.6
6 10411 ADİL ŞİMŞEK

Sakarya - ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54)

49.3 48.5 10.8 9.1 10.4 9.9 8.7 9.9 156.6
7 11904 MUSTAFA SAMET ULUDAĞ

Çankırı - ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18)

49.4 49.1 10.1 8.4 9.8 9.3 136.1
8 10068 MUHAMMED FURKAN ABİŞ

Gümüşhane - GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29)

48.2 50.1 8.1 8.8 115.2

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 11991 ÖZER ELABSİ ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 103.7 103.4 102.2 102 101 101.7 614 23
2 10269 AHMET CIRIK AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 104 99.6 101.7 102.9 103.4 101.3 612.9 29
3 10265 ENES BUĞRA YAYLA AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 102.8 100.4 101.6 102 101.7 101 609.5 47
4 10138 OSMAN NURİ ŞENTÜRK TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 102.7 102.7 103.5 99.7 100.6 100.2 609.4 46
5 10068 MUHAMMED FURKAN ABİŞ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 100.1 103 99.3 103.5 100.7 102.1 608.7 30
6 10411 ADİL ŞİMŞEK ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 101.4 99.9 104.1 95.6 101.3 101.9 604.2 28
7 11255 GALİP BERAT AFAL ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 100.3 99.4 95.5 102.1 98.6 101.8 597.7 16
8 11904 MUSTAFA SAMET ULUDAĞ ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 98 100.5 100.8 100.5 96.6 99.6 596 24
9 10184 TOLGA KULMAÇ ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 98.2 99.3 98.6 100.8 98.6 100.2 595.7 52
10 10339 REMZİ EGE YENTÜRK KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 98.9 98.4 98.1 99.7 100.9 98.2 594.2 25
11 10270 YİĞİT GEÇİM MERSİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-33) Mersin 98.9 98 97.9 99 98.8 100 592.6 27
12 10323 TUĞHAN TAHİROĞLU ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 100.6 96.5 95.2 96.5 101.9 100.5 591.2 44
13 10635 ALİ ARİF PEKŞEN SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-54) Sakarya 98.5 99.4 99.5 96.9 96.9 94.2 585.4 53
14 10601 ÖZKAN AKİF KOYGUN ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 94.6 95.2 101 94.4 97.5 97.4 580.1 51
15 10845 CANTEKİN ALKOÇ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 96 97.7 98.3 96.3 92.9 98.4 579.6 19
16 11992 MEHMET ÇAĞRI CİRİTCİ BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 94.7 95.5 98.3 99 96.5 95.6 579.6 40
17 10441 UMUT ERGEÇ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 94.6 93.6 95.9 95.5 97.4 98.2 575.2 41
18 11648 METEHAN ARMAĞAN BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 93.7 96.3 98.8 98.4 93.4 94.6 575.2 20
19 11649 İZZET YAKUT BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 98.6 100.2 95.6 97 89.4 92.9 573.7 18
20 11650 İRFAN EFE GÖKCEN BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 94 91.8 96.7 98.7 91.8 100.1 573.1 37
21 11295 ENES AYDIN ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 95.1 92.2 94.6 94.9 94.3 94 565.1 39
22 11629 YAVUZ SELİM AKGÜL ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 89.7 92.9 96.5 91.6 99.8 94.3 564.8 45
23 12067 TAHA KÜRŞAT ARSLAN BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 94.6 92.9 93.8 87.2 95.3 97.3 561.1 48
24 11672 EMİRHAN DOĞ KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 90.1 89.9 93.2 91.7 97.1 96.2 558.2 49
25 12065 MÜCAHİT ALKAN BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 85.4 95 95.6 95.3 91.5 93.3 556.1 22
26 10329 ÜMİT ÖZÇELİK MALATYA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-44) Malatya 89.2 84.4 96.4 89.8 99 92.3 551.1 42
27 12064 MUHAMMED FATİH GÜLHAN BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 92.7 87.6 91.6 95.5 88.6 88.4 544.4 43
28 11800 EGE ÖNEM MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 89.2 96.7 90.9 91.5 84.7 90.3 543.3 21
29 12063 HÜSNÜ CAN KOÇAKER BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 87.2 90.7 88.8 92 85.2 93.5 537.4 26
30 12068 YAĞIZ AHMET ATASOY MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 91.4 82.9 92.3 91.6 87.6 89.4 535.2 55
31 11833 BARIŞ ÇAYLAK KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 86.2 87.6 83 83.1 80.8 89.7 510.4 50
32 10341 ALİ KIVANÇ ÇİFTLİK KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 85.6 85.3 80.1 85.9 78.8 84.8 500.5 38
33 10909 MEHMET ALTIN HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 75.8 75.1 69.5 83.1 75.1 88 466.6 54
34 11974 YUNUS EMRE KESKİN HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 49.5 43.5 58.3 54.4 64.7 60.6 331 31
DNS 10338 ALPER DİKBAŞ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 17 DNS
Minik Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
12 10383 MERYEM NUR KORKUT GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ (GSE-38) Kayseri 97 98 97 292 11
13 11867 FATMA TUANA KURTOĞLU GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ (GSE-38) Kayseri 99 98 94 291 2
8 10381 HASRET NUR KORKUT GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ (GSE-38) Kayseri 96 98 94 288 3
8 11443 SERRA AKKAYA TRABZON GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-61) Trabzon 90 97 93 280 6
5 12033 HAYAL YALÇIN OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 92 91 94 277 10
6 11911 ÖZGÜ SELEN DEMİREL İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 92 92 92 276 9
6 11641 ALMİRA CANSIN ARSLANER İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 92 87 92 271 4
1 11383 BİLGE SENA YILMAZ OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 94 87 88 269 6
3 11425 İKRA KAŞ OSMANİYE AVSPOR AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-80) Osmaniye 86 81 91 258 12
1 11876 HİRA SU TÜLÜ AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 89 82 85 256 7
3 11284 EYLÜL PERÇİN AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 85 80 85 250 8
0 11235 ELVİN YARAMIŞ SAMSUN HEDEF SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HDF-55) Samsun 82 85 81 248 5
1 11398 SAFİYE TEMİZ SAMSUN HEDEF SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HDF-55) Samsun 86 77 81 244 5
3 11977 ZEYNEP UÇURUM İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 83 82 76 241 4
0 12034 ÖZGÜN YALÇIN HASTANE BAYIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (HAS-17) Çanakkale 76 80 66 222 7
1 12032 ELİFE ZEHRA ÇELİK AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 70 72 69 211 2
0 12031 DOĞA ÖZKÖK HASTANE BAYIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (HAS-17) Çanakkale 50 74 80 204 3

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 11993 AYSİMA ÇAVUŞOĞLU AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 96.1 101.4 103.4 300.9 11
2 11933 ZEYNEP ÇERÇİ AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 99.7 98.6 101.3 299.6 3
3 11877 HİRA NUR AĞRAKÇE MARDİN FERDİ (FRD-47) Mardin 98.3 100.8 99.8 298.9 8
4 11905 NAZ AÇELYA ÇAVGA KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 97 98.8 98.6 294.4 7
5 11569 BUSENUR PERAN KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 100.9 99.2 93.8 293.9 2
6 11592 ELİF DURAN KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 96.6 97.8 97.3 291.7 10
7 12074 NİSANUR ÖZATALAY ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 90.8 95.6 98.8 285.2 6
8 12070 ANZELHA DURU MARDİN FERDİ (FRD-47) Mardin 95 89.5 95.5 280 3
9 11572 MERYEM ZEREN ÖZEL SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 86.9 92.9 95.5 275.3 12
10 12072 ECRİN SARI KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 89.8 98.6 86.7 275.1 2
11 11667 NİLAY TOPUZ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 91.3 90 92.7 274 4
12 11594 CEMRE MERCAN KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 86.2 89 95.7 270.9 6
13 12071 BERRAK ŞAHİN MARDİN FERDİ (FRD-47) Mardin 86.2 91 90.3 267.5 8
14 11995 NİL BERRAK BİLGEN AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 86.6 84.7 95.4 266.7 5
15 12073 ELFİDA DEMİRKIRAN ALTUN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-47) Mardin 81.4 89.2 94.9 265.5 5
16 11893 MELEK SERRA DOĞAN AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 88.8 90.8 82.5 262.1 7
17 12069 ALMİNA KÜÇÜK AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 84.2 84.5 81.9 250.6 4
18 11876 HİRA SU TÜLÜ AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 81.9 87.4 77.3 246.6 9
Minik Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 11979 YUSUF ENES BOSTAN RİZE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-53) Rize 98 97 96 291 13 6
2 11955 EGE KAĞAN CEYLAN GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ (GSE-38) Kayseri 95 98 97 290 10 12
3 10449 MEHMET EFE ALEMDAROĞLU NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 95 95 97 287 10 5
4 11839 ADEM EFE KARAKAVAK GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ (GSE-38) Kayseri 97 95 94 286 7 7
5 11953 ALPEREN BALCIOĞLU GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ (GSE-38) Kayseri 93 98 92 283 10 4
6 11638 ÖMER TUNA GÖKTEKİN İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 96 95 90 281 10 14
7 11868 FURKAN DELİGÖZ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 92 93 92 277 4 16
8 12035 CENK EGE PALA ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 91 89 91 271 4 13
9 11379 DURDU AHMET KONUŞ KAHRAMANMARAŞ FERDİ (FRD-46) Kahramanmaraş 89 89 91 269 5 3
10 11431 MELİH ARAS ÇERİ HASTANE BAYIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (HAS-17) Çanakkale 85 89 93 267 6 11
11 11408 AHMET NAZİF DURAL ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 87 87 92 266 5 10
12 12037 DEMİRKAN TUTDU GAZİANTEP DOLPHIN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GDK-27) Gaziantep 85 86 85 256 3 4
13 11480 ZEKİ ŞAHİN GAZİANTEP DOLPHIN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GDK-27) Gaziantep 83 88 84 255 3 12
14 11502 NURULLAH ŞAŞMAZ ADIYAMAN FERDİ (FRD-02) Adıyaman 80 87 88 255 0 8
15 11917 SERKAN MİNAZ HASTANE BAYIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (HAS-17) Çanakkale 80 83 87 250 1 11
16 11845 CAN DORUK HASTANE BAYIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (HAS-17) Çanakkale 85 80 85 250 1 2
17 11096 EREN TÜRKELİ AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 78 87 83 248 2 13
18 11997 ŞAHİN YILMAZ AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 77 79 84 240 3 5
19 11818 ALİ YAĞIZ YILDIRIM AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 82 74 83 239 1 10
20 11896 MESUT BARAN AKÇAY SAMSUN İLKADIM SARP SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ISK-55) Samsun 84 77 77 238 1 8
21 12038 DOĞUKAN FAKILI GAZİANTEP DOLPHIN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GDK-27) Gaziantep 68 86 78 232 3 6
22 11912 RÜZGAR AKTAŞ SAMSUN İLKADIM SARP SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ISK-55) Samsun 72 64 72 208 0 3
23 12039 KEREM TALHA SERİN AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 72 62 64 198 1 15
24 11928 YAĞIZ TORGAY SAMSUN İLKADIM SARP SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ISK-55) Samsun 60 63 67 190 2 9
DNF 12055 EMİR TAHA ERSOY ADIYAMAN FERDİ (FRD-02) Adıyaman 20 20 0 9 DNF
DNS 11234 BARTU TOMRUKÇU SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-55) Samsun 5 2 DNS
DNS 11947 YAĞIZHAN BEYAZIT ÇARIKOĞLU GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 5 14 DNS
DNS 12036 ÇINAR DENİZ SİVİK OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 0 7 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 11996 ABDULLAH EREN YILDIZ AKSARAY KÜLTÜR ÇEVRE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AKÇ-68) Aksaray 104.5 105 103.9 313.4 2
2 11814 ABDUSSAMED ABIŞ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 102.6 101.1 104.2 307.9 3
3 11394 BAVER ARAS AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 100.2 102 101.7 303.9 17
4 11096 EREN TÜRKELİ AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 96.7 102.3 101.1 300.1 3
5 11576 HAKTAN GÜRHAN ÖZDİLLİ KARASU AVCILIK, ATICILIK VE BALIKÇILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KRS-54) Sakarya 99.7 102.3 98.1 300.1 14
6 11818 ALİ YAĞIZ YILDIRIM AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 98.9 99.1 101.8 299.8 7
7 11998 ENES ELİYATKIN AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 102.1 98.8 94.7 295.6 5
8 11997 ŞAHİN YILMAZ AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 95.2 99.6 96.8 291.6 15
9 11502 NURULLAH ŞAŞMAZ ADIYAMAN FERDİ (FRD-02) Adıyaman 96.2 96.7 96.7 289.6 16
10 11809 BİLAL AKAN ALTUN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-47) Mardin 97.8 91.4 95.3 284.5 10
11 11810 ÖMER SELİM DAŞ ALTUN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-47) Mardin 93.1 91.6 94.8 279.5 4
12 12078 DENİZ ÇETE ALTUN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-47) Mardin 98.1 91.4 87.3 276.8 13
13 12055 EMİR TAHA ERSOY ADIYAMAN FERDİ (FRD-02) Adıyaman 95 89.5 89.8 274.3 2
14 12079 GÖKALP TEMEL KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 90.8 89.5 91.3 271.6 4
15 12080 KARAHAN SARI KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 83.2 93.1 92.9 269.2 1
16 12075 ALİ EREN DURMUŞ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 93 88.4 86.6 268 9
17 12076 ANIL ÇELİK ALTUN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-47) Mardin 83.4 89.3 93.6 266.3 6
18 12081 ÖMER SICAK KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 85.4 92.1 80.5 258 5
19 12000 FURKAN AHMET YAVUZ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 77.4 80.8 77.8 236 8
20 12001 YUNUS ARCAN AYAS GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 84.8 62.6 73 220.4 11
DNS 12077 ÇAĞRI KARA AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 12 DNS
Yıldız Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 11932 ZERDA KAYNAK KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 95 89 87 83 354 3 27
2 12040 AYBİKE AKSAKAL ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 90 88 91 85 354 1 9
3 11541 BEGÜM ŞENOĞLU ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 90 87 86 90 353 4 33
4 11260 RÜMEYSA ÇİNAR BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 84 90 89 86 349 2 26
5 12026 ŞEYMA ERDİNÇ OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 89 90 80 83 342 3 13
6 11817 ALEYNA SU KARAPINAR MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 86 86 82 85 339 1 29
7 10773 DAMLA ÇETİN ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 84 80 86 86 336 5 12
8 10589 HAYRUNNİSA KILINÇ AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 84 82 84 85 335 2 15
9 11477 BETÜL YAZICI GAZİ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GUS-06) Ankara 86 84 84 81 335 2 24
10 10379 ŞERİFE NEHİR CEYLAN GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ (GSE-38) Kayseri 86 81 83 84 334 2 31
11 11926 ÜLGER AYLİN KAFADAR GAZİANTEP - GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-27) Gaziantep 87 78 83 83 331 1 18
12 11837 BEYZA ÇELİK SAMSUN HEDEF SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HDF-55) Samsun 85 81 80 76 322 5 15
13 11448 ALYA SUNGUR NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 81 78 77 83 319 2 13
14 11826 AMİNE YÜKSEL KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 78 83 77 80 318 2 8
15 11882 İKLİM AY AKKOYUN KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 82 83 82 70 317 0 11
16 12043 ELİFNAZ KAYIRAN KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 72 83 78 83 316 0 25
17 11426 İLKNUR KAŞ OSMANİYE AVSPOR AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-80) Osmaniye 81 79 78 77 315 1 14
18 11280 DENİZ YILMAZ AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 83 72 75 84 314 1 32
19 11236 DERYA NAZ ÖZLÜ NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 79 74 82 78 313 0 17
20 11282 ZEYNEP ÇAYIR AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 77 71 82 76 306 3 30
21 11801 ELİF UYAN ADIYAMAN FERDİ (FRD-02) Adıyaman 80 66 78 78 302 3 28
22 12045 ŞEVVAL SU DAŞÖZ OSMANİYE AVSPOR AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-80) Osmaniye 70 72 66 79 287 3 14
23 11862 ESRAA TAMEH MERSİN FERDİ (FRD-33) Mersin 62 69 59 75 265 0 34
24 11053 MELİKENUR ŞAHİN BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 72 65 59 61 257 2 19
DNS 12041 DAMLA ÇOBAN DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-20) Denizli 10 DNS
DNS 12044 SERRA TAŞER DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-20) Denizli 16 DNS
DNS 11925 TUANA KOCABAŞ KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 20 DNS
DNS 12042 DOĞA KOÇYİĞİT ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 21 DNS
DNS 11640 HAMİDE NUR ÜNSAL İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 22 DNS
DNS 12046 YAĞMUR ÇOBAN DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-20) Denizli 23 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 11865 EZGİ AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 102.8 101.7 101.2 100.3 406 21
2 11281 ELİFE EDA ÇINAR AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 100.8 99.8 101.1 100.6 402.3 26
3 10732 ALEYNA KILINÇER DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 98.5 100.9 102 100.1 401.5 19
4 10462 HATİCE TUANA DENİZ ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 96.1 101 97.2 99.3 393.6 19
5 12086 SULTAN AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 98 96.9 94.2 101.2 390.3 18
6 12005 İREM DENKTAŞ MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 98.4 96.3 94.9 98.4 388 30
7 10317 FATMA ACAR ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 99.4 98.4 91.1 98.1 387 14
8 11246 NAS EBRAR MÜHÜRDAROĞLU ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 98.6 94.1 96 96.6 385.3 28
9 12084 HATİCE YEL KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 99.3 97.6 91.6 96.6 385.1 24
10 10433 YAREN KURŞUN KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 94.2 95.1 94.7 98.4 382.4 17
11 11269 AYŞENUR YILMAZ ESKİŞEHİR TEPEBAŞI AVCILIK ATICILIK BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAB-26) Eskişehir 96.9 92.8 98.1 94.5 382.3 18
12 12082 ELİF GÜLCAN DOLUDİZGİN GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 96.7 96 93.2 91.5 377.4 22
13 12085 MELİS ABRALCI MALATYA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-44) Malatya 92.4 91.7 88.8 95.5 368.4 25
14 11677 EKİN ERİŞ MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 88 92.6 92.1 90.9 363.6 20
15 12083 FATMANAZ ARSLANHAN KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 92.5 86.9 91.8 89.2 360.4 16
16 11934 ZEYNEP ULUTAŞ ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 90.4 91.4 94.2 84.4 360.4 15
17 11571 EYLÜL ÇATIR GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54) Sakarya 92.4 89.1 90 86.7 358.2 13
18 11806 BERFİN TURAN SAMSUN AVCILAR VE ATICILAR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-55) Samsun 91 82.6 92.4 88.3 354.3 11
19 11801 ELİF UYAN ADIYAMAN FERDİ (FRD-02) Adıyaman 84.4 95.7 89.8 82.7 352.6 29
20 11664 ECESU YAYLACI KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 90.3 87.8 85.6 86.5 350.2 17
21 11668 SELİN AYTUĞ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 92.7 79.1 85.2 83.2 340.2 27
22 11846 CEREN AK AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 72.4 76 80.4 83.5 312.3 12
23 11870 GÜLCE MACİT AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 72.5 76.8 75 78.5 302.8 16
24 12004 SAADET DURU NİSA UYAR AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 71.7 81.6 65.7 78.6 297.6 23
Yıldız Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10434 ABDULKADİR KILIÇ KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 90 89 93 86 358 3 2
2 11944 YUSUF CANBAY MALATYA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-44) Malatya 85 91 90 90 356 5 30
3 10804 BATUHAN OSMAN ÖZ SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 93 88 87 88 356 4 35
4 11331 BERKE GÜLSEVEN GAZİ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GUS-06) Ankara 91 88 85 91 355 3 36
5 10427 KEMAL METKAN AKALIN KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 88 82 94 91 355 2 18
6 10376 İHSAN KARAMAN GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ (GSE-38) Kayseri 87 88 87 91 353 4 36
7 11325 BİLAL SAZAK GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 88 87 88 88 351 4 19
8 10429 AHMET ARDA CURA KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 89 84 89 88 350 2 21
9 10755 AYBERK KOÇ SAMSUN HEDEF SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HDF-55) Samsun 83 87 91 89 350 1 23
10 11232 ALİCİHAN MİKAİL TEMİZ SAMSUN HEDEF SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HDF-55) Samsun 86 91 90 82 349 6 25
11 10502 TAHA ÜSÇETİN ESKİŞEHİR GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-26) Eskişehir 84 84 91 90 349 4 7
12 11326 KEREM SAĞDIÇ GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 84 87 86 92 349 3 3
13 10520 ADEM EREN KATİPOĞLU SAMSUN AVCILAR VE ATICILAR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-55) Samsun 86 87 89 86 348 2 31
14 11314 IŞIK TOPRAK EDEBALİ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 87 88 84 87 346 2 30
15 11487 ARDA KABA ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-07) Ankara 87 88 84 86 345 3 38
16 11954 AZİZ METEHAN BUGUR GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ (GSE-38) Kayseri 93 80 89 81 343 6 20
17 12052 MİRAÇ İSLAMOĞLU RİZE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-53) Rize 85 89 84 85 343 4 6
18 11888 MAHMUT SABAN GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ (GSE-38) Kayseri 85 86 87 85 343 1 32
19 11416 BATU TAYMAZ DAB ATICILIK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DAB-06) Ankara 83 86 88 85 342 3 40
20 11420 GÖKTUĞ KAROL DAB ATICILIK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DAB-06) Ankara 82 87 89 84 342 2 22
21 11414 AHMET YASİN BÜLBÜL DAB ATICILIK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DAB-06) Ankara 85 84 88 84 341 5 22
22 10438 EMİRHAN TUĞSAT KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 87 85 82 87 341 4 4
23 11328 MUSTAFA SERTTAŞ GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 81 86 92 82 341 3 32
24 11293 ÖMER TUĞRUL KAPLAN KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 81 85 85 89 340 1 23
25 12054 TAHA ARDA ÜLGER RİZE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-53) Rize 85 89 82 83 339 2 28
26 12050 KADİR ALVER BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 83 79 86 88 336 5 3
27 11983 METE ACUN ESKİŞEHİR GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-26) Eskişehir 80 85 86 84 335 5 24
28 11824 ALP ALPAR MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 77 87 84 86 334 0 33
29 11390 ATABERK KAYMAKOĞLU ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 80 84 82 86 332 2 24
30 11848 ÇAĞAN EGE ÇAĞATAY OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 88 77 79 86 330 3 26
31 11807 SERHAT AHMET ÖZTÜRK BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 82 83 83 82 330 3 27
32 11981 ALİ OSMAN GÜL ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 78 87 83 81 329 1 26
33 11642 ZAFER TİRYAKİ TRABZON GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-61) Trabzon 80 83 77 84 324 2 27
34 11546 EMİRHAN GÜLERMAN İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 80 87 75 80 322 3 38
35 11915 SEFA BAYRAKTAR KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 86 76 81 78 321 2 34
36 11221 HALİT KÜRŞAT ÇELİK SAMSUN İLKADIM SARP SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ISK-55) Samsun 80 76 83 82 321 1 29
37 10108 RAHMETULLAH KEMAL ERSOY ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 79 82 81 79 321 1 5
38 12048 EFE BÜYÜKARDIÇ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 85 77 84 74 320 1 29
39 11384 MERT ATALAY OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 76 74 84 79 313 1 39
40 10619 AYKAN ÖZMEN YALÇIN GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 85 83 80 65 313 0 5
41 11842 BURAK YANIKLAR BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 77 77 80 78 312 2 7
42 10632 AHMET MUHAMMED TEKDAL ADIYAMAN FERDİ (FRD-02) Adıyaman 81 81 74 76 312 0 34
43 12049 ENSAR TAŞHAN KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 81 82 77 70 310 4 37
44 11831 AYTEK GÖKAY DİNÇ SAMSUN İLKADIM SARP SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ISK-55) Samsun 71 74 77 82 304 1 31
45 11982 YAĞIZ TURGUT HASTANE BAYIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (HAS-17) Çanakkale 81 64 76 75 296 1 28
46 11946 CEM OKUYUCU GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 70 63 77 79 289 0 37
47 11859 EMİRHAN GÜNGÖR SAMSUN PARS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PRS-55) Samsun 71 66 69 75 281 0 33
48 11324 RECEP EFE SELAMSIZ GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 70 72 70 68 280 0 6
49 12047 AHMET VURAL ESKİŞEHİR GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-26) Eskişehir 72 71 69 63 275 0 8
50 11840 BUĞRA SÖNMEZ SAMSUN HEDEF SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HDF-55) Samsun 63 79 66 62 270 0 35
51 11815 AHMET GİRAY DİNÇ SAMSUN İLKADIM SARP SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ISK-55) Samsun 70 71 63 61 265 3 21
52 12053 ONUR AZDER RİZE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-53) Rize 57 54 63 51 225 0 2
DNS 11410 İBRAHİM BURAK AKSU KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 4 DNS
DNS 11949 MUSAB EVRENSEL KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 8 DNS
DNS 12051 MEHMETHAN DOĞAN KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 25 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10632 AHMET MUHAMMED TEKDAL ADIYAMAN FERDİ (FRD-02) Adıyaman 101.5 103.6 100.2 101.6 406.9 24
2 10165 ŞEHMUS AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 98.3 96.4 99.8 100.9 395.4 22
3 10080 HALİLİBRAHİM ABİŞ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 97.8 99.5 97.8 99.8 394.9 26
4 11256 KERİM CAN KARANLIK ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 93.4 100.3 99.7 98.5 391.9 19
5 10723 BAVER AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 98.4 94.2 96 98.4 387 9
6 10884 YUNUS EFE KAÇAR BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 96.6 97.1 98 94.8 386.5 30
7 10108 RAHMETULLAH KEMAL ERSOY ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 91.6 95.2 99.7 93.3 379.8 11
8 11405 ŞEVKİ EFE MÜHÜRDAROĞLU ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 92.9 94.5 95.5 95.7 378.6 25
9 11880 İBRAHİM HAKTAN TOPUZ KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 91.9 95.4 91.7 95.7 374.7 29
10 12007 AHMET KENAN ERGİN AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 93.8 93.1 90.6 95.4 372.9 14
11 10624 AHMET KEREM ÖZTÜRK SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-54) Sakarya 96.7 92 90.9 92.9 372.5 28
12 10343 ARDA ÖZGEN KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 99.3 88.6 89.3 94.6 371.8 7
13 12006 BURAK ARDA KAHRAMAN AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 96.8 91.1 92.3 89.1 369.3 6
14 11231 YÜCEL ABDULKADİR YILDIZ ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 91.2 88.4 92.9 94.6 367.1 32
15 11863 EŞREF CAN KAYALI DENİZLİ ATICILIK İHTİSAS SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (AIS-20) Denizli 90.3 91.9 90.4 90 362.6 10
16 11499 REŞAT ÇOBANIM DENİZLİ ATICILIK İHTİSAS SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (AIS-20) Denizli 95.9 83.1 95.2 87.3 361.5 23
17 11927 YAĞIZ SULTAN UMUTLU AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 85.2 89.5 88.2 96.5 359.4 33
18 12087 FEHMİ ARDA ÜZER AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 90.8 87.9 86.7 94 359.4 8
19 11243 MUSTAFA OĞUZ DİŞLİ AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 82.5 90.3 93.7 88.2 354.7 21
20 11581 CENGİZ EFE BAĞDAN KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 88.9 84 92.5 85.7 351.1 27
21 12088 IŞIK AĞTAŞ DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-20) Denizli 95.7 83.6 81.3 89.6 350.2 34
22 12089 MEHMET EMİN ÖZDEMİR AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 81.9 90.1 85 81.2 338.2 13
23 11252 UYGAR YENİCİ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 78.8 86.2 79.1 88 332.1 12
24 11688 İBRAHİM ALİ SEÇKİN AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 72.7 61.5 71.1 74.3 279.6 20
25 12090 YUSUF GENÇYİĞİT AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 59.9 41.4 51.4 64.1 216.8 31