Ateşli Silahlar Grup Yarışması (Mersin) Sonuçları « Yarışma Detaylarına Dön
Büyük Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10099 BURCU AYHAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 93 98 95 90 92 95 563 16 1
2 10212 YILDIZ KEŞOĞLU TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 95 90 94 93 94 94 560 17 2
3 10067 NESLİHAN TEMEL İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 93 93 96 85 94 93 554 11 3
4 10214 YILDIZ CAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 90 89 95 93 90 92 549 5 4
5 10178 ELİF BEYZA AŞIK ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 92 93 96 87 88 90 546 15 5
6 10005 NİLAY AK ANTALYA POLİS SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (APG-07) Antalya 90 92 91 95 82 91 541 11 6
7 10086 İREM BUDAK TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 94 90 89 86 87 87 533 6 7
8 10421 MAKBULE AKKAYA TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 76 87 88 90 94 91 526 7 8
9 10199 SEVAL ÖZTÜRK ESKİŞEHİR FERDİ (FRD-26) Eskişehir 73 88 84 76 76 89 486 3 9
10 10079 MERVE NUR ÇAKMAK DAB ATICILIK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DAB-06) Ankara 82 81 83 80 72 74 472 3 10
11 10200 SEVDA ÖZTÜRK ESKİŞEHİR FERDİ (FRD-26) Eskişehir 26 83 89 90 88 90 466 2 11
12 10154 DERYA KILINÇ KOCA ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Karaman 58 59 74 65 84 75 415 5 12
13 10201 HATİCE KÜBRA HANÇER ESKİŞEHİR FERDİ (FRD-26) Eskişehir 0 0 0 0 0 0 0 0 13 DNS
14 10095 İLKNUR KARA MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 0 0 0 0 0 0 0 0 14 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10260 GAMZE BAYIR TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 96 94 92 90 98 95 93 95 90 82 89 82 1096 24 38
2 10127 AYŞEGÜL ÇOBAN ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 92 88 91 86 92 98 95 92 89 88 89 88 1088 23 35
3 10155 EDANUR TARHAN KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 80 91 87 89 98 94 92 97 91 84 89 91 1083 27 32
4 10158 BERÇEM YALÇIN KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 87 82 88 85 93 88 95 94 87 84 92 94 1069 22 37
5 10241 NERGİS ÖZELBİR MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 91 84 87 88 93 95 95 95 77 76 93 88 1062 17 36
6 10258 GÖRKEM ZENGİT MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 89 86 89 85 97 94 90 95 79 74 84 81 1043 13 33
7 10157 ROJDA KOR KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 77 82 75 75 87 89 89 87 73 75 71 78 958 6 34

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10260 GAMZE BAYIR TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 101 103.6 101.1 99.5 101.2 103.9 610.3 26 37
2 10257 MERVECAN SEVİLDİK MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 99.9 100.2 104 100.5 100.2 99.1 603.9 24 33
3 10127 AYŞEGÜL ÇOBAN ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 101 99 100.7 99.3 100.9 99.2 600.1 18 42
4 10155 EDANUR TARHAN KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 94 96 100.2 97.9 99.2 103.3 590.6 14 32
5 10258 GÖRKEM ZENGİT MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 100.7 94.3 97.6 100.1 96.6 95.9 585.2 12 35
6 10241 NERGİS ÖZELBİR MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 96.9 96 97.2 97.1 98.8 99 585 10 39
7 10158 BERÇEM YALÇIN KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 94.6 93.2 95.5 100.9 99.9 100.7 584.8 15 38
8 10157 ROJDA KOR KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 91.1 92.1 97.6 97 97.8 99.6 575.2 11 34
9 10279 FATMA ASLI ORTAK ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BGS-26) Eskişehir 96 89.5 87.6 90 94 95 552.1 6 36
10 10280 AYLİN TÜRKEĞİLMEZ ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BGS-26) Eskişehir 76.1 88.1 83.9 59 71.8 89.7 468.6 3 43
Büyük Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10151 MURAT KILIÇ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 98 95 95 99 99 94 580 22 38
2 10058 ESER KOÇ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 97 94 86 96 95 90 558 14 8
3 10034 YUSUF AVCI TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 97 94 81 96 98 87 553 19 38
4 10035 ÖMER ÇAM KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 93 89 89 93 92 83 539 5 23
5 10179 KEMAL ERKAHYA GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Ankara 72 86 81 90 87 85 501 4 28
6 10060 CİHAT VAYSAL GAZİANTEP POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GPG-27) Gaziantep 83 83 70 88 88 78 490 7 18
7 10237 RECEP ADIGÜZEL MANİSA - İL EMNİYET POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ (EPG-45) Manisa 88 89 69 84 81 69 480 11 33
8 10156 GÖKHAN BANAR GAZİANTEP POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GPG-27) Gaziantep 87 78 76 79 92 63 475 12 13
9 10059 HANİFİ FAZLI SOYSAL GAZİANTEP POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GPG-27) Gaziantep 76 82 41 78 87 54 418 2 18
10 10043 DOĞAN ÖZTÜRK KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 79 75 59 83 62 51 409 2 23
11 10048 İSMAİL ULUYOL KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 77 79 46 64 69 62 397 3 13
12 10272 REFİK ŞARMET AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 73 64 56 78 69 56 396 1 8
13 10054 CİHAN TUNÇ MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 51 74 67 41 70 64 367 0 28
14 10232 ŞAYİP KAYA MANİSA - İL EMNİYET POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ (EPG-45) Manisa 82 51 43 63 69 46 354 1 33
DNS 10122 KEMAL AKSU ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 8 DNS
DNS 10082 ALPARSLAN EROL ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 13 DNS
DNS 10098 HÜSEYİN LABUT MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 18 DNS
DNS 10172 MURAT YILMAZ KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Samsun 23 DNS
DNS 10066 YUSUF DİKEÇ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 28 DNS
DNS 10085 FATİH KAVRUK TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 33 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10151 MURAT KILIÇ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 90 91 90 91 89 87 538 7 1
2 10034 YUSUF AVCI TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 88 91 92 91 84 91 537 7 2
3 10058 ESER KOÇ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 88 87 89 89 88 95 536 8 3
4 10179 KEMAL ERKAHYA GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Ankara 81 85 88 89 93 86 522 3 4
5 10060 CİHAT VAYSAL GAZİANTEP POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GPG-27) Gaziantep 83 83 91 89 85 88 519 2 5
6 10172 MURAT YILMAZ KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Samsun 82 92 85 75 94 90 518 6 6
7 10089 İSA GÜVER ANTALYA ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-07) Antalya 88 86 83 82 87 87 513 4 7
8 10261 ALİ YAŞAR ÜNLÜTÜRK İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İstanbul 94 86 84 84 82 82 512 5 8
9 10059 HANİFİ FAZLI SOYSAL GAZİANTEP POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GPG-27) Gaziantep 89 85 84 84 81 85 508 6 9
10 10035 ÖMER ÇAM KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 87 79 82 83 81 92 504 3 10
11 10122 KEMAL AKSU ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 78 90 81 82 75 80 486 1 11
12 10264 GÜRTAN TOLON YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 81 82 80 82 82 77 484 3 12
13 10043 DOĞAN ÖZTÜRK KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 79 85 81 80 79 79 483 2 13
14 10088 ZAFER YİĞİT İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 77 71 83 79 82 78 470 0 14
15 10156 GÖKHAN BANAR GAZİANTEP POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GPG-27) Gaziantep 82 76 67 81 72 84 462 4 15
16 10238 YUNUS EMRE SİVİLOĞLU DİYARBAKIR FERDİ (FRD-21) Diyarbakır 70 73 83 77 77 76 456 2 16
17 10263 TAYLAN EMRE ÇOBAN YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 66 73 65 83 72 64 423 1 17
18 10168 HALİT YUSUFOĞLU ANKARA POLİS AKADEMİSİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (APA-06) Ankara 58 69 57 75 77 71 407 1 18
19 10048 İSMAİL ULUYOL KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 54 37 58 40 65 58 312 0 19
20 10125 MEHMET BAL GAZİANTEP POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GPG-27) Gaziantep 63 63 69 19 0 0 214 0 20 DNF

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10126 HASAN ÇOBAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 95 94 98 90 98 97 99 100 89 92 86 94 1132 37 4
2 10150 YILMAZ AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 92 93 89 94 94 95 97 99 92 89 96 86 1116 27 6
3 10115 BURAK DAĞLI GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAD-06) Ankara 93 88 89 91 96 93 96 96 94 91 95 88 1110 27 12
4 10153 CİHAN BİNBİR KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 89 86 89 93 97 95 92 97 80 88 86 91 1083 16 5
5 10062 VOLKAN DEMİR TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 91 92 91 87 97 95 96 96 83 82 81 90 1081 27 14
6 10152 ŞEHMUS GÜZEL KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 97 89 87 94 96 95 95 92 79 86 79 89 1078 22 7
7 10216 RAMAN YOKUŞ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 90 91 90 88 97 94 96 95 82 78 83 80 1064 25 8
8 10217 AZİZ KARA MARDİN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-47) Mardin 82 79 84 88 96 95 99 95 83 88 87 85 1061 17 13

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10126 HASAN ÇOBAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 100.4 101.8 102.5 103.3 103.1 102 613.1 25 6
2 10062 VOLKAN DEMİR TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 101.1 100.9 100.9 100.4 100.3 101.4 605 22 4
3 10217 AZİZ KARA MARDİN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-47) Mardin 97.4 100 99.7 102.7 101.9 101.9 603.6 21 15
4 10216 RAMAN YOKUŞ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 102 100 96.5 102.9 100.1 101.1 602.6 24 8
5 10150 YILMAZ AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 101.5 99.8 101 100 101.3 97.9 601.5 22 14
6 10153 CİHAN BİNBİR KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 96.8 99.1 99.1 101.7 101 98.8 596.5 17 7
7 10149 ALİ YAŞAR AKGÜN KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 100.5 95.5 99.1 97.1 100.7 101.5 594.4 17 13
8 10152 ŞEHMUS GÜZEL KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 96.8 99.1 96.2 100.6 101.8 97.7 592.2 17 9
9 10244 OĞUZ ÖZSOY MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 96.2 97.8 97.3 99.3 97.3 100.9 588.8 14 3
10 10243 HASAN SAYGI MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 100.3 99.1 90.1 100.7 95.3 98.1 583.6 14 5
11 10245 DOĞUKAN YAVAŞ MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 99.1 99.6 94.8 94.6 91.3 93.2 572.6 9 12
Genç Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10123 ELİF KIRKLAR ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 95 93 95 96 93 93 565 17 9
2 10171 ŞEVVAL İLAYDA TARHAN GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06) Ankara 98 97 92 84 94 90 555 29 12
3 10128 ESRA BEKTAŞ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 90 89 91 83 85 89 527 10 7
4 10196 HAZEL CEMRE DEMİRCİ ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 89 89 86 91 86 86 527 2 6
5 10273 MARZİYE CİĞER AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 84 82 85 89 86 92 518 7 10
6 10166 HURİYE ÇİVİ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 86 85 83 83 78 96 511 11 20
7 10187 AYŞEGÜL BAĞRIAÇIK KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 82 90 84 86 77 91 510 10 21
8 10096 NİDA AYDOĞAN MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 75 78 77 66 80 88 464 2 14
9 10169 ESMA EVRENSEL KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 75 76 83 54 86 87 461 1 11
10 10173 BEHİYE DAMATOĞLU İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 54 59 59 76 60 73 381 2 17
11 10057 ÜLKÜ SOYSAL GAZİANTEP ANADOLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAS-27) Gaziantep 55 52 71 50 65 65 358 0 19
12 10198 CEREN MELEK İYİLİK ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 62 0 73 57 61 253 2 16 DNF
13 10235 ALEYNA VARDAROĞLU MANİSA - İL EMNİYET POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ (EPG-45) Manisa 19 43 30 34 23 58 207 2 22
DNS 10170 YASEMİN BEYZA YILMAZ GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06) Ankara 15 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10259 GÜLŞEN DELEN MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 84 94 85 91 96 93 96 95 87 94 96 90 1101 31 49
2 10205 PINAR SELEN TURAN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 95 92 92 91 95 88 91 94 86 94 94 89 1101 22 39
3 10162 ESİN AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 81 86 88 89 98 94 98 94 92 90 87 97 1094 32 34
4 10207 ZEYNEP GÖKÇE DEMİRCİ ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 91 84 87 84 95 93 92 94 89 90 90 85 1074 22 45
5 10146 ROMEYSA KARA MARDİN ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAV-47) Mardin 88 90 86 90 98 95 97 95 86 81 82 82 1070 22 46
6 10202 DİLARA TOPRAK ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 81 84 88 93 95 94 91 92 88 87 89 87 1069 11 33
7 10190 BENGİSU HASKALFALI ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 88 89 90 88 98 88 98 94 72 82 84 89 1060 18 47
8 10163 PELŞİN AVCİ DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 78 86 83 89 90 96 91 94 80 82 79 80 1028 11 37
9 10160 ELİF YAŞAR KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 82 68 77 82 88 93 95 96 89 80 85 84 1019 16 52
10 10204 ELİF AYDIN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 80 80 75 89 95 91 93 92 83 85 78 73 1014 10 36
11 10266 MELİKE CIRIK AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 68 85 76 81 91 96 95 92 69 83 77 79 992 13 48
12 10164 NAZLICAN SAİN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 78 81 72 70 88 87 91 85 80 78 73 85 968 9 42
13 10147 İREM EĞİLMEZ MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 79 80 76 78 91 93 87 92 75 64 80 70 965 14 43
14 10224 ARİFE SELMA YORULMAZ MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 72 71 61 76 93 91 95 91 75 83 77 80 965 12 55
15 10116 ŞEVVAL BUSE YILDIZ ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 80 77 80 75 93 92 87 93 63 71 66 80 957 8 53
16 10117 ZELAL AKYOL ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 74 76 78 84 87 88 93 92 67 63 74 48 924 6 44
17 10161 AYŞE ALPASLAN KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 67 63 66 75 78 88 87 85 67 73 66 72 887 2 54
DNS 10063 BÜŞRA TOKYAY MARDİN ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAV-47) Mardin 32 DNS
DNS 10236 ZEHRA NUR İLETMİŞ MARDİN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-47) Mardin 35 DNS
DNS 10053 YEŞİM ABUKAN MARDİN ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAV-47) Mardin 38 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10162 ESİN AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 99.2 103.4 100.6 101.8 102.2 103 610.2 28 37
2 10146 ROMEYSA KARA MARDİN ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAV-47) Mardin 102.6 101.5 102.4 100.2 97.2 100.9 604.8 22 49
3 10259 GÜLŞEN DELEN MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 103.1 99.5 100.2 99.4 97.8 97.5 597.5 20 52
4 10163 PELŞİN AVCİ DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 99.4 99.1 96.9 98.3 100 101.1 594.8 11 42
5 10207 ZEYNEP GÖKÇE DEMİRCİ ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 99.3 97.3 100.9 98.6 96.7 100.3 593.1 17 48
6 10205 PINAR SELEN TURAN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 95.2 99.4 96.4 100.7 97.4 101.5 590.6 19 45
7 10202 DİLARA TOPRAK ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 101.1 98.9 93.9 99.2 99.8 95.9 588.8 18 35
8 10266 MELİKE CIRIK AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 96.6 98.5 96.4 94.3 95.4 100.3 581.5 15 46
9 10224 ARİFE SELMA YORULMAZ MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 92.6 98.7 94 99.1 97.8 94 576.2 5 38
10 10160 ELİF YAŞAR KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 94.5 98.5 97.6 96.3 96.1 92.6 575.6 13 33
11 10161 AYŞE ALPASLAN KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 90.9 97.5 90.5 92 100.5 96.1 567.5 10 54
12 10204 ELİF AYDIN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 87.1 92.6 98.3 92.6 94.3 98.9 563.8 9 39
13 10190 BENGİSU HASKALFALI ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 95.7 89.7 90.8 93 95 94.1 558.3 6 53
14 10147 İREM EĞİLMEZ MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 93.3 90.8 89.8 90.8 94.2 72.7 531.6 6 34
15 10164 NAZLICAN SAİN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 85.5 78.6 89.2 88.4 88.1 94.1 523.9 5 47
16 10226 SELİN ÖKSÜZ MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 72.9 75.2 84.9 85.5 68.3 64 450.8 4 44
DNS 10063 BÜŞRA TOKYAY MARDİN ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAV-47) Mardin 32 DNS
DNS 10236 ZEHRA NUR İLETMİŞ MARDİN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-47) Mardin 36 DNS
DNS 10053 YEŞİM ABUKAN MARDİN ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAV-47) Mardin 43 DNS
Genç Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10103 MUSTAFA MELİH PAKSOY KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Ankara 94 84 44 96 93 92 503 10 6
2 10189 HACI MUSTAFA SAATÇİ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 83 74 82 81 80 83 483 6 6
3 10167 RAMAZAN BURAK DİKEÇ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 86 88 75 77 81 59 466 0 6
4 10097 KAĞAN ALKIŞ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Mersin 75 89 39 76 77 75 431 4 5
5 10119 MÜCAHİT ÇAĞRI KAYABAŞI KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 87 80 42 75 90 47 421 5 5
6 10193 CANER UMUL ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 72 82 43 89 83 51 420 8 4
7 10213 ENDER HACIBEKİROĞLU İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 83 69 53 78 64 60 407 2 5
8 10188 KAMURAN KERİM TAŞDEMİR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 59 43 53 64 75 75 369 2 6
9 10274 HÜSEYİN EMRE BÜYÜKYONCA AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 55 51 47 36 54 64 307 2 2
10 10275 DOĞUKAN KILINÇ AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 47 48 36 57 62 45 295 2 2
11 10234 EROL GÜRBÜZ MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 58 50 27 57 40 41 273 0 7
12 10194 ERENAY KAHRAMAN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 66 71 60 23 5 225 2 4 DNF
DNS 10271 YUNUS EMRE KILINÇ AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Karaman 2 DNS
DNS 10191 FATİH AKGÜL ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 3 DNS
DNS 10148 FURKAN ALTUNBOĞA DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 3 DNS
DNS 10195 MEHMET ENES DEMİREL ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 3 DNS
DNS 10100 ÜMMET BUĞRA GÜLBEN GAZİANTEP GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (GHS-27) Gaziantep 4 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10103 MUSTAFA MELİH PAKSOY KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Ankara 84 86 85 82 87 86 510 4 39
2 10119 MÜCAHİT ÇAĞRI KAYABAŞI KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 76 82 70 83 84 80 475 1 43
3 10189 HACI MUSTAFA SAATÇİ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 72 75 72 87 67 0 441 4 53 DNF
4 10193 CANER UMUL ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 71 67 76 73 71 76 434 2 38
5 10194 ERENAY KAHRAMAN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 46 67 73 0 78 0 409 2 44 DNF
6 10188 KAMURAN KERİM TAŞDEMİR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 67 62 64 71 63 0 398 1 45 DNF
7 10091 ONUR CAN GÖKÇEDAĞ GAZİANTEP - GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-27) Gaziantep 9 0 0 0 0 0 60 49 DNF
8 10148 FURKAN ALTUNBOĞA DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 0 0 0 0 0 0 2 55 DNF
9 10097 KAĞAN ALKIŞ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Mersin 0 0 0 0 0 0 0 48 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10143 BARIŞ BERAT BEŞENK ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-07) Antalya 89 94 90 87 98 97 91 93 82 87 88 83 1079 22 13
2 10219 RECEP KARA MARDİN ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAV-47) Mardin 93 90 91 89 96 96 97 95 76 76 84 85 1068 26 4
3 10104 HALİL İBRAHİM YILMAZ ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 89 93 82 91 97 96 98 93 77 83 83 79 1061 16 2
4 10270 YİĞİT GEÇİM AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 85 85 86 85 91 93 95 87 82 92 90 87 1058 16 9
5 10269 AHMET CIRIK AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 88 83 78 77 94 98 93 95 86 86 85 82 1045 18 7
6 10246 METİN KENAN KAYA MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 82 84 84 84 94 97 93 92 80 82 83 79 1034 17 5
7 10267 HASAN ÖZDEN AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 90 85 77 79 91 89 89 96 78 86 86 84 1030 18 3
8 10105 OSMAN DEMİR ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 77 83 87 82 94 93 93 91 80 73 85 80 1018 15 6
9 10233 ABDURRAHMAN CAN MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (MBB-47) Mardin 80 91 84 82 93 94 93 94 77 81 83 64 1016 17 14
10 10265 ENES BUĞRA YAYLA AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 74 67 77 78 93 88 93 91 91 88 88 85 1013 9 18
11 10106 ALİ ÜZÜMCÜ ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 75 83 85 82 92 88 91 96 72 74 71 83 992 11 16
12 10248 İBRAHİM ERDEM SAZ MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 82 84 77 87 92 90 90 95 61 65 83 82 988 10 22
13 10159 MUHAMMED MUSHAP ÇELEM KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 85 80 80 88 90 92 96 96 75 73 64 69 988 10 17
14 10247 OSMAN TULUKÇUOĞLU MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 78 76 80 79 93 95 92 93 76 70 84 65 981 15 8
15 10209 FATİH MEHMET AKGÜL ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 70 70 67 64 91 92 87 89 77 82 88 82 959 8 19
16 10251 AHMET SÜMENGEN MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 65 77 74 70 90 85 89 89 65 58 56 60 878 3 12
DNS 10100 ÜMMET BUĞRA GÜLBEN GAZİANTEP GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ (GHS-27) Gaziantep 15 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10219 RECEP KARA MARDİN ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAV-47) Mardin 98.7 100.3 102.7 102.2 103.5 101.1 608.5 26 15
2 10143 BARIŞ BERAT BEŞENK ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-07) Antalya 99.9 98.9 99.9 99.1 100 100.4 598.2 17 9
3 10246 METİN KENAN KAYA MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 96.7 102.5 97.3 100.7 98.9 98.2 594.3 19 4
4 10267 HASAN ÖZDEN AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 100.2 96.2 99.4 99.1 97.4 98.8 591.1 12 5
5 10252 ÜMİTCAN ÖZLÜTURHANLAR MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 97.1 101.1 96.1 99.2 96.9 99 589.4 13 18
6 10233 ABDURRAHMAN CAN MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (MBB-47) Mardin 101.1 94.3 97.2 99.4 99.8 95.8 587.6 15 19
7 10104 HALİL İBRAHİM YILMAZ ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 97.5 96 95.1 100.1 99.3 98.7 586.7 10 28
8 10270 YİĞİT GEÇİM AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 97.5 97.9 95.1 101 97.8 94.7 584 11 27
9 10248 İBRAHİM ERDEM SAZ MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 97.6 98 90.8 97.5 99.9 99.4 583.2 12 14
10 10265 ENES BUĞRA YAYLA AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 96.7 96.3 94.6 97.9 100.2 97.4 583.1 13 2
11 10247 OSMAN TULUKÇUOĞLU MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 98 92.4 97.2 95.7 100.3 96.4 580 13 23
12 10209 FATİH MEHMET AKGÜL ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 97.5 92.8 94.2 98.8 96 95.3 574.6 9 16
13 10253 ENES DOLGUN MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 95.3 91.7 95.6 95.8 96.7 94.2 569.3 11 8
14 10118 YASİN MELİK TUFANER ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 96.8 89.4 95.8 91.6 97.6 96.9 568.1 9 17
15 10269 AHMET CIRIK AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 81 99.6 97.1 99 94.4 97.9 566.1 9 12
16 10105 OSMAN DEMİR ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 95.8 93 93.6 92.5 96.6 93.5 565 8 3
17 10249 YILMAZ ÖZGÜÇ MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 94.7 92.2 92.7 96.1 93.6 91.9 561.2 9 6
18 10159 MUHAMMED MUSHAP ÇELEM KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 93.2 90.7 91.5 82.9 98.5 91.9 548.7 7 24
19 10250 SAİD ENES YILMAZ MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 86.9 90.7 91.1 90.2 93.7 92.4 545 8 13
20 10251 AHMET SÜMENGEN MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 88 86.4 88.6 86.6 95.1 89.4 534.1 3 22
Yıldız Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10228 SELENAY GÜNGÖR MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 98.2 100 96.6 98.7 393.5 10 33
2 10112 ADA NAZ SERBES ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 98.8 96.1 98 98.8 391.7 10 35
3 10277 KAYRA KUMSAL KÜÇÜKADA MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 97.5 95.5 95.1 96.9 385 7 46
4 10222 SELDA MUNGAN MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (MBB-47) Mardin 93.5 98.3 95.8 94.7 382.3 6 36
5 10283 GÜLİSTAN BARAN MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 97.9 95.5 95.4 93.2 382 7 47
6 10221 CANSU ERGİNCİ MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (MBB-47) Mardin 96.1 91.9 90.6 94 372.6 4 34
7 10114 REYYAN SUDE TUFANER ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 93.1 88.2 92 96.6 369.9 6 45
8 10229 AFRA BETÜL ÇETİNKAYA MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 86.2 90.5 90.7 97.7 365.1 3 37
9 10276 RUMEYSA KARAPINAR MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 86 91.1 90.8 89.9 357.8 5 39
10 10230 SÜMEYYE AKBAŞ MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 82.4 91.6 91.1 92.7 357.8 4 43
11 10225 AYŞİN TAVŞAN MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (MBB-47) Mardin 89.7 89 85.3 88.9 352.9 1 44
12 10223 SİNEM ERGİNCİ MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (MBB-47) Mardin 81.2 78.5 91.7 92.3 343.7 4 42
13 10220 İREM NUR ERGİNCİ MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (MBB-47) Mardin 79.8 87 87.2 88.6 342.6 4 32
14 10113 REYHAN SU YILDIZ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 88.4 84.5 80.2 88.3 341.4 2 38
Yıldız Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10218 BEDİİ BARIŞ ERTEKİN MARDİN FERDİ (FRD-47) Mardin 96 98.8 98.9 100.8 394.5 6 4
2 10254 EREN KARAÇOR MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 98.2 96.8 100.1 97.7 392.8 5 9
3 10108 RAHMETULLAH KEMAL ERSOY ADIYAMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-02) Adıyaman 98.4 99.6 93.4 96.3 387.7 5 2
4 10256 ARDA EYMEN ULUS MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 94.1 94.4 99.4 93.2 381.1 7 15
5 10231 SEYFETTİN GÜÇHAN ARSLANHAN MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (MBB-47) Mardin 97.5 95.1 89.9 98.6 381.1 6 14
6 10165 ŞEHMUS AKGÜN KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KYP-21) Diyarbakır 91.3 92.9 85.9 96.8 366.9 7 7
7 10255 MUSTAFA AYSER MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 86.3 95.4 92.4 90.4 364.5 5 5
8 10107 ÖMER AVNİ CENGİZ ADIYAMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-02) Adıyaman 88.5 70.9 95.3 94.6 349.3 4 6
9 10087 MUHAMMED BEDRAN MUTLU ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-07) Antalya 85.9 83.9 85.6 76.3 331.7 3 13
10 10215 ENES AKSOY ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 72.2 76 64.1 68.9 281.2 16
11 10109 ÖZGÜR DENİZ ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 59.6 88.2 0 0 147.8 12 DNF
12 10227 MURTAZA KAYAKIRAN MARDİN ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAV-47) Mardin 0 0 0 0 0 8 DNS