Yükleniyor
Havalı Silahlar Erdoğan Karaöz Kupası Sonuçları « Yarışma Detaylarına Dön
Büyük Bayan

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10171 ŞEVVAL İLAYDA TARHAN

Ankara - OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06)

48.3 47.5 8.9 10.6 9.2 9.4 10.4 10.4 10 9 10 10.2 9.9 10.4 10.4 8.7 233.3
2 10779 SEHER TOKMAK

Bolu - BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14)

46.2 48.6 10.2 10.5 8.4 10.3 8.5 10.4 10.1 9.7 10.5 10 10.3 9.9 10.1 8.6 232.3
3 10778 ASLI ÖVER

İstanbul - BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14)

48.2 48.2 9.8 10.3 10.5 7.9 8.7 9.9 10.4 9.3 8.7 8 10.2 10.2 210.3
4 10196 HAZEL CEMRE DEMİRCİ

Eskişehir - ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26)

49 48.4 9.6 9.3 9.6 9.8 10.3 8.7 9.7 8.2 7.6 9.6 189.8
5 10737 HİLAL DEMİR

Diyarbakır - DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21)

48.7 46.7 10.4 7.9 10.1 9.3 9.6 10.2 9.9 9.3 172.1
6 11613 ESRA BOZABALI

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

46.3 46.4 9 10.5 10.7 9 10.3 9.5 151.7
7 10005 NİLAY AK

Antalya - ANTALYA POLİS SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (APG-07)

48 48.1 10.7 8.8 7.9 8.4 131.9
8 10306 EMİNE TAŞDELEN

Bursa - BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16)

48.8 44.2 6.3 7.8 107.1

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10171 ŞEVVAL İLAYDA TARHAN OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 94 94 94 93 96 97 568 14 5
2 11613 ESRA BOZABALI JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 94 94 94 95 92 95 564 10 13
3 10779 SEHER TOKMAK BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 95 96 92 94 91 95 563 15 3
4 10005 NİLAY AK ANTALYA POLİS SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (APG-07) Antalya 95 91 97 95 92 93 563 11 15
5 10196 HAZEL CEMRE DEMİRCİ ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 93 94 93 90 93 95 558 7 16
6 10737 HİLAL DEMİR DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 92 96 96 93 89 90 556 11 52
7 10306 EMİNE TAŞDELEN BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 89 92 91 92 96 95 555 14 3
8 10778 ASLI ÖVER BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) İstanbul 92 94 92 91 93 91 553 13 15
9 12228 ZOHRESADAT SAJADI HEZAVE ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 95 91 93 89 92 93 553 9 52
10 10144 CANAN TÜRKOĞLU YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 94 90 89 91 93 90 547 9 11
11 10127 AYŞEGÜL ÇOBAN ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 90 90 91 90 92 94 547 4 11
12 10099 BURCU AYHAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 91 89 93 88 90 93 544 8 13
13 11612 YASEMİN YÜNLÜ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 89 92 93 88 90 89 541 5 5
14 11957 HATİCE KOÇYİĞİT AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 89 93 92 91 89 82 536 7 54
15 10636 KÜBRA SÖZLÜ ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 87 86 91 90 96 85 535 6 10
16 10817 SÜMEYYE DEMİR ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 90 88 90 86 84 94 532 7 6
17 10334 İÇİM NURAY YANMAZ ANTALYA FERDİ (FRD-07) Antalya 90 89 88 88 84 91 530 6 16
18 12226 ZERRİN ANBARCILAR BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 84 92 87 86 81 86 516 5 8
19 12216 SONGÜL AKINCI ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 82 89 87 83 85 86 512 4 6
20 12024 GÖKÇE SELEN SAYLAV SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 84 83 81 80 87 84 499 4 18
21 12012 PELİN PALA ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 76 73 68 74 75 71 437 3 8

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10676 ŞEYMANUR KOCA

Diyarbakır - DİYARBAKIRSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DBS-21)

52.9 50.5 10.5 10.6 10.3 10.5 10.6 10.5 10.3 10.5 10.7 10.5 9.9 9.8 10 10.1 248.2
2 10684 AYSUN UĞURLU

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

48.8 52.4 9.9 10.5 9.3 10.4 9 10.5 10 10.4 10.2 10.4 10.2 10.7 10.6 10.6 243.9
3 10266 MELİKE CIRIK

Mersin - AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33)

49.7 50.4 10.6 10.6 9.9 10 10.2 10 10.7 9.5 9.8 10.1 9.6 10.2 221.3
4 12227 ZEYNEP YILDIZ

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

51.1 48.2 10.1 10 8.5 10.4 10.2 10.5 10.3 9.8 10.4 10 199.5
5 10934 HİLAL TINAZ MERMERLİ

Isparta - ISPARTA FERDİ (FRD-32)

48 50.4 8.4 10.5 9.5 10.7 10.3 10.4 10.2 9.3 177.7
6 10259 GÜLŞEN DELEN

Manisa - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45)

49 49.7 10.2 9.4 9.7 10 10.5 9.5 158
7 10621 AYŞE AKBAŞ

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

49.7 50.2 8 10 10.3 9.1 137.3
8 12172 SEMRA ARAS

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

46.6 48.8 10.5 9.5 115.4

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10676 ŞEYMANUR KOCA DİYARBAKIRSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DBS-21) Diyarbakır 102.8 104.2 103.6 103.8 104.1 103.3 621.8 11
2 10684 AYSUN UĞURLU JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 102.4 103.5 103.9 102 103 102.5 617.3 3
3 10259 GÜLŞEN DELEN MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 101.4 102.6 102.3 101.6 102.3 103.6 613.8 3
4 12227 ZEYNEP YILDIZ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 102.8 101.5 103.7 100.8 101.9 102.5 613.2 5
5 10266 MELİKE CIRIK AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 103.3 101.4 101.5 101.5 102.3 102 612 6
6 10934 HİLAL TINAZ MERMERLİ ISPARTA FERDİ (FRD-32) Isparta 100.5 98.8 103 103.8 101.7 101.8 609.6 10
7 10621 AYŞE AKBAŞ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 102.1 100.3 101.5 101.7 101.4 99 606 10
8 12172 SEMRA ARAS JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 98.8 103.3 98.4 101.6 100.7 100.7 603.5 8
9 11716 ÜMRAN ÖZKAN JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 100.6 100.1 100.8 102.4 99.4 100.1 603.4 1
10 10316 DİLARA ÇAĞLAR ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 97.9 98.6 100.8 102.6 100.8 101.4 602.1 6
11 11988 AYÇA ERDOĞAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 100 100.1 97.4 97.3 100.2 101.2 596.2 5
12 10617 ÖZGE DEMİREL JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 95.7 101.6 98.9 98.3 99.5 100.5 594.5 13
13 10182 MELİKE KÜBRA BOZDEMİR ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 95.9 101.2 96.8 97.6 101.2 97.9 590.6 8
14 10258 GÖRKEM ZENGİT MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 96.4 94.6 96.1 92.9 95.3 96 571.3 1
Büyük Erkek

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10841 İSMAİL KELEŞ

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

49.7 50.2 10.2 10.1 10.9 10.4 10.3 9 9.7 10.5 10 10.4 9 10 10.4 8.6 239.4
2 10443 BUĞRA TAVŞAN

Trabzon - NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61)

52.2 47.3 10 10 10.2 9.9 10.4 10 10.8 10.2 9.7 9.2 10.3 10.2 8.1 9.6 238.1
3 10066 YUSUF DİKEÇ

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

48.5 49.2 9.9 10.5 10 9.9 9.9 10.7 10.8 10.4 10.6 9.3 8.2 10.7 218.6
4 12215 SERDAR DEMİREL

Nevşehir - NEVŞEHİR FERDİ (FRD-50)

49.2 50.2 9.6 10.4 9.9 9.6 10.6 9.5 9.6 10.8 10.4 9.6 199.4
5 10942 AYDIN GÜÇLÜ

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

47.5 49.5 10.3 10.4 10.1 9.8 10.6 8.7 10.2 10.2 177.3
6 10031 GÖKHAN ERYİĞİT

Eskişehir - SAMSUN POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PLG-55)

46 49 9.8 10.9 9.2 9.7 8.3 10 152.9
7 10151 MURAT KILIÇ

Ankara - İZMİR FERDİ (FRD-35)

49.2 44.9 10.1 9.9 9.8 10.1 134
8 11804 MUSTAFA SEVAL

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

47.2 47.3 8 10 112.5

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10066 YUSUF DİKEÇ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 96 96 96 97 97 96 578 16 20
2 12215 SERDAR DEMİREL NEVŞEHİR FERDİ (FRD-50) Nevşehir 97 98 95 98 94 95 577 18 13
3 10841 İSMAİL KELEŞ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 97 95 96 97 95 96 576 15 16
4 10942 AYDIN GÜÇLÜ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 94 96 99 94 95 92 570 14 16
5 10443 BUĞRA TAVŞAN NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 95 97 92 92 95 97 568 11 11
6 10031 GÖKHAN ERYİĞİT SAMSUN POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PLG-55) Eskişehir 92 95 94 93 96 94 564 15 6
7 10151 MURAT KILIÇ İZMİR FERDİ (FRD-35) Ankara 90 95 93 93 95 94 560 11 23
8 11804 MUSTAFA SEVAL TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 89 94 92 94 92 96 557 10 3
9 10179 KEMAL ERKAHYA ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 93 94 93 96 91 89 556 11 15
10 10156 GÖKHAN BANAR ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 93 93 94 89 92 94 555 10 11
11 10355 MEHMET ÖNDER YUNLU MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 92 93 95 90 92 93 555 10 1
12 10879 MAHMUT YÜCEL JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 92 91 95 93 93 90 554 9 3
13 10035 ÖMER ÇAM KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 89 92 96 90 94 90 551 8 21
14 10284 HABİP YEŞİLÖZ OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 88 86 93 93 96 95 551 7 3
15 11107 SÜLEYMAN SAĞLAM ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 92 91 93 90 92 91 549 11 8
16 10310 METE ŞİMŞEK BABA AVCILIK ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAK-07) Antalya 94 92 89 93 87 92 547 8 15
17 11395 BEKİR KÖLETELİOĞLU SİVAS FERDİ (FRD-58) Mersin 87 93 88 94 92 92 546 10 18
18 10238 YUNUS EMRE SİVİLOĞLU DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 91 93 92 91 87 90 544 8 15
19 11462 HAMDULLAH YILDIZ AKSARAY KÜLTÜR ÇEVRE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AKÇ-68) Aksaray 97 92 89 89 89 85 541 9 5
20 10666 MUHAMMED TOPRAK KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 86 94 92 91 92 85 540 8 10
21 11673 KÜRŞAD GÜVEN ERTAŞ ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 88 87 88 89 92 91 535 5 11
22 10091 ONUR CAN GÖKÇEDAĞ ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 87 83 90 88 94 92 534 5 8
23 10054 CİHAN TUNÇ MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 87 87 90 87 92 88 531 4 18
24 12019 UĞUR ÇELİK AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 86 89 88 90 90 88 531 3 1
25 10122 KEMAL AKSU ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 88 85 88 91 82 90 524 4 8
26 10168 HALİT YUSUFOĞLU OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 82 85 87 94 82 93 523 6 1
27 11388 AHMET BÜLBÜL KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 83 86 86 92 88 87 522 1 6
28 10271 YUNUS EMRE KILINÇ HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 90 88 86 90 84 83 521 5 10
29 12212 MUSTAFA KARAPINAR MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 87 85 88 82 88 87 517 5 6
30 12171 ABDULLAH USLU JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 84 80 89 88 87 84 512 2 13
31 10048 İSMAİL ULUYOL KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 86 88 79 82 85 85 505 4 5
32 12196 FERZENDE ÇELİK TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 85 85 79 83 85 84 501 4 18
33 12203 İSMAİL YAKICI ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 74 76 86 88 87 88 499 1 10
34 12211 MUSTAFA AKGÜL MERSİN FERDİ (FRD-33) Mersin 77 90 82 83 83 82 497 4 21
35 10477 HAKAN ÖZER ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 76 82 75 79 77 79 468 5 20
36 10989 ARDA BATUHAN ARSLAN AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 82 80 71 76 68 72 449 4 20
37 12193 EBU BEKİR DÜNDAR HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 62 58 57 56 47 71 351 0 21
38 12182 ATİLA UĞUR HASAN EMMİ ÇEVRE EĞİTİM KÜLTÜR SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HES-50) Nevşehir 61 43 58 57 55 69 343 1 16
39 12180 ARİF YURTTUTAN HASAN EMMİ ÇEVRE EĞİTİM KÜLTÜR SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HES-50) Nevşehir 53 50 65 45 47 37 297 0 5
DNS 10172 MURAT YILMAZ SAMSUN POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PLG-55) Samsun 23 DNS
DNS 10261 ALİ YAŞAR ÜNLÜTÜRK YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 13 DNS

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10101 HALİL İBRAHİM ÖZTÜRK

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

52.2 53.3 10.8 9.8 10.3 10.1 10.1 10.4 10 10.6 10.4 9.2 9.9 10.5 10.8 10 248.4
2 10129 AHMET BAYRAK

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

52 51.9 10.5 10.2 10.5 10.2 10.3 10.5 10.3 10.1 10.7 10 9.7 10.4 10.2 9.3 246.8
3 10183 YUSUF KARABİNA

Erzincan - ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24)

51.6 51.4 10.1 10 10.7 10.5 10.5 10.7 9.5 10.3 9.8 10.3 10.1 10.7 226.2
4 10716 ÖMER AKGÜN

Diyarbakır - DİYARBAKIRSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DBS-21)

51.1 52.4 10.5 10.1 10.5 9.3 10.2 10.8 10 10.1 10.2 9.6 204.8
5 11179 MERT NALBANT

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

50.8 51.6 10.2 10.4 10 10.5 10.1 9.7 10.4 10.6 184.3
6 10150 YILMAZ AKGÜN

Diyarbakır - DİYARBAKIRSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DBS-21)

50.8 49.3 10 10.2 9.9 10.7 9.4 9.9 160.2
7 11802 EMRAH CEYLAN

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

50.4 49.5 9.8 10 10.5 10.1 140.3
8 11224 GÜRKAN KARA

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

50.1 49.5 8.9 8.9 117.4

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10716 ÖMER AKGÜN DİYARBAKIRSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DBS-21) Diyarbakır 104.8 103.3 103.2 103.8 104.4 104.4 623.9 8
2 10129 AHMET BAYRAK JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 104.9 102.4 104.5 105.1 101.4 103.2 621.5 1
3 10101 HALİL İBRAHİM ÖZTÜRK JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 103.8 105.1 102.8 104 102.8 101.4 619.9 3
4 11179 MERT NALBANT TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 103.5 103.1 102.5 102.9 101.9 104.1 618 10
5 10183 YUSUF KARABİNA ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 103.4 102.1 103.9 103 101.7 103.7 617.8 5
6 10150 YILMAZ AKGÜN DİYARBAKIRSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DBS-21) Diyarbakır 97.4 102.2 102 104 102.9 103.7 612.2 8
7 11802 EMRAH CEYLAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 100 101.6 101.7 101 102.8 101.6 608.7 3
8 11224 GÜRKAN KARA TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 99.9 101.8 102.2 103.4 102.6 98.6 608.5 10
9 10269 AHMET CIRIK AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 101.4 99.9 102.5 100.8 101 101.9 607.5 6
10 10175 OSMAN ERDİNÇ BİLGİLİ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 100.2 102.2 100.5 100.8 101.4 101.8 606.9 6
11 11989 MEHMET GEZER DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 98.2 101.9 95.7 96.9 97.9 98.8 589.4 1
DNS 11589 SERCAN ÖNDER HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 5 DNS
Genç Bayan

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10490 ŞİMAL YILMAZ

Ankara - OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06)

50.5 50.7 8.5 10.4 9.9 8.8 10.5 9.7 9.9 9.1 9.7 8.5 9.8 9.9 9.8 9.9 235.6
2 10170 YASEMİN BEYZA YILMAZ

Ankara - OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06)

48.1 47.8 9.7 7.2 9.9 9.7 9.7 9.6 9.2 10.3 10.6 9.9 9 9.9 10.4 10.5 231.5
3 10772 GÜLSUNAR TARHAN

Ankara - OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06)

44.1 48.5 10 8.5 10.7 8.2 10.1 8.3 10.8 9.7 8.2 9.9 9.5 9.4 205.9
4 11484 TUĞBA BUGUR

Kayseri - GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ - KAYSERİ (GSE-38)

47.6 45.8 9.8 10 9.3 8 10.5 8.9 8.8 9.7 9.1 8.8 186.3
5 10639 EZGİ AÇIKALIN

Gaziantep - ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27)

49.4 44.7 7.6 10.1 9.5 8.8 10.5 10.3 8 8.4 167.3
6 10577 ZEYNEP GÖKÇE GÜLTEKİN

Ankara - ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06)

48.2 46.5 8.2 9.7 9.1 7.7 8.6 10.4 148.4
7 10174 BİLGE ALEV

Samsun - BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55)

45.2 44.4 9.5 10 9.1 9.7 127.9
8 10670 İLAYDA NUR ÇÜRÜK

İzmir - İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35)

45 45.6 8.1 10.3 109

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10490 ŞİMAL YILMAZ OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 95 92 93 95 94 97 566 12 35
2 10170 YASEMİN BEYZA YILMAZ OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 95 93 95 94 92 95 564 14 25
3 10772 GÜLSUNAR TARHAN OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 90 94 96 94 92 90 556 11 5
4 10670 İLAYDA NUR ÇÜRÜK İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 91 89 91 91 94 94 550 11 18
5 10174 BİLGE ALEV BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 90 97 91 88 88 91 545 9 15
6 10639 EZGİ AÇIKALIN ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 91 88 92 90 92 89 542 6 11
7 10577 ZEYNEP GÖKÇE GÜLTEKİN ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 85 89 89 93 93 90 539 7 23
8 11484 TUĞBA BUGUR GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ - KAYSERİ (GSE-38) Kayseri 85 87 90 92 96 88 538 6 38
9 12040 AYBİKE AKSAKAL ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 90 94 90 88 92 84 538 6 18
10 10492 DOĞA ÇETİN ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 95 84 92 87 92 87 537 9 23
11 11319 AZRA LÖKELİ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 87 86 90 93 91 87 534 7 37
12 12200 HİLAL ADSIZ ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 87 94 89 89 87 87 533 4 33
13 10717 IŞIL KAÇAR SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 92 93 91 88 85 84 533 2 31
14 10819 BEYZANUR ÇEKİÇ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 86 88 84 87 93 94 532 4 35
15 11916 SEMİHA ESİN KAYA İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 90 91 90 88 83 87 529 7 26
16 11303 DİLARA SAYGILI KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 82 90 93 88 85 88 526 3 10
17 10631 İPEK ÖZKABALCI ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 84 87 85 90 89 90 525 5 21
18 10491 ELİF NUR KARADAĞ OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 82 86 84 87 93 91 523 7 20
19 11980 SUDENAZ ARSLAN TEYYAREDÜZÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TYR-28) Giresun 87 88 90 89 83 86 523 6 38
20 11639 BİLGE DELİGÖZ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 86 86 85 84 90 92 523 3 25
21 11541 BEGÜM ŞENOĞLU ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 88 88 84 88 86 85 519 5 20
22 12214 SEMA ÖZTOPRAK İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 87 87 85 87 82 85 513 4 16
23 11843 BUSE GÜVEN GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ - KAYSERİ (GSE-38) Kayseri 84 89 81 83 92 84 513 3 20
24 11926 ÜLGER AYLİN KAFADAR ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 88 88 86 79 86 83 510 4 30
25 11828 ASLI KÜÇÜKGÖL SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 88 76 86 87 88 84 509 5 28
26 11330 GÖZDE NUR KARLAPAK ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 86 85 85 86 83 83 508 3 31
27 11858 EMİNE BÜŞRA PAKSOY KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 87 87 83 85 86 80 508 0 21
28 10379 ŞERİFE NEHİR CEYLAN GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ - KAYSERİ (GSE-38) Kayseri 85 90 81 81 85 81 503 2 8
29 12188 BİRSEL ÜSTÜNYER İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 77 86 90 80 83 86 502 5 3
30 10598 İREM TUBADAN TEYYAREDÜZÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TYR-28) Giresun 89 82 83 85 80 77 496 3 30
31 12198 HATİCE SILA ÖZTÜRKLER İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 81 83 89 86 83 74 496 2 36
32 11920 SUDEM BEYZA CİVELEK ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 80 83 80 86 85 81 495 3 6
33 12191 DİLEK YILMAZ İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 87 77 78 76 77 74 469 3 26
34 12197 GÜLCAN ÖĞRÜ İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 82 76 79 76 77 73 463 3 40
35 11306 EDA NUR YÜKSEL KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 71 81 75 84 77 71 459 1 36
36 12217 ŞENAY YILDIRIM ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 63 84 76 84 71 77 455 2 13
37 12199 HAYRİYE TUNÇ ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 67 60 71 63 62 63 386 0 33
DNS 10273 MARZİYE CİĞER AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 0 28 DNS

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10559 ŞULE NUR TEKELİ

Mersin - AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33)

50.8 50.7 10.6 10.5 10.4 10.7 10.5 9.5 10.5 10.1 10.6 10.1 10.5 10.2 9.6 9.6 244.9
2 10342 ELİF BERFİN ALTUN

Mardin - ALTUN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-47)

52.4 49.6 9.7 10.2 9.7 10.5 10.6 10.4 10.2 10.5 10.2 10.2 9.3 10.7 9.9 10 244.1
3 10203 ELİF ZEYNEP GEÇİM

Erzincan - ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24)

50.7 51.7 10.6 9.4 10.4 10.2 9.8 10.6 10.2 9.8 10.5 8.9 10.5 10 223.3
4 10223 SİNEM ERGİNCİ

Mardin - ALTUN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-47)

50.6 51.3 10.1 10.3 9.9 9.7 9 10.3 9.4 10.6 9.9 9.8 200.9
5 10325 GİZEM GÖKMEN

Çankırı - ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18)

50 50.6 8.9 9.7 9.9 10.1 10.4 10.6 10.1 10.2 180.5
6 12084 HATİCE YEL

Kütahya - KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43)

48.3 50.3 10.1 10.3 10.1 9.8 9.9 9 157.8
7 11281 ELİFE EDA ÇINAR

Mersin - AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33)

50.8 48.7 8.9 10 9.9 10.5 138.8
8 10732 ALEYNA KILINÇER

Diyarbakır - DİYARBAKIR YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (YSK-21)

48.6 50.1 9.9 8.9 117.5

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10559 ŞULE NUR TEKELİ AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 102.9 103.3 103.3 101.8 103.3 103.2 617.8 16
2 10342 ELİF BERFİN ALTUN ALTUN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-47) Mardin 101.9 105.9 103 101.9 102.9 100.4 616 21
3 11281 ELİFE EDA ÇINAR AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 100.8 101.5 103 102 102.9 102.8 613 26
4 10203 ELİF ZEYNEP GEÇİM ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 102.4 102.8 100.8 102.8 101.4 99.9 610.1 33
5 10223 SİNEM ERGİNCİ ALTUN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-47) Mardin 102.2 102.7 101.5 99.8 100 100.8 607 18
6 10732 ALEYNA KILINÇER DİYARBAKIR YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (YSK-21) Diyarbakır 100.4 99.9 103.5 102.1 100.6 100.1 606.6 35
7 10325 GİZEM GÖKMEN ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 98.2 100.3 100.9 103.2 101.3 101.7 605.6 31
8 12084 HATİCE YEL KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 100.5 100.9 100 99.9 99.7 103.5 604.5 26
9 10162 ESİN AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 97.6 102 98.4 102.2 102.9 101.3 604.4 15
10 10163 PELŞİN AVCİ DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 101 102.1 102 99.8 98.3 99.1 602.3 21
11 12086 SULTAN AKGÜN DİYARBAKIR YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (YSK-21) Diyarbakır 99.6 98.9 99.3 100.5 99.1 101.9 599.3 28
12 12005 İREM DENKTAŞ MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 101.7 100.8 98.3 99 100.8 98.5 599.1 18
13 10075 BEYZANUR ARTUN GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 101.3 101.3 95.8 99.7 98.4 99.9 596.4 36
14 10833 BEYZA DUMAN BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 101.9 101 97.7 96.9 99.1 99.6 596.2 23
15 11865 EZGİ AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 97.8 98.9 102.3 95.7 99.2 97.9 591.8 52
16 10317 FATMA ACAR ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 97.3 94.2 98.8 101 98.8 96.3 586.4 13
17 10595 ZAHİDE NUR YILMAZ MERSİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-33) Mersin 96.3 96 97.5 97.9 98 95.8 581.5 30
18 11794 SEVİLAY SARI DİYARBAKIR YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (YSK-21) Diyarbakır 94.3 98.3 98.4 93.7 95.9 99.5 580.1 54
19 11424 HAVVA NUR BİLDİK KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 95 96.5 97.2 96.9 96.1 97.6 579.3 25
20 12058 ASUDE KADRİYE DOĞAN GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 92.6 95.6 102.5 92.5 96.6 92.3 572.1 15
21 10229 AFRA BETÜL ÇETİNKAYA MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 96.6 96 92.1 98.5 92.7 94.8 570.7 11
22 11897 MİRAY KÖSER MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 96 92.4 96.7 91.8 97.4 94.9 569.2 38
23 11887 KÜBRA YAKICI MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 93.9 93.8 91.9 93.6 94.2 90.2 557.6 30
24 10073 FEYZANUR BEGÜM ZENT GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 99.5 98.5 96.7 100.3 98.6 61.1 554.7 23
25 12200 HİLAL ADSIZ ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 92.1 94.6 88.1 94.3 86.9 94.1 550.1 25
26 10319 MENEKŞE YILDIZ ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 87.9 91.6 92.6 88.2 87.2 92.7 540.2 31
27 12199 HAYRİYE TUNÇ ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 88 84.4 89.8 90.8 83.6 89.7 526.3 16
28 12217 ŞENAY YILDIRIM ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 87.4 82.1 85 91.8 88.5 87.8 522.6 33
29 12194 ELİF ULUTAŞ ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 83.5 89.1 84.8 90.3 89.1 85.2 522 20
Genç Erkek

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10672 YİĞİT YILDIRIM

Ankara - ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06)

46 49.8 7.2 10.1 9.1 10.8 10.5 10.3 9.8 9.6 10 9.4 9.1 10.7 9.6 9.9 231.9
2 10828 ADNAN EFE UÇAR

İzmir - İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35)

43.8 48.2 9.5 10.7 10 10.6 10 8.7 8.4 10.5 9.2 9.9 10.3 9.9 9.7 9.1 228.5
3 10920 MUSTAFA İNAN

Ankara - ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06)

48.5 47.8 10 8.8 9.4 9 10.6 9.7 9 8.6 8.4 8.7 10.2 9.6 208.3
4 11901 MUHAMMET YUSUF BORAZAN

Gaziantep - ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27)

47.5 46.6 10.4 9.9 9.6 9.3 8.9 8.7 9.8 8.9 7.9 8.8 186.3
5 11393 NURULLAH DEMİR

Giresun - TEYYAREDÜZÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TYR-28)

46.2 47.6 9.2 8.3 9.8 9.2 9.5 10 9.2 10.4 169.4
6 11430 TUNAHAN TATOĞLU

Kahramanmaraş - KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46)

45.1 48.1 8.7 10.2 9.8 8.9 8.3 9.7 148.8
7 10097 KAĞAN ALKIŞ

Mersin - KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46)

47.2 44.4 10.6 8.8 9.8 9 129.8
8 10314 EMİN KUBİLAY ÖZER

Ankara - ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06)

44.9 46.4 8.1 10 109.4

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10672 YİĞİT YILDIRIM ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 94 96 92 96 95 93 566 16 41
2 10828 ADNAN EFE UÇAR İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 94 90 97 96 95 91 563 16 26
3 10920 MUSTAFA İNAN ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 95 94 93 90 94 92 558 12 30
4 10097 KAĞAN ALKIŞ KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Mersin 90 95 94 90 93 91 553 9 31
5 11901 MUHAMMET YUSUF BORAZAN ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 92 91 94 92 90 90 549 12 31
6 10314 EMİN KUBİLAY ÖZER ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 91 88 92 95 91 87 544 6 41
7 11393 NURULLAH DEMİR TEYYAREDÜZÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TYR-28) Giresun 91 91 92 90 90 90 544 5 33
8 11430 TUNAHAN TATOĞLU KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 93 89 89 89 91 90 541 7 36
9 11900 MUHAMMET EMİN BORAZAN ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 87 88 88 92 91 94 540 9 41
10 11645 MERT İBRAHİM ÖZEL GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ - KAYSERİ (GSE-38) Kayseri 87 90 94 88 91 90 540 7 30
11 11825 ALPEREN ŞAHİN GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ - KAYSERİ (GSE-38) Kayseri 91 91 88 89 87 94 540 6 38
12 10445 YİĞİTCAN YUSUF DİL NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 91 87 92 93 90 87 540 6 45
13 10274 HÜSEYİN EMRE BÜYÜKYONCA AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 86 87 91 91 92 90 537 6 28
14 10804 BATUHAN OSMAN ÖZ SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 90 90 89 85 89 92 535 8 46
15 11413 MUHAMMET UĞUR KARA KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 89 88 93 91 86 88 535 7 40
16 11411 MEHMET ÇAMLIBEL ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 84 93 92 87 88 91 535 5 48
17 10431 SAMET YAPRAK KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 86 88 90 95 82 91 532 5 38
18 10434 ABDULKADİR KILIÇ KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 85 94 80 85 93 94 531 8 43
19 10501 MUHAMMET TOLUNAY GÖKTAŞ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Ankara 88 88 87 88 90 90 531 7 25
20 11976 HÜSEYİN MELEMEZ TEYYAREDÜZÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TYR-28) Giresun 86 93 83 90 85 92 529 6 35
21 11907 ÖMER ENES CEYHAN GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ - KAYSERİ (GSE-38) Kayseri 87 94 90 87 85 86 529 3 28
22 10438 EMİRHAN TUĞSAT KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 86 88 88 86 88 89 525 5 55
23 10121 ERAY ÖKSÜZ ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 84 87 85 86 91 91 524 4 46
24 11820 ALİ BAYRAKTAR KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 89 83 84 85 90 89 520 4 40
25 10275 DOĞUKAN KILINÇ AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 85 84 83 89 89 88 518 4 26
26 11687 OSMAN ÖZEN İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 87 86 86 88 86 82 515 2 43
27 12207 MAHMUT RAMAZAN ERSOY AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 87 84 89 84 84 86 514 2 26
28 10897 HARUN RAŞİD ARITAŞI ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 84 88 87 84 87 82 512 5 43
29 11844 BÜLENT SÜNNETCİ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 83 87 84 83 83 88 508 4 33
30 11472 KADİR DİNÇ AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 89 93 81 79 85 81 508 3 36
31 10108 RAHMETULLAH KEMAL ERSOY ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 91 84 79 82 88 83 507 3 23
32 12186 BAYRAM YILMAZ AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 86 87 84 81 86 82 506 3 40
33 11546 EMİRHAN GÜLERMAN İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 87 83 83 79 84 86 502 3 35
34 10133 TAYYİP ENSAR UZUN TEYYAREDÜZÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TYR-28) Giresun 87 80 86 84 83 79 499 3 35
35 10929 EREN BİLAL IŞIK KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 81 89 82 83 81 77 493 1 25
36 11410 İBRAHİM BURAK AKSU KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 87 72 81 88 80 83 491 2 25
37 10252 ÜMİTCAN ÖZLÜTURHANLAR MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 83 81 80 82 80 82 488 1 31
38 12219 TAHA YASİN ASLAN İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 84 82 80 76 79 79 480 0 38
39 12054 TAHA ARDA ÜLGER RİZE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-53) Rize 84 85 75 75 75 79 473 2 33
40 12052 MİRAÇ İSLAMOĞLU RİZE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-53) Rize 89 76 75 68 82 72 462 3 30
41 12027 ABDURRAHMAN COŞTU HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 72 81 78 81 75 74 461 2 36
DNS 10093 ALP EREN ERDUR MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 45 DNS

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 11255 GALİP BERAT AFAL

Erzincan - ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24)

48.9 51.3 10.6 9.7 10.4 9.6 10.4 10.7 10.4 9.5 10.4 10.4 10.6 9.1 10.2 10.1 242.3
2 10270 YİĞİT GEÇİM

Mersin - MERSİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-33)

49.9 48.5 10.1 9.7 10 9.8 10.5 9.8 10.6 9.9 9.8 10.1 10.3 9.2 10.2 10.9 239.3
3 10265 ENES BUĞRA YAYLA

Mersin - AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33)

48.7 50.5 10.2 9.8 10.2 9.6 10 10.8 9.8 9.7 9.4 10.6 9.2 9.6 218.1
4 10165 ŞEHMUS AKGÜN

Diyarbakır - DİYARBAKIR YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (YSK-21)

49.4 50.5 9.3 9.5 10.6 9.7 9.8 10.6 9.5 10.3 10.3 8.7 198.2
5 10411 ADİL ŞİMŞEK

Sakarya - ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54)

51.1 48.1 10.7 8 10.2 10 10.5 9.3 10.6 9.3 177.8
6 10254 EREN KARAÇOR

Manisa - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45)

48.6 50.8 10.1 9.7 9.2 10.4 9.7 9 157.5
7 11904 MUSTAFA SAMET ULUDAĞ

Çankırı - ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18)

48.6 48.5 10 10.7 9 10.3 137.1
8 10138 OSMAN NURİ ŞENTÜRK

Trabzon - TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61)

49.1 48.4 9.8 10.5 117.8

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10411 ADİL ŞİMŞEK ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 101.3 102.8 103.7 100.1 102.7 100.8 611.4 26
2 10265 ENES BUĞRA YAYLA AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 100.8 100.6 99.8 101.2 102.3 101.3 606 11
3 11255 GALİP BERAT AFAL ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 102.9 97.9 104 98.5 100.9 101.7 605.9 25
4 10270 YİĞİT GEÇİM MERSİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-33) Mersin 99.3 102.3 99 99.8 100.1 101.7 602.2 13
5 10138 OSMAN NURİ ŞENTÜRK TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 96.7 101.4 101.6 99.1 101.3 101.2 601.3 28
6 11904 MUSTAFA SAMET ULUDAĞ ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 100 99.6 99 97 102.2 102.9 600.7 23
7 10165 ŞEHMUS AKGÜN DİYARBAKIR YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (YSK-21) Diyarbakır 98.7 98.6 101.1 98 101.6 99.2 597.2 15
8 10254 EREN KARAÇOR MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 99.3 96.1 97.8 102.5 101.4 97.4 594.5 25
9 12007 AHMET KENAN ERGİN AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 99.2 98 99.8 95.4 102.2 99.2 593.8 23
10 10624 AHMET KEREM ÖZTÜRK SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-54) Sakarya 98.6 96.5 98.4 95.7 99.7 96.9 585.8 20
11 11880 İBRAHİM HAKTAN TOPUZ KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 96 95.9 95.4 99.7 93.8 96.5 577.3 20
12 10256 ARDA EYMEN ULUS MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 96.8 93.9 95.7 94.2 93.5 98.7 572.8 13
13 11231 YÜCEL ABDULKADİR YILDIZ ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 97.8 94.6 96.6 95.3 94.4 90.5 569.2 28
14 10323 TUĞHAN TAHİROĞLU ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 91 93.4 97.2 92.2 98.1 97.1 569 16
15 10108 RAHMETULLAH KEMAL ERSOY ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 94.4 93.9 94.4 92.9 97.8 95.1 568.5 21
16 12201 HÜKMULLAH MUSLU MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 94 94.4 96.5 90.1 92.7 93.7 561.4 26
17 11678 YİĞİTHAN SİVRİ MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 87.8 96.2 93.2 89.7 92.3 89.9 549.1 18
18 12221 UĞUR YÜCELLİ ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 87.4 87.3 76.4 88.5 89.5 86.9 516 11
19 11295 ENES AYDIN ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 86.4 83.9 70.4 78.5 80.2 72.2 471.6 21
20 12177 AHMET HAKAN İLBAN HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 49.5 61.2 65.7 38 43.5 41.8 299.7 15
DNS 10068 MUHAMMED FURKAN ABİŞ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 16 DNS
Minik Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 12190 DEREN TOPAKTAŞ İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 89 83 88 260 0 46
2 12178 ALEYNA YILMAZ İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 85 78 81 244 0 48
3 12195 EYLÜL NİSA İPEK ŞANLIURFA GAP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAP-63) Şanlıurfa 87 77 79 243 0 30
4 12205 KHADIGA AHMED MAHMOUD ELSAYED MAHMOUD İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 84 75 81 240 1 28
5 12032 ELİFE ZEHRA ÇELİK AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 85 84 68 237 0 26
6 12187 BEYZA ANBARCILAR BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 86 72 77 235 1 45
7 12229 ŞEVVAL ÖZDEMİR AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 70 69 78 217 0 32
8 12183 AYLİN YILMAZ İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 57 66 56 179 0 46

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 12074 NİSANUR ÖZATALAY ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 84.6 85.8 88.7 259.1 50
Minik Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 11996 ABDULLAH EREN YILDIZ AKSARAY KÜLTÜR ÇEVRE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AKÇ-68) Aksaray 101.7 103.1 101.2 306 38
2 12189 BURHAN ÖMER ERDOĞAN AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 71.9 82.6 84.2 238.7 40
Yıldız Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 12082 ELİF GÜLCAN DOLUDİZGİN GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 98.6 99.8 101.5 99.7 399.6 48
2 11877 HİRA NUR AĞRAKÇE MARDİN FERDİ (FRD-47) Mardin 97.1 96.7 99.6 101.6 395 35
3 12208 MEDİNE GENÇER DİYARBAKIR YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (YSK-21) Diyarbakır 96.4 99.6 98.6 99.9 394.5 41
4 10462 HATİCE TUANA DENİZ ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 96 98.6 97.6 99.9 392.1 40
5 11246 NAS EBRAR MÜHÜRDAROĞLU ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 96.8 97.2 100.3 96 390.3 46
6 12209 MISRA ÖZGE GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 96.3 96 93.4 92.2 377.9 43
7 12184 AZRA KAYA GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 90.4 99.4 91.4 96 377.2 36
8 11676 DİCLE DENİZ AKMADEN MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 96.4 92.4 91.8 95.6 376.2 45
9 11934 ZEYNEP ULUTAŞ ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 90.2 89.8 90.4 95.8 366.2 46
10 12181 ASLI DABAĞ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 87 93.2 88.6 90.7 359.5 40
11 12174 ARİFE IRMAK YÜKSEL AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 82.2 85.9 92.4 88.4 348.9 48
12 12218 ŞEVVAL KAYA GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 85.3 89.3 81.5 85.3 341.4 43
13 11801 ELİF UYAN ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 78.9 77.3 88.9 92 337.1 38
Yıldız Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10429 AHMET ARDA CURA KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 88 88 89 88 353 7 5
2 10632 AHMET MUHAMMED TEKDAL ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 92 85 87 88 352 3 3
3 11888 MAHMUT SABAN GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ - KAYSERİ (GSE-38) Kayseri 92 78 85 90 345 3 45
4 11954 AZİZ METEHAN BUGUR GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ - KAYSERİ (GSE-38) Kayseri 85 90 82 88 345 2 50
5 11390 ATABERK KAYMAKOĞLU ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 86 90 89 79 344 3 16
6 11293 ÖMER TUĞRUL KAPLAN KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 85 85 89 83 342 3 48
7 10427 KEMAL METKAN AKALIN KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 82 86 88 85 341 4 53
8 11915 SEFA BAYRAKTAR KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 87 88 81 76 332 1 11
9 11384 MERT ATALAY GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06) Ankara 85 77 84 85 331 2 15
10 12185 BATU KURT ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 76 84 86 84 330 3 20
11 11839 ADEM EFE KARAKAVAK GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ - KAYSERİ (GSE-38) Kayseri 82 82 85 79 328 3 48
12 11824 ALP ALPAR MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 77 78 84 87 326 1 18
13 11848 ÇAĞAN EGE ÇAĞATAY GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06) Ankara 80 84 71 81 316 2 6
14 12175 KEMAL MERT TEPE AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 71 76 77 81 305 0 1
15 12220 UĞUR YILMAZ İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 62 80 74 76 292 2 46
16 12206 MAHMOUD AHMED MAHMOUD ELSAYED MAHMOUD İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 69 76 75 71 291 1 50
17 12202 İBRAHİM YILMAZ İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 73 68 80 69 290 1 21
18 12038 DOĞUKAN FAKILI GAZİANTEP DOLPHIN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GDK-27) Gaziantep 70 58 71 73 272 0 10
19 12055 EMİR TAHA ERSOY ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 64 69 54 57 244 0 13
20 12224 YUNUS EREZ İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 20 23 22 43 108 0 51
DNS 12176 MEHMET ALİ ERSÖZ AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 8 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10632 AHMET MUHAMMED TEKDAL ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 101 97.9 103 98.5 400.4 30
2 10080 HALİLİBRAHİM ABİŞ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 96.9 100.2 100.4 101.9 399.4 36
3 11814 ABDUSSAMED ABIŞ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 98.9 96.4 99.5 100.2 395 33
4 11256 KERİM CAN KARANLIK ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 98.7 98 100.4 94 391.1 31
5 10723 BAVER AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 96.3 96.6 99.6 98.4 390.9 33
6 12173 ENİS ÇOLAK AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 98.3 97.5 91.2 97.4 384.4 35
7 11405 ŞEVKİ EFE MÜHÜRDAROĞLU ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 93.5 97.4 94.1 97.3 382.3 35
8 12179 ARDA SÜZMEN MANİSA AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-45) Manisa 84.4 95.5 89.2 93.4 362.5 36
9 11671 HALİT YUSUF SAVAŞ KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 89.8 88.8 95.3 87.2 361.1 30
10 12055 EMİR TAHA ERSOY ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 67.8 66.2 86.5 76.1 296.6 31