Yükleniyor
Havalı Silahlar Türkiye Şampiyonası (2021) Sonuçları « Yarışma Detaylarına Dön
Büyük Bayan

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10144 CANAN TÜRKOĞLU

İstanbul - YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34)

50.1 49.1 9.8 10.4 10.3 9.7 9.5 9.3 8.3 10.1 10.3 10.3 9.2 10.1 10.4 9.9 236.8
2 12228 ZOHRESADAT SAJADI HEZAVE

Ankara - ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06)

47.8 48.8 9.4 10.9 9.4 10.6 9.6 9.8 10 9.3 10.4 9.6 9.7 10 9.1 9.4 233.8
3 10779 SEHER TOKMAK

Bolu - BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14)

49.5 49.8 8.4 8.9 10.1 8.4 9.7 10 8.9 9.6 9.4 10.4 10.3 10.4 213.8
4 10196 HAZEL CEMRE DEMİRCİ

Eskişehir - ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26)

48.3 45.7 9.2 10.3 9.1 8.7 10.4 10.2 10.6 9.4 9.8 9.4 191.1
5 10178 ELİF BEYZA AŞIK

Ankara - ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06)

46.1 48.1 10.2 9.5 10.1 9 9.7 8.7 9.9 9.7 171
6 10778 ASLI ÖVER

İstanbul - BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14)

45.4 46.4 8.7 8.7 10.6 10.3 9.3 9.9 149.3
7 11613 ESRA BOZABALI

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

48.5 46.2 8.4 6.9 9.6 7.9 127.5
8 10748 ECE BIÇAKÇI

Sakarya - SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54)

41.4 45.2 10.3 9.5 106.4

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 11613 ESRA BOZABALI JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 94 97 94 96 95 83 559 17 11
2 10178 ELİF BEYZA AŞIK ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 91 93 95 95 95 90 559 9 18
3 12228 ZOHRESADAT SAJADI HEZAVE ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 93 90 96 94 93 90 556 11 28
4 10196 HAZEL CEMRE DEMİRCİ ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 91 92 94 93 93 93 556 10 21
5 10748 ECE BIÇAKÇI SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 90 92 91 96 95 91 555 11 42
6 10778 ASLI ÖVER BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) İstanbul 90 92 93 90 94 96 555 9 47
7 10779 SEHER TOKMAK BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 94 92 89 94 91 95 555 7 38
8 10144 CANAN TÜRKOĞLU YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 92 94 89 92 99 88 554 8 26
9 10005 NİLAY AK ANTALYA POLİS SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (APG-07) Antalya 93 86 95 96 87 95 552 8 19
10 10737 HİLAL DEMİR DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 92 94 91 93 89 92 551 13 46
11 10306 EMİNE TAŞDELEN BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 91 93 92 92 89 92 549 8 35
12 10463 GÜLÇİN GÜLER SAMSUN POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PLG-55) Samsun 91 91 95 95 87 88 547 10 53
13 11193 CANAN AYNACI MUĞLA FERDİ (FRD-48) Muğla 90 90 94 92 93 88 547 8 52
14 10065 REYHAN UĞURLUOĞLU NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 90 92 93 94 91 86 546 12 44
15 12238 CANAN YILDIZ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 90 88 90 93 91 94 546 10 45
16 20010 ŞEYMANUR AYDOĞAN YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 86 89 95 90 90 95 545 8 17
17 10099 BURCU AYHAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 87 88 92 91 89 96 543 8 43
18 10079 MERVE NUR ÇAKMAK ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 88 86 94 88 96 91 543 5 27
19 11378 MERVE ÖZKAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 88 88 91 95 89 91 542 9 16
20 10636 KÜBRA SÖZLÜ ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 91 88 91 89 88 90 537 8 14
21 10335 GÜLÇİN KONUŞ KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kayseri 92 86 87 86 91 95 537 7 41
22 12287 MERVE YALÇIN JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 87 91 87 90 96 84 535 8 24
23 11957 HATİCE KOÇYİĞİT AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 93 90 91 84 85 91 534 4 36
24 10762 SEVAL AYDIN GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAD-06) Ankara 86 84 91 88 95 86 530 3 51
25 10302 ELİF UÇAR ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 91 85 89 88 87 89 529 3 37
26 10817 SÜMEYYE DEMİR ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 91 87 88 90 87 86 529 2 4
27 12250 BEYZA GÜLER HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 88 89 86 89 82 83 517 3 22
28 10780 BURCU GÜRBÜZ BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 88 80 83 86 92 86 515 8 29
29 12249 BEYZA DAYIBAŞI ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-07) Antalya 86 85 91 87 82 82 513 7 48
30 11689 ASLIHAN DOĞAN HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 88 83 86 86 85 85 513 2 6
31 10453 EDA AYDIN NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 83 84 86 86 88 85 512 3 33
32 11515 YAREN SOLMAZ İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 92 82 85 86 86 80 511 4 23
33 12266 FİRDEVS ZENCİR HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 85 86 83 81 87 88 510 3 40
34 12251 BİRSU DURAK ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 89 87 80 82 80 90 508 3 39
35 12247 BAŞAK SUDE AĞTAŞ İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 86 84 85 82 84 85 506 3 31
36 12226 ZERRİN ANBARCILAR BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 83 80 83 85 83 86 500 4 30
37 11374 ÖZBİKE ÇAKMAK ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 82 84 83 86 79 78 492 3 50
38 12012 PELİN PALA ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 82 80 83 81 78 83 487 1 34
39 12262 ESLEM ZEYNEP ERYAŞ BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 84 77 81 76 80 87 485 3 20
40 12013 RUKİYE DAŞÖZ OSMANİYE AVSPOR AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-80) Osmaniye 81 80 82 80 74 80 477 4 12
41 12245 AYTEN ŞENOĞLU ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 63 48 47 40 70 75 343 1 13
12277 İLKCAN KILIÇ İPEK ŞANLIURFA GAP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAP-63) Şanlıurfa DNS 5 DNS
12214 SEMA ÖZTOPRAK İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul DNS 8 DNS
10171 ŞEVVAL İLAYDA TARHAN OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara DNS 25 DNS
12267 GAMZE KESEN İZMİR FERDİ (FRD-35) İzmir DNS 32 DNS
10127 AYŞEGÜL ÇOBAN ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara DNS 49 DNS

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10684 AYSUN UĞURLU

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

52.3 50.7 9.6 9.6 10.6 9.7 10.4 10.7 10.5 10.8 10.9 10.3 10.6 10 10.3 10.7 247.7
2 10676 ŞEYMANUR KOCA

Diyarbakır - DİYARBAKIRSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DBS-21)

50.5 52.1 10.6 10.3 10 10.3 10.7 10.1 10 10.5 10.5 10.3 10.2 10.6 10.5 10.1 247.3
3 10259 GÜLŞEN DELEN

Manisa - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45)

50.8 51.2 10.2 10.6 10.5 10.2 10.2 10.2 10.1 10.4 9.4 10.7 10.6 10.1 225.2
4 10266 MELİKE CIRIK

Mersin - AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33)

51.9 48.9 9.7 10.6 10.1 10.9 10.8 10.5 9.3 9.8 10.4 10.5 203.4
5 11716 ÜMRAN ÖZKAN

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

48.4 51.4 10.6 10 10.3 9.7 10.6 10 10.4 10.5 181.9
6 11988 AYÇA ERDOĞAN

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

48.2 51.4 10 9.9 10.3 10.6 10.2 9.6 160.2
7 12227 ZEYNEP YILDIZ

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

47.9 47.6 10.3 10.6 8.4 9.9 134.7
8 11743 DAMLA KÖSE

Erzurum - ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-25)

47.3 48.9 9.7 8.5 114.4

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10676 ŞEYMANUR KOCA DİYARBAKIRSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DBS-21) Diyarbakır 102.6 102.2 105 104.3 103.2 102.9 620.2 23
2 10259 GÜLŞEN DELEN MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 103 104 103.9 102.9 102.9 103.3 620 24
3 10684 AYSUN UĞURLU JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 102.9 103.1 103.8 104.1 103.1 101.7 618.7 22
4 12227 ZEYNEP YILDIZ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 100.8 100.7 102 101.7 102.3 101.5 609 20
5 11716 ÜMRAN ÖZKAN JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 98.8 101.5 103.5 102 99.6 102.4 607.8 28
6 11743 DAMLA KÖSE ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-25) Erzurum 99.9 100.5 102.2 100.2 101 101.8 605.6 6
7 11988 AYÇA ERDOĞAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 99.6 101.6 98.9 101.3 100.4 103 604.8 12
8 10266 MELİKE CIRIK AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 100.2 99.6 100.3 102.2 99 101.6 602.9 29
9 11220 EMİNE ATMACA ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 99.2 99 103.8 101.4 99.8 99.1 602.3 14
10 10617 ÖZGE DEMİREL JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 101.2 100.4 101.7 97.6 98 101 599.9 8
11 12305 SEMANUR ALPDOĞAN ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-25) Erzurum 102.8 100.8 98.2 97.1 99.3 98.8 597 25
12 12172 SEMRA ARAS JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 97.2 98.7 99.1 100.5 101 97.3 593.8 17
13 10516 FİKRİYE DİLAN DURAN ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 97.2 99.1 98.9 99.6 102 96.7 593.5 21
14 11492 AHSEN YILMAZ MERSİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-33) Mersin 98.9 99.8 97.6 100.6 98.3 97 592.2 18
15 10190 BENGİSU HASKALFALI ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 96.4 98.7 98.3 100.3 97.8 95.9 587.4 19
16 12253 EDİBE BERFİN ÖNCEL ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-25) Erzurum 96.1 95.2 96.1 97.4 98.2 97.1 580.1 16
17 10560 GÖKSU ÖZGE ARSLAN AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 95.5 93.9 90.3 95.8 97.3 95.7 568.5 27
18 11552 SANİYE SERAY ÖZBEK MERSİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-33) Mersin 92.2 89.4 91.5 93.8 95 97.4 559.3 11
19 11595 TUĞBA OLGUN MERSİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-33) Mersin 90.1 95.6 93.4 91.6 91.3 97.3 559.3 30
20 12226 ZERRİN ANBARCILAR BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 85.5 93 85.7 82.2 89.9 89.2 525.5 26
21 12299 NUR ÖZBAY HELVACI BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 76.7 83.4 84.8 91.4 89.9 82.9 509.1 5
DNS 12269 GÜL EMİNE SAYIN BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 13 DNS
Büyük Erkek

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 12215 SERDAR DEMİREL

Nevşehir - NEVŞEHİR FERDİ (FRD-50)

50.9 48.3 9.8 10.3 9.8 9.4 8.6 7.9 10.1 10 10.1 10.5 9.5 10.2 9.1 9.6 234.1
2 10443 BUĞRA TAVŞAN

Trabzon - NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61)

47.9 48.2 9.5 9.3 10.6 9.6 10.1 9.6 8.8 10 9.6 10.2 10.3 9.3 9 9.1 231.1
3 10156 GÖKHAN BANAR

Gaziantep - ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27)

48.6 45.7 10.4 10.2 9.6 10.5 9.1 9.8 10.7 9.4 10.2 10.2 10.7 7.8 212.9
4 10031 GÖKHAN ERYİĞİT

Eskişehir - SAMSUN POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PLG-55)

49 48.7 9.2 9.8 9.7 10.3 8.6 8.3 9.7 9.6 8.8 10 191.7
5 10066 YUSUF DİKEÇ

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

45.1 50.6 9.5 10 9.9 9.3 8.7 9.8 8.9 10.1 171.9
6 10151 MURAT KILIÇ

Ankara - İZMİR FERDİ (FRD-35)

48.1 46.4 9.1 10.1 10.1 9.9 9.8 8.1 151.6
7 10879 MAHMUT YÜCEL

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

50.8 45.8 9 9.4 8.6 8.4 132
8 10942 AYDIN GÜÇLÜ

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

48.2 45.4 9.5 10.4 113.5

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 12215 SERDAR DEMİREL NEVŞEHİR FERDİ (FRD-50) Nevşehir 97 96 96 96 97 99 581 16 28
2 10942 AYDIN GÜÇLÜ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 93 96 94 96 91 96 566 15 38
3 10066 YUSUF DİKEÇ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 98 93 93 92 93 97 566 11 8
4 10443 BUĞRA TAVŞAN NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 92 95 95 97 93 93 565 15 39
5 10031 GÖKHAN ERYİĞİT SAMSUN POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PLG-55) Eskişehir 94 93 94 92 96 94 563 13 12
6 10156 GÖKHAN BANAR ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 92 97 92 94 94 93 562 16 11
7 10151 MURAT KILIÇ İZMİR FERDİ (FRD-35) Ankara 92 93 93 96 91 94 559 7 40
8 10879 MAHMUT YÜCEL JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 91 91 94 91 93 97 557 11 21
9 10261 ALİ YAŞAR ÜNLÜTÜRK YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 94 90 95 88 94 96 557 10 37
10 11804 MUSTAFA SEVAL TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 94 92 94 93 92 92 557 7 25
11 10179 KEMAL ERKAHYA ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 89 96 97 93 91 90 556 11 30
12 10172 MURAT YILMAZ SAMSUN POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PLG-55) Samsun 91 92 93 94 93 93 556 10 35
13 10035 ÖMER ÇAM KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 92 93 91 93 94 91 554 6 20
14 11395 BEKİR KÖLETELİOĞLU MERSİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-33) Mersin 91 92 93 90 92 93 551 8 34
15 10060 CİHAT VAYSAL GAZİANTEP - GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-27) Gaziantep 89 95 93 94 87 92 550 11 41
16 11080 YAVUZ KESKİN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 90 91 95 90 91 93 550 10 46
17 11107 SÜLEYMAN SAĞLAM ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 94 91 93 88 90 94 550 6 23
18 10744 AHMET KEREM AKTAŞ GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAD-06) Ankara 94 89 92 93 91 89 548 10 6
19 10758 GÖRKEM NEŞET AKÇAM GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAD-06) Ankara 90 90 92 90 91 93 546 10 21
20 10284 HABİP YEŞİLÖZ OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 89 87 93 90 95 92 546 5 13
21 10310 METE ŞİMŞEK BABA AVCILIK ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BAK-07) Antalya 90 93 90 90 90 89 542 10 42
22 10666 MUHAMMED TOPRAK KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 86 91 93 92 89 91 542 8 25
23 10384 BÜLENT ERYAKALI BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Düzce 90 88 91 90 93 90 542 8 52
24 11673 KÜRŞAD GÜVEN ERTAŞ ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 92 93 86 90 90 91 542 6 17
25 11211 YAKUP AKTAŞ ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-25) Erzurum 91 91 90 86 93 90 541 10 31
26 10103 MUSTAFA MELİH PAKSOY GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAD-06) Ankara 86 89 95 92 90 89 541 4 6
27 10264 GÜRTAN TOLON YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 91 89 91 86 92 90 539 7 44
28 11250 HAYATİ BAYRAK DAB ATICILIK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DAB-06) Ankara 85 92 93 89 89 90 538 6 5
29 10059 HANİFİ FAZLI SOYSAL ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 89 89 83 92 94 89 536 8 26
30 12212 MUSTAFA KARAPINAR MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 92 85 88 88 92 91 536 5 32
31 10054 CİHAN TUNÇ MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 88 90 91 94 84 89 536 5 50
32 12019 UĞUR ÇELİK AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 92 89 89 90 88 88 536 5 55
33 11218 EROL İPEK SAMSUN POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PLG-55) Samsun 85 89 89 93 94 85 535 4 24
34 11388 AHMET BÜLBÜL KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 83 90 93 90 91 86 533 9 43
35 10168 HALİT YUSUFOĞLU OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 89 84 88 92 91 89 533 7 22
36 12211 MUSTAFA AKGÜL MERSİN FERDİ (FRD-33) Mersin 86 88 91 88 91 89 533 6 14
37 11462 HAMDULLAH YILDIZ AKSARAY KÜLTÜR ÇEVRE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AKÇ-68) Aksaray 87 90 85 91 89 86 528 7 33
38 10122 KEMAL AKSU ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 89 85 85 85 90 94 528 5 53
39 10355 MEHMET ÖNDER YUNLU MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 85 90 89 86 90 88 528 5 23
40 11750 CEMAL ALTAN ŞİMŞİT ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-25) Erzurum 87 85 88 86 89 93 528 4 19
41 11274 EMİRHAN ÖZYURT ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-25) Erzurum 90 88 87 86 90 86 527 7 28
42 10091 ONUR CAN GÖKÇEDAĞ ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 91 86 87 84 85 89 522 6 45
43 10043 DOĞAN ÖZTÜRK KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 85 84 87 87 84 94 521 5 17
44 10263 TAYLAN EMRE ÇOBAN YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 89 78 84 96 84 89 520 3 14
45 10040 HÜSEYİN GÜRBÜZ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OUS-26) Eskişehir 87 81 82 84 91 90 515 4 51
46 11603 KUBİLAY KOÇ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 86 86 84 84 86 87 513 4 33
47 12232 MEHMET AĞAOĞLU KAHRAMANMARAŞ AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KMA-46) Kahramanmaraş 82 86 87 85 89 84 513 4 47
48 11948 MURAT OĞUZHANOĞLU KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 82 84 90 85 88 83 512 6 16
49 10149 ALİ YAŞAR AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 87 86 87 83 86 83 512 2 12
50 12233 AHMET UZUN JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 85 86 82 90 83 85 511 4 8
51 10327 OSMAN REYHANOĞLU BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 77 88 87 84 90 85 511 1 32
52 10866 MEHMET CEVAT CANCA BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 90 81 85 86 87 81 510 2 18
53 10088 ZAFER YİĞİT YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İzmir 85 84 83 87 85 84 508 0 26
54 12302 MUSTAFA KEMAL SARICA KAHRAMANMARAŞ AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KMA-46) Kahramanmaraş 81 86 87 83 80 84 501 2 27
55 10865 ÖZGÜR ERDUĞAN BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 87 82 82 79 87 78 495 5 31
56 12252 ÇAĞRI YILMAZ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 83 87 82 89 79 75 495 1 13
57 10767 NURSİ TALHA YILDIRIM HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 69 79 83 90 90 82 493 10 5
58 10048 İSMAİL ULUYOL KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 77 86 85 84 80 79 491 3 37
59 12196 FERZENDE ÇELİK TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 72 79 84 89 83 84 491 2 29
60 12288 METİN ALBAYRAK İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 84 83 72 79 84 77 479 3 48
61 12281 GÖKHAN KOCABAŞ KAHRAMANMARAŞ AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KMA-46) Kahramanmaraş 73 74 79 74 83 89 472 7 22
62 12319 ABDURRAHMAN NİMETOĞLU ŞANLIURFA GAP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAP-63) Şanlıurfa 82 79 78 88 74 71 472 4 34
63 12193 EBU BEKİR DÜNDAR HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 76 67 79 76 83 81 462 1 24
64 12300 REMZİ BİLĞİN HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 77 81 81 75 65 81 460 0 11
65 12182 ATİLA UĞUR HASAN EMMİ ÇEVRE EĞİTİM KÜLTÜR SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HES-50) Nevşehir 51 62 70 72 77 75 407 1 20
DNF 12180 ARİF YURTTUTAN HASAN EMMİ ÇEVRE EĞİTİM KÜLTÜR SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HES-50) Nevşehir 47 40 41 51 8 187 35 DNF
DNS 10477 HAKAN ÖZER ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 16 DNS
DNS 12321 MEHMET REŞAT DAĞGÜDEN ŞANLIURFA GAP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAP-63) Şanlıurfa 27 DNS
DNS 12270 HASAN BURAK KARAASLAN BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 29 DNS
DNS 11872 HASAN GÜÇER TRABZON FERDİ (FRD-61) Rize 36 DNS
DNS 12308 TURAN TOPRAKCIER HASAN EMMİ ÇEVRE EĞİTİM KÜLTÜR SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HES-50) Nevşehir 49 DNS
DNS 10271 YUNUS EMRE KILINÇ HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 18 DNS
DNS 12322 MEHMET İPEK ŞANLIURFA GAP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAP-63) Şanlıurfa 19 DNS
DNS 10841 İSMAİL KELEŞ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 30 DNS
DNS 12307 TALHA KOŞAR JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 36 DNS

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10183 YUSUF KARABİNA

Erzincan - ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24)

51 52.7 10.9 9.5 10 10.5 10.3 10 10 10.3 10.6 10.6 10.2 10.7 10.5 9.8 247.6
2 10716 ÖMER AKGÜN

Diyarbakır - DİYARBAKIRSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DBS-21)

51 51.6 10.5 10.5 10.7 10.5 10 10.6 10.4 10.2 10.4 10 10.3 9.9 10.1 9.6 246.3
3 10101 HALİL İBRAHİM ÖZTÜRK

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

50.4 51.1 10.6 9.9 10.1 10.6 10.5 9.8 10.8 10.5 10.1 10.1 10.7 10.2 225.4
4 10175 OSMAN ERDİNÇ BİLGİLİ

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

50.2 51.7 10.3 9.8 9.5 10.2 10.3 10.4 9.8 9.9 10.4 10.1 202.6
5 10721 MEHMET AKGÜN

Diyarbakır - DİYARBAKIRSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DBS-21)

49.2 51.6 10.1 10.2 8.9 10.6 9.8 10.5 10.4 10.4 181.7
6 10129 AHMET BAYRAK

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

50.6 48.5 10.2 10.5 10.6 10.4 10.3 9.7 160.8
7 10115 BURAK DAĞLI

Ankara - GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAD-06)

49.7 48.8 9.2 9.6 9.5 9.5 136.3
8 10675 MEHMET ABİŞ

Gümüşhane - GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29)

45.5 51 9.4 9.5 115.4

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10716 ÖMER AKGÜN DİYARBAKIRSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DBS-21) Diyarbakır 104.8 101.8 105.9 104.9 105.9 105.1 628.4 12
2 10101 HALİL İBRAHİM ÖZTÜRK JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 102.8 103.1 104.9 105.2 104.2 102.2 622.4 16
3 10183 YUSUF KARABİNA ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 102.8 104.2 102.9 103.7 104.3 103.4 621.3 21
4 10129 AHMET BAYRAK JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 103.6 102.7 103.6 102.7 103.8 103.8 620.2 26
5 10115 BURAK DAĞLI GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAD-06) Ankara 103.7 101.9 104.9 100 103.5 102.6 616.6 27
6 10721 MEHMET AKGÜN DİYARBAKIRSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DBS-21) Diyarbakır 100.3 102.6 104 103.9 101.3 103.2 615.3 17
7 10175 OSMAN ERDİNÇ BİLGİLİ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 100.1 101.2 100.4 102.2 104.2 103.9 612 23
8 10675 MEHMET ABİŞ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 100 101 101 102.7 104.1 101.5 610.3 6
9 11802 EMRAH CEYLAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 101.7 103 100.5 103.1 100.4 100.2 608.9 8
10 11179 MERT NALBANT TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 100.7 102.5 104.1 103 103.8 93.4 607.5 13
11 10269 AHMET CIRIK AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 102 98.1 103 101.1 102.2 98.7 605.1 25
12 11224 GÜRKAN KARA TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 99.3 101.2 100.7 102.3 98.8 102.4 604.7 18
13 10930 ALPEREN ENES ŞAR SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-54) Sakarya 101.1 103.6 100.4 99.7 101.3 96.1 602.2 24
14 12234 ALİ RAMAZAN YALÇIN JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 96.9 100.7 99.4 99.7 103 101.7 601.4 5
15 10330 YUSUF SALİH ÖZDEMİR MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MBB-44) Malatya 97.4 103.9 100 98.9 101.8 98 600 28
16 12280 KAAN PEKÖZ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 97.1 96.9 92.5 95 98.9 94.5 574.9 20
17 10040 HÜSEYİN GÜRBÜZ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OUS-26) Eskişehir 92 90.5 90 93.1 99.2 100.6 565.4 14
18 12193 EBU BEKİR DÜNDAR HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 60.4 63.6 67.6 49.3 63.2 69.3 373.4 19
19 12314 YUNUS TUĞRUL SELVİ HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 41.3 51.7 28 49.2 65.6 46.2 282 30
20 10767 NURSİ TALHA YILDIRIM HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 57.4 48.4 48.5 39.4 38.6 49.6 281.9 29
DNS 10620 EYYÜP BEYHAN JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 11 DNS
DNS 12295 NACİ BOZDEMİR KONYA MERKEZ AVCILIK ATICILIK VE AMATÖR BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (KMA-42) Konya 22 DNS
Genç Bayan

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10490 ŞİMAL YILMAZ

Ankara - OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06)

48.7 50.7 10.2 9.6 8.8 9.8 8.5 9.6 10.1 8.1 10.4 10.2 10.8 9.8 9.7 10 235
2 10670 İLAYDA NUR ÇÜRÜK

İzmir - İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35)

48.2 47.8 9.6 10.4 10.5 9.9 9.5 9.8 10.4 10.1 8.8 9.4 10.6 10.1 9.5 8.7 233.3
3 10170 YASEMİN BEYZA YILMAZ

Ankara - OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06)

51.3 47.2 10.3 10.3 8.2 8.5 10.4 9.6 10.4 8.1 9.6 9.8 10.6 9 213.3
4 10174 BİLGE ALEV

Samsun - BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55)

47.2 48.1 9.8 9.5 9.4 8.8 9.2 10.5 9.3 9.1 9.3 8.7 188.9
5 10639 EZGİ AÇIKALIN

Gaziantep - ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27)

48.3 44.6 9.6 9 8.6 9.8 9.3 9.5 8.2 8.4 165.3
6 10017 BİLGE ÇOBAN

Eskişehir - ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26)

42.7 47.3 9.5 9.5 10.4 9.6 9.6 9.5 148.1
7 10772 GÜLSUNAR TARHAN

Ankara - OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06)

47.4 45 9.6 7.6 9.4 8.6 127.6
8 12040 AYBİKE AKSAKAL

Ankara - ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06)

43.1 34.4 9.6 10.5 97.6

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10490 ŞİMAL YILMAZ OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 93 99 96 93 91 93 565 15 40
2 10170 YASEMİN BEYZA YILMAZ OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 91 91 96 91 95 96 560 12 12
3 10670 İLAYDA NUR ÇÜRÜK İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 92 94 89 96 94 94 559 14 49
4 10017 BİLGE ÇOBAN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 93 91 90 90 97 90 551 6 45
5 10174 BİLGE ALEV BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 96 90 88 89 93 93 549 12 6
6 10772 GÜLSUNAR TARHAN OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 88 96 91 88 90 95 548 7 25
7 12040 AYBİKE AKSAKAL ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 90 92 94 91 91 89 547 5 5
8 10639 EZGİ AÇIKALIN ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 90 93 94 87 93 89 546 11 27
9 11260 RÜMEYSA ÇİNAR BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 93 89 91 86 95 91 545 9 31
10 10451 SILA TURAN NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 91 91 93 88 94 86 543 9 51
11 11541 BEGÜM ŞENOĞLU ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 90 94 86 88 93 91 542 6 52
12 10819 BEYZANUR ÇEKİÇ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 94 92 90 84 90 89 539 6 29
13 11320 DAMLA GÜRLER ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 91 85 90 94 92 86 538 7 8
14 10577 ZEYNEP GÖKÇE GÜLTEKİN ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 88 92 89 93 91 85 538 6 13
15 10717 IŞIL KAÇAR SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 90 86 87 86 94 90 533 7 41
16 11303 DİLARA SAYGILI KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 89 88 90 86 84 92 529 8 37
17 12200 HİLAL ADSIZ ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 89 85 90 87 91 87 529 5 28
18 10781 İDİL GATFAR BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 86 91 84 84 90 92 527 4 6
19 10455 GÖKSU GÖKHAN NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 87 90 85 90 85 90 527 4 39
20 12198 HATİCE SILA ÖZTÜRKLER İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 80 86 88 91 91 90 526 8 20
21 11926 ÜLGER AYLİN KAFADAR ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 89 89 87 85 90 86 526 5 53
22 11330 GÖZDE NUR KARLAPAK ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 85 84 91 87 90 88 525 4 43
23 11862 ESRAA TAMEH MERSİN FERDİ (FRD-33) Mersin 85 91 83 90 86 89 524 8 13
24 11916 SEMİHA ESİN KAYA İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 88 90 82 89 85 88 522 5 36
25 10674 GÖKSU AKÇAM GAZİ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GUS-06) Ankara 91 90 86 84 86 82 519 5 46
26 10631 İPEK ÖZKABALCI ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 84 84 85 94 85 86 518 3 42
27 10025 ZEHRA KOÇAK ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 83 87 89 88 84 86 517 9 32
28 11484 TUĞBA BUGUR GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ - KAYSERİ (GSE-38) Kayseri 83 84 84 89 87 89 516 9 48
29 11828 ASLI KÜÇÜKGÖL SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 88 89 87 84 80 86 514 4 26
30 11259 BETÜL MUTLUER BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 85 88 84 88 85 84 514 1 18
31 11639 BİLGE DELİGÖZ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 87 87 81 88 87 83 513 4 22
32 11964 YASEMİN TUNCA ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 91 89 82 87 79 83 511 2 16
33 12191 DİLEK YILMAZ İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 86 80 80 88 89 84 507 4 21
34 12318 ZEYNEP EMEKSİZOĞLU İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 81 89 83 90 74 89 506 6 35
35 10096 NİDA AYDOĞAN MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 83 86 78 89 87 83 506 3 38
36 10492 DOĞA ÇETİN ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 78 90 91 85 78 84 506 2 44
37 11319 AZRA LÖKELİ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 84 83 85 81 88 84 505 2 16
38 12274 HAYRUNNİSA ERDOĞAN ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-07) Antalya 82 84 78 84 87 86 501 4 30
39 11843 BUSE GÜVEN GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ - KAYSERİ (GSE-38) Kayseri 84 82 89 83 81 82 501 4 20
40 12026 ŞEYMA ERDİNÇ GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06) Ankara 79 88 87 82 82 80 498 3 8
41 11920 SUDEM BEYZA CİVELEK ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 78 80 88 91 81 79 497 4 19
42 10799 ZEYNEP KAYMAKÇI SAMSUN PARS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PRS-55) Samsun 82 82 85 81 84 81 495 3 18
43 11858 EMİNE BÜŞRA PAKSOY KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 82 78 84 80 83 80 487 3 11
44 11935 SILA KURT ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 67 83 76 87 82 87 482 0 5
45 11826 AMİNE YÜKSEL KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 83 81 76 81 78 82 481 1 23
46 11306 EDA NUR YÜKSEL KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 71 85 80 77 84 83 480 2 50
47 10379 ŞERİFE NEHİR CEYLAN GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ - KAYSERİ (GSE-38) Kayseri 83 89 75 68 75 81 471 4 34
48 11236 DERYA NAZ ÖZLÜ NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 86 80 73 84 74 74 471 1 24
49 11513 BUSE NUR SUNAL GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 75 84 88 71 72 79 469 4 11
50 10030 BÜŞRA KOÇAK ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 85 87 77 78 75 66 468 1 17
51 11510 BEYZA AR GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 69 83 75 79 80 74 460 1 19
52 12217 ŞENAY YILDIRIM ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 71 67 73 83 83 78 455 3 14
53 12276 İLAYDA GÜLSEVEN MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MBB-44) Malatya 74 81 73 75 74 77 454 4 17
54 12022 ESRA YÜCEL ESKİŞEHİR TEPEBAŞI AVCILIK ATICILIK BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAB-26) Eskişehir 81 80 76 71 66 74 448 4 14
55 11514 ÇAĞLA AR GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 74 77 72 65 81 71 440 0 33
56 12286 MELİKE SEZEK GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 64 64 64 73 63 73 401 3 47
DNF 12235 AYŞE SUDE KARACA MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MBB-44) Malatya 77 75 60 2 214 0 12 DNF

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10342 ELİF BERFİN ALTUN

Mardin - ALTUN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-47)

52 50.4 10.6 10.5 10 10.1 10.9 10.3 10 10.5 10.1 10.2 9.4 10.4 10.6 10.2 246.2
2 12084 HATİCE YEL

Kütahya - KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43)

51.8 49.9 10.8 10.6 10 10.4 10.5 9.4 10 10.7 10.4 10.4 10.3 10.6 10.3 9.1 245.2
3 10203 ELİF ZEYNEP GEÇİM

Erzincan - ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24)

50.9 51.5 10.7 10.3 10.6 10.6 10.5 9.7 10.2 10.2 9.7 10.1 9.7 10.5 225.2
4 11281 ELİFE EDA ÇINAR

Mersin - AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33)

49.6 51.4 9.6 10.4 10.6 10 10.7 10.4 10.8 10.5 9.9 9.7 203.6
5 10559 ŞULE NUR TEKELİ

Mersin - AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33)

50.8 50.3 10.6 10.3 10.7 10.3 10.2 10 10.5 10.2 183.9
6 10207 ZEYNEP GÖKÇE DEMİRCİ

Eskişehir - ESKİŞEHİR ATICILIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ESK-26)

52.4 50.1 9.2 10.1 10.2 10.4 9.7 10.3 162.4
7 12192 DORSA FADAEI ARASI

İstanbul - İSTANBUL FERDİ (FRD-34)

49.5 51.4 9.2 9.9 10.1 10.7 140.8
8 12275 IŞIK ÖRKMEZ

Sakarya - GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54)

51 49.3 10.1 8.8 119.2

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10342 ELİF BERFİN ALTUN ALTUN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-47) Mardin 104.1 103.8 101.7 103.5 104.1 103.9 621.1 3 6
2 12084 HATİCE YEL KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 103.6 101.5 101.9 102.7 103.9 103.2 616.8 5 35
3 10207 ZEYNEP GÖKÇE DEMİRCİ ESKİŞEHİR ATICILIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ESK-26) Eskişehir 101.5 103 103.1 103.5 101.7 102.3 615.1 6 34
4 10203 ELİF ZEYNEP GEÇİM ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 103 103 103.3 102.7 102.2 100.2 614.4 5 26
5 10559 ŞULE NUR TEKELİ AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 104.1 102.7 101.4 100.9 102.3 101.9 613.3 1 45
6 11281 ELİFE EDA ÇINAR AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 101.2 98.8 103.7 103.5 102.6 103.3 613.1 3 52
7 12192 DORSA FADAEI ARASI İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 101.3 100.9 102.8 101.1 103.4 101.5 611 1 30
8 12275 IŞIK ÖRKMEZ GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54) Sakarya 101.3 103.1 102.6 99.8 100.2 102.5 609.5 3 8
9 10732 ALEYNA KILINÇER DİYARBAKIR YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (YSK-21) Diyarbakır 102.5 101.8 101.9 102.1 101.4 99.7 609.4 2 33
10 10162 ESİN AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 104.8 101.8 101.5 100.5 101.5 98.7 608.8 0 40
11 10163 PELŞİN AVCİ DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 100.8 103.7 100.5 100.4 100.9 102.3 608.6 4 47
12 10140 ÖZGENUR ŞENER TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 98.1 101.2 103.5 100.4 101.7 103.1 608 2 49
13 10496 CEYLİN EREN ESKİŞEHİR ATICILIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ESK-26) Eskişehir 101.6 99.3 102.6 100.1 99.3 101.8 604.7 2 50
14 10325 GİZEM GÖKMEN ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 101.7 101.1 98.4 98.9 102.7 100.6 603.4 2 24
15 11865 EZGİ AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 100.9 100.6 100.6 100.4 100.3 99.6 602.4 1 53
16 10205 PINAR SELEN TURAN ESKİŞEHİR ATICILIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ESK-26) Eskişehir 102.1 99.3 102.2 101.4 97.6 99.5 602.1 0 5
17 10073 FEYZANUR BEGÜM ZENT GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 100.5 101.8 101.1 101.4 97.1 99 600.9 48
18 10112 ADA NAZ SERBES ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 97.9 98.1 101.5 102.3 98 102.3 600.1 18
19 10223 SİNEM ERGİNCİ ALTUN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-47) Mardin 100.1 99.1 99.8 100.5 98.8 100.5 598.8 20
20 10833 BEYZA DUMAN BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 102.2 97.9 100.1 98.6 99.9 99.4 598.1 46
21 12086 SULTAN AKGÜN DİYARBAKIR YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (YSK-21) Diyarbakır 98.2 98.8 101.3 97.3 99.8 102.1 597.5 25
22 10075 BEYZANUR ARTUN GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 98.1 100 98.8 101.1 97.7 99.6 595.3 12
23 12005 İREM DENKTAŞ MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 100.7 98.5 100.7 96.6 99.4 98.2 594.1 32
24 11308 RÜVEYHA KOCABAŞ KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 98.3 100.7 99.2 97.9 100.5 97.4 594 43
25 11269 AYŞENUR YILMAZ ESKİŞEHİR TEPEBAŞI AVCILIK ATICILIK BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAB-26) Eskişehir 97 100.1 97.3 100.1 99.4 99.7 593.6 55
26 10524 BEYZA DOMAÇ GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54) Sakarya 96.7 96.9 99.7 100 98.5 99.8 591.6 28
27 10317 FATMA ACAR ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 95.2 98.5 97.4 98.6 100.4 100.9 591 32
28 11424 HAVVA NUR BİLDİK KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 94.4 97.9 97.7 101.4 99.5 99.3 590.2 16
29 10595 ZAHİDE NUR YILMAZ MERSİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-33) Mersin 98.2 99 96.8 98 99.3 97.9 589.2 27
30 10229 AFRA BETÜL ÇETİNKAYA MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 99 102 97.4 96 99.3 95.3 589 36
31 10550 BÜŞRA GÖL AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 96.5 99.9 98.1 98.7 96.7 98.4 588.3 22
32 10538 YAĞMUR GÜL ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 97.7 98.5 96.3 97.2 100.1 97.6 587.4 21
33 10730 SULTAN BAKIRBALA DİYARBAKIR YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (YSK-21) Diyarbakır 96.4 97.6 98.1 97.6 95.8 96.8 582.3 14
34 10319 MENEKŞE YILDIZ ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 97.1 98.8 96.2 89.8 98.2 94.8 574.9 13
35 10114 REYYAN SUDE TUFANER ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 94.4 96.9 96.2 96.4 95.6 94.9 574.4 38
36 12058 ASUDE KADRİYE DOĞAN GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 95.4 94.8 95.1 97.6 96.6 93 572.5 29
37 10230 SÜMEYYE AKBAŞ MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 94 97.3 96.1 97.7 89.9 96 571 11
38 12200 HİLAL ADSIZ ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 93.9 95.4 94.8 93.5 94.5 98 570.1 19
39 12059 AYŞE TUTKU SANLI MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MBB-44) Malatya 96.1 94.5 96.7 94.6 92.5 93.5 567.9 31
40 12265 FERDAĞ YORTUÇLUOĞLU AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 92.8 89.6 92.3 93.1 93.3 94.5 555.6 51
41 12217 ŞENAY YILDIRIM ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 90.2 91.2 89.4 89.3 93.1 96.7 549.9 37
42 12194 ELİF ULUTAŞ ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 94.8 88.5 86.4 90.7 93.1 92.9 546.4 41
43 12085 MELİS ABRALCI MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MBB-44) Malatya 92.8 89.4 90.2 91.1 90.1 91.9 545.5 17
44 12255 ELİF ÇABIK ESKİŞEHİR TEPEBAŞI AVCILIK ATICILIK BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAB-26) Eskişehir 91.4 89.7 93.8 89.9 91.7 87.5 544 42
45 12137 CEMİLE KAPLAN BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 85.2 84.8 91.9 80.2 89.1 89.8 521 23
DNS 12239 CANSEL BAŞARAN AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 39 DNS
Genç Erkek

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10093 ALP EREN ERDUR

Mersin - MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33)

50.5 50.3 10.3 9.2 10.3 10.4 10.3 10.2 10.3 9.7 9.2 9.3 10 10 9.9 10.2 240.1
2 10920 MUSTAFA İNAN

Ankara - ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06)

49.5 49.1 8.4 10 9.8 10.4 9.6 9.8 10.4 10 9.9 10.4 10.3 10.7 10.1 10.1 238.5
3 10672 YİĞİT YILDIRIM

Ankara - ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06)

47.3 49 7.6 8.9 10.8 10.1 8.9 9.7 9.8 9.8 9.2 10.1 9.6 10.3 211.1
4 10097 KAĞAN ALKIŞ

Mersin - KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46)

50.5 42.6 9.3 9 10.3 10.2 9.1 9.8 9.2 9.7 10.5 9.9 190.1
5 11430 TUNAHAN TATOĞLU

Kahramanmaraş - KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46)

46.3 49.6 9.9 8.1 10.2 10.7 8.3 8 9.2 9.1 169.4
6 11975 MELİH EMRE AYDIN

Trabzon - NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61)

50.1 41.5 10.1 8.6 10.4 10.4 9 9.1 149.2
7 11661 MERT CELEP

İzmir - İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35)

48.8 45.9 7.3 10.6 8.4 9.4 130.4
8 10828 ADNAN EFE UÇAR

İzmir - İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35)

45.7 43.9 9.3 9.5 108.4

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10093 ALP EREN ERDUR MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 95 91 94 91 95 96 562 12 53
2 10672 YİĞİT YILDIRIM ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 96 92 93 91 94 94 560 10 17
3 11661 MERT CELEP İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 93 94 93 93 94 93 560 9 46
4 10097 KAĞAN ALKIŞ KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Mersin 92 93 97 91 93 93 559 10 36
5 10828 ADNAN EFE UÇAR İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 92 94 93 94 94 92 559 10 22
6 10920 MUSTAFA İNAN ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 92 91 96 89 97 90 555 9 26
7 11430 TUNAHAN TATOĞLU KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 95 91 89 93 92 93 553 15 22
8 11975 MELİH EMRE AYDIN NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 89 94 91 92 92 94 552 11 34
9 11900 MUHAMMET EMİN BORAZAN ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 94 93 94 89 90 92 552 10 43
10 10445 YİĞİTCAN YUSUF DİL NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 95 93 89 93 90 92 552 9 5
11 10804 BATUHAN OSMAN ÖZ SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (MAB-54) Sakarya 93 93 92 92 88 93 551 10 24
12 10501 MUHAMMET TOLUNAY GÖKTAŞ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Ankara 92 89 91 94 94 89 549 8 42
13 11393 NURULLAH DEMİR TEYYAREDÜZÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TYR-28) Giresun 93 91 91 94 89 91 549 7 5
14 10314 EMİN KUBİLAY ÖZER ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 92 92 94 89 91 89 547 8 26
15 11449 GÖKDENİZ YILMAZ NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 93 92 88 89 92 92 546 7 20
16 11645 MERT İBRAHİM ÖZEL GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ - KAYSERİ (GSE-38) Kayseri 90 91 93 89 93 89 545 8 53
17 11901 MUHAMMET YUSUF BORAZAN ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 91 89 92 90 90 92 544 11 23
18 11825 ALPEREN ŞAHİN GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ - KAYSERİ (GSE-38) Kayseri 91 90 87 93 91 91 543 5 29
19 11411 MEHMET ÇAMLIBEL ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 89 91 90 94 87 89 540 8 49
20 10434 ABDULKADİR KILIÇ KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 89 90 92 93 88 88 540 8 31
21 10167 RAMAZAN BURAK DİKEÇ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 87 88 92 88 95 89 539 12 42
22 11976 HÜSEYİN MELEMEZ TEYYAREDÜZÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TYR-28) Giresun 90 90 92 91 88 88 539 9 44
23 10431 SAMET YAPRAK KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 94 84 87 91 93 88 537 10 55
24 10274 HÜSEYİN EMRE BÜYÜKYONCA AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 89 88 92 92 83 93 537 7 38
25 10362 MURAT ULAŞLI ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-07) Antalya 90 87 90 86 87 96 536 10 48
26 10504 KEREM AYDIN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 88 90 87 93 88 90 536 7 39
27 10191 FATİH AKGÜL ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 88 84 94 88 90 92 536 6 52
28 11326 KEREM SAĞDIÇ GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 89 88 86 89 89 95 536 4 12
29 11907 ÖMER ENES CEYHAN GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ - KAYSERİ (GSE-38) Kayseri 89 85 90 93 90 88 535 8 12
30 10897 HARUN RAŞİD ARITAŞI ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 90 89 93 87 91 85 535 4 50
31 10502 TAHA ÜSÇETİN ESKİŞEHİR GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-26) Eskişehir 88 86 86 93 95 86 534 13 47
32 11844 BÜLENT SÜNNETCİ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 86 85 88 91 92 92 534 6 51
33 11969 BORA ŞEN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 86 89 93 93 87 86 534 5 19
34 11413 MUHAMMET UĞUR KARA KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 92 91 88 89 88 86 534 4 43
35 12292 MUHAMMET TOKTAŞ ERZURUM SPOR LİSESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ESL-25) Erzurum 88 91 92 88 85 87 531 1 14
36 11472 KADİR DİNÇ AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 90 91 91 91 88 79 530 7 40
37 11488 TOLGA TOPÇUOĞLU ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-07) Antalya 88 87 89 90 86 88 528 3 51
38 12052 MİRAÇ İSLAMOĞLU RİZE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-53) Rize 89 89 86 88 86 88 526 7 45
39 10133 TAYYİP ENSAR UZUN TEYYAREDÜZÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TYR-28) Giresun 87 84 86 87 91 91 526 4 16
40 10378 EMİR BEYAZ GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 90 90 86 85 95 80 526 4 28
41 10875 ALİ AYBERK ÖZTÜRK MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 91 88 84 92 86 83 524 5 33
42 10710 BATUHAN SİCİM BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 87 81 85 93 84 90 520 3 18
43 11749 MUHAMMET NURİ AKPINAR ERZURUM SPOR LİSESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ESL-25) Erzurum 76 91 87 93 86 85 518 6 40
44 10332 KADİR KARA MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MBB-44) Malatya 88 87 87 77 85 93 517 3 17
45 10438 EMİRHAN TUĞSAT KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 85 87 84 81 84 91 512 5 24
46 12207 MAHMUT RAMAZAN ERSOY AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 89 83 88 84 82 86 512 3 19
47 10933 MUHAMMET HAMZA İLHAN ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 83 87 81 83 91 85 510 3 16
48 11487 ARDA KABA ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-07) Ankara 86 87 81 83 89 83 509 5 27
49 11436 KUBİLAY ÖZKULAN GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 85 88 85 76 85 90 509 2 25
50 10909 MEHMET ALTIN HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 84 84 85 84 84 87 508 3 30
51 11984 EREN YILDIZ GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 83 87 84 79 87 87 507 5 47
52 12293 MUSTAFA ARİF GÜRSEL ERZURUM SPOR LİSESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ESL-25) Erzurum 85 85 85 87 80 84 506 6 46
53 11687 OSMAN ÖZEN İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 83 89 82 81 88 82 505 6 48
54 12231 ABDULKADİR TEKİN GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 85 88 90 78 81 81 503 4 13
55 11824 ALP ALPAR MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 85 86 80 82 81 82 496 2 14
56 12259 EMİRHAN TOMBULOĞLU GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 79 83 72 91 86 83 494 6 41
57 11942 MUHAMMED YUSUF CİVELEK MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MBB-44) Malatya 81 78 78 88 85 78 488 2 32
58 10275 DOĞUKAN KILINÇ AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 86 79 79 81 79 82 486 4 21
59 12283 MAHMUT CAN MERMER ŞANLIURFA GAP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAP-63) Şanlıurfa 73 80 85 75 89 79 481 4 23
60 12054 TAHA ARDA ÜLGER RİZE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-53) Rize 79 80 71 82 82 87 481 3 50
61 10108 RAHMETULLAH KEMAL ERSOY ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 85 80 87 77 80 72 481 3 11
62 12317 ZEKİ BERKAN YENER ŞANLIURFA GAP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAP-63) Şanlıurfa 83 73 74 84 78 78 470 2 37
63 11981 ALİ OSMAN GÜL ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 68 78 81 81 81 78 467 3 39
64 12009 SERHAN TUNA ASLAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GUS-06) Ankara 72 76 77 78 83 79 465 0 28
65 12248 BERAT YAZICI HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 80 65 80 77 80 79 461 4 41
66 12310 YASİN GÜLER MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MBB-44) Malatya 79 77 75 71 86 68 456 1 6
67 11323 MURAT CAN KARTAL GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 74 81 80 76 66 70 447 0 35
68 12285 MEHMET EMRE FİLLİKÇİOĞLU AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 69 72 71 78 66 73 429 1 8
69 11670 EMRE UĞURLU HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 63 81 65 72 50 58 389 0 45
70 10571 HAKKI TUNA KESKİN AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 47 56 72 73 74 56 378 2 20
71 12284 MEHMET AZAT KALDI ŞANLIURFA GAP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAP-63) Şanlıurfa 64 69 65 62 52 63 375 0 6
DNS 11410 İBRAHİM BURAK AKSU KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 49 DNS
DNS 11820 ALİ BAYRAKTAR KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 13 DNS
DNS 12027 ABDURRAHMAN COŞTU HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 18 DNS
DNS 12186 BAYRAM YILMAZ AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 25 DNS
DNS 11929 YUNUS EMRE SELÇUK KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 44 DNS
DNS 12282 RAFET KOCABAŞ KAHRAMANMARAŞ AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KMA-46) Kahramanmaraş 52 DNS
DNS 10755 AYBERK KOÇ SAMSUN HEDEF SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HDF-55) Samsun 55 DNS
DNS 12240 CEM ŞİMŞEK OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 8 DNS
DNS 10929 EREN BİLAL IŞIK KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 11 DNS
DNS 12272 HASAN KESKİNER SAMSUN İLKADIM SARP SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ISK-55) Samsun 21 DNS
DNS 10215 ENES AKSOY ESKİŞEHİR TEPEBAŞI AVCILIK ATICILIK BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TAB-26) Eskişehir 27 DNS

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Toplam
1 10270 YİĞİT GEÇİM

Mersin - MERSİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-33)

50.7 51.2 10.4 10.4 10.5 10.3 8.7 9.8 9.7 9.3 10.5 10.5 10.6 10.3 9.4 9.8 242.1
2 10138 OSMAN NURİ ŞENTÜRK

Trabzon - TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61)

50 49.6 9.8 10.8 9.5 9.6 9.6 10 9.9 10.6 10.5 10.2 10.2 10.4 10.4 10.7 241.8
3 10411 ADİL ŞİMŞEK

Sakarya - ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54)

50 50.5 10.1 10.3 10 9.8 9.8 9.2 10.3 10.6 10.2 9.8 9.1 9.9 219.6
4 10165 ŞEHMUS AKGÜN

Diyarbakır - DİYARBAKIR YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (YSK-21)

48.7 50.2 10 10.5 9.8 10.2 9.9 9.7 10.7 9.8 10.3 10.2 200
5 11255 GALİP BERAT AFAL

Erzincan - ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24)

50.4 49.5 9.3 10.7 9.2 9.8 10.3 10.7 9.4 9.9 179.2
6 10265 ENES BUĞRA YAYLA

Mersin - AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33)

50.2 49.3 10 9.2 10.2 9.5 9.9 10.2 158.5
7 10412 FURKAN ESAT ÖZDİN

Sakarya - ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54)

47.3 51.1 10 10.1 9.2 9.7 137.4
8 10068 MUHAMMED FURKAN ABİŞ

Gümüşhane - GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29)

48.2 49.1 10.2 9.8 117.3

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10412 FURKAN ESAT ÖZDİN ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 103.3 104.7 102 99.6 100.5 103.5 613.6 37
2 10068 MUHAMMED FURKAN ABİŞ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 101.9 101.2 100.7 103.6 101.9 102.1 611.4 5
3 10270 YİĞİT GEÇİM MERSİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-33) Mersin 102 102 98.7 102 102.6 102.4 609.7 19
4 10411 ADİL ŞİMŞEK ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 102.2 100.1 102.4 100.5 101.3 102.1 608.6 43
5 10165 ŞEHMUS AKGÜN DİYARBAKIR YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (YSK-21) Diyarbakır 101.8 102 101.1 102.3 101 100.3 608.5 49
6 11255 GALİP BERAT AFAL ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 99.2 100.8 103 102.5 101.7 101.1 608.3 33
7 10265 ENES BUĞRA YAYLA AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 100.1 99.4 103.4 99.3 98.6 104.4 605.2 51
8 10138 OSMAN NURİ ŞENTÜRK TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 101.8 101.2 97.6 102.4 99.9 102 604.9 8
9 10137 TAHA ŞÜKRÜ BALTACI TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 99.9 100 100.3 100.1 102.9 101 604.2 38
10 10254 EREN KARAÇOR MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 99.3 102.5 99.2 101.3 98.7 102.5 603.5 11
11 12007 AHMET KENAN ERGİN AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 96.9 100.4 100.6 100.2 98.7 102.7 599.5 45
12 10219 RECEP KARA DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 99.7 99.6 99.5 98.6 102.2 99.7 599.3 18
13 10579 TUNCAY ŞANLI MURATOĞLU MARDİN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-47) Mardin 99.7 98.6 100.6 97.4 96.7 100.5 593.5 36
14 10624 AHMET KEREM ÖZTÜRK SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-54) Sakarya 98.2 100.3 100.9 95.3 100 96.8 591.5 17
15 10108 RAHMETULLAH KEMAL ERSOY ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 95.8 96.2 100.6 98.7 100.3 99 590.6 39
16 11904 MUSTAFA SAMET ULUDAĞ ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 98 98.7 95.9 96.2 98.4 98.7 585.9 13
17 11880 İBRAHİM HAKTAN TOPUZ KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 95.2 98 96.5 95.7 98.6 101.2 585.2 42
18 12294 MUSTAFA CİNİSLİ ERZURUM SPOR LİSESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ESL-25) Erzurum 97 92.9 95.8 100.9 100.6 97 584.2 34
19 11385 NEVZAT EFE GÜRSOY ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 97.8 96.8 97.8 95.9 97 95.3 580.6 16
20 10323 TUĞHAN TAHİROĞLU ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 98.9 92.4 95.2 98.3 98.1 96.2 579.1 55
21 10404 SERDAR GÖKÇAY ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (OSA-54) Sakarya 90.1 95.9 96.9 97.7 100.2 98.3 579.1 47
22 10329 ÜMİT ÖZÇELİK MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MBB-44) Malatya 99.2 95.4 95.9 93.2 96.3 97.9 577.9 46
23 10815 SEÇKİN FIRAT ÖZOĞLU ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 93.2 96.5 98.9 92.9 96.4 98.9 576.8 40
24 12309 UFUK BERAT YILDIZ ERZURUM SPOR LİSESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ESL-25) Erzurum 96.1 93.7 97.7 96.4 93.3 96.8 574 12
25 10218 BEDİİ BARIŞ ERTEKİN MARDİN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-47) Mardin 94.6 95.9 98.9 94.6 93.8 92.8 570.6 6
26 12236 BERAT KURT ERZURUM SPOR LİSESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ESL-25) Erzurum 94.9 93.8 98.8 93.3 96.7 92.1 569.6 14
27 11930 YUSUF EFE KAPLAN ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 91.1 96.5 95.3 98.8 94.5 93.2 569.4 20
28 11231 YÜCEL ABDULKADİR YILDIZ ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 88.8 93.8 94.4 97.6 95.9 96.9 567.4 41
29 11776 ALİ BAYDAR MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MBB-44) Malatya 87.9 95.1 87.1 96.9 94.9 98.5 560.4 48
30 11295 ENES AYDIN ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 93.7 92.1 88.9 87.5 91.9 92.5 546.6 32
31 12006 BURAK ARDA KAHRAMAN AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 92.9 93.2 91.3 90.3 89.8 87.3 544.8 50
32 10933 MUHAMMET HAMZA İLHAN ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 94.5 94.1 89.3 89.8 92.3 83.8 543.8 52
33 12101 LÜTFİ MERT İLHAN ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 77.9 94.1 88.1 90.5 95.3 96 541.9 31
34 12290 MUHAMMET DİNÇ MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MBB-44) Malatya 85 93.5 86.8 94.8 91 90.8 541.9 35
35 12221 UĞUR YÜCELLİ ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 86.8 78.7 77 81.3 94.4 81.2 499.4 53
36 12177 AHMET HAKAN İLBAN HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ (HGS-70) Karaman 81.7 85.7 75.7 90.5 80.2 73.7 487.5 21
Minik Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 12306 SÜMEYRA SULTAN MERMER ŞANLIURFA GAP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAP-63) Şanlıurfa 94 93 90 277 3 14
2 12320 ESMA DEMİR ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 91 94 90 275 4 19
3 11383 BİLGE SENA YILMAZ OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 94 90 86 270 4 24
4 12190 DEREN TOPAKTAŞ İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 86 90 90 266 4 11
5 11443 SERRA AKKAYA TRABZON GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-61) Trabzon 88 86 90 264 1 22
6 12195 EYLÜL NİSA İPEK ŞANLIURFA GAP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAP-63) Şanlıurfa 90 89 84 263 2 12
7 12205 KHADIGA AHMED MAHMOUD ELSAYED MAHMOUD İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 89 80 91 260 3 13
8 12178 ALEYNA YILMAZ İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 85 87 86 258 1 21
9 12162 İKRANUR ESER OSMANİYE AVSPOR AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-80) Osmaniye 83 84 88 255 2 20
10 12187 BEYZA ANBARCILAR BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 87 80 88 255 0 16
11 12256 ELİF DUMAN BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 79 83 90 252 3 51
12 12261 ESİLA ECRİN ERCAN BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 84 78 85 247 3 18
13 12183 AYLİN YILMAZ İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 84 78 79 241 1 50
14 12032 ELİFE ZEHRA ÇELİK AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 77 82 75 234 0 26
15 11533 MİNA NUR ERYAKALI BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 75 71 67 213 0 23
16 12229 ŞEVVAL ÖZDEMİR AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 65 61 77 203 0 25
DNF 12264 FATMA NUR İPAR ŞANLIURFA GAP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAP-63) Şanlıurfa 0 0 49 DNF
DNS 12298 NİSA NUR KILIÇ ŞANLIURFA GAP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAP-63) Şanlıurfa 8 DNS
DNS 12296 NECLANUR KILIÇ ŞANLIURFA GAP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAP-63) Şanlıurfa 17 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 12074 NİSANUR ÖZATALAY ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 97.8 93.1 99.8 290.7 3 50
2 11864 EYLÜL DENİZ İLHAN ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 90.3 95 86.9 272.2 5 53
3 12304 SEMANUR AKAN ALTUN ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-47) Mardin 82.1 69.7 88.6 240.4 6 52
4 12069 ALMİNA KÜÇÜK AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 72.9 77.6 73.8 224.3 5 51
5 11995 NİL BERRAK BİLGEN AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 75.3 77.7 68.9 221.9 1 55
6 12297 NEHİR BAŞARAN AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 56.1 67.7 66.3 190.1 3 56
Minik Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 11978 DORUK TOKER ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 95 91 93 279 3 21
2 11979 YUSUF ENES BOSTAN RİZE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-53) Rize 93 94 91 278 5 33
3 10459 YİĞİT ALP ZEKİ GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ - KAYSERİ (GSE-38) Kayseri 93 87 91 271 6 31
4 12222 YİĞİT SARIKAYA ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 92 91 88 271 5 25
5 11955 EGE KAĞAN CEYLAN GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ - KAYSERİ (GSE-38) Kayseri 93 88 87 268 1 26
6 12289 MUHAMMED MİRZA SORGUÇ ŞANLIURFA GAP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAP-63) Şanlıurfa 90 87 89 266 3 27
7 12210 MUHAMMED CAN ÖZDEMİR ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 89 84 87 260 1 20
8 11379 DURDU AHMET KONUŞ KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 84 86 89 259 3 35
9 12223 YUNUS EMRE FIRAT İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 86 84 85 255 2 23
10 12254 EGEHAN RÜZGAR BANAR ŞANLIURFA GAP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAP-63) Şanlıurfa 87 85 81 253 0 36
11 12230 ABDULLAH ÖZKAYA GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ - KAYSERİ (GSE-38) Kayseri 88 83 80 251 4 22
12 12271 HAMZA ŞİMŞEK İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 79 82 84 245 2 37
13 12312 YİĞİT TOSUN ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-07) Antalya 80 83 78 241 2 32
14 12316 ZAID MOHAMED ELSHABRAWI HASSAN HUSSEIN İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 82 73 82 237 2 28
15 12204 KAAN ERTUĞ ÇAĞATAY GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06) Ankara 74 81 73 228 1 29
16 12246 AZİZ BATUHAN TOPRAK ŞANLIURFA GAP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAP-63) Şanlıurfa 71 68 74 213 0 24
DNS 12315 YUSUF EREN MUHACIR ŞANLIURFA GAP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAP-63) Şanlıurfa 30 DNS
DNS 12237 BORA KARAASLAN BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 34 DNS
Yıldız Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 11882 İKLİM AY AKKOYUN KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 89 89 92 82 352 4 30
2 11932 ZERDA KAYNAK KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 91 89 85 83 348 4 37
3 10381 HASRET NUR KORKUT GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ - KAYSERİ (GSE-38) Kayseri 87 90 79 90 346 3 27
4 11867 FATMA TUANA KURTOĞLU GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ - KAYSERİ (GSE-38) Kayseri 87 87 86 83 343 2 31
5 11801 ELİF UYAN ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 78 89 88 87 342 6 32
6 11644 ARZU NAZ YILMAZ ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EHS-38) Kayseri 84 90 88 80 342 2 47
7 11817 ALEYNA SU KARAPINAR MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 85 86 80 86 337 3 40
8 11426 İLKNUR KAŞ OSMANİYE AVSPOR AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-80) Osmaniye 81 84 83 87 335 4 35
9 10773 DAMLA ÇETİN ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 84 85 77 80 326 2 33
10 11406 YAREN ESER OSMANİYE AVSPOR AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-80) Osmaniye 82 79 76 84 321 0 6
11 12263 EYLÜL ÖZMEN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 72 82 88 76 318 2 36
12 11425 İKRA KAŞ OSMANİYE AVSPOR AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-80) Osmaniye 79 79 79 75 312 0 28
13 12161 EMİNE GÖNÜLER OSMANİYE AVSPOR AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-80) Osmaniye 71 83 82 74 310 0 22
14 10383 MERYEM NUR KORKUT GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ - KAYSERİ (GSE-38) Kayseri 84 77 73 74 308 2 39
15 11857 ELİF GÜL ASLANKIRAN KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 76 74 72 77 299 1 43
16 12279 İREM SAADET UZUN BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-14) Bolu 71 78 76 71 296 2 34
17 12273 HATİCE İNANÇ ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-07) Antalya 77 69 77 72 295 1 38
18 11280 DENİZ YILMAZ AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 70 79 67 76 292 2 42
19 12303 SELEN ERYAŞ BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 62 75 73 82 292 1 23
20 10357 KÜBRA ERDUR MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 70 74 71 75 290 0 29
21 11257 AYSEMA GEÇİM MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 71 68 72 73 284 1 24
22 12045 ŞEVVAL SU DAŞÖZ OSMANİYE AVSPOR AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-80) Osmaniye 62 63 71 70 266 1 26
DNS 11282 ZEYNEP ÇAYIR AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 25 DNS
DNS 11448 ALYA SUNGUR NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 46 DNS
DNS 12278 İREM ÖCAL OSMANİYE AVSPOR AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-80) Osmaniye 5 DNS
DNS 11053 MELİKENUR ŞAHİN BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 45 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10462 HATİCE TUANA DENİZ ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 97.1 100.4 101.8 101 400.3 3 45
2 11877 HİRA NUR AĞRAKÇE MARDİN FERDİ (FRD-47) Mardin 98.6 98.7 99.6 98.7 395.6 5 43
3 12208 MEDİNE GENÇER DİYARBAKIR YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (YSK-21) Diyarbakır 97.4 97.6 101.5 98.4 394.9 6 34
4 11246 NAS EBRAR MÜHÜRDAROĞLU ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 99.2 97.8 95.5 101.1 393.6 5 39
5 12082 ELİF GÜLCAN DOLUDİZGİN GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 96.4 99 98 99.8 393.2 1 37
6 11934 ZEYNEP ULUTAŞ ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 95 95 99.5 96.1 385.6 3 48
7 12213 RÜMEYSA RAİFE ÇAKMAK DİYARBAKIR YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (YSK-21) Diyarbakır 96.6 96.3 95.5 94.8 383.2 1 47
8 12209 MISRA ÖZGE GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 89.8 97.2 99 95.7 381.7 3 35
9 11806 BERFİN TURAN SAMSUN AVCILAR VE ATICILAR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-55) Samsun 92.5 93 94.9 97.4 377.8 2 38
10 12184 AZRA KAYA GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 93 92.1 91.9 93 370 0 46
11 12181 ASLI DABAĞ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 92.5 93.2 92.1 89.7 367.5 4 33
12 12242 DEFNE DENİZ TORUN BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 91 91.4 92 92.4 366.8 2 49
13 11801 ELİF UYAN ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 92.9 94.5 88.4 86.2 362 2 36
14 12218 ŞEVVAL KAYA GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 93 90.7 90.8 84.9 359.4 2 41
15 12174 ARİFE IRMAK YÜKSEL AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 77.4 91.4 94.5 87.1 350.4 1 42
16 12244 ASİYE GANAR DİYARBAKIR YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (YSK-21) Diyarbakır 86.8 92.4 82.6 80.3 342.1 0 40
Yıldız Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 11390 ATABERK KAYMAKOĞLU ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 93 87 96 84 360 8 43
2 10429 AHMET ARDA CURA KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 90 88 90 88 356 6 30
3 11325 BİLAL SAZAK GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 81 94 90 89 354 6 50
4 11915 SEFA BAYRAKTAR KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 91 84 89 87 351 4 37
5 11331 BERKE GÜLSEVEN GAZİ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GUS-06) Ankara 89 89 85 88 351 3 12
6 12313 YİĞİT YÜKSEL ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-07) Antalya 87 87 85 89 348 5 52
7 11642 ZAFER TİRYAKİ TRABZON GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-61) Trabzon 85 89 88 86 348 3 16
8 11954 AZİZ METEHAN BUGUR GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ - KAYSERİ (GSE-38) Kayseri 87 88 89 84 348 2 35
9 10427 KEMAL METKAN AKALIN KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 88 87 86 86 347 4 39
10 11328 MUSTAFA SERTTAŞ GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 87 87 87 86 347 3 31
11 10632 AHMET MUHAMMED TEKDAL ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 88 84 83 90 345 4 53
12 12175 KEMAL MERT TEPE AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 89 88 85 81 343 3 17
13 12185 BATU KURT ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 84 83 87 87 341 1 18
14 11839 ADEM EFE KARAKAVAK GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ - KAYSERİ (GSE-38) Kayseri 81 90 85 84 340 4 45
15 11384 MERT ATALAY GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06) Ankara 85 83 84 87 339 4 42
16 11888 MAHMUT SABAN GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ - KAYSERİ (GSE-38) Kayseri 82 87 89 81 339 2 6
17 11293 ÖMER TUĞRUL KAPLAN KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 86 86 83 81 336 4 51
18 10449 MEHMET EFE ALEMDAROĞLU NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 87 78 82 84 331 2 49
19 11264 HÜSEYİN ARDA AKİN BOLU - GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMK-14) Bolu 80 81 80 87 328 3 55
20 11221 HALİT KÜRŞAT ÇELİK SAMSUN İLKADIM SARP SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ISK-55) Samsun 84 81 81 80 326 5 46
21 12258 EMİR ÜLKER ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-07) Antalya 83 77 80 83 323 0 13
22 12260 ESHABİL FİDAN KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 78 87 80 72 317 2 14
23 11502 NURULLAH ŞAŞMAZ ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 83 80 74 80 317 1 34
24 10456 EMRE MERT HANCI YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 77 80 76 77 310 0 48
25 12202 İBRAHİM YILMAZ İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 77 76 75 76 304 1 47
26 12241 CEMAL DUHA PEKER SAMSUN HEDEF SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HDF-55) Samsun 76 69 75 82 302 2 11
27 11324 RECEP EFE SELAMSIZ GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ (GAA-17) Çanakkale 77 81 74 68 300 0 40
28 11265 YİĞİTHAN OKAY BOLU - GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMK-14) Bolu 78 79 66 69 292 0 32
29 11896 MESUT BARAN AKÇAY SAMSUN İLKADIM SARP SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ISK-55) Samsun 72 67 79 72 290 0 38
30 12220 UĞUR YILMAZ İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 65 70 81 73 289 0 8
31 12301 RUSLAN HOLUBCHENKO ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-07) Antalya 69 74 70 74 287 0 33
32 11848 ÇAĞAN EGE ÇAĞATAY GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GGS-06) Ankara 73 63 69 67 272 0 5
33 12311 YİĞİT ERDOĞAN BOLU - GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMK-14) Bolu 64 62 75 64 265 1 44
34 12206 MAHMOUD AHMED MAHMOUD ELSAYED MAHMOUD İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 74 71 53 65 263 1 41
35 12008 ÇAĞAN MERİÇ ASLAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GUS-06) Ankara 64 52 61 60 237 1 36

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Stant Aç.
1 10723 BAVER AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 98 100.8 98.2 101.2 398.2 26
2 11256 KERİM CAN KARANLIK ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 95.4 98.2 99.5 99.5 392.6 27
3 10632 AHMET MUHAMMED TEKDAL ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 99.1 97 94.3 100.6 391 23
4 10080 HALİLİBRAHİM ABİŞ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 99.6 97.5 94 99 390.1 31
5 11405 ŞEVKİ EFE MÜHÜRDAROĞLU ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-24) Erzincan 97.9 95.7 97.3 96.8 387.7 37
6 12173 ENİS ÇOLAK AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 94.5 101 96.6 93 385.1 25
7 11394 BAVER ARAS AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 92.8 93.2 99.6 97.6 383.2 32
8 11814 ABDUSSAMED ABIŞ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 95.2 94.5 98.6 92 380.3 24
9 11502 NURULLAH ŞAŞMAZ ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 96.8 92.2 90.2 93.3 372.5 36
10 11671 HALİT YUSUF SAVAŞ KÜTAHYA - GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGM-43) Kütahya 93 83.4 91.7 97.3 365.4 33
11 11927 YAĞIZ SULTAN UMUTLU AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-09) Aydın 94.1 88.5 87.3 93.6 363.5 34
12 11921 SÜLEYMAN GÜNGÖR ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 88.4 89.3 93.2 88.4 359.3 30
13 12243 ALİ AGAH ÇOLAK AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 89.1 87.3 84.9 81.6 342.9 28
14 11297 HÜSEYİN OĞUZ ULUSOY ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 79.1 83 88.3 87.5 337.9 29
15 12291 MUHAMMET ALİ CIRIK AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 80.7 74.8 70.1 78.2 303.8 35