Yükleniyor
Tüm Dallar Ateşli Silahlar Türkiye Şampiyonası Sonuçları « Yarışma Detaylarına Dön
Büyük Bayan

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 S9 S10 Toplam
1 10178 ELİF BEYZA AŞIK

Ankara - ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06)

2 1 2 2 1 2 1 1 3 1 16
2 10196 HAZEL CEMRE DEMİRCİ

Eskişehir - ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26)

1 2 2 2 2 1 1 1 1 0 13
3 10171 ŞEVVAL İLAYDA TARHAN

Ankara - OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06)

2 1 0 4 0 1 1 2 2 13
4 10099 BURCU AYHAN

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

1 0 2 1 3 0 3 1 11
5 10005 NİLAY AK

Antalya - ANTALYA POLİS SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (APG-07)

2 1 1 1 2 0 2 9
6 10065 REYHAN UĞURLUOĞLU

Trabzon - NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61)

0 2 2 1 1 1 7
7 12228 ZOHRESADAT SAJADI HEZAVE

Ankara - ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06)

1 1 1 1 1 5
8 10144 CANAN TÜRKOĞLU

İstanbul - YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34)

0 0 0 0 0

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10171 ŞEVVAL İLAYDA TARHAN OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 92 98 97 97 91 97 572 8 11
2 12228 ZOHRESADAT SAJADI HEZAVE ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 93 97 92 88 91 91 552 9 7
3 10005 NİLAY AK ANTALYA POLİS SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (APG-07) Antalya 95 88 91 94 90 93 551 7 7
4 10178 ELİF BEYZA AŞIK ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 90 92 93 87 92 96 550 10 6
5 10144 CANAN TÜRKOĞLU YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKC-34) İstanbul 91 93 88 94 90 89 545 6 10
6 10099 BURCU AYHAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 92 93 93 88 80 95 541 6 12
7 10196 HAZEL CEMRE DEMİRCİ ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 86 94 93 82 89 90 534 11 9
8 10065 REYHAN UĞURLUOĞLU NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 87 86 89 85 85 84 516 6 10
9 11613 ESRA BOZABALI JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 82 91 89 69 78 88 497 4 9
10 10636 KÜBRA SÖZLÜ ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 79 77 79 65 71 64 435 2 11
DNF 11460 GÜL TUĞBA ŞAHİN GAZİANTEP DOLPHIN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GDK-27) Gaziantep 63 74 80 0 217 1 6 DNF

Final Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Çök Yat Ayakta Toplam
1 12227 ZEYNEP YILDIZ

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

142.7
46.5
49
47.2
157.3
53.3
51.7
52.3
140.1
47
47.3
8.9
9.1
9.2
9.5
9.1
440.1
2 10259 GÜLŞEN DELEN

Manisa - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45)

144.4
47.3
48.1
49
149.3
49.1
49.1
51.1
145.1
46.1
52.1
8.5
10
9.6
9.5
9.3
438.8
3 11988 AYÇA ERDOĞAN

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

141.1
49.8
43.1
48.2
151.4
50.1
50.5
50.8
134.7
48.4
47.8
8.6
10
10.1
9.8
427.2
4 10684 AYSUN UĞURLU

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

134.7
42.2
44.4
48.1
149.5
52
46.9
50.6
122.5
46.9
47.9
9
9.2
9.5

406.7
5 10617 ÖZGE DEMİREL

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

140.6
47
44.6
49
147.7
48.6
50.5
48.6
102.4
41.5
42.9
8.8
9.2


390.7
6 10258 GÖRKEM ZENGİT

Manisa - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45)

136.7
41.5
47.9
47.3
145.6
48.4
46.5
50.7
98.3
47.2
42.3
8.8



380.6
7 10146 ROMEYSA KARA

Diyarbakır - DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21)

136.1
42.9
46.6
46.6
149.8
51
49.4
49.4
81.2
43.8
37.4




367.1
DNF 10316 DİLARA ÇAĞLAR

Çankırı - ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18)

141.1
45.9
49.8
45.4
141.5
44.2
47.3
50
0






282.6

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 12227 ZEYNEP YILDIZ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 94 95 93 98 100 96 98 99 93 92 95 93 1146 44 17
2 10259 GÜLŞEN DELEN MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 92 89 90 98 98 97 97 99 93 93 95 95 1136 39 8
3 11988 AYÇA ERDOĞAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 92 92 93 91 96 96 98 97 90 89 96 94 1124 29 2
4 10684 AYSUN UĞURLU JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 89 91 88 93 96 96 96 94 92 92 96 97 1120 27 3
5 10617 ÖZGE DEMİREL JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 91 92 87 95 93 95 94 95 90 87 84 88 1091 28 9
6 10258 GÖRKEM ZENGİT MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 90 88 91 87 97 96 97 95 87 82 83 86 1079 25 7
7 10316 DİLARA ÇAĞLAR ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 90 89 89 92 95 94 93 93 80 86 90 85 1076 15 4
8 10146 ROMEYSA KARA DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 92 89 93 87 95 92 95 95 84 87 74 89 1072 20 18
9 11716 ÜMRAN ÖZKAN JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 88 83 90 86 92 92 95 99 88 82 84 88 1067 19 16
10 10114 REYYAN SUDE TUFANER ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 91 89 83 86 87 94 89 86 80 86 80 85 1036 11 12
11 12172 SEMRA ARAS JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 85 79 86 84 91 95 92 94 90 84 81 73 1034 14 14
12 10516 FİKRİYE DİLAN DURAN ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 84 80 87 84 89 90 94 91 74 75 80 84 1012 11 6
13 11220 EMİNE ATMACA ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 90 93 84 85 88 87 86 86 82 66 78 80 1005 8 5
DNS 11595 TUĞBA OLGUN MERSİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-33) Mersin 15 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 12227 ZEYNEP YILDIZ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 103.2 102.5 98.1 101.5 101.1 102.7 609.1 17
2 10146 ROMEYSA KARA DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 102.1 100 100.3 101.8 101 100.4 605.6 18
3 10684 AYSUN UĞURLU JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 98.8 97.7 102.5 100.3 101 101.3 601.6 3
4 10617 ÖZGE DEMİREL JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 99.7 97.5 94.5 102.8 102.9 95.7 593.1 9
5 11988 AYÇA ERDOĞAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 97.4 98.4 99.6 99.7 98.2 99.8 593.1 2
6 10316 DİLARA ÇAĞLAR ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 100.9 97.4 97.7 100.5 97.2 98.1 591.8 4
7 10258 GÖRKEM ZENGİT MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 97.4 99.1 98.2 99.4 99.5 98.1 591.7 7
8 10259 GÜLŞEN DELEN MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 96.7 100.3 96.4 96.8 98.8 101.3 590.3 8
9 12172 SEMRA ARAS JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 92.9 102.3 97.2 97.4 98.9 94.3 583 14
10 10516 FİKRİYE DİLAN DURAN ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 96 99.6 95.5 96.4 95.6 99.6 582.7 6
11 10114 REYYAN SUDE TUFANER ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 94.8 91.9 94.8 97.6 97 99.3 575.4 12
12 11716 ÜMRAN ÖZKAN JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 98.2 95.8 94.7 99.5 90 97.2 575.4 16
13 11220 EMİNE ATMACA ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 93.5 95.3 94.2 98.3 97 96.2 574.5 5
DNS 11595 TUĞBA OLGUN MERSİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-33) Mersin 15 DNS
Büyük Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 11080 YAVUZ KESKİN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 95 93 100 97 97 94 576 17 10
2 10090 ÖZGÜR VARLIK JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 94 98 96 95 97 95 575 19 10
3 10066 YUSUF DİKEÇ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 95 95 96 97 94 96 573 21 12
4 10151 MURAT KILIÇ İZMİR FERDİ (FRD-35) Ankara 94 93 97 96 94 96 570 14 11
5 10942 AYDIN GÜÇLÜ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 96 98 95 94 91 90 564 15 6
6 11804 MUSTAFA SEVAL TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 94 94 96 93 93 93 563 9 8
7 12336 SALİH YILDIZ ESKİŞEHİR ATICILIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ESK-26) Eskişehir 90 92 96 88 91 85 542 11 7
8 10035 ÖMER ÇAM KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 91 94 90 88 88 91 542 6 9
9 12196 FERZENDE ÇELİK TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 82 87 82 82 89 81 503 6 6
DNF 10179 KEMAL ERKAHYA ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 92 87 88 82 8 0 357 5 7 DNF
DNS 10443 BUĞRA TAVŞAN NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 9 DNS

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Toplam
1 10151 MURAT KILIÇ

Ankara - İZMİR FERDİ (FRD-35)

3 2 4 3 4 1 3 2 22
2 10090 ÖZGÜR VARLIK

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

1 3 1 3 1 4 3 2 18
3 11080 YAVUZ KESKİN

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

2 2 2 4 1 2 2 15
4 10035 ÖMER ÇAM

Konya - KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42)

2 1 4 0 1 1 9
5 10066 YUSUF DİKEÇ

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

3 1 1 1 1 7
6 10942 AYDIN GÜÇLÜ

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

0 3 2 1 6

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10090 ÖZGÜR VARLIK JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 97 87 93 98 98 93 566 22 2. S
2 10066 YUSUF DİKEÇ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 99 98 84 97 93 93 564 13 5. S
3 10151 MURAT KILIÇ İZMİR FERDİ (FRD-35) Ankara 95 89 82 97 97 90 550 9 2. S
4 11080 YAVUZ KESKİN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 95 95 82 95 95 87 549 9 4. S
5 10942 AYDIN GÜÇLÜ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 96 87 81 94 93 81 532 10 4. S
6 10035 ÖMER ÇAM KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 94 87 87 98 91 74 531 6 3. S
7 10179 KEMAL ERKAHYA ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 93 86 80 95 88 86 528 6 3. S
8 11804 MUSTAFA SEVAL TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 90 90 71 95 92 89 527 13 4. S
9 12336 SALİH YILDIZ ESKİŞEHİR ATICILIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ESK-26) Eskişehir 95 83 83 88 88 83 520 7 2. S
10 10059 HANİFİ FAZLI SOYSAL ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 73 78 54 75 90 62 432 2 5. S
11 12196 FERZENDE ÇELİK TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 41 56 31 84 84 58 354 2 3. S
12 10054 CİHAN TUNÇ MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 2. S DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10841 İSMAİL KELEŞ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 97 97 94 95 90 91 564 13 10
2 11080 YAVUZ KESKİN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 97 97 85 90 92 96 557 16 7
3 10066 YUSUF DİKEÇ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 99 97 91 89 89 90 555 12 8
4 10151 MURAT KILIÇ İZMİR FERDİ (FRD-35) Ankara 92 90 96 96 91 89 554 7 6
5 12336 SALİH YILDIZ ESKİŞEHİR ATICILIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ESK-26) Eskişehir 94 94 95 92 92 83 550 12 3
6 10090 ÖZGÜR VARLIK JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 93 90 93 95 83 95 549 6 5
7 10942 AYDIN GÜÇLÜ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 96 94 89 89 88 90 546 9 9
8 10879 MAHMUT YÜCEL JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 92 92 91 90 88 84 537 5 5
9 10035 ÖMER ÇAM KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 91 92 87 86 92 85 533 4 6
10 10443 BUĞRA TAVŞAN NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 89 92 90 86 83 76 516 6 4
11 11804 MUSTAFA SEVAL TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 91 92 91 83 79 77 513 6 2
12 10054 CİHAN TUNÇ MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 87 84 85 84 62 70 472 1 2
13 12196 FERZENDE ÇELİK TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 67 85 59 62 75 78 426 3 7
DNS 10156 GÖKHAN BANAR ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 3 DNS
DNS 10172 MURAT YILMAZ SAMSUN POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PLG-55) Samsun 11 DNS
DNS 10179 KEMAL ERKAHYA ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 4 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10841 İSMAİL KELEŞ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 89 96 87 89 93 90 544 4 6
2 10090 ÖZGÜR VARLIK JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 83 91 89 91 89 90 533 1 7
3 10879 MAHMUT YÜCEL JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 86 90 91 88 89 89 533 1 6
4 10942 AYDIN GÜÇLÜ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 90 87 89 90 88 87 531 3 16
5 10443 BUĞRA TAVŞAN NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 83 82 90 92 93 90 530 6 8
6 11080 YAVUZ KESKİN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 87 84 87 85 95 88 526 6 14
7 10172 MURAT YILMAZ SAMSUN POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (PLG-55) Samsun 84 85 93 85 86 86 519 3 9
8 11804 MUSTAFA SEVAL TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 90 89 83 84 85 88 519 2 12
9 10059 HANİFİ FAZLI SOYSAL ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 84 82 85 90 78 86 505 1 15
10 10035 ÖMER ÇAM KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ (KEM-42) Konya 79 83 82 85 86 89 504 2 7
11 12336 SALİH YILDIZ ESKİŞEHİR ATICILIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ESK-26) Eskişehir 90 82 74 76 82 77 481 2 3
12 10054 CİHAN TUNÇ MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 80 80 73 83 75 87 478 1 4
13 12196 FERZENDE ÇELİK TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 79 79 66 76 76 77 453 0 9
14 10091 ONUR CAN GÖKÇEDAĞ ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 62 48 71 73 74 66 394 2 8
15 12327 NURİ ŞAHİN GAZİANTEP - GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-27) Gaziantep 56 69 79 58 67 53 382 1 5
DNS 10122 KEMAL AKSU ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 2 DNS
DNS 11673 KÜRŞAD GÜVEN ERTAŞ ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 3 DNS
DNS 10151 MURAT KILIÇ İZMİR FERDİ (FRD-35) Ankara 5 DNS
DNS 10156 GÖKHAN BANAR ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 12 DNS
DNS 11107 SÜLEYMAN SAĞLAM ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 2 DNS
DNS 10179 KEMAL ERKAHYA ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 4 DNS

Final Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Çök Yat Ayakta Toplam
1 10129 AHMET BAYRAK

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

153
51.2
50.5
51.3
156.7
53
51.7
52
142.8
46.7
49.5
9
9.8
8.7
10.5
8.6
452.5
2 10716 ÖMER AKGÜN

Diyarbakır - DİYARBAKIRSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DBS-21)

144.9
49.6
46.8
48.5
154.4
50.5
52.2
51.7
151.4
50
52
9.6
10.5
9.6
9.5
10.2
450.7
3 10175 OSMAN ERDİNÇ BİLGİLİ

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

144.1
48.8
46.8
48.5
155.1
51
52.3
51.8
139.1
50.6
48.9
9.8
9.3
10.7
9.8
438.3
4 10101 HALİL İBRAHİM ÖZTÜRK

Ankara - JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06)

146.9
50.9
46.8
49.2
154.5
50.8
51.9
51.8
121
45.6
47.7
9.2
8.6
9.9

422.4
5 10136 MEHMET SALİH YILDIZ

Trabzon - TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61)

141.8
42.4
49.1
50.3
153.6
52
49.5
52.1
116
47.6
48.1
10
10.3


411.4
6 11802 EMRAH CEYLAN

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

147.2
48.5
49.7
49
150.3
49.4
50.6
50.3
102.5
47.2
45.6
9.7



400
7 10183 YUSUF KARABİNA

Erzincan - ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24)

135.7
45.4
46.5
43.8
149.8
48.6
49
52.2
94.7
47.6
47.1




380.2
DNS 11179 MERT NALBANT

Ankara - TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06)

0


0


0







Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10101 HALİL İBRAHİM ÖZTÜRK JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 96 99 96 98 99 98 99 98 97 96 95 94 1165 44 9
2 10129 AHMET BAYRAK JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 99 96 97 98 99 100 99 99 91 93 94 95 1160 47 2
3 10716 ÖMER AKGÜN DİYARBAKIRSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DBS-21) Diyarbakır 95 93 97 94 98 96 97 94 95 95 96 97 1147 41 17
4 11179 MERT NALBANT TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 95 98 98 96 98 99 98 96 90 93 92 93 1146 39 14
5 10175 OSMAN ERDİNÇ BİLGİLİ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 93 100 93 94 98 97 100 97 90 92 91 96 1141 43 16
6 11802 EMRAH CEYLAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 89 96 95 91 92 96 94 99 91 93 94 91 1121 29 5
7 10183 YUSUF KARABİNA ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 89 92 95 96 93 94 96 95 90 94 92 89 1115 32 18
8 10136 MEHMET SALİH YILDIZ TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 85 90 91 94 95 96 98 96 92 93 88 94 1112 31 12
9 10135 EVREN TÜRKMEN TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 90 91 90 90 99 98 96 93 88 90 93 91 1109 20 6
10 10143 BARIŞ BERAT BEŞENK ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-07) Antalya 87 82 88 90 97 93 96 95 84 84 89 86 1071 16 4
11 10134 ALİ AKÇAY TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 85 88 94 86 97 96 95 97 80 79 80 85 1062 25 3
12 12326 NAZIM HAKAN ABAKUŞ ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-07) Antalya 90 85 91 88 97 92 95 93 86 82 77 83 1059 19 15
13 11224 GÜRKAN KARA TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 86 87 88 83 87 91 88 92 92 85 90 90 1059 11 8
14 11081 MERT VURAL ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-07) Antalya 82 78 89 90 95 94 96 94 82 76 85 80 1041 20 19
DNS 10620 EYYÜP BEYHAN JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 7 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10129 AHMET BAYRAK JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 102 103.7 102.5 103.3 103.1 103.1 617.7 8
2 10175 OSMAN ERDİNÇ BİLGİLİ JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 103.7 102.3 100 103.9 100.4 105 615.3 13
3 11179 MERT NALBANT TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 103 100.2 103.9 102.7 102.7 100.4 612.9 19
4 10135 EVREN TÜRKMEN TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 101.9 100.7 102.8 103 100.2 101 609.6 15
5 10136 MEHMET SALİH YILDIZ TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 98.6 99.9 102.6 103.3 100.8 103.4 608.6 16
6 10101 HALİL İBRAHİM ÖZTÜRK JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 101.5 102.9 99 102.9 102.6 99.7 608.6 12
7 10134 ALİ AKÇAY TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 100.7 100.8 103.3 100 100.7 99.5 605 14
8 12326 NAZIM HAKAN ABAKUŞ ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-07) Antalya 101.5 102 100.9 98.9 101.1 100.5 604.9 7
9 10716 ÖMER AKGÜN DİYARBAKIRSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DBS-21) Diyarbakır 98.7 101.7 101.1 99.6 99.8 98.9 599.8 2
10 10143 BARIŞ BERAT BEŞENK ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-07) Antalya 96.3 99.3 100.4 100 100.6 100.1 596.7 5
11 12328 ABDURRAHMAN AKGÜN DİYARBAKIR YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (YSK-21) Diyarbakır 100 99.8 100 100.5 96.6 99.8 596.7 22
12 11081 MERT VURAL ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-07) Antalya 101.6 97.4 104.1 98.9 99.4 93.6 595 6
13 11802 EMRAH CEYLAN TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 100.3 98.8 100.9 94.8 100.1 98.3 593.2 17
14 10149 ALİ YAŞAR AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 98.7 95.4 98.1 101.2 97.7 96.3 587.4 3
15 11224 GÜRKAN KARA TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ (TSK-06) Ankara 96.4 100.4 100.5 97.4 95.4 97.2 587.3 18
16 10183 YUSUF KARABİNA ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 98.1 96.8 90.9 96.1 98.3 99.2 579.4 4
DNS 10620 EYYÜP BEYHAN JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (JGK-06) Ankara 9 DNS
Genç Bayan

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 S9 S10 Toplam
1 10123 ELİF KIRKLAR

Ankara - ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06)

1 3 2 3 1 4 0 3 5 2 24
2 10170 YASEMİN BEYZA YILMAZ

Ankara - OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06)

3 3 2 0 1 5 1 1 1 2 19
3 10451 SILA TURAN

Trabzon - NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61)

2 0 3 1 1 2 1 3 1 14
4 12040 AYBİKE AKSAKAL

Ankara - ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06)

2 0 3 3 1 0 1 0 10
5 10174 BİLGE ALEV

Samsun - BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55)

3 1 0 2 1 1 2 10
6 10017 BİLGE ÇOBAN

Eskişehir - ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26)

0 0 3 1 2 0 6
7 11330 GÖZDE NUR KARLAPAK

Ankara - ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06)

0 1 0 1 2 4
8 11320 DAMLA GÜRLER

Eskişehir - ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26)

0 0 0 0 0

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10170 YASEMİN BEYZA YILMAZ OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OIG-06) Ankara 85 95 94 96 96 94 560 14 22
2 10451 SILA TURAN NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 92 89 93 96 94 93 557 7 17
3 10123 ELİF KIRKLAR ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 89 93 95 91 91 97 556 8 16
4 10017 BİLGE ÇOBAN ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 93 91 94 85 86 90 539 7 26
5 11320 DAMLA GÜRLER ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 86 85 91 92 88 92 534 12 19
6 12040 AYBİKE AKSAKAL ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 91 92 89 85 84 80 521 8 17
7 10174 BİLGE ALEV BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 82 87 88 82 88 91 518 4 16
8 11330 GÖZDE NUR KARLAPAK ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 80 86 87 87 82 88 510 2 20
9 11964 YASEMİN TUNCA ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EGS-26) Eskişehir 75 87 78 83 89 86 498 5 20
10 11319 AZRA LÖKELİ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 82 83 82 87 76 83 493 0 19
11 10819 BEYZANUR ÇEKİÇ ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 77 75 84 81 76 76 469 6 15
12 10577 ZEYNEP GÖKÇE GÜLTEKİN ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 88 89 85 55 82 68 467 2 24
13 11920 SUDEM BEYZA CİVELEK ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 79 81 80 79 65 78 462 2 21
14 10639 EZGİ AÇIKALIN ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBB-27) Gaziantep 75 66 78 81 58 74 432 0 25

Final Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Çök Yat Ayakta Toplam
1 10642 FATMA KORKMAZ

Adıyaman - ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02)

142.7
48.8
47
46.9
148.2
49.9
49.3
49
136.5
45.4
44.7
8.8
10.2
9.1
7.7
10.6
427.4
2 10140 ÖZGENUR ŞENER

Trabzon - TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61)

145.8
48.3
47.7
49.8
133.8
33
49.1
51.7
141.2
44.5
48.9
8.6
10.6
7.9
10.1
10.6
420.8
3 10162 ESİN AKGÜN

Diyarbakır - DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21)

135.2
45.7
45.6
43.9
152.2
49.5
51.9
50.8
120.9
45.1
46.3
6.4
7.8
8.7
6.6
408.3
4 10228 SELENAY GÜNGÖR

Manisa - MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45)

137.1
46.9
45.1
45.1
148.9
49.5
49.9
49.5
112
44.2
42.2
9.8
8.4
7.4

398
5 10229 AFRA BETÜL ÇETİNKAYA

Manisa - MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45)

131
48.4
37.3
45.3
148.7
50.9
50.8
47
107.8
43.3
45.9
9.6
9


387.5
6 10203 ELİF ZEYNEP GEÇİM

Erzincan - ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24)

136
45.2
43.4
47.4
144.2
49.3
49
45.9
96.5
43.8
43.6
9.1



376.7
7 10073 FEYZANUR BEGÜM ZENT

Gümüşhane - GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29)

132.9
39.4
46.2
47.3
150.3
50.4
50.3
49.6
82.7
38.5
44.2




365.9
8 10163 PELŞİN AVCİ

Diyarbakır - DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21)

127.6
43.7
39.6
44.3
142.1
45.7
47.1
49.3
81.5
41.2
40.3




351.2

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10203 ELİF ZEYNEP GEÇİM ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 92 90 85 95 96 96 92 92 89 89 88 93 1097 27
2 10140 ÖZGENUR ŞENER TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 91 87 91 97 91 94 94 95 88 87 90 88 1093 38
3 10229 AFRA BETÜL ÇETİNKAYA MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 85 86 93 95 90 91 92 99 90 84 88 87 1080 23
4 10228 SELENAY GÜNGÖR MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 93 89 86 92 98 93 97 96 84 81 84 86 1079 42
5 10073 FEYZANUR BEGÜM ZENT GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 92 92 88 91 91 96 95 92 85 83 86 88 1079 34
6 10163 PELŞİN AVCİ DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 84 86 81 88 94 94 96 97 91 87 90 90 1078 39
7 10642 FATMA KORKMAZ ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 91 91 93 86 93 93 93 91 88 89 81 85 1074 33
8 10162 ESİN AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 83 87 90 80 93 95 95 94 92 89 86 89 1073 28
9 12086 SULTAN AKGÜN DİYARBAKIR YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (YSK-21) Diyarbakır 84 91 89 95 93 89 90 89 89 83 86 84 1062 44
10 10732 ALEYNA KILINÇER DİYARBAKIR YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (YSK-21) Diyarbakır 91 86 85 92 91 86 96 93 82 85 87 81 1055 24
11 10325 GİZEM GÖKMEN ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 88 83 86 78 93 89 95 97 80 85 84 88 1046 35
12 10319 MENEKŞE YILDIZ ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 88 91 85 86 89 93 85 87 78 77 80 81 1020 37
13 10317 FATMA ACAR ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 78 82 77 74 93 96 93 90 78 88 81 79 1009 32
14 10112 ADA NAZ SERBES ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 81 80 81 87 80 84 89 95 84 76 83 86 1006 22
15 11865 EZGİ AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 77 78 84 81 94 96 90 90 79 73 79 83 1004 29
16 10730 SULTAN BAKIRBALA DİYARBAKIR YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (YSK-21) Diyarbakır 80 84 75 86 92 90 82 92 79 76 84 75 995 45
17 10230 SÜMEYYE AKBAŞ MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 86 85 86 82 94 98 93 95 60 70 67 78 994 46
18 12058 ASUDE KADRİYE DOĞAN GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 83 79 84 91 94 94 87 85 65 63 68 75 968 25
19 10075 BEYZANUR ARTUN GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 82 77 78 73 79 82 82 86 80 76 86 78 959 26
20 12217 ŞENAY YILDIRIM ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 83 70 79 84 87 85 90 81 71 70 68 66 934 47
21 12200 HİLAL ADSIZ ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 70 77 78 73 90 85 89 85 52 71 71 46 887 36
DNS 11794 SEVİLAY SARI DİYARBAKIR YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (YSK-21) Diyarbakır 43 DNS
DNS 10595 ZAHİDE NUR YILMAZ MERSİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-33) Mersin 48 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10163 PELŞİN AVCİ DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 103.8 101.7 101.8 101.6 100 102.3 611.2 38
2 10228 SELENAY GÜNGÖR MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 100 99.7 96.9 97.3 99.5 101.9 595.3 39
3 10203 ELİF ZEYNEP GEÇİM ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (EIY-24) Erzincan 95.8 99.2 100.1 100 100.7 98.5 594.3 26
4 10229 AFRA BETÜL ÇETİNKAYA MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 99.6 96.9 99.5 98.4 102.5 95.9 592.8 22
5 10162 ESİN AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 95.6 98.8 98.1 97.2 100.9 100.5 591.1 27
6 10230 SÜMEYYE AKBAŞ MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 94.9 97.7 99 99.5 98.3 97.1 586.5 45
7 10325 GİZEM GÖKMEN ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 99 96.1 96.9 97.6 97.2 97 583.8 34
8 10073 FEYZANUR BEGÜM ZENT GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 97.4 96.7 96.4 98.1 97.7 96.8 583.1 33
9 10642 FATMA KORKMAZ ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 94.4 100.1 98.5 94.6 97.1 98.2 582.9 32
10 12086 SULTAN AKGÜN DİYARBAKIR YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (YSK-21) Diyarbakır 100.3 88 97.9 97.5 99.1 98.3 581.1 43
11 10140 ÖZGENUR ŞENER TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 93.8 95.5 100 99.7 95.4 96.1 580.5 37
12 10732 ALEYNA KILINÇER DİYARBAKIR YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (YSK-21) Diyarbakır 102.1 95.3 91.6 95.5 94.4 99.5 578.4 23
13 10319 MENEKŞE YILDIZ ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 92.2 94.9 98.2 98.4 91.8 92.5 568 36
14 10112 ADA NAZ SERBES ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 90 94.3 95.2 96.3 93.3 97.9 567 19
15 12058 ASUDE KADRİYE DOĞAN GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 95.1 96.1 97.6 90.5 88.9 96.5 564.7 24
16 11865 EZGİ AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 96.7 93.5 94.3 95.6 89.2 94.8 564.1 28
17 10730 SULTAN BAKIRBALA DİYARBAKIR YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (YSK-21) Diyarbakır 87 94.5 91.9 94.5 95.9 94.3 558.1 44
18 10317 FATMA ACAR ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 94.8 94.3 90.6 87.8 92.9 93.5 553.9 29
19 10075 BEYZANUR ARTUN GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 93.4 91.8 91.6 89.1 89.1 96 551 25
20 12200 HİLAL ADSIZ ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 90.6 87.5 87.5 82.8 84.2 84.8 517.4 35
21 12217 ŞENAY YILDIRIM ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 78.3 89.9 83 82.5 80 78.1 491.8 46
DNS 11794 SEVİLAY SARI DİYARBAKIR YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (YSK-21) Diyarbakır 42 DNS
DNS 10595 ZAHİDE NUR YILMAZ MERSİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-33) Mersin 47 DNS
Genç Erkek

Final Sonuçları

Sıra S. No Sporcu S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Toplam
1 10097 KAĞAN ALKIŞ

Mersin - KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46)

0 0 2 1 2 0 3 1 9
2 10828 ADNAN EFE UÇAR

İzmir - İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35)

1 1 0 1 1 0 2 0 6
3 10274 HÜSEYİN EMRE BÜYÜKYONCA

Mersin - AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33)

0 2 1 1 0 1 1 6
4 10501 MUHAMMET TOLUNAY GÖKTAŞ

Ankara - KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46)

0 1 1 0 2 0 4
5 10167 RAMAZAN BURAK DİKEÇ

İzmir - İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35)

0 0 0 1 0 1
6 10093 ALP EREN ERDUR

Mersin - MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33)

0 0 1 1 2

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10093 ALP EREN ERDUR MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 90 93 83 95 88 80 529 3 7. S
2 10274 HÜSEYİN EMRE BÜYÜKYONCA AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 85 80 77 88 94 82 506 5 8. S
3 10501 MUHAMMET TOLUNAY GÖKTAŞ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Ankara 79 77 84 84 86 83 493 5 8. S
4 10167 RAMAZAN BURAK DİKEÇ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 90 83 66 81 77 73 470 1 4. S
5 10097 KAĞAN ALKIŞ KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Mersin 78 78 59 83 81 85 464 1 7. S
6 10828 ADNAN EFE UÇAR İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 78 86 69 81 79 68 461 2 6. S
7 10314 EMİN KUBİLAY ÖZER ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 82 91 54 72 88 63 450 4 5. S
8 11413 MUHAMMET UĞUR KARA KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 85 72 65 80 82 61 445 1 8. S
9 10431 SAMET YAPRAK KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 76 76 72 76 77 53 430 3 6. S
10 10434 ABDULKADİR KILIÇ KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 86 77 64 77 61 35 400 1 7. S
11 10438 EMİRHAN TUĞSAT KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 67 65 45 72 64 59 372 2 5. S
12 11844 BÜLENT SÜNNETCİ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 63 59 64 64 65 48 363 2 6. S
13 11687 OSMAN ÖZEN İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 47 38 42 51 76 51 305 1 6. S
DNF 10252 ÜMİTCAN ÖZLÜTURHANLAR MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 0 38 58 96 0 7. S DNF

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10093 ALP EREN ERDUR MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 94 98 92 93 93 91 561 9 18
2 10828 ADNAN EFE UÇAR İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 95 94 87 86 90 91 543 4 12
3 10434 ABDULKADİR KILIÇ KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 89 90 90 91 85 90 535 6 11
4 10167 RAMAZAN BURAK DİKEÇ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 89 89 86 92 82 88 526 4 16
5 10920 MUSTAFA İNAN ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 96 94 72 90 84 89 525 6 14
6 10274 HÜSEYİN EMRE BÜYÜKYONCA AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 88 92 88 87 84 82 521 7 22
7 10097 KAĞAN ALKIŞ KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Mersin 89 85 87 87 82 85 515 6 17
8 11413 MUHAMMET UĞUR KARA KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 86 92 86 81 84 81 510 4 16
9 11430 TUNAHAN TATOĞLU KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 89 85 80 87 81 84 506 4 23
10 10314 EMİN KUBİLAY ÖZER ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 89 94 75 88 68 76 490 3 19
11 10445 YİĞİTCAN YUSUF DİL NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 85 83 85 82 73 80 488 4 19
12 10501 MUHAMMET TOLUNAY GÖKTAŞ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Ankara 79 77 86 84 74 79 479 1 18
13 10431 SAMET YAPRAK KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 85 80 73 67 75 85 465 2 20
14 11844 BÜLENT SÜNNETCİ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 82 76 67 47 54 82 408 1 21
15 11687 OSMAN ÖZEN İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 77 85 57 68 63 46 396 2 17
16 10438 EMİRHAN TUĞSAT KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 67 67 62 69 50 63 378 2 13
DNS 10929 EREN BİLAL IŞIK KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 15 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10920 MUSTAFA İNAN ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-06) Ankara 98 96 92 94 97 91 568 16 17
2 10093 ALP EREN ERDUR MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOS-33) Mersin 93 97 96 94 94 92 566 13 24
3 10167 RAMAZAN BURAK DİKEÇ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 92 91 92 92 93 93 553 8 22
4 10274 HÜSEYİN EMRE BÜYÜKYONCA AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 93 95 89 92 92 91 552 6 21
5 10828 ADNAN EFE UÇAR İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 94 94 90 87 86 90 541 8 17
6 11430 TUNAHAN TATOĞLU KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 93 92 92 82 87 90 536 9 19
7 10097 KAĞAN ALKIŞ KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Mersin 94 91 89 88 81 86 529 8 21
8 10434 ABDULKADİR KILIÇ KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 87 93 91 83 80 94 528 7 16
9 10314 EMİN KUBİLAY ÖZER ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 88 96 79 85 89 90 527 6 25
10 11413 MUHAMMET UĞUR KARA KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 86 88 94 83 85 79 515 11 24
11 10431 SAMET YAPRAK KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 87 92 89 89 62 90 509 7 26
12 10445 YİĞİTCAN YUSUF DİL NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ (NTA-61) Trabzon 87 84 90 69 88 79 497 5 20
13 10501 MUHAMMET TOLUNAY GÖKTAŞ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Ankara 83 81 77 73 89 78 481 3 16
14 11687 OSMAN ÖZEN İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 88 83 84 58 66 75 454 2 22
15 11844 BÜLENT SÜNNETCİ İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 65 77 80 76 78 77 453 2 20
16 10438 EMİRHAN TUĞSAT KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 84 66 78 33 67 68 396 0 19
DNS 10929 EREN BİLAL IŞIK KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAK-46) Kahramanmaraş 25 DNS

Final Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Çök Yat Ayakta Toplam
1 10138 OSMAN NURİ ŞENTÜRK

Trabzon - TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61)

146.5
48.1
47.4
51
152
50.5
50.1
51.4
143.3
47.2
47.7
10.3
9.3
10.6
9.8
8.4
441.8
2 10137 TAHA ŞÜKRÜ BALTACI

Trabzon - TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61)

139.8
47.5
44.4
47.9
150.9
49.6
49.8
51.5
136.6
45.8
46.8
9.5
9.1
6.9
9.4
9.1
427.3
3 11904 MUSTAFA SAMET ULUDAĞ

Çankırı - ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18)

134.6
39.4
47.4
47.8
148.3
49.4
49.8
49.1
123.1
40.6
46.1
8.1
10.2
9.3
8.8
406
4 10254 EREN KARAÇOR

Manisa - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45)

133.5
41.3
45.8
46.4
147.2
47
49.8
50.4
110
42.9
41.7
9
9.1
7.3

390.7
5 10219 RECEP KARA

Diyarbakır - DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21)

129.7
45.7
44.4
39.6
147.7
50.1
50
47.6
105.6
44.2
43.6
8.7
9.1


383
6 11803 FURKAN KONAK

Trabzon - TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61)

137.1
46.7
46.1
44.3
143.2
49.8
44.4
49
83.9
31.1
44.1
8.7



364.2
7 10323 TUĞHAN TAHİROĞLU

Çankırı - ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18)

132.6
38.6
47.3
46.7
140.5
46.9
46
47.6
77.1
38.1
39




350.2
8 10270 YİĞİT GEÇİM

Mersin - MERSİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-33)

113.5
36.6
39.2
37.7
134.1
39.7
44.9
49.5
76.6
36
40.6




324.2

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10138 OSMAN NURİ ŞENTÜRK TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 93 96 95 92 92 96 95 96 91 90 88 92 1116 29 27
2 10137 TAHA ŞÜKRÜ BALTACI TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 88 91 90 89 99 100 97 98 90 91 91 91 1115 30 33
3 10219 RECEP KARA DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 89 89 93 91 98 95 99 95 88 91 86 89 1103 22 29
4 11904 MUSTAFA SAMET ULUDAĞ ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 89 85 90 92 93 96 98 94 85 85 89 91 1087 23 26
5 10254 EREN KARAÇOR MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 82 86 88 85 91 92 93 94 81 90 91 89 1062 12 24
6 11803 FURKAN KONAK TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 90 93 95 87 93 95 96 94 73 82 81 80 1059 19 25
7 10270 YİĞİT GEÇİM MERSİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-33) Mersin 84 81 86 85 94 93 91 92 87 79 84 82 1038 12 36
8 10323 TUĞHAN TAHİROĞLU ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 84 77 78 85 91 91 92 92 81 92 80 81 1024 16 34
9 10108 RAHMETULLAH KEMAL ERSOY ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 79 81 83 86 93 87 94 93 80 82 77 79 1014 9 28
10 11295 ENES AYDIN ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 82 84 89 85 89 93 90 89 85 75 78 71 1010 9 22
11 10252 ÜMİTCAN ÖZLÜTURHANLAR MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 85 85 84 81 92 93 91 97 64 85 64 79 1000 19 35
12 10165 ŞEHMUS AKGÜN DİYARBAKIR YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (YSK-21) Diyarbakır 71 77 82 75 90 93 87 90 80 79 86 86 996 8 32
13 11678 YİĞİTHAN SİVRİ MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 83 82 90 74 90 91 84 92 67 70 79 68 970 14 37
DNS 10265 ENES BUĞRA YAYLA AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 23 DNS

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10137 TAHA ŞÜKRÜ BALTACI TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 105.1 102.3 103.9 102 102.4 99.7 615.4 37
2 10138 OSMAN NURİ ŞENTÜRK TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 100 99.6 103 101.1 101.4 103.2 608.3 36
3 10219 RECEP KARA DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 98.6 100.3 102.1 98.8 102.8 102.6 605.2 26
4 10254 EREN KARAÇOR MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBS-45) Manisa 98.3 96.1 100.5 99.6 99 99.9 593.4 25
5 11904 MUSTAFA SAMET ULUDAĞ ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 98.8 98.3 97.9 97 99.8 99 590.8 29
6 10165 ŞEHMUS AKGÜN DİYARBAKIR YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (YSK-21) Diyarbakır 96.3 95.9 98.8 99.8 101.4 93.1 585.3 38
7 10108 RAHMETULLAH KEMAL ERSOY ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 95.5 99.2 94.9 93.4 95.5 98.9 577.4 24
8 10265 ENES BUĞRA YAYLA AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-33) Mersin 96.9 99.1 98 94.5 93 93.9 575.4 23
9 10323 TUĞHAN TAHİROĞLU ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 98.2 97.1 93.1 89.6 94.9 99.4 572.3 32
10 10270 YİĞİT GEÇİM MERSİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-33) Mersin 100.4 93.3 97.3 93.7 92.6 93.6 570.9 27
11 10252 ÜMİTCAN ÖZLÜTURHANLAR MANİSA - İL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (IGS-45) Manisa 94.3 99.8 94.6 93.1 93.6 95 570.4 33
12 11803 FURKAN KONAK TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TRZ-61) Trabzon 95.5 93.5 94.4 95.2 91.9 90.6 561.1 35
13 11678 YİĞİTHAN SİVRİ MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MES-45) Manisa 89.6 92.3 84.8 91.8 98.3 95.9 552.7 34
14 11295 ENES AYDIN ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-18) Çankırı 92.2 89.2 90.6 93.1 88.5 90.7 544.3 28
Yıldız Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 12208 MEDİNE GENÇER DİYARBAKIR YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (YSK-21) Diyarbakır 96.7 90.3 95.4 96.5 378.9 17
2 12184 AZRA KAYA GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 90.9 94.3 89.1 90.7 365 14
3 12213 RÜMEYSA RAİFE ÇAKMAK DİYARBAKIR YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (YSK-21) Diyarbakır 88.3 83.1 93.8 99.2 364.4 48
4 12244 ASİYE GANAR DİYARBAKIR YURDUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (YSK-21) Diyarbakır 91.3 90.9 91.3 90.9 364.4 12
5 12209 MISRA ÖZGE GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 93.1 90.1 91.8 86.2 361.2 18
6 12181 ASLI DABAĞ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 89.5 91.8 92.1 85.6 359 19
7 12218 ŞEVVAL KAYA GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 89.8 82.2 85.5 79.6 337.1 22
8 12082 ELİF GÜLCAN DOLUDİZGİN GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 69.4 71.7 89.3 88.5 318.9 16
DNS 11801 ELİF UYAN ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 15 DNS
Yıldız Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam M10 Stant Aç.
1 10080 HALİLİBRAHİM ABİŞ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 97 96.1 102.7 99 394.8 46
2 10632 AHMET MUHAMMED TEKDAL ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 98.6 99 98 97.2 392.8 39
3 10723 BAVER AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 97.8 94.2 99.1 99.3 390.4 5
4 11502 NURULLAH ŞAŞMAZ ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 95.1 93.2 91.3 93.2 372.8 2
5 12330 MEHMET SALİH ALKAYIŞ ADIYAMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-02) Adıyaman 86.5 83.5 94.5 93.4 357.9 8
6 11394 BAVER ARAS AKGÜN DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (DTY-21) Diyarbakır 86.7 88.4 92.6 89.4 357.1 6
7 11921 SÜLEYMAN GÜNGÖR ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-06) Ankara 80.2 89 83.6 86 338.8 7
8 12329 TALHA SERKAN KAYA ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (ADA-02) Adıyaman 77.9 86.4 83.6 83.1 331 3
9 12333 OSMAN BURAN ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 78.9 74.2 80.4 67.6 301.1 4
10 12331 FETULLAH TAHA KOÇAK ADIYAMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-02) Adıyaman 74.2 75.8 64.2 80 294.2 44
11 12335 MUHAMMED HAŞİM ALKAYIŞ ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 50.3 61 70 56 237.3 42
12 12332 SEFA ARDA DEMİR ADIYAMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-02) Adıyaman 55.4 60.7 55.9 57.1 229.1 45
13 12334 YUSUF DEMİR ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ADS-02) Adıyaman 41.5 41.9 59.3 40.7 183.4 43
DNS 11814 ABDUSSAMED ABIŞ GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-29) Gümüşhane 9 DNS