Yükleniyor
15 Temmuz Milli Birlik Ve Demokrasi Kupası (Trap Bölgesel Lig 2. Yarışma / 1. Bölge / Bursa) Sonuçları « Yarışma Detaylarına Dön
Büyük Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Final Beraberlik
1 22441 PINAR UZEL KOCAELİ HEDEF ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KHA-41) Kocaeli 20 14 18 17 19 88
Büyük Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Final Beraberlik
1 22623 MEHMET GÖKSU AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 23 20 20 22 19 104 37
2 22633 HASAN CEZAYİRLİ SALİHLİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (SBG-45) Manisa 21 21 18 20 23 103 36 B
3 22625 MEHMET KIZIL BİGA MERKEZ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (BMA-17) Çanakkale 21 22 21 23 22 109 29
4 22462 ALİ EYTEMİŞ BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 23 21 20 22 19 105 23
5 22547 SATILMIŞ MEHMET KÖYLÜCE HALİTPAŞA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HSD-45) Manisa 21 19 19 22 22 103 17 B
6 21622 ERHAN TUNA TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TSB-59) İstanbul 19 20 21 22 20 102 13
7 22534 CENGİZ AYDEMİR KOCAELİ HEDEF ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KHA-41) Kocaeli 22 22 18 19 19 100
8 22522 ZEKİ ÖZGÜR GÜLDEREN SALİHLİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (SBG-45) Manisa 19 21 19 20 20 99
9 22617 MAHMUT ÇALIK MANİSA FERDİ (FRD-45) Manisa 16 22 20 19 21 98
10 22593 MESUT ÜLKAR BURSA MERKEZ AVCILIK- ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAK-16) Bursa 18 22 21 20 17 98
11 22532 TAYFUN ÇAKIR AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 22 21 19 19 17 98
12 22567 ERTAN UZEL KOCAELİ HEDEF ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KHA-41) Kocaeli 21 15 16 22 23 97
13 22590 HALİL ÇETİN İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 16 18 22 20 21 97
14 22561 ONURHAN KULA SİLİVRİ AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SLV-34) İstanbul 18 17 21 20 21 97
15 22607 İBRAHİM GİRGİN BİGA MERKEZ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (BMA-17) Çanakkale 21 16 19 20 21 97
16 22563 ONUR ŞEKER TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (TSB-59) Tekirdağ 19 19 16 23 20 97
17 22630 OSMAN AY BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Bursa 20 21 19 19 18 97
18 22539 SİNAN ALTINSOY İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 21 19 20 16 20 96
19 22524 YUNUS OSMAN SOLMAZ AFYONKARAHİSAR MERKEZ AVCILIK ATICILIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAA-03) Afyonkarahisar 19 19 17 20 20 95
20 22634 DAVUT SARI BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (BBS-16) Bursa 18 21 17 20 19 95
21 22604 HÜSAMETTİN COŞKUN DENİZLİ ATICILIK İHTİSAS SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (AIS-20) Bursa 20 20 18 18 19 95
22 22467 ALİ RIZA AFYONCU AYDIN FERDİ (FRD-09) Aydın 20 21 17 18 19 95
23 22554 ERHAN BOZDAĞ DENİZLİ ATICILIK İHTİSAS SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (AIS-20) Denizli 21 17 15 20 21 94
24 22535 SİNAN BİLGİLİ MANİSA FERDİ (FRD-45) Manisa 20 21 16 19 18 94
25 22585 HAKAN BAKICI BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (BBS-16) Bursa 16 20 20 21 17 94
26 22570 ETHEM SEVİM SALİHLİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (SBG-45) Manisa 18 19 14 21 21 93
27 22626 MEHMET NESİP OBUT İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 15 19 20 21 18 93
28 22471 ANIL AYDIN BURSA MERKEZ AVCILIK- ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAK-16) Bursa 19 18 17 19 19 92
29 22469 ALPASLAN İLKHAN MARMARİS BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MBS-48) Muğla 19 16 18 20 18 91
30 22616 LEVENT SARITUNÇ AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 20 19 17 17 18 91
31 22562 ERSİN DEMİRKOL SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GMS-54) Sakarya 16 18 19 18 19 90
32 22632 MURAT GÜNBATTI KUŞADASI AVCILAR VE ATICILAR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAV-09) Aydın 20 15 18 19 18 90
33 21168 YAFEZ SEYMEN BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (OBS-16) Balıkesir 18 14 18 20 19 89
34 22543 EMRE EKİMCİ SİLİVRİ AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SLV-34) İstanbul 17 17 18 19 18 89
35 22463 ALİ KAYA DENİZLİ ATICILIK İHTİSAS SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (AIS-20) Denizli 16 20 17 18 18 89
36 22454 AHMET ÇAKALOĞLU YENİKÖY AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (YKA-09) Aydın 17 16 21 18 17 89
37 22473 ANIL DEMİRTAŞ DENİZLİ ATICILIK İHTİSAS SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (AIS-20) Denizli 15 16 20 22 16 89
38 22592 METİN ÇAKMAK AKHİSAR AVCILIK, ATICILIK VE AMATÖR BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (AAS-45) Manisa 18 17 15 24 15 89
39 22569 ERTUĞRUL KOCAMAN BİGA YEŞİLADA AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (BYA-17) Çanakkale 20 18 16 20 15 89
40 22474 ATİLLA TUNCA İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 18 22 16 18 15 89
41 22139 MURAT KAPLAN BİGA MERKEZ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (BMA-17) Çanakkale 17 16 16 20 19 88
42 22621 MEHMET EMİN AKÇALI ÇANAKKALE FERDİ (FRD-17) Çanakkale 16 20 16 18 18 88
43 22627 MEHMET SEVEN KÜTAHYA FERDİ (FRD-43) Kütahya 19 15 19 17 18 88
44 22568 NECMETTİN DEĞER İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 18 20 17 16 17 88
45 22589 MİTAT DEVECİ İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 22 16 19 15 16 88
46 22150 TAYLAN ÇETİN ÇORLU AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ÇAA-59) Tekirdağ 18 20 16 13 20 87
47 22553 ERDİNÇ KIR HALİTPAŞA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HSD-45) Manisa 18 15 17 19 18 87
48 22456 AHMET DENGİZ SİLİVRİ AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SLV-34) İstanbul 14 19 18 20 16 87
49 22584 FUAT ÇİL AYDIN FERDİ (FRD-09) Aydın 21 16 15 19 16 87
50 22530 TUNAY SINUR MANİSA FERDİ (FRD-45) Manisa 19 10 17 20 20 86
51 22557 ERKAN BAŞTÜRK MANİSA FERDİ (FRD-45) Manisa 19 18 16 17 16 86
52 22586 MURAT AVCI DENİZLİ FERDİ (FRD-20) Denizli 18 16 15 17 19 85
53 22453 AHMET İŞÇAN MANİSA AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-45) Manisa 20 16 18 15 16 85
54 22618 MEHMET AKBAŞ DENİZLİ ATICILIK İHTİSAS SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (AIS-20) Denizli 16 20 15 20 14 85
55 22106 ZÜLFÜ CİHANGİR ÇEL İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 19 15 12 20 18 84
56 22549 SAMİ YAVUZ BİGA YEŞİLADA AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (BYA-17) Çanakkale 15 17 16 18 18 84
57 22458 AHMET ŞÜKRÜ UZUN İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 16 19 16 17 16 84
58 22541 SERKAN KURT İZMİR FERDİ (FRD-35) İzmir 19 16 17 17 15 84
59 22460 ALİ BALI SALİHLİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (SBG-45) Manisa 15 21 14 13 20 83
60 22552 ERDAL YAKIN BURSA ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-16) Bursa 21 15 14 15 18 83
61 22580 FETHİ KULALAR ÇORLU AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ÇAA-59) Tekirdağ 17 13 17 20 16 83
62 22635 NURİ ÖZER AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 19 14 15 20 15 83
63 22556 ÖZGÜR YURDUSEV BURSA ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-16) Bursa 18 15 19 18 13 83
64 22564 ERSİN ŞENDUR İZMİR FERDİ (FRD-35) İzmir 21 16 13 12 20 82
65 22605 HÜSEYİN ÇAĞRI ÇONDUR MURSALLI AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MUR-09) Aydın 17 15 14 17 19 82
66 22571 FAHRİ AYDIN AYDIN FERDİ (FRD-09) Aydın 15 15 16 18 18 82
67 22602 HAYATİ TOZMAN BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (BBS-16) Bursa 18 16 15 19 14 82
68 22531 CENG GEZGİN SALİHLİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (SBG-45) Manisa 17 17 14 15 18 81
69 22606 HÜSEYİN ERGÜN BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (BBS-16) Bursa 16 17 16 16 16 81
70 22575 MUSTAFA SELMAN BÜYÜKKOCA MANİSA FERDİ (FRD-45) Manisa 17 15 17 17 15 81
71 22559 ERKAN ÇALGIÇ İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 16 14 12 21 17 80
72 22550 RIDVAN AKGÜL BİGA MERKEZ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (BMA-17) Çanakkale 16 18 15 14 17 80
73 22620 MEHMET ALİ ŞAHİN MANİSA FERDİ (FRD-45) Manisa 16 18 15 14 17 80
74 22629 ALİ CAN AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 13 12 20 20 15 80
75 22611 ŞAH İSMAİL DEMİREL İZMİR FERDİ (FRD-35) İzmir 15 16 15 14 19 79
76 20995 MEHMET KARADUMAN AKHİSAR AVCILIK, ATICILIK VE AMATÖR BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (AAS-45) Manisa 17 16 12 16 18 79
77 22583 FEVZİ KAVAS AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 15 17 16 13 18 79
78 22536 COŞKUN GANİM KUŞADASI AVCILAR VE ATICILAR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAV-09) Aydın 16 17 17 15 14 79
79 22598 HANNA KARAKULAK İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 15 16 16 20 12 79
80 22603 HAYRİ AYAZ BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (BBS-16) Bursa 14 16 16 17 15 78
81 22619 MEHMET AKİF KARADAĞ KÜTAHYA AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ (KAA-43) Kütahya 11 13 18 13 22 77
82 22613 İZZET BOZKURT AKHİSAR AVCILIK, ATICILIK VE AMATÖR BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (AAS-45) Manisa 16 13 15 13 19 76
83 22465 ALİ TÜRKASLAN AFYONKARAHİSAR MERKEZ AVCILIK ATICILIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAA-03) Afyonkarahisar 16 16 14 15 15 76
84 22529 BURHAN YILMAZ KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 14 14 17 14 16 75
85 22610 İRFAN ŞENTÜRK SALİHLİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (SBG-45) Manisa 18 13 17 13 14 75
86 22595 MESUT BAKIRTAŞ ÇANAKKALE FERDİ (FRD-17) Çanakkale 21 16 15 11 11 74
87 22614 KEMAL KADERLİ MANİSA AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-45) Manisa 22 12 12 19 9 74
88 22591 HAMİT ÖZVER İZMİR FERDİ (FRD-35) İzmir 13 14 14 12 20 73
89 21071 MEHMET SİNAN TAPAN MARMARİS BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MBS-48) Muğla 16 15 12 13 17 73
90 22546 ENİS YÜRÜTEN BURSA MERKEZ AVCILIK- ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAK-16) Bursa 14 16 14 17 12 73
91 22528 BEREAT ÇETİN KARATAŞ İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 18 12 16 11 15 72
92 22597 HAMZA ÖZEN AKHİSAR AVCILIK, ATICILIK VE AMATÖR BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (AAS-45) Manisa 16 15 16 10 15 72
93 22560 ERSİN ACET İZMİR FERDİ (FRD-35) İzmir 15 12 14 15 14 70
94 22588 MUHARREM TOP MANİSA FERDİ (FRD-45) Manisa 13 14 11 16 13 67
95 22581 MUSTAFA GÜLDEREN SALİHLİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (SBG-45) Manisa 17 15 9 15 10 66
96 21113 OZAN ÖGE YALOVA FERDİ (FRD-77) Yalova 13 11 12 12 17 65
97 22624 MEHMET KAYMAK AFYONKARAHİSAR MERKEZ AVCILIK ATICILIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAA-03) Afyonkarahisar 12 14 10 14 15 65
98 22476 AYHAN EROL KÜTAHYA AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ (KAA-43) Kütahya 12 10 15 16 9 62
99 22600 HASAN FEHMİ ÇIPLAK İSTANBUL FERDİ (FRD-34) İstanbul 9 12 11 14 10 56
100 22601 HASAN KEBAPÇI MANİSA AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-45) Manisa 12 10 9 12 11 54
101 22540 EMİN EMRAH ERCAN MANİSA FERDİ (FRD-45) Manisa 5 9 12 10 11 47
102 22594 MESUT ÇELİK BİGA MERKEZ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (BMA-17) Çanakkale 19 22 22 0 0 63 DNF
103 22864 ENİS ARSLANOĞLU BURSA MERKEZ AVCILIK- ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAK-16) Bursa 16 17 12 0 0 45 DNF
22572 MUZAFFER BALKANCI DÜZCE AVCILIK ATICILIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AGS-81) Düzce 0 0 0 0 0 0 DNS
()
Genç Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Final Beraberlik
1 22521 YILMAZCAN DELİ GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54) Sakarya 15 17 8 19 9 68
Veteran Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Final Beraberlik
1 22519 MERT ÇETİN ÇORLU AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ÇAA-59) Tekirdağ 20 21 18 15 12 86 31
2 22513 EMİN ORAL MANİSA FERDİ (FRD-45) Manisa 14 15 20 18 17 84 30
3 22628 ALİ ÇETİN AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 15 19 19 18 17 88 20
4 22520 İBRAHİM ŞEREMET BALIKESİR FERDİ (FRD-10) Balıkesir 20 18 14 20 13 85 18 B
5 22510 ŞERİF KEYİK MANİSA FERDİ (FRD-45) Manisa 19 16 16 18 16 85 16 B
6 22504 RECEP BAŞARAN BURSA MERKEZ AVCILIK- ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAK-16) Bursa 20 19 19 18 16 92 11
7 22166 TAMER AVLAN KIRKLARELİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-39) Kırklareli 20 15 16 17 15 83
8 22518 HİKMET ALTINEL İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 19 17 16 18 13 83
9 22512 OSMAN TÜRKMEN KARASU AVCILIK, ATICILIK VE BALIKÇILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KRS-54) Sakarya 23 14 18 11 16 82
10 21718 CEMİL ÇAKIR KARASU AVCILIK, ATICILIK VE BALIKÇILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KRS-54) Sakarya 17 15 19 16 14 81
11 22515 CAHİT OKTAV SABANCI AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 22 18 13 16 11 80
12 22503 ENGİN HIDIR İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (IAI-35) İzmir 18 19 12 15 15 79
13 22509 CENGİZ GÖNER MANİSA FERDİ (FRD-45) Manisa 11 17 12 18 16 74
14 22517 SELAHATTİN İŞLİ ZONGULDAK FERDİ (FRD-67) Zonguldak 15 11 15 17 15 73
15 22508 CLEMENTE ANTONIO MULINO MARMARİS BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MBS-48) Muğla 15 14 12 17 15 73
16 22505 MEHMET YILMAZ BİGA YEŞİLADA AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (BYA-17) Çanakkale 17 14 10 18 14 73
17 22516 ARİF İŞCAN MANİSA AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-45) Manisa 13 14 15 13 15 70
18 22514 AYDOĞAN ERDENLER İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ (IAK-34) İstanbul 16 10 13 15 11 65
19 22511 İRFAN SAKA GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GAA-54) Sakarya 16 13 12 13 10 64
20 22506 ZEKAİ CIVAN AKHİSAR AVCILIK, ATICILIK VE AMATÖR BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (AAS-45) Manisa 9 10 9 12 15 55
21 21065 ABDÜLKADİR YURDUNAL AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ZAK-09) Aydın 8 11 12 13 10 54