Yükleniyor
15 Temmuz Milli Birlik Ve Demokrasi Kupası (Trap Bölgesel Lig 2. Yarışma / 2. Bölge / Konya) Sonuçları « Yarışma Detaylarına Dön
Büyük Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Final Beraberlik
1 22339 BETÜL KESEKLER ANTALYA FERDİ (FRD-07) Antalya 12 8 10 16 12 58
2 22340 IŞIK ÇALIK KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 5 4 9 4 4 26
Büyük Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Final Beraberlik
1 22350 BERAT AK KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 20 23 20 21 25 109 38 B
2 21024 YASİN YETİM ÇORUM HALK EĞİTİMİ KÜLTÜR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (CHE-19) Çorum 20 24 18 22 19 103 38 B
3 22374 HASAN EYLENCELİ MANAVGAT AVCILIK ATICILIK VE AMATÖR BALIKÇILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAA-07) Antalya 21 20 23 21 20 105 30
4 22445 YILMAZ AYDIN SİLİFKE AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SLF-33) Mersin 21 21 17 21 23 103 24 B
5 21049 HASAN GÜNCAN BURDUR MERKEZ ATICILIK AVCILIK İHTİSAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAI-15) Burdur 19 22 23 20 20 104 19
6 22437 ÜMİT PAYLI SİLİFKE AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SLF-33) Mersin 19 22 21 19 22 103 11 B
7 22427 SEZER YANARAY HATAY FERDİ (FRD-31) Hatay 23 19 22 17 22 103 B
8 22439 VEYSEL DEDEOĞLU KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 22 19 19 20 22 102
9 22361 ERCAN USLULAR SARIÇAM BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SBS-01) Adana 19 23 19 23 18 102
10 22387 MEHMET FATİH DERTLİ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 20 19 19 22 21 101
11 22344 ALADDİN YAKA HUĞLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HUG-42) Konya 19 21 20 20 21 101
12 22428 SONER VAROĞLU HATAY FERDİ (FRD-31) Hatay 20 23 16 22 20 101
13 22414 OSMAN ÖZDEMİR BUCAK TRAP ATICILARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BTA-15) Burdur 18 20 17 22 23 100
14 22366 EROL ALTINKAYNAK BUCAK TRAP ATICILARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BTA-15) Burdur 19 18 22 18 23 100
15 22449 YILMAZ YAĞIMLI NEVŞEHİR FERDİ (FRD-50) Nevşehir 19 19 18 22 21 99
16 21356 MUSTAFA BABACAN BURDUR FERDİ (FRD-15) Burdur 22 17 19 21 20 99
17 22368 FARUK BOSTANCI OSMANİYE AVSPOR AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-80) Adana 17 21 21 20 20 99
18 22426 SERKAN ŞAKİR ÖZBAY ALTINOK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOG-37) Kastamonu 20 22 20 17 20 99
19 21020 ABDUSSAMET ERKMEN AKSARAY FERDİ (FRD-68) Aksaray 21 18 18 23 19 99
20 22378 HÜSEYİN ZORLU BUCAK TRAP ATICILARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BTA-15) Burdur 21 18 22 21 17 99
21 22341 ABDULLAH KÖRKÜN ÇUKUROVA AVCILIK ATICILIK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (CAA-01) Adana 22 19 22 19 17 99
22 21714 KADİR CAYVARLI SAMSUN AVCILAR VE ATICILAR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-55) Samsun 19 22 20 16 21 98
23 21025 BİLGİN BALABAN ANTALYA ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-07) Antalya 19 18 20 19 21 97
24 22377 HÜSEYİN ÖRTÜKOĞLU KASTAMONU FERDİ (FRD-37) Kastamonu 21 18 19 18 21 97
25 22415 ÖMER LEVENT SEKBAN HATAY FERDİ (FRD-31) Hatay 21 19 19 19 19 97
26 21023 OSMAN TÜFEKCİ ANTALYA ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AIK-07) Antalya 17 18 22 22 18 97
27 22422 SATILMIŞ ÇALIŞKAN ÇORUM HALK EĞİTİMİ KÜLTÜR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (CHE-19) Çorum 18 14 18 21 25 96
28 22402 MUSTAFA DUYUN HATAY FERDİ (FRD-31) Hatay 18 18 16 21 23 96
29 22123 FARUK ÇELENK SAMSUN AVCILAR VE ATICILAR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-55) Samsun 21 14 18 21 22 96
30 22406 MUSTAFA RECAİ VELİOĞLU ÇORUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-19) Çorum 16 19 20 20 21 96
31 22420 SALİH KEMAL ÇEVİKOĞLU ALTINOK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOG-37) Kastamonu 17 17 22 19 21 96
32 22372 HALİT ÜÇKARDEŞLER ÇUKUROVA AVCILIK ATICILIK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (CAA-01) Adana 19 21 18 18 20 96
33 22413 OSMAN GÖÇMEN BUCAK TRAP ATICILARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BTA-15) Burdur 19 17 20 21 19 96
34 22343 AHMET YAŞAR BUCAK TRAP ATICILARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BTA-15) Burdur 22 17 18 20 19 96
35 22381 İSLAM TUNA ADANA ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-01) Adana 19 22 18 19 18 96
36 22376 HÜSEYİN GÜNHAN BUCAK TRAP ATICILARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BTA-15) Burdur 17 20 18 19 21 95
37 21060 EMRE AKTAŞ SAMSUN AVCILAR VE ATICILAR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-55) Samsun 20 18 18 19 20 95
38 22109 FİKRET EŞME ADANA ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-01) Adana 18 19 19 20 19 95
39 21192 EYYUB KABADAYI MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MBB-44) Malatya 17 17 19 19 22 94
40 22345 ALİ BAL HATAY FERDİ (FRD-31) Hatay 18 21 17 17 21 94
41 22371 HAKAN DEYNEKLİ MERSİN FERDİ (FRD-33) Mersin 17 16 21 20 20 94
42 21212 MEHMET TAT MANAVGAT AVCILIK ATICILIK VE AMATÖR BALIKÇILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAA-07) Antalya 19 20 17 19 19 94
43 22447 YILMAZ ÇALIK KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 18 19 20 21 16 94
44 21142 TURGUT GÜR SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-58) Sivas 19 18 18 17 21 93
45 22432 ŞEVKET ÖZBEK ÇUKUROVA AVCILIK ATICILIK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (CAA-01) Adana 15 19 19 21 19 93
46 22373 HASAN BÜYÜKPERDAHCI KONYA MERKEZ AVCILIK ATICILIK VE AMATÖR BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (KMA-42) Konya 14 21 21 17 19 92
47 21068 YUSUF KILIÇ SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-58) Sivas 18 19 20 17 18 92
48 22401 MURAT YILMAZ MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MBB-44) Malatya 17 19 21 18 17 92
49 22375 HASAN KAYA HATAY FERDİ (FRD-31) Hatay 18 18 22 17 17 92
50 22399 MURAT KAYNAR NEVŞEHİR FERDİ (FRD-50) Nevşehir 18 21 19 17 17 92
51 22403 MUSTAFA GÜVEN SİLİFKE AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (SLF-33) Mersin 16 20 17 18 20 91
52 21093 LÜTFÜ TÜRE BURDUR MERKEZ ATICILIK AVCILIK İHTİSAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAI-15) Burdur 19 15 16 22 19 91
53 22443 YETER ÇOLAKOĞLU HATAY FERDİ (FRD-31) Hatay 17 21 16 19 18 91
54 21040 ASLAN VAROL SAMSUN AVCILAR VE ATICILAR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-55) Samsun 16 17 22 19 17 91
55 21056 MURAT DEMİR SAMSUN AVCILAR VE ATICILAR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-55) Samsun 14 20 19 18 19 90
56 22431 ŞAHİN TAYOĞLU AKDOĞAN AVCILAR ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-60) Tokat 19 19 16 1 818 90
57 22353 BURAK DERTLİ KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 15 19 19 20 17 90
58 22435 TURAN ARAS ADANA ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-01) Adana 17 16 19 21 16 89
59 22430 SÜLEYMAN BACAK MANAVGAT AVCILIK ATICILIK VE AMATÖR BALIKÇILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAA-07) Antalya 15 16 21 16 20 88
60 22410 OKAN AÇIKSARI KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 18 14 20 17 19 88
61 22156 FERHAT SANÇAR OSMANİYE AVSPOR AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-80) Osmaniye 16 16 19 19 18 88
62 22395 MİKTAT YILDIRIM OSMANİYE AVSPOR AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-80) Osmaniye 16 18 21 18 15 88
63 21085 FUAT ERDEN AKDOĞAN AVCILAR ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-60) Tokat 15 19 22 17 15 88
64 22100 CELAL DOĞAN KIRŞEHİR FERDİ (FRD-40) Kırşehir 16 19 17 16 19 87
65 22393 MESUT TUNÇAY ÇORUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-19) Çorum 16 17 18 18 18 87
66 22095 FAHRİ TÜRKYILMAZ KIRŞEHİR FERDİ (FRD-40) Kırşehir 21 14 17 17 18 87
67 22416 ÖNDER NAMLI AMASYA FERDİ (FRD-05) Amasya 18 15 21 18 15 87
68 21048 İSMAİL YILMAZ BURDUR MERKEZ ATICILIK AVCILIK İHTİSAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAI-15) Burdur 18 20 13 17 18 86
69 22392 MEHMET TÜRKBEY MENZİ ADANA ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-01) Adana 20 16 16 17 17 86
70 22134 VELİ KÖKSAL CEYHAN AVCILIK VE ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ (CAK-01) Adana 14 20 17 19 15 85
71 22384 MEHMET ALİ KUZGUN BUCAK TRAP ATICILARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BTA-15) Burdur 14 18 15 19 18 84
72 22135 KENAN ÖZER SAMSUN AVCILAR VE ATICILAR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-55) Samsun 19 19 11 19 16 84
73 22102 MEHMET ÖZYAVRU MERSİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GHS-33) Mersin 14 15 16 16 22 83
74 22452 YUSUF YILMAZ OSMANİYE AVSPOR AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-80) Osmaniye 12 13 22 18 18 83
75 22385 MEHMET BAŞARIR BUCAK TRAP ATICILARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BTA-15) Burdur 16 13 18 18 18 83
76 21046 BEYTULLAH İYİBİL SAMSUN AVCILAR VE ATICILAR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-55) Samsun 18 16 14 20 15 83
77 22386 MEHMET CAYMAZ ÇORUM HALK EĞİTİMİ KÜLTÜR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (CHE-19) Çorum 20 17 18 16 12 83
78 22425 SERKAN ÖZKARSLI ÇORUM HALK EĞİTİMİ KÜLTÜR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (CHE-19) Çorum 18 16 16 13 19 82
79 22358 DURMUŞ ALİ KAYMAZ KARAMAN FERDİ (FRD-70) Karaman 16 17 18 12 19 82
80 22347 ALİ KAYA KIRŞEHİR FERDİ (FRD-40) Kırşehir 16 14 15 19 18 82
81 22389 MEHMET KOCA OSMANİYE AVSPOR AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-80) Osmaniye 17 15 16 17 17 82
82 22407 MUSTAFA TURALIOĞLU KASTAMONU AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAA-37) Kastamonu 14 19 15 18 16 82
83 22408 NACİ BOZDEMİR KONYA MERKEZ AVCILIK ATICILIK VE AMATÖR BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ (KMA-42) Konya 19 19 15 15 14 82
84 22370 GÖKHAN AÇIKSARI KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 16 16 13 20 16 81
85 21190 İBRAHİM BOZDEMİR MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MBB-44) Malatya 18 14 20 13 16 81
86 21365 MEHMET ALİ BAYRAKÇI KASTAMONU AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAA-37) Kastamonu 19 14 17 17 14 81
87 22365 ERKAN KALKAN SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-58) Sivas 16 16 20 15 14 81
88 22369 FİKRET SİN ÇORUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-19) Çorum 12 12 19 17 20 80
89 22398 MURAT DALDAL ADANA ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-01) Adana 17 14 10 21 18 80
90 22434 TİMUR GEZİCİ ADANA FERDİ (FRD-01) Adana 15 14 13 20 18 80
91 22382 LEVENT KILINÇ ADANA ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-01) Adana 14 13 17 18 18 80
92 22388 MEHMET KAVLAK HATAY FERDİ (FRD-31) Hatay 17 17 13 12 20 79
93 20982 BAHATTİN ÖRTÜKOĞLU KASTAMONU AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAA-37) Kastamonu 15 13 15 17 19 79
94 22351 EŞREF BURAK BAYRAKTAR ERGANİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (ERG-21) Diyarbakır 16 15 17 18 13 79
95 22362 ERDAL SAĞLIKLI KASTAMONU AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAA-37) Kastamonu 10 18 15 19 16 78
96 22637 VEYSEL DEMİR SİVAS AVCILIK ATICILIK AMATÖR OLTA BALIKÇILIĞI VE DOĞAL HAYATI KORUMA DERNEĞİ (SAV-58) Sivas 19 16 16 11 16 78
97 22357 CİHAN YÜCEL ANKARA FERDİ (FRD-06) Ankara 19 19 9 16 15 78
98 22155 FATİH İSPİR OSMANİYE AVSPOR AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-80) Osmaniye 12 17 14 14 20 77
99 22391 MEHMET METİN KALAYCIOĞLU KASTAMONU AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAA-37) Kastamonu 14 13 17 17 16 77
100 22436 ÜMİT KAYA KIRŞEHİR FERDİ (FRD-40) Kırşehir 17 15 16 13 16 77
101 22125 OZAN KABOĞLU SAMSUN AVCILAR VE ATICILAR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-55) Samsun 8 15 18 17 18 76
102 22433 TALİP DUYUN HATAY FERDİ (FRD-31) Hatay 15 14 15 17 15 76
103 22356 CELAL TAŞDELEN ÇORUM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-19) Çorum 6 20 15 16 18 75
104 22442 YAŞAR TURHAN HATAY FERDİ (FRD-31) Hatay 19 14 14 13 15 75
105 22444 YILMAZ ADAK AKSARAY FERDİ (FRD-68) Aksaray 12 14 14 15 19 74
106 22110 SADİ DARTAR OSMANİYE AVSPOR AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-80) Osmaniye 17 11 15 20 10 73
107 22418 RECEP URKUŞ ALTINOK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AOG-37) Kastamonu 14 13 10 18 17 72
108 22419 RUHİ GÖK BUCAK TRAP ATICILARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BTA-15) Burdur 15 14 13 15 14 71
109 22355 CANER CAN KIRŞEHİR FERDİ (FRD-40) Kırşehir 9 22 12 14 14 71
110 22349 AYHAN SATKIN KASTAMONU AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAA-37) Kastamonu 11 15 17 15 13 71
111 22636 MEHMET TOPAK BUCAK TRAP ATICILARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BTA-15) Burdur 12 12 15 16 15 70
112 22412 OLCAY CEYLAN AMASYA FERDİ (FRD-05) Amasya 14 14 12 13 16 69
113 21166 TARIK AKSAKAL ELAZIĞ FERDİ (FRD-23) Elazığ 15 13 10 17 14 69
114 22440 YAHYA KEMAL GENÇAY AKDOĞAN AVCILAR ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-60) Tokat 16 14 16 12 11 69
115 21191 İDRİS NEBİ ŞEKEROĞLU MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MBB-44) Malatya 13 9 12 17 16 67
116 22394 METİN ÖRTÜKOĞLU KASTAMONU FERDİ (FRD-37) Kastamonu 10 14 18 12 11 65
117 22438 ÜMİT YALÇIN BUCAK TRAP ATICILARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BTA-15) Burdur 14 15 12 15 9 65
118 22352 BURAK DAĞLI ÇUKUROVA AVCILIK ATICILIK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (CAA-01) Adana 13 11 11 12 16 63
119 22404 MUSTAFA KAAN SEKBAN HATAY FERDİ (FRD-31) Hatay 13 13 11 14 12 63
120 22380 İLYAS UYAR AMASYA FERDİ (FRD-05) Amasya 13 15 12 9 12 61
121 22367 EYÜP KÜLEK KASTAMONU AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAA-37) Kastamonu 13 9 10 14 10 56
122 22360 EKREM KOÇ KIRŞEHİR FERDİ (FRD-40) Kırşehir 13 12 11 11 9 56
123 22363 ERDİNÇ YAŞAR ÇORUM HALK EĞİTİMİ KÜLTÜR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (CHE-19) Çorum 11 6 10 7 9 43
124 22400 MURAT YAZAR MERSİN FERDİ (FRD-33) Mersin 18 18 18 21 0 75
125 22429 SÖNMEZ DEYNEKLİ MERSİN FERDİ (FRD-33) Mersin 13 15 14 14 0 56
126 22450 YUSUF TÜFEKÇİ HUĞLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HUG-42) Konya 18 17 0 0 0 35 DNF
22417 RAMAZAN OĞUZ AKSARAY FERDİ (FRD-68) Aksaray 0 0 0 0 0 0 DNS
Genç Bayan

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Final Beraberlik
1 21028 ZEYNEP YAĞMUR SAĞLIKLI KASTAMONU AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAA-37) Kastamonu 13 20 14 16 12 75
2 22459 MİNE GENÇAY AKDOĞAN AVCILAR ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-60) Tokat 13 7 13 13 10 56
3 22464 AYŞE MELEK ÇIRAKBEL SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-58) Sivas 8 8 11 13 8 48
Genç Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Final Beraberlik
1 22482 YUSUF KAĞAN GÜNLÜKÇÜ AMASYA FERDİ (FRD-05) Amasya 12 16 19 18 19 84 34
2 22481 BÜLENT PAZAR AMASYA FERDİ (FRD-05) Amasya 18 17 14 21 17 87 29 B
3 22470 MİRSAT İNCE KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KGS-46) Kahramanmaraş 18 16 14 21 18 87 29 B
4 22477 TALİP TAYFUN KALAYCIOĞLU KASTAMONU AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAA-37) Kastamonu 17 16 18 17 18 86 20 B
5 21061 ALİ HAŞİM GÜRSEL SAMSUN AVCILAR VE ATICILAR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-55) Samsun 20 18 16 19 19 92 17
6 22475 AHMET TELLİ KASTAMONU AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (KAA-37) Kastamonu 15 17 20 18 16 86 10 B
7 22486 YUSUF HAMZA KOZU SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (GSK-58) Sivas 13 18 14 15 12 72
8 22478 HASAN FEHMİ DARTAR OSMANİYE AVSPOR AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-80) Osmaniye 18 11 15 12 15 71
9 22483 ABDUSSAMET VURAL KIRŞEHİR FERDİ (FRD-40) Kırşehir 13 13 15 13 16 70
10 22485 KAAN SOYA AMASYA FERDİ (FRD-05) Amasya 14 14 10 13 16 67
11 22484 BATUHAN PAZAR AMASYA FERDİ (FRD-05) Amasya 6 10 8 17 15 56
12 22468 İSMAİL CAYMAZ ÇORUM HALK EĞİTİMİ KÜLTÜR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (CHE-19) Çorum 5 8 0 0 0 13 DNF
Veteran Erkek

Eleme Sonuçları

Sıra Sırt No Sporcu Adı Kulüp Sporcu İli Seriler Toplam Final Beraberlik
1 22492 HİKMET KAVLAK HATAY FERDİ (FRD-31) Hatay 22 21 18 19 15 95 38
2 21357 ZEKİ SENCER BURDUR MERKEZ ATICILIK AVCILIK İHTİSAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAI-15) Burdur 17 16 19 19 14 85 35
3 21057 MURAT AKTAŞ SAMSUN AVCILAR VE ATICILAR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ (AAI-55) Samsun 16 15 15 21 14 81 28 B
4 22488 YÜKSEL KÖKTEN BURDUR MERKEZ ATICILIK AVCILIK İHTİSAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAI-15) Burdur 14 15 17 22 20 88 18 B
5 22494 HALİL ÖZGÜN KARAMAN FERDİ (FRD-70) Karaman 17 16 17 19 19 88 14 B
6 22487 MEHMET AÇIKGÖZ ADANA ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (AAS-01) Adana 16 16 22 14 13 81 11 B
7 22491 AYHAN KALKAN BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (BBK-55) Samsun 17 12 15 18 16 78
8 22097 YÜKSEL KÖSEOĞULLARI KIRŞEHİR FERDİ (FRD-40) Kırşehir 16 13 13 12 15 69
9 21022 AHMET DİROL BURDUR MERKEZ ATICILIK AVCILIK İHTİSAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (MAI-15) Burdur 16 15 13 15 10 69
10 22493 YAŞAR ÇAVUŞ AMASYA FERDİ (FRD-05) Amasya 13 10 15 13 16 67
11 22490 İSMAİL BALER HUĞLU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (HUG-42) Konya 8 0 0 0 0 8 DNF